MWG Mazury > Wyniki lotu

Lista startowa: LOT 2 Giedrzwałd 145km


L.p. Hodowca Numer obrączki rodowej / Pigeon number Koszowanie Transponder
1 Maciorowski Wiesław BE-20-2118939 2020-08-13 14:04:01 A1CF1894
2 Śmieszkowicz Arkadiusz PL-0496-20-202 2020-08-13 14:05:05 A1579B29
3 Bury 3 PL-0344-20-13738 2020-08-13 14:06:17 A153730E
4 M.WŁUDZIK & K.KŁOS PL-0299-20-929 2020-08-13 14:06:32 A194EC77
5 Zając - Szymański PL-0208-20-9953 2020-08-13 14:06:45 A194E849
6 Szymański Grzegorz III PL-0384-20-10502 2020-08-13 14:06:58 A131E1E7
7 Gonera Bogdan II PL-0103-20-2962 2020-08-13 14:07:10 A131E4DF
8 Szmagliński - Zieliński PL-0192-20-706 2020-08-13 14:07:23 A193779E
9 Ruszczyk Krzysztof PL-0246-20-10529 2020-08-13 14:07:35 A157EC8F
10 Kubáček Lubomír I CZ-0234-20-5883 2020-08-13 14:07:46 A131A5C3
11 PREZES PL-044-20-2046 2020-08-13 14:07:59 A1DA18A5
12 Skowronki 405 PL-0405-20-901 2020-08-13 14:08:11 A1D1DB5B
13 Van Win Ludwig IV BE-20-2079293 2020-08-13 14:08:21 A1DA2855
14 Bieniek Family Loft I S-99-20-1691 2020-08-13 14:08:35 A157A7B0
15 SG - Sehnke - Marzeion DV-01648-20-430 2020-08-13 14:08:50 A131D682
16 MOREL Team & Reschke PL-0493-20-11371 2020-08-13 14:09:04 A1FD6C20
17 KMP Ostrołęka I PL-044-20-3588 2020-08-13 14:09:17 A1533DAD
18 Kotarski Dariusz PL-041-20-3313 2020-08-13 14:09:27 A1D15442
19 Baranowski & Puchała PL-03-20-22120 2020-08-13 14:09:47 A19406ED
20 Sucholas Paweł PL-0266-20-8248 2020-08-13 14:10:02 A1535215
21 Krzynowek - Czyż PL-044-20-7711 2020-08-13 14:10:16 A1DA5256
22 Uciński Paweł I PL-0221-20-5470 2020-08-13 14:11:01 A131A8A9
23 Książek Józef PL-0221-20-8362 2020-08-13 14:11:13 A1D17A6D
24 Sucholas Monika III PL-0308-20-170 2020-08-13 14:11:25 A1D158A8
25 Super Gołąb PL-0226-20-4662 2020-08-13 14:12:07 A1941794
26 Van Win Gregory III BE-20-2118045 2020-08-13 14:12:19 A1943CBD
27 Półbeczko - Szomko PL-0457-20-3007 2020-08-13 14:12:30 A131C376
28 JAK A. KULTERMAN PL-0189-20-10021 2020-08-13 14:12:42 A1CEDDC8
29 Belgavet Seiffert Christian I BE-20-6217088 2020-08-13 14:12:55 A1BFA2FA
30 Mielczarek Mirosław PL-014-20-6314 2020-08-13 14:13:07 A1CEDD0C
31 Vercammen Jos BE-20-6166364 2020-08-13 14:13:17 A1CF2A70
32 Szymczak Henryk PL-0305-20-4123 2020-08-13 14:13:29 A1CEBB2F
33 Oleksiak Zbigniew PL-053-20-2737 2020-08-13 14:13:40 A131A34C
34 Biernat und Kusch DV-02522-20-408 2020-08-13 14:13:51 A1CF2A03
35 Kuczyński Marcin i Józef PL-014-20-4534 2020-08-13 14:14:04 A1BFBA2B
36 WOLI PL-016-20-4 2020-08-13 14:14:20 A1D19A1B
37 Karol 013 Team PL-013-20-5137 2020-08-13 14:15:23 A1D1E004
38 Bury 3 PL-0344-20-13022 2020-08-13 14:15:33 A15822F5
39 Kucharski - Bucki DV-03319-20-356 2020-08-13 14:15:48 A131CCDB
40 KMP Ostrołęka II PL-044-20-3599 2020-08-13 14:16:01 A157F27B
41 Herbots Jo BE-20-2133553 2020-08-13 14:16:51 A13B0CD1
42 Sucholas Monika II PL-0308-20-150 2020-08-13 14:17:11 A1941C28
43 Van Win Liam I BE-20-2079375 2020-08-13 14:17:25 A1DA035F
44 Kryniccy Marek i Michał PL-010-20-8317 2020-08-13 14:17:39 A1DA1322
45 Łój Krzysztof II PL-0436-20-10920 2020-08-13 14:17:51 A131E312
46 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-20-1554713 2020-08-13 14:18:03 A1535EA5
47 Grzywa Mateusz II PL-012-20-6064 2020-08-13 14:18:15 A1103E1C
48 Super Gołąb II PL-0226-20-4559 2020-08-13 14:18:30 A1D1DE30
49 Herbots Raf- Van Oeckel B & N BE-20-6154322 2020-08-13 14:28:14 A131E093
50 Gotowiec Rafał - Tarach Maciej i Antoni PL-0368-20-5142 2020-08-13 14:28:37 A194E621
51 Corii & Dzon Jin I NL-20-1039205 2020-08-13 14:28:51 A1DA3D9D
52 Waliczak - Wrzosek PL-0302-20-7550 2020-08-13 14:29:05 A1536266
53 Wróbel Andrzej PL-013-20-456 2020-08-13 14:29:20 A15819AE
54 Kotek PL-0203-20-1015 2020-08-13 14:29:45 A1D15F2C
55 Kostorz Bogdan - Czaplicki Grzegorz II PL-0137-20-8047 2020-08-13 14:30:03 A131E640
56 TEAM HOK L&N III BE-20-2118030 2020-08-13 14:30:15 A1DA1158
57 Boboc Marius BE-20-1095112 2020-08-13 14:30:25 A157CB67
58 Bieniek Family Loft III S-99-20-1527 2020-08-13 14:30:36 A13B3A3C
59 Peter van de Merwe IV NL-20-1332201 2020-08-13 14:30:51 A157D522
60 Belgavet Seiffert Christian I BE-20-6217084 2020-08-13 14:31:01 A110118E
61 Vervloet Bert I BE-20-6031571 2020-08-13 14:31:26 A157A27A
62 Warka 13 DV-03319-20-517 2020-08-13 14:31:36 A131AF09
63 Krupa Krzysztof DV-03904-20-809 2020-08-13 14:31:50 A1D16847
64 Warda Mirosław IV PL-0211-20-8288 2020-08-13 14:32:01 A1D1C1B0
65 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-20-1554810 2020-08-13 14:32:13 A153215C
66 Morgaś Dariusz PL-0302-20-10331 2020-08-13 14:32:25 A1CEE84F
67 Team-BCHB-Slovensko SK-0401-20-1144 2020-08-13 14:32:37 A1934A57
68 Książek Józef PL-0221-20-8358 2020-08-13 14:32:54 A1D15CE7
69 KAZURA PL-0383-20-0021 2020-08-13 14:33:06 A131D264
70 Dawid 1 PL-0274-20-19709 2020-08-13 14:33:41 A145E965
71 Morgaś Dariusz PL-0302-20-10328 2020-08-13 14:33:54 A1BFC2EE
72 Sipowicz - Marzec PL-0393-20-3405 2020-08-13 14:34:07 A1CF0F95
73 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-20-3178 2020-08-13 14:34:21 A1577E19
74 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-20-2924 2020-08-13 14:34:31 A1D1BED4
75 Książek Józef PL-0221-20-8301 2020-08-13 14:34:44 A1CF211D
76 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-20-1554714 2020-08-13 14:34:58 A110118B
77 Po Ra Pi PL-0280-20-5514 2020-08-13 14:35:14 A1D1D6D5
78 Szymczak Henryk PL-0305-20-4124 2020-08-13 14:35:29 A1D181C5
79 Pisanko Daniel PL-014-20-8239 2020-08-13 14:35:41 A19353CF
80 PIKO Piotr Kowalewski PL-016-20-1025 2020-08-13 14:35:54 A15785F6
81 Warda Mirosław II PL-0211-20-8151 2020-08-13 14:36:16 A1CEE7C6
82 Pawlak Paweł i Krzysztof PL-0406-20-1202 2020-08-13 14:36:28 A1D18F36
83 Vervloet Bert II BE-20-6031568 2020-08-13 14:36:38 A194DAE3
84 TEAM BEYERS BE-20-2137638 2020-08-13 14:38:17 A131E084
85 Lada Slawek I DV-02899-20-336 2020-08-13 14:38:28 A15343EA
86 Bednarek & Wittstock PL-060-20-11409 2020-08-13 14:38:42 A15359ED
87 Team Schumacher Jörn - Mazur Christoph DV-09581-20-52 2020-08-13 14:39:14 A1BFA2EA
88 Chyła Mateusz PL-047-20-9106 2020-08-13 14:39:27 A157DD20
89 M.WŁUDZIK & K.KŁOS PL-0299-20-919 2020-08-13 14:39:38 A153465A
90 Waliczak - Wrzosek PL-0302-20-7544 2020-08-13 14:39:50 A1CF0E1B
91 Jatczak Jarosław S-99-20-1554 2020-08-13 14:40:01 A1CF270B
92 Piwowarczyk Adrian i Ewelina PL-0196-20-7089 2020-08-13 14:40:12 A1462000
93 Łopatowski Jan Paweł PL-014-20-6934 2020-08-13 14:40:25 A1CF29FF
94 GVC Team III PL-0347-20-1021 2020-08-13 14:40:39 A157F5F9
95 Team Thomas - Mazur DV-07368-20-209 2020-08-13 14:40:55 A1D16D7C
96 Hallmann - Chrabkowski - Ryc PL-060-20-568 2020-08-13 14:41:06 A1DA52FC
97 Verdeyen Francis & Bart BE-20-2128406 2020-08-13 14:41:21 A1D1BCFC
98 Pisanko Daniel PL-014-20-8283 2020-08-13 14:41:34 A1D15AD2
99 Faszcza Jerzy I PL-0214-20-15550 2020-08-13 14:41:48 A1DA115A
100 Jaguś R. - Baran M. Team II PL-0275-20-6678 2020-08-13 14:42:02 A131D371
101 Jamiński Antoni PL-013-20-871 2020-08-13 14:42:36 A131C734
102 Leonauskas Rimvydas I LTU-02-20-2885 2020-08-13 14:42:52 A19373A4
103 Uciński Paweł I PL-0221-20-5471 2020-08-13 14:43:02 A19404FA
104 Peter van de Merwe I NL-20-1508145 2020-08-13 14:43:25 A157BBCD
105 Van Win Milan II BE-20-2079276 2020-08-13 14:43:36 A1582632
106 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-20-1554782 2020-08-13 14:43:46 A1533D78
107 Gaczyński Wiesław PL-0437-20-1635 2020-08-13 14:44:00 A131C400
108 K. i P. Ramotowscy PL-013-20-3831 2020-08-13 14:44:12 A1DA4EA3
109 Gonera Bogdan I PL-0103-20-2858 2020-08-13 14:44:25 A131C055
110 KMP Ostrołęka I PL-044-20-3597 2020-08-13 14:44:38 A157F0C3
111 Dzwonkowski Arek PL-0275-20-15342 2020-08-13 14:44:50 A16B583F
112 Kostorz Bogdan - Czaplicki Grzegorz II PL-0124-20-2492 2020-08-13 14:45:03 A131C55E
113 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-20-1554809 2020-08-13 14:45:16 A1DA1889
114 Czapliński Tomasz PL-0344-20-13718 2020-08-13 14:45:26 A1BFA2EB
115 Team Frątczak I PL-0187-20-8627 2020-08-13 14:45:37 A13B5AC6
116 Łopatowski Jan Paweł PL-014-20-6958 2020-08-13 14:45:49 A1936B6C
117 Van Win Gregory III BE-20-2118046 2020-08-13 14:46:01 A1DA5132
118 Książek Józef PL-0221-20-8379 2020-08-13 14:46:11 A1CF11C4
119 Kapłon Roman PL-0287-20-771 2020-08-13 14:46:23 A15801E6
120 Szymański Grzegorz II PL-0384-20-10439 2020-08-13 14:46:34 A1577C1B
121 Super Gołąb II PL-0226-20-4645 2020-08-13 14:46:51 A19362AA
122 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-20-2923 2020-08-13 14:48:37 A1933841
123 Śmieszkowicz Arkadiusz PL-0496-20-203 2020-08-13 14:48:50 A1DA0DB2
124 Rakowski Jarosław PL-016-20-4924 2020-08-13 14:49:05 A1CEDC74
125 Rakowski Jarosław PL-016-20-4925 2020-08-13 14:49:15 A1D11C75
126 ALA PL-0466-20-2825 2020-08-13 14:49:30 A1535603
127 Kaczyński & Dzięgielewski PL-044-20-2529 2020-08-13 14:49:41 A131D688
128 Grzankowski Jarosław III PL-0466-20-1225 2020-08-13 14:49:52 A13ABDE4
129 Łopatowski Jan Paweł PL-014-20-6938 2020-08-13 14:50:03 A1D1A8F0
130 ALA PL-0466-20-2830 2020-08-13 14:50:14 A1CF13E8
131 PAULINA NYCZ - WALKA O ODDECH PL-0145-20-7019 2020-08-13 14:50:25 A1DA0847
132 Super Gołąb II PL-0226-20-4704 2020-08-13 14:50:40 A1CEB532
133 KRIS 1 PL-0296-20-9279 2020-08-13 14:50:55 A194ED42
134 Czapliński Tomasz II PL-0344-20-13393 2020-08-13 14:51:07 A1DA0844
135 GOLD Team PL-0187-20-7400 2020-08-13 14:51:30 A1CF2F13
136 Kazimierz & Zbigniew PL-0214-20-357 2020-08-13 14:51:41 A1DA2698
137 Zaborowski Henryk i Krystyna III PL-0501-20-3497 2020-08-13 14:51:51 A1319D51
138 Corii & Dzon Jin III NL-20-1039170 2020-08-13 14:52:06 A1DA063D
139 Bury 1 NOR-011-20-177 2020-08-13 14:52:16 A1104F8E
140 Sucholas Paweł PL-0266-20-8211 2020-08-13 14:52:29 A1941E00
141 Vercammen Jos BE-20-6166384 2020-08-13 14:52:47 A194DADE
142 Zgud Robert - Koniecko Michał PL-0206-20-2734 2020-08-13 14:53:06 A131CE58
143 Warda Mirosław III PL-0211-20-8150 2020-08-13 14:53:18 A1CF14A0
144 Belgavet Seiffert Christian II BE-20-6217083 2020-08-13 14:53:28 A194EF02
145 Corii & Dzon Jin I NL-20-1039172 2020-08-13 14:53:57 A1104BAC
146 Warda Mirosław I PL-0211-20-8034 2020-08-13 14:54:07 A1935BA8
147 Szmagliński - Zieliński PL-0192-20-709 2020-08-13 14:54:18 A10ABA62
148 Mielczarek Mirosław PL-014-20-6319 2020-08-13 14:54:29 A1CF2F82
149 Vanneste - Rigole Pigeons II BE-20-3028317 2020-08-13 14:54:40 A1DA18A1
150 Van Win Dylan II BE-20-2118042 2020-08-13 14:54:59 A13B2A63
151 Filipkowski Mirosław PL072-20-4133 2020-08-13 14:55:12 A157E98A
152 Faszcza Jerzy II PL-0214-20-15565 2020-08-13 14:55:24 A1DA4B3E
153 WG Roztocze PL-0215-20-11022 2020-08-13 14:55:38 A1CEF4A1
154 TEAM BEYERS BE-20-2137639 2020-08-13 14:55:52 A131D6EC
155 Vercammen Jos BE-20-6166376 2020-08-13 14:56:02 A1CF16BD
156 J.J.T. - Team PL-0411-20-802 2020-08-13 14:56:15 A16B95D6
157 Rospłoch Janusz & Mariusz NL-20-1611056 2020-08-13 14:56:28 A1460BA1
158 Bury 2 NOR-011-20-170 2020-08-13 14:56:42 A1944438
159 Corii & Dzon Jin III NL-20-1039144 2020-08-13 14:56:52 A15320F5
160 Dawid Węgrzyniak PL-060-20-3744 2020-08-13 14:57:03 A131C31F
161 Baranowski & Puchała PL-03-20-22130 2020-08-13 14:57:23 A193EF31
162 Team Achterberg NL-20-1328169 2020-08-13 14:57:49 A1936702
163 Kryniccy Marek i Michał PL-010-20-8309 2020-08-13 14:58:04 A1532A01
164 Łój Krzysztof I PL-0436-20-10902 2020-08-13 14:58:17 A1D1DD43
165 Böke Jürgen DV-08852-20-186 2020-08-13 14:58:30 A194E21D
166 Van Win Liam III BE-20-2079297 2020-08-13 14:58:42 A157AFDF
167 Ostapiuk Sylwester PL-0302-20-9847 2020-08-13 14:59:11 A1938468
168 Kotek II PL-0203-20-1048 2020-08-13 14:59:23 A1D16147
169 Van Win Gregory II BE-20-2079334 2020-08-13 14:59:52 A157E06F
170 Van Win Liam I BE-20-2079373 2020-08-13 15:00:02 A158174A
171 Warda Mirosław I PL-0211-20-8120 2020-08-13 15:00:12 A1CF2CC5
172 Trójczak - Skonieczny PL-0452-20-1526 2020-08-13 15:00:24 A157EDB9
173 Krasińska Aneta PL-0214-20-15445 2020-08-13 15:00:56 A1DA1091
174 Dębkowski Grzegorz PL-0473-20-4261 2020-08-13 15:01:14 A1531FDF
175 Kądziela Jan PL-05-20-9760 2020-08-13 15:01:28 A1D15E31
176 Sucholas Monika III PL-0308-20-1008 2020-08-13 15:01:39 A1D1D5CB
177 Jatczak Jarosław S-99-20-1548 2020-08-13 15:01:50 A1580E8E
178 Bieniek Family Loft I S-99-20-1689 2020-08-13 15:02:02 A19409A0
179 Kroupa-Novak-Reznicek Team CZ-0303-20-651 2020-08-13 15:02:13 A131DEB5
180 Team Prezes I PL-0311-20-673 2020-08-13 15:02:26 A1934832
181 KAZURA PL-0383-20-0034 2020-08-13 15:08:46 A131D59E
182 Ojdana Zenon PL-0473-20-2629 2020-08-13 15:08:59 A1DA4737
183 Sucholas Monika III PL-0308-20-1010 2020-08-13 15:09:11 A1CF1EC6
184 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD PL-0355-20-4082 2020-08-13 15:09:21 A131E6C0
185 Mocarski Tadeusz i Witold PL-0384-20-240 2020-08-13 15:09:35 A131DEBE
186 Bury 3 PL-0344-20-13024 2020-08-13 15:09:45 A1582188
187 Bocheńczak Jan I PL-0236-20-1726 2020-08-13 15:09:57 A1CF26F9
188 Kuczyński Marcin i Józef PL-014-20-4539 2020-08-13 15:10:10 A1536EE3
189 BEST- NATURAL BE-20-2129890 2020-08-13 15:10:27 A131BBB8
190 Faszcza Jerzy III PL-0214-20-15581 2020-08-13 15:10:38 A1577EA8
191 FLAMIT PL-0287-20-9743 2020-08-13 15:12:01 A1CED8F3
192 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-20-2868 2020-08-13 15:12:14 A1937FD8
193 Śmieszkowicz Arkadiusz PL-0496-20-209 2020-08-13 15:12:23 A194F977
194 Belgavet Seiffert Christian II BE-20-6217073 2020-08-13 15:12:34 A194106B
195 Kroupa-Novak-Reznicek Team CZ-0127-20-618 2020-08-13 15:12:45 A131D2E1
196 Łepuch I.K.D. PL-0370-20-2736 2020-08-13 15:12:55 A131C296
197 Van Win Dylan I BE-20-2079393 2020-08-13 15:13:07 A1DA1016
198 Vanneste - Rigole Pigeons II BE-20-3028318 2020-08-13 15:13:19 A15347DB
199 Kaczyński & Dzięgielewski PL-044-20-2145 2020-08-13 15:13:32 A1D1D968
200 Corii & Dzon Jin II NL-20-1039122 2020-08-13 15:13:43 A1536FD9
201 Ośko Adaś i Hubert PL-0452-20-9880 2020-08-13 15:14:01 A146239E
202 Dyczewski & Cudnowski Team PL-099-20-1 2020-08-13 15:14:15 A193616A
203 Team Adam Bogusław Gryglik PL-0384-20-505 2020-08-13 15:14:25 A1CF2D07
204 Lada Slawek II DV-02899-20-332 2020-08-13 15:14:34 A1CEF913
205 KACPER-MAGNUS S-18-20-005 2020-08-13 15:14:46 A131C1DC
206 Van Win Gregory I BE-20-2079319 2020-08-13 15:14:55 A13B3785
207 Bury 1 NOR-011-20-178 2020-08-13 15:15:04 A193EC6A
208 Peter van de Merwe II NL-20-1508120 2020-08-13 15:15:16 A1BFBAD5
209 Zdankowski Jerzy PL-013-20-5633 2020-08-13 15:15:24 A1936D62
210 Kulas & Tyszka PL-013-20-10119 2020-08-13 15:15:34 A157E98D
211 Kozakowski Andrzej PL-0192-20-186 2020-08-13 15:15:44 A1CF2F05
212 Czapliński Tomasz PL-0344-20-13750 2020-08-13 15:15:54 A193F48A
213 Pankiewicz Wojciech II BE-20-2118933 2020-08-13 15:16:05 A1940C2C
214 Selwent & Siemianis PL-011-20-14067 2020-08-13 15:16:15 A19359A7
215 Baranowscy P. R. Team PL-03-20-22146 2020-08-13 15:16:24 A1943849
216 Zaborowski Henryk i Krystyna II PL-0501-20-15 2020-08-13 15:16:34 A1537209
217 Peter van de Merwe I NL-20-1332210 2020-08-13 15:16:43 A158041F
218 Mocarski Tadeusz i Witold PL-0384-20-245 2020-08-13 15:16:53 A131BE10
219 Securom.Pl PL-0478-20-76 2020-08-13 15:17:02 A1CF2D96
220 Szymański Grzegorz II PL-0384-20-10407 2020-08-13 15:17:12 A1582216
221 Filipkowski Mirosław PL-072-20-4131 2020-08-13 15:17:28 A1DA4447
222 Łój Krzysztof II PL-0436-20-10923 2020-08-13 15:17:44 A131CFFD
223 Van Win Gregory IV BE-20-2118058 2020-08-13 15:17:55 A194E054
224 Derby Brod Club CRO-20-35945 2020-08-13 15:18:07 A13A2654
225 Kapłon Roman PL-047-20-7800 2020-08-13 15:18:18 A13B0B24
226 Van Win Milan IV BE-20-2079290 2020-08-13 15:18:30 A157B018
227 Van Loock - Delaet BE-20-2079590 2020-08-13 15:18:42 A194DF6C
228 Gutowski Wojciech i Józef PL-014-20-6753 2020-08-13 15:18:54 A1532009
229 TOMI TEAM PL-012-20-12624 2020-08-13 15:19:06 A13B0853
230 HERKULES PL-0296-20-2497 2020-08-13 15:19:21 A131B41D
231 Książek Józef PL-0221-20-8370 2020-08-13 15:19:33 A1D11427
232 Van Win Dylan III BE-20-2079231 2020-08-13 15:19:51 A1940E9B
233 FLAMIT PL-0287-20-9750 2020-08-13 15:20:02 A193439F
234 WILKI PL-016-20-407 2020-08-13 15:20:14 A1580F8D
235 Lewandowski Kazimierz II PL-0302-20-5030 2020-08-13 15:20:50 A131D52B
236 Herbots Raf- Van Oeckel B & N BE-20-6154383 2020-08-13 15:21:01 A131E8DA
237 Kozlenia Bogusława PL-0350-20-7724 2020-08-13 15:21:16 A1D1DE12
238 Krasiński Bogdan-Tadeusz PL-014-20-11910 2020-08-13 15:21:29 A131D9FE
239 Vanneste - Rigole Pigeons III BE-20-3028316 2020-08-13 15:21:41 A1DA4F43
240 Selwent & Siemianis PL-011-20-14066 2020-08-13 15:21:51 A1D17739
241 Van Win Dylan IV BE-20-2118062 2020-08-13 15:22:25 A1D1AEED
242 Grzywa Mateusz PL-012-20-6026 2020-08-13 15:22:39 A1DA0554
243 Kaczyński & Dzięgielewski PL-044-20-2482 2020-08-13 15:22:48 A19333F9
244 KAZURA PL-016-20-3326 2020-08-13 15:22:58 A131E3EE
245 Belgavet II BE-20-6217105 2020-08-13 15:23:07 A131DDBF
246 Vercammen Jos BE-20-6166391 2020-08-13 15:23:16 A1935E08
247 GVC Team I PL-0349-20-7815 2020-08-13 15:23:25 A1D1BBFB
248 Van Win Milan II BE-20-2079280 2020-08-13 15:23:35 A1BFBE79
249 Belgavet II BE-20-6217103 2020-08-13 15:23:44 A131DEB1
250 Belgavet Seiffert Christian II BE-20-6217078 2020-08-13 15:23:53 A1DA4960
251 Poortvliet Jacob II NL-20-1021410 2020-08-13 15:24:02 A1D15A75
252 Jaguś R. - Baran M. Team IV PL-0275-20-5644 2020-08-13 15:24:13 A1CEF9B0
253 Team Thomas - Mazur DV-09581-20-65 2020-08-13 15:24:23 A1581334
254 Strzyżewscy Team I PL-014-20-11293 2020-08-13 15:24:33 A1CEDDCB
255 Securom.Pl PL-0478-20-85 2020-08-13 15:24:44 A1CF25B9
256 K. i P. Ramotowscy PL-013-20-3830 2020-08-13 15:24:53 A193EA8F
257 Bieniek Family Loft II S-99-20-1531 2020-08-13 15:25:03 A1CF0162
258 Gonera Bogdan II PL-0103-20-2965 2020-08-13 15:25:19 A1319C52
259 Van Win Milan II BE-20-2079258 2020-08-13 15:25:38 A1102F1F
260 Jaguś R. - Baran M. Team V PL-0275-20-19990 2020-08-13 15:25:48 A1C5A519
261 Belgavet II BE-20-6217104 2020-08-13 15:26:12 A131CDC6
262 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD PL-0355-20-4008 2020-08-13 15:26:34 A131D422
263 Bury 3 PL-0344-20-13720 2020-08-13 15:26:45 A16B5F3B
264 Szymański Grzegorz I PL-0384-20-10419 2020-08-13 15:26:55 A1534BB4
265 Dzwonkowski Mateusz PL-0275-20-15317 2020-08-13 15:27:10 A1DA25B3
266 Vervloet Bert I BE-20-6031548 2020-08-13 15:27:27 A1DA1150
267 BARANOWSKI - POGORZELEC PL-03-20-22188 2020-08-13 15:27:37 A1535293
268 Van Win Gregory II BE-20-2079317 2020-08-13 15:27:49 A1CF2D69
269 Ojdana Zenon PL-0473-20-2630 2020-08-13 15:28:15 A1DA2945
270 Czapliński Tomasz II PL-0344-20-13006 2020-08-13 15:28:29 A15773D2
271 Dłuski Krzysztof i Kamil PL-03-20-24032 2020-08-13 15:28:40 A193F72C
272 Dudek Tomasz PL-0318-20-3423 2020-08-13 15:28:51 A1CF29F4
273 Czapliński Tomasz II PL-0344-20-13020 2020-08-13 15:29:03 A157F3C7
274 Zgud Robert - Koniecko Michał PL-0206-20-2652 2020-08-13 15:29:12 A131D169
275 Dzwonkowski Mateusz PL-0275-20-15426 2020-08-13 15:29:25 A13B4A27
276 Mortal Kombat Team CZ-0259-20-2117 2020-08-13 15:29:35 A131B924
277 Bury 1 NOR-011-20-176 2020-08-13 15:29:44 A1943930
278 Derby Brod Club CRO-20-33144 2020-08-13 15:29:54 A131D7E4
279 Kostorz Bogdan - Czaplicki Grzegorz PL-0137-20-8180 2020-08-13 15:30:06 A1580C2E
280 Urbaniec Albert PL-0275-20-22544 2020-08-13 15:30:18 A1CEF4FC
281 Chlebus Jarosław PL-016-20-2099 2020-08-13 15:30:38 A14602BD
282 Zaborowski Henryk i Krystyna II PL-0501-20-12 2020-08-13 15:30:48 A15349F9
283 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-20-1554734 2020-08-13 15:30:58 A157D7E8
284 LYSY PL-03-20-140 2020-08-13 15:31:09 A13B5B51
285 Kostorz Bogdan - Czaplicki Grzegorz PL-0137-20-8177 2020-08-13 15:31:18 A15776DD
286 Uciński Paweł I PL-0221-20-5492 2020-08-13 15:31:34 A1DA0D8B
287 Knap Piotr AU-CHICAGO-20-915 2020-08-13 15:31:48 A131A21D
288 Wróbel Andrzej PL-013-20-452 2020-08-13 15:32:19 A1534C6D
289 Kostorz - Błaszczykowski "Ludzki Gest" PL-0224-20-13797 2020-08-13 15:32:33 A1319C42
290 THONE Jos Pigeons BE-20-5040317 2020-08-13 15:32:47 A131A782
291 Chyła Mateusz PL-047-20-9102 2020-08-13 15:33:00 A1533627
292 WG Ogrodniki PL-03-20-526 2020-08-13 15:33:12 A1D18C6D
293 Kawecki Waldemar PL-0264-20-7057 2020-08-13 15:33:24 A131A42B
294 STANISŁAW BE-20-6027952 2020-08-13 15:33:35 A131C15B
295 MOREL Team & Reschke PL-0493-20-11080 2020-08-13 15:33:49 A1CF10D4
296 Kozlenia Artur DV-09581-20-2115 2020-08-13 15:34:02 A1D17B5D
297 Belgavet Seiffert Christian II BE-20-6217092 2020-08-13 15:34:14 A1DA02AF
298 Vanneste - Rigole Pigeons I BE-20-3028315 2020-08-13 15:34:28 A1582B32
299 Van Win Liam III BE-20-2079638 2020-08-13 15:34:38 A1DA5145
300 WG Roztocze PL-0215-20-11002 2020-08-13 15:34:48 A13B13B0
301 Chyła Mateusz PL-047-20-9101 2020-08-13 15:35:09 A1537920
302 Spasówka Sylwester III PL-0411-20-263 2020-08-13 15:35:32 A131B9BA
303 Kroupa-Novak-Reznicek Team CZ-05-20-15 2020-08-13 15:35:41 A131D60B
304 Vanneste - Rigole Pigeons I BE-20-3028333 2020-08-13 15:35:51 A153657D
305 Team Mrowiec - Worciak PL-023-20-6378 2020-08-13 15:36:02 A1934218
306 Van Win Dylan II BE-20-2079395 2020-08-13 15:36:13 A1536DEF
307 Maciorowski Wiesław PL-014-20-7321 2020-08-13 15:36:24 A1D15BB8
308 Van Win Liam II BE-20-2079641 2020-08-13 15:36:33 A16B3577
309 Ostapiuk Sylwester PL-0302-20-9839 2020-08-13 15:37:09 A1D1CED9
310 Dr. Henk de Weerd Pigeon III NL-20-1554741 2020-08-13 15:37:21 A1941252
311 Wiczling Tomasz PL-063-20-10147 2020-08-13 15:37:32 A14619D4
312 BARANOWSKI - POGORZELEC PL-03-20-22021 2020-08-13 15:37:43 A1CEB105
313 Kazimierz & Zbigniew PL-0214-20-382 2020-08-13 15:37:56 A193EFD0
314 Krzynowek - Czyż PL-044-20-6208 2020-08-13 15:38:07 A1533212
315 Faszcza Jerzy I PL-0210-20-16749 2020-08-13 15:38:16 A131B534
316 Team Adam Bogusław Gryglik PL-0384-20-513 2020-08-13 15:38:37 A13B36DC
317 Peter van de Merwe III NL-20-1508119 2020-08-13 15:38:48 A11027D2
318 Kądziela Jan PL-05-20-9764 2020-08-13 15:38:58 A19346AE
319 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-20-1554749 2020-08-13 15:39:08 A194107C
320 Morgaś Dariusz PL-0302-20-10329 2020-08-13 15:39:17 A1DA25B2
321 TEAM HOK L&N IV BE-20-2079379 2020-08-13 15:39:28 A157E7E2
322 Fudała Jacek PL-0278-20-1333 2020-08-13 15:39:41 A1D19983
323 Kozlenia Bogusława PL-0350-20-7742 2020-08-13 15:39:55 A1943A22
324 Fudała Jacek PL-0278-20-1339 2020-08-13 15:40:24 A1BFA2F7
325 Van Win Milan V BE-20-2079292 2020-08-13 15:40:36 A1DA3530
326 Ojdana Zenon PL-0473-20-2636 2020-08-13 15:40:46 A13B485B
327 KACPER-MAGNUS S-99-20-291 2020-08-13 15:40:58 A1CEDDD6
328 KRIS 1 PL-0296-20-9297 2020-08-13 15:41:08 A1CF0D72
329 Van Win Milan V BE-20-2079291 2020-08-13 15:41:24 A1582620
330 Dawid 1 PL-0274-20-19715 2020-08-13 15:41:35 A131A3E0
331 Corii & Dzon Jin II NL-20-1039191 2020-08-13 15:41:46 A158234E
332 Van Win Dylan III BE-20-2118047 2020-08-13 15:42:02 A110108E
333 Pielesiak Leszek PL-0266-20-8186 2020-08-13 15:42:16 A1DA114F
334 Van Win Liam I BE-20-2079372 2020-08-13 15:42:27 A1DA3DF0
335 Czupryniak Tomasz PL-082-20-9440 2020-08-13 15:42:40 A1535895
336 Knystautas Valdas LTU-06-20-5959 2020-08-13 15:42:51 A19382F6
337 Peter van de Merwe I NL-20-1332270 2020-08-13 15:43:04 A1DA1094
338 Herbots Jo BE-20-2133558 2020-08-13 15:43:18 A131BD91
339 Piszczała Waldemar PL-0275-20-6915 2020-08-13 15:43:31 A1936F06
340 M.B.O. - KOLNO PL-013-20-12371 2020-08-13 15:43:44 A1D156CF
341 Poortvliet Jacob I NL-20-1021421 2020-08-13 15:43:53 A193671D
342 Baranowscy P. R. Team PL-03-20-22257 2020-08-13 15:44:03 A1535C31
343 Jaguś R. - Baran M. Team II PL-0275-20-6677 2020-08-13 15:44:26 A1DA2770
344 KMP Ostrołęka I PL-044-20-3596 2020-08-13 15:44:37 A1DA4F79
345 PIKO Piotr Kowalewski PL-011-20-568 2020-08-13 15:44:46 A157EBC2
346 Szczęsny Rafał PL-0275-20-12766 2020-08-13 15:45:10 A157B0DC
347 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny PL-0453-20-9220 2020-08-13 15:45:45 A194155D
348 KMP Ostrołęka II PL-044-20-3581 2020-08-13 15:45:57 A1BFB7A4
349 Grzankowski Jarosław II PL-0466-20-1222 2020-08-13 15:46:08 A193497E
350 Van Win Milan II BE-20-2079275 2020-08-13 15:46:22 A1BFBC9C
351 WALDO-DARO -TEAM PL-0264-20-7194 2020-08-13 15:46:54 A131CA34
352 Maćkowiak Andrzej PL-0153-20-2137 2020-08-13 15:47:05 A1CF2C26
353 Sucholas Monika I PL-0309-20-11736 2020-08-13 15:47:22 A1D15CA8
354 Gudz Yevheniy I DV-08867-20-877 2020-08-13 15:47:38 A131BF8C
355 Bury 2 NOR-011-20-169 2020-08-13 15:47:50 A19424DA
356 Mateja Adam DV-09581-20-2586 2020-08-13 15:48:01 A1CEBA9A
357 Lada Slawek II DV-02899-20-448 2020-08-13 16:01:51 A131A763
358 Szczerba Mirosław PL-0397-20-141 2020-08-13 16:02:11 A1DA4A54
359 Bednarczyk Krzysztof PL-044-20-10683 2020-08-13 16:02:24 A145E68C
360 Gaczyński Wiesław PL-0437-20-1628 2020-08-13 16:02:35 A131E55E
361 Sucholas Monika III PL-0309-20-11755 2020-08-13 16:02:46 A131DBBD
362 Lada Slawek III DV-02899-20-446 2020-08-13 16:03:03 A131E8CD
363 Fiedorowicz Paweł PL-016-20-9734 2020-08-13 16:03:44 A13B1577
364 Jaguś R. - Baran M. Team III PL-0275-20-5713 2020-08-13 16:03:57 A131D79F
365 Lewandowski Kazimierz II PL-0302-20-5076 2020-08-13 16:04:08 A15817CA
366 Team Thomas - Mazur DV-07368-20-204 2020-08-13 16:04:20 A1100ECC
367 Jaguś R. - Baran M. Team I PL-0275-20-6605 2020-08-13 16:04:33 A158202D
368 Zdankowski Jerzy PL-0379-20-5050 2020-08-13 16:04:46 A131D5C3
369 Bocheńczak Jan II PL-0236-20-1833 2020-08-13 16:04:56 A131DD98
370 Zaborowski Henryk i Krystyna I PL-0501-20-4 2020-08-13 16:05:07 A157F4E9
371 Vervloet Bert II BE-20-6031509 2020-08-13 16:05:22 A193F394
372 Filipkowski Mirosław PL-072-20-4141 2020-08-13 16:05:32 A13B4B1C
373 Kozakowski Andrzej PL-0192-20-167 2020-08-13 16:05:42 A1D1589C
374 Team Frątczak I PL-0187-20-8611 2020-08-13 16:05:55 A1105026
375 Kubáček Lubomír II CZ-0234-20-6005 2020-08-13 16:06:09 A131A505
376 GVC Team III PL-0349-20-7867 2020-08-13 16:06:24 A131D17D
377 Jaguś R. - Baran M. Team V PL-0275-20-5716 2020-08-13 16:06:36 A1DA14FD
378 Mamiński Mariusz PL-044-20-13487 2020-08-13 16:06:47 A1D15DAB
379 Dzwonkowski Arek PL-0275-20-15326 2020-08-13 16:07:04 A16B32AE
380 Szymborski Tadeusz PL-014-20-127 2020-08-13 16:07:19 A1D1CCFD
381 Chłopek Andrzej PL-0357-20-3100 2020-08-13 16:07:38 A1CF1C1A
382 Van Win Gregory II BE-20-2079333 2020-08-13 16:07:50 A1D11B7D
383 Micek Team PL-0388-20-5061 2020-08-13 16:08:53 A131AE77
384 Gotowiec Rafał - Tarach Maciej i Antoni PL-0368-20-5129 2020-08-13 16:09:06 A194F6C1
385 ALA PL-0466-20-2848 2020-08-13 16:09:24 A131C36B
386 Selwent & Siemianis PL-011-20-7029 2020-08-13 16:09:35 A1933E4A
387 SZKLARZ - A PL-04-20-4192 2020-08-13 16:09:45 A1DA1095
388 GVC Team III PL-0349-20-7895 2020-08-13 16:09:59 A131A397
389 Maciorowski Wiesław PL-014-20-750 2020-08-13 16:10:20 A131DFA7
390 GRANIO I PL-0374-20-2291 2020-08-13 16:14:00 A131AD3A
391 M.WŁUDZIK & K.KŁOS PL-0299-20-904 2020-08-13 16:14:32 A158286A
392 Mocarski Tadeusz i Witold PL-0384-20-212 2020-08-13 16:14:50 A131D791
393 Morgaś Dariusz PL-0302-20-10312 2020-08-13 16:15:02 A1D15A76
394 TEAM HOK L&N III BE-20-2079383 2020-08-13 16:15:14 A1DA42B0
395 Szmagliński - Zieliński PL-0192-20-729 2020-08-13 16:15:26 A1CF267D
396 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-20-3037 2020-08-13 16:15:36 A131E405
397 Kostorz Bogdan - Czaplicki Grzegorz PL-0137-20-8200 2020-08-13 16:15:46 A1DA018B
398 Poortvliet Jacob I NL-20-1021407 2020-08-13 16:15:57 A13B5722
399 Czapliński Tomasz PL-0344-20-13755 2020-08-13 16:16:09 A1DA5429
400 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-20-12065 2020-08-13 16:16:24 A13B176A
401 Warda Mirosław III PL-0211-20-8285 2020-08-13 16:16:37 A19333BF
402 Vanneste - Rigole Pigeons II BE-20-3028350 2020-08-13 16:16:51 A19405FC
403 Bieniek Family Loft I S-99-20-1699 2020-08-13 16:17:18 A1581D54
404 Team Prezes II PL-0211-20-9267 2020-08-13 16:17:30 A13A22B0
405 Janiszewski - Mielcarek PL-0393-20-53 2020-08-13 16:17:54 A1D16208
406 Jaguś R. - Baran M. Team II PL-0275-20-6671 2020-08-13 16:18:06 A157F689
407 Faszcza Jerzy I PL-0214-20-15547 2020-08-13 16:18:45 A1578FA8
408 Fiedorowicz Andrzej PL-016-20-8725 2020-08-13 16:18:59 A1580C61
409 TEAM HOK L&N III BE-20-2079314 2020-08-13 16:19:13 A1580A7C
410 Bocheńczak Jan I PL-0236-20-1630 2020-08-13 16:19:24 A1936792
411 Team Prezes I PL-0311-20-674 2020-08-13 16:19:38 A1CF14CD
412 Książek Józef PL-0221-20-8375 2020-08-13 16:19:53 A1CEDFB1
413 Gutowski Wojciech i Józef PL-014-20-6118 2020-08-13 16:20:24 A153706F
414 FLAMIT PL-0287-20-9733 2020-08-13 16:20:36 A1936706
415 Kozlenia Bogusława II DV-09581-20-2151 2020-08-13 16:20:51 A1D15CE2
416 Kądziela Jan PL-05-20-9765 2020-08-13 16:21:06 A193836C
417 Faszcza Jerzy IV PL-013-20-7431 2020-08-13 16:21:23 A19339D9
418 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny PL-0453-20-9232 2020-08-13 16:21:35 A1BF9F45
419 M.B.O. - KOLNO PL-013-20-12337 2020-08-13 16:22:06 A1D1DAA8
420 KMP Ostrołęka I PL-044-20-3595 2020-08-13 16:22:19 A1BFBD8C
421 Knap Piotr PL-0236-20-1705 2020-08-13 16:22:30 A1D181C2
422 Grzywa Mateusz PL-012-20-6004 2020-08-13 16:22:41 A194B64B
423 Sipowicz - Marzec PL-014-20-8350 2020-08-13 16:23:30 A131AA6C
424 Van Win Milan I BE-20-6031572 2020-08-13 16:25:22 A15816F6
425 Vanneste - Rigole Pigeons II BE-20-3028344 2020-08-13 16:25:46 A1941F19
426 Belgavet Seiffert Christian II BE-20-6217086 2020-08-13 16:25:57 A1DA0A20
427 Lewandowski Kazimierz I PL-0302-20-5042 2020-08-13 16:26:12 A1CF2B4B
428 Kubáček Lubomír II CZ-0234-20-5982 2020-08-13 16:26:24 A131C71D
429 Mateja Adam DV-09581-20-2592 2020-08-13 16:26:39 A1D16585
430 SZKLARZ - A PL-04-20-4180 2020-08-13 16:26:52 A1532AE3
431 Vanneste - Rigole Pigeons I BE-20-3028321 2020-08-13 16:27:04 A153625A
432 Derby Brod Club CRO-20-33235 2020-08-13 16:27:15 A13A0245
433 Chłopek Andrzej PL-0357-20-3097 2020-08-13 16:27:27 A157EFC7
434 WG Warmia PL-0350-20-11719 2020-08-13 16:28:02 A1103FFA
435 Belgavet I BE-20-6217107 2020-08-13 16:28:14 A13A071E
436 Corii & Dzon Jin II NL-20-1039146 2020-08-13 16:28:39 A15826F6
437 Fiedorowicz Paweł PL-016-20-9735 2020-08-13 16:28:53 A153562A
438 Poortvliet Jacob I NL-20-1021416 2020-08-13 16:29:14 A1581418
439 Van Loock - Delaet BE-20-2079581 2020-08-13 16:29:27 A194E53D
440 Filipkowski Mariusz PL-013-20-6296 2020-08-13 16:29:39 A131B16B
441 Szczerba Mirosław PL-0397-20-181 2020-08-13 16:29:51 A1D1C13C
442 Wiczling Tomasz PL-063-20-10171 2020-08-13 16:30:13 A131CCD2
443 Corii & Dzon Jin I NL-20-1039166 2020-08-13 16:30:30 A153420A
444 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-20-3189 2020-08-13 16:31:42 A1531F77
445 Grzywa Mateusz PL-012-20-6029 2020-08-13 16:31:54 A15793A4
446 Warda Mirosław I PL-0211-20-8102 2020-08-13 16:32:05 A1D181C6
447 TOMI TEAM PL-012-20-12656 2020-08-13 16:32:32 A131CE64
448 Knystautas Valdas LTU-06-20-5941 2020-08-13 16:32:51 A1938413
449 Spasówka Sylwester III PL-0411-20-268 2020-08-13 16:33:06 A13B0848
450 Łopatowski Jan Paweł PL-014-20-6901 2020-08-13 16:33:19 A1312F31
451 Van Win Gregory II BE-20-2079332 2020-08-13 16:33:31 A19423DC
452 Belgavet Seiffert Christian III BE-20-6217100 2020-08-13 16:33:49 A19358C8
453 Pankiewicz Wojciech I BE-20-2118944 2020-08-13 16:34:01 A1CEF8D2
454 WARKA PL-0210-20-20005 2020-08-13 16:34:13 A1DA25BB
455 Bocheńczak Jan I PL-0236-20-1720 2020-08-13 16:34:37 A1103FF2
456 Vervloet Bert I BE-20-6031547 2020-08-13 16:34:52 A1102C62
457 Dzwonkowski Henryk PL-0275-20-9232 2020-08-13 16:35:04 A1535B9C
458 Zgud Robert - Koniecko Michał PL-0206-20-2649 2020-08-13 16:35:16 A131DDC7
459 Warda Mirosław II PL-0211-20-8114 2020-08-13 16:36:11 A1DA2BFA
460 Łukasz Błachnio II PL-214-20-1411 2020-08-13 16:36:21 A1DA5303
461 Faszcza Jerzy I PL-0214-20-15535 2020-08-13 16:36:35 A1578DBA
462 Czapliński Tomasz II PL-0344-20-13007 2020-08-13 16:36:54 A1DA4B35
463 TEAM HOK L&N III BE-20-2118029 2020-08-13 16:37:07 A194B396
464 Van Win Liam II BE-20-2079642 2020-08-13 16:37:48 A13B1A99
465 Gotowiec Rafał - Tarach Maciej i Antoni PL-0368-20-5143 2020-08-13 16:38:00 A1940601
466 Rumiński Tomasz I PL-0326-20-10452 2020-08-13 17:03:10 A1CEDD5D
467 Super Gołąb PL-0226-20-4636 2020-08-13 17:18:15 A157CB5C
468 RODZINA PL-063-20-4821 2020-08-13 17:18:38 A1D1D70C
469 Wieczorek Marian-Jańca Radosław PL-072-20-275 2020-08-13 17:19:01 A131CE5B
470 Lewandowski Kazimierz I PL-0302-20-5138 2020-08-13 17:19:14 A19405FF
471 Bieniek Family Loft II S-99-20-1533 2020-08-13 17:19:24 A1937C9A
472 Czapliński Tomasz III PL-0344-20-13382 2020-08-13 17:19:38 A1532A19
473 Centrum Hodowlane Europa Lech & Rycombel PL-0455-20-3128 2020-08-13 17:19:53 A131CD35
474 Kieda Dariusz PL-013-20-2398 2020-08-13 17:20:05 A1319EBE
475 Morgaś Dariusz PL-0302-20-10334 2020-08-13 17:20:17 A1D180C1
476 K. i P. Ramotowscy PL-013-20-3829 2020-08-13 17:20:36 A1D1A0E1
477 Dawid 1 PL-0492-20-15358 2020-08-13 17:23:38 A131C29F
478 Van Win Ludwig I BE-20-2079300 2020-08-13 17:26:29 A15799E2
479 Jaguś R. - Baran M. Team IV PL-0275-20-5640 2020-08-13 17:27:18 A157875A
480 Mazur Christoph II DV-09581-20-154 2020-08-13 17:27:31 A131CCD1
481 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-20-1554726 2020-08-13 17:27:43 A13B4DA9
482 Oziemski Karol PL-0461-20-3258 2020-08-13 17:27:54 A193322F
483 Van Win Ludwig I BE-20-2079605 2020-08-13 17:28:07 A1941965
484 Vervloet Bert II BE-20-6031513 2020-08-13 17:28:31 A194B8ED
485 Verdeyen Francis & Bart BE-20-6139888 2020-08-13 17:29:28 A15829F8
486 Oziemski Karol PL-0461-20-3253 2020-08-13 17:29:39 A19358AD
487 Van Win Gregory III BE-20-2079327 2020-08-13 17:30:32 A1DA1965
488 Przybysz Zbigniew PL-0452-20-11865 2020-08-13 17:30:44 A153327D
489 Piwowarczyk Adrian i Ewelina PL-0196-20-7059 2020-08-13 17:32:27 A131CC9F
490 Kryniccy Marek i Michał PL-010-20-8308 2020-08-13 17:33:09 A193698C
491 WARKA PL-0210-20-20004 2020-08-13 17:33:24 A1533787
492 TEAM HOK L&N III BE-20-2079384 2020-08-13 17:33:38 A157921A
493 TEAM Orłowski & Kozłowski PL-0489-20-4625 2020-08-13 17:33:50 A131C39C
494 GVC Team III PL-0349-20-7878 2020-08-13 17:34:03 A145EF90
495 Sipowicz - Marzec PL-0393-20-3413 2020-08-13 17:34:15 A1DA4CF9
496 Grzankowski Jarosław I PL-0466-20-1259 2020-08-13 17:34:28 A1D1D7FE
497 Kubáček Lubomír II CZ-0234-20-5938 2020-08-13 17:34:40 A13A0251
498 Peter van de Merwe IV NL-20-1332211 2020-08-13 17:34:51 A1100BB8
499 Skowronki 405 PL-0405-20-971 2020-08-13 17:35:04 A1CF24A8
500 Van Loock - Delaet BE-20-2079587 2020-08-13 17:35:16 A1DA3DF1
501 Meyer & Zambrzycki PL-0307-20-2243 2020-08-13 17:35:29 A157EDB4
502 Kozlenia Bogusława II DV-09581-20-2153 2020-08-13 17:35:39 A1CEF556
503 Chyła Mateusz PL-047-20-9123 2020-08-13 17:35:51 A15328A4
504 Berckmans Roger BE-20-2129946 2020-08-13 17:36:04 A1D17F76
505 Herbots Jo BE-20-2133552 2020-08-13 17:36:43 A1C58FCF
506 Lewandowski Kazimierz II PL-0302-20-5041 2020-08-13 17:36:54 A1934D4A
507 Belgavet Seiffert Christian I BE-20-6217076 2020-08-13 17:37:07 A15825B5
508 KMP Ostrołęka II PL-044-20-3586 2020-08-13 17:37:19 A13B100F
509 Faszcza Jerzy I PL-0214-20-15600 2020-08-13 17:37:34 A157FA64
510 Van Win Liam III BE-20-2079312 2020-08-13 17:37:46 A1DA5300
511 Vercammen Lars BE-20-6166191 2020-08-13 17:37:58 A131E7D8
512 Dr. Henk de Weerd Pigeon III NL-20-1554750 2020-08-13 17:38:10 A194FB59
513 Urbaniec Albert PL-0275-20-22553 2020-08-13 17:38:24 A1DA490B
514 Maćkowiak Andrzej PL-0153-20-2139 2020-08-13 17:38:38 A194E7F3
515 Madej Tomasz PL-0419-20-5819 2020-08-13 17:38:49 A13ABED4
516 Bocheńczak Jan I PL-0236-20-1605 2020-08-13 17:39:01 A1DA3F7D
517 Corii & Dzon Jin III NL-20-1039194 2020-08-13 17:39:13 A15328E4
518 Gudz Yevheniy II DV-08867-20-758 2020-08-13 17:39:27 A1CEF71A
519 Van Win Liam V BE-20-2118025 2020-08-13 17:41:03 A13B493A
520 Spasówka Sylwester II PL-0411-20-258 2020-08-13 17:41:17 A1CF20B0
521 Rakowski Jarosław PL-016-20-4922 2020-08-13 17:41:29 A1934C2E
522 Śmieszkowicz Arkadiusz PL-0496-20-207 2020-08-13 17:41:42 A157A5E3
523 Gaczyński Wiesław PL-0437-20-1626 2020-08-13 17:41:54 A131C32F
524 KACPER-MAGNUS S-99-20-301 2020-08-13 17:42:08 A1CF2DAB
525 Rumiński Tomasz II PL-0326-20-10462 2020-08-13 17:42:20 A1CEE510
526 Dzwonkowski Henryk PL-0275-20-9260 2020-08-13 17:42:38 A157ED0D
527 Dzwonkowski Henryk PL-0275-20-9940 2020-08-13 17:42:53 A158268C
528 Van Win Ludwig I BE-20-2079288 2020-08-13 17:43:11 A15345DD
529 Kurek Wiesław PL-04-20-6021 2020-08-13 17:48:01 A19358EA
530 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-20-2926 2020-08-13 17:48:05 A19371D6
531 Wojaczek - Witek DV-09581-20-1203 2020-08-13 17:48:07 A131A88E
532 Bieniek Family Loft I S-20-20-967 2020-08-13 17:48:19 A131C316
533 Krasińska Aneta PL-0214-20-15446 2020-08-13 17:48:35 A131E42C
534 Team Achterberg NL-20-1328159 2020-08-13 17:48:47 A1CF261D
535 Sipowicz - Marzec PL-0393-20-3412 2020-08-13 17:49:01 A11040E4
536 Łój Krzysztof II PL-0436-20-10919 2020-08-13 17:50:31 A131BE11
537 Peter van de Merwe II NL-20-1508158 2020-08-13 17:50:45 A1534739
538 Grzywa Mateusz II PL-012-20-6063 2020-08-13 17:51:00 A157F03B
539 D.M.DUNDA PL-0463-20-1704 2020-08-13 17:51:13 A1CF24B5
540 Boboc Marius BE-20-1095110 2020-08-13 17:51:24 A157EA12
541 SG - Sehnke - Marzeion II DV-01648-20-447 2020-08-13 17:51:35 A131B50F
542 Leonauskas Rimvydas I LTU-02-20-2903 2020-08-13 17:51:49 A1D17F43
543 Biernat und Kusch II DV-02522-20-542 2020-08-13 17:51:59 A1461213
544 Małolepszy Radosław PL-0275-20-5967 2020-08-13 17:52:12 A14602C1
545 PREZES PL-044-20-2036 2020-08-13 17:52:24 A1D1BBF4
546 Maćkowiak Andrzej UKR-20-2603330 2020-08-13 17:52:34 A1535C62
547 Mazur Christoph II DV-09581-20-155 2020-08-13 17:53:02 A131A6D6
548 Madej Tomasz PL-0419-20-5823 2020-08-13 17:53:26 A131B806
549 Karol 013 Team PL-013-20-5118 2020-08-13 17:53:39 A1CF2DAD
550 Szuniewicz Leon BE-20-2110505 2020-08-13 17:53:50 A1CF276E
551 FLAMIT II PL-0287-20-9737 2020-08-13 17:54:01 A131AADB
552 Kozlenia Artur DV-09581-20-91 2020-08-13 17:54:24 A1DA0390
553 Team Palarscy PL-0417-20-5199 2020-08-13 17:54:28 A1CF0C44
554 Fiedorowicz Andrzej PL-016-20-8740 2020-08-13 17:54:39 A158078C
555 Dłuski Krzysztof i Kamil PL-03-20-24037 2020-08-13 17:54:51 A15817BE
556 Kozlenia Bogusława PL-0350-20-7777 2020-08-13 17:57:03 A1CEB978
557 Pielesiak Leszek PL-0266-20-8566 2020-08-13 17:57:14 A131EA4E
558 Van Win Dylan I BE-20-2118072 2020-08-13 17:57:28 A1580BAE
559 Team-BCHB-Slovensko SK-0777-20-14 2020-08-13 17:57:38 A1CEBCD7
560 Poortvliet Jacob II NL-20-1021415 2020-08-13 17:57:52 A1CEBCF7
561 Uciński Paweł II PL-0221-20-5404 2020-08-13 17:58:03 A10FF5F3
562 Centrum Hodowlane Europa Lech & Rycombel PL-0455-20-3137 2020-08-13 17:58:14 A145F941
563 Warda Mirosław IV PL-0211-20-8080 2020-08-13 17:58:28 A131E794
564 GOLD Team PL-0187-20-7391 2020-08-13 17:59:05 A1D1AD17
565 Grzankowski Jarosław I PL-0466-20-1230 2020-08-13 17:59:17 A1D1D050
566 J.J.T. - Team PL-0411-20-809 2020-08-13 17:59:32 A1933F89
567 Falkowski Zbigniew PL-010-20-7151 2020-08-13 17:59:43 A13B1BE6
568 Rumiński Tomasz II PL-0326-20-14691 2020-08-13 17:59:53 A131BE83
569 Kapłon Roman II PL-047-20-7755 2020-08-13 18:00:04 A1CEDD4E
570 Chyła Mateusz PL-047-20-9118 2020-08-13 18:00:14 A1DA109B
571 THONE Jos Pigeons BE-20-5040307 2020-08-13 18:00:25 A131C81C
572 Kieda Dariusz PL-0214-20-15763 2020-08-13 18:00:35 A131DBBB
573 WOLI PL-016-20-193 2020-08-13 18:00:46 A157F5D6
574 Jamiński Antoni PL-013-20-858 2020-08-13 18:00:55 A1935D48
575 KAMA P-016-20-71 2020-08-13 18:01:14 A131A59B
576 Leonauskas Rimvydas I LTU-02-20-2907 2020-08-13 18:01:21 A1936A76
577 Mamiński Mariusz PL-044-20-19769 2020-08-13 18:01:29 A131E7A9
578 Grzywa Mateusz II PL-012-20-6060 2020-08-13 18:01:50 A1DA5267
579 Jamiński Antoni PL-013-20-852 2020-08-13 18:02:03 A194DAF5
580 Banach Sławomir PL-044-20-12405 2020-08-13 18:02:15 A131D913
581 TEAM Orłowski & Kozłowski PL-0489-20-4643 2020-08-13 18:02:27 A131A6B6
582 Faszcza Jerzy II PL-0214-20-15552 2020-08-13 18:02:41 A1DA053C
583 Kryniccy Marek i Michał PL-010-20-8212 2020-08-13 18:02:55 A13B36E6
584 DRZAZGA & MAJCHER PL-0315-20-4025 2020-08-13 18:03:06 A1934021
585 Czerwiński Sławomir I PL-03-20-8738 2020-08-13 18:03:22 A110144F
586 Bieniek Family Loft III S-99-20-1535 2020-08-13 18:03:34 A1D17AE3
587 Van Win Liam II BE-20-2079636 2020-08-13 18:03:45 A157A51C
588 Vanneste - Rigole Pigeons II BE-20-3028341 2020-08-13 18:03:57 A1533FAF
589 WARKA PL-0210-20-20008 2020-08-13 18:04:08 A194DBD3
590 Czerwiński Sławomir I PL-03-20-8741 2020-08-13 18:04:21 A1BFC048
591 Warka 13 DV-03319-20-518 2020-08-13 18:04:31 A131C29B
592 Bieniek Family Loft III S-99-20-1536 2020-08-13 18:04:43 A131D5CD
593 Sucholas Monika I PL-0309-20-11733 2020-08-13 18:04:54 A1CF2BCF
594 Kotarski Dariusz PL-0466-20-150 2020-08-13 18:05:05 A131D270
595 Corii & Dzon Jin I NL-20-1039202 2020-08-13 18:05:15 A13B4FDA
596 Van Win Dylan V BE-20-2079339 2020-08-13 18:05:25 A15819C4
597 Kroupa-Novak-Reznicek Team CZ-0303-20-652 2020-08-13 18:05:36 A131BFBE
598 FLAMIT PL-0287-20-9711 2020-08-13 18:05:50 A15822E8
599 Van Win Liam III BE-20-2079303 2020-08-13 18:06:05 A1DA22EA
600 EJB Bereźnicki Jacek BE-20-2137616 2020-08-13 18:06:07 A131C44E
601 Team Schumacher Jörn - Mazur Christoph DV-09581-20-69 2020-08-13 18:06:21 A1536344
602 Kubáček Lubomír I CZ-0234-20-5897 2020-08-13 18:09:59 A131D529
603 Ruszczyk Krzysztof PL-0246-20-10564 2020-08-13 18:12:15 A131D8B5
604 Vanneste - Rigole Pigeons III BE-20-3028343 2020-08-13 18:12:31 A1DA2940
605 Faszcza Jerzy IV PL-013-20-7469 2020-08-13 18:12:45 A1937D7F
606 SZKLARZ - A PL-04-20-4001 2020-08-13 18:13:00 A131E5C6
607 Kozlenia Bogusława PL-0350-20-7771 2020-08-13 18:13:11 A1CF0CD1
608 Szymczak Henryk PL-0305-20-4129 2020-08-13 18:13:25 A1CEEA55
609 Van Win Milan II BE-20-2079279 2020-08-13 18:13:37 A15329F4
610 Baranowski - Gransztof PL-0214-20-5553 2020-08-13 18:13:47 A131C5BA
611 Błachnio Łukasz PL-0214-20-1541 2020-08-13 18:17:31 A131D856
612 Super Gołąb PL-0226-20-4642 2020-08-13 18:17:43 A19406D5
613 Bury 1 NOR-011-20-166 2020-08-13 18:18:01 A157D891
614 Team Thomas - Mazur DV-07368-20-208 2020-08-13 18:18:11 A19370D3
615 Biernat und Kusch DV-02522-20-366 2020-08-13 18:18:27 A1CF0E49
616 Strzyżewscy Team I PL-014-20-11249 2020-08-13 18:18:39 A1DA061E
617 Kuczyński Marcin i Józef PL-014-20-4552 2020-08-13 18:18:52 A1578605
618 Kozakowski Andrzej PL-0192-20-168 2020-08-13 18:19:03 A1933D7F
619 Balkus Waldemar PL-011-20-9251 2020-08-13 18:19:15 A1D15715
620 Team Frątczak I PL-0187-20-8606 2020-08-13 18:19:27 A1534457
621 Team Habibi S-04-20-220 2020-08-13 18:19:37 A194FA68
622 Małolepszy Radosław PL-0275-20-5929 2020-08-13 18:19:51 A194EA13
623 Chłopecki Mariusz PL-0194-20-20 2020-08-13 18:20:42 A1C5B65F
624 GVC Team I PL-0349-20-7842 2020-08-13 18:20:57 A1DA09D9
625 Krzynowek - Czyż PL-044-20-6733 2020-08-13 18:21:08 A157BAB5
626 Team Palarscy PL-0417-20-1812 2020-08-13 18:21:20 A193EF30
627 Nowak Mirosław - Krzysztof PL-0275-20-8962 2020-08-13 18:21:32 A131D0AD
628 Maciorowski Wiesław II PL-014-20-7398 2020-08-13 18:21:45 A131BFFD
629 Jaguś R. - Baran M. Team I PL-0275-20-6608 2020-08-13 18:21:58 A13B4CE8
630 Gudz Yevheniy I DV-08867-20-838 2020-08-13 18:22:12 A1CF1496
631 Mielczarek Mirosław PL-014-20-6370 2020-08-13 18:22:27 A131AE12
632 Falkowski Zbigniew PL-010-20-7155 2020-08-13 18:22:38 A131D15F
633 Dyczewski & Cudnowski Team PL-099-20-3 2020-08-13 18:22:50 A1933E4B
634 Van Win Milan IV BE-20-2079369 2020-08-13 18:23:07 A1577E7D
635 Czapliński Tomasz III Pl-0344-20-13737 2020-08-13 18:23:18 A15822EC
636 Sucholas Monika I PL-0309-20-11911 2020-08-13 18:23:30 A1461C31
637 Czapliński Tomasz II Pl-0344-20-13376 2020-08-13 18:23:42 A13B13B2
638 Knap Piotr PL-0236-20-1731 2020-08-13 18:23:53 A1CEE6D9
639 Trójczak - Skonieczny PL-0452-20-1518 2020-08-13 18:24:04 A194B1AD
640 Makarewicz & Borkowski F16 PL-013-20-10124 2020-08-13 18:24:16 A1D1A8E7
641 Toma Arkadiusz PL-0274-20-414 2020-08-13 18:24:30 A131E8FA
642 Zaborowski Henryk i Krystyna II PL-0501-20-8 2020-08-13 18:24:44 A157E7B4
643 Baranowski - Gransztof PL-0214-20-5510 2020-08-13 18:24:55 A1460EEA
644 Krasińska Aneta PL-0214-20-15447 2020-08-13 18:25:09 A131A67E
645 Czupryniak Tomasz PL-082-20-9420 2020-08-13 18:25:46 A194EC74
646 Wojaczek - Witek PL-0119-20-3031 2020-08-13 18:25:58 A131D508
647 Mateja Adam DV-09581-20-2590 2020-08-13 18:26:09 A1937891
648 Szczechura Marek PL-03-20-13099 2020-08-13 18:26:21 A1BFB5CE
649 Faszcza Jerzy III PL-0214-20-15577 2020-08-13 18:26:34 A157F4A0
650 Grzywa Mateusz PL-012-20-6020 2020-08-13 18:26:48 A19415F8
651 Van Win Milan III BE-20-2079283 2020-08-13 18:26:59 A1DA1968
652 Vanwinkel Jef I BE-20-2094277 2020-08-13 18:27:11 A1577DDB
653 Grzankowski Jarosław II PL-0466-20-1202 2020-08-13 18:27:22 A1934FD7
654 Krupa Krzysztof DV-03904-20-820 2020-08-13 18:27:34 A1D17C43
655 WG Ogrodniki PL-03-20-896 2020-08-13 18:27:45 A1CEF64D
656 Faszcza Jerzy III PL-0214-20-15572 2020-08-13 18:27:59 A15817ED
657 WG Roztocze PL-0215-20-11010 2020-08-13 18:28:26 A1581709
658 Van Win Dylan III BE-20-2118035 2020-08-13 18:28:38 A1DA490C
659 Dłuski Krzysztof i Kamil PL-03-20-24016 2020-08-13 18:28:54 A15326D5
660 Van Win Ludwig II BE-20-2079386 2020-08-13 18:29:11 A194B1B0
661 Wróbel Andrzej PL-016-20-9472 2020-08-13 18:29:23 A13AB88D
662 Warda Mirosław IV PL-0211-20-8294 2020-08-13 18:29:40 A1D17DB9
663 Faszcza Jerzy II PL-0214-20-15551 2020-08-13 18:29:59 A1532910
664 Zgud Robert - Koniecko Michał II PL-0206-20-2735 2020-08-13 18:30:17 A131D864
665 VICTOR PL-0384-20-13810 2020-08-13 18:30:31 A1CF0CDD
666 Czerwiński Sławomir I PL-03-20-8739 2020-08-13 18:31:21 A157CA62
667 Pankiewicz Wojciech I BE-20-2057658 2020-08-13 18:31:34 A1D12B3B
668 Pawlak Paweł i Krzysztof PL-0406-20-1180 2020-08-13 18:31:44 A1CF147F
669 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-20-733 2020-08-13 18:31:54 A1D1D1CA
670 B. B. Młynarczyk PL-0224-20-3305 2020-08-13 18:32:04 A15817E3
671 Piwowarczyk Adrian i Ewelina PL-0196-20-7060 2020-08-13 18:32:15 A13B0691
672 Bednarek & Wittstock PL-060-20-275 2020-08-13 18:32:26 A1936700
673 Van Win Liam V BE-20-2118023 2020-08-13 18:33:07 A1DA5353
674 Belgavet III BE-20-6217114 2020-08-13 18:33:19 A131BE88
675 B. B. Młynarczyk PL-0224-20-3302 2020-08-13 18:33:30 A1935D42
676 MOREL Team PL-0493-20-11092 2020-08-13 18:33:45 A11005C5
677 Peter van de Merwe II NL-20-1332212 2020-08-13 18:33:58 A157DEFB
678 Sucholas Monika I PL-0309-20-2089 2020-08-13 18:34:15 A157E64E
679 Kimszal Patryk PL-011-20-147 2020-08-13 18:34:32 A131A099
680 Maggajwer 4 PL-0473-20-12982 2020-08-13 18:34:42 A145F69B
681 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-20-2867 2020-08-13 18:36:06 A13B479C
682 KACPER-MAGNUS S-99-20-314 2020-08-13 18:36:17 A1CF0D32
683 Bury 1 NOR-011-20-175 2020-08-13 18:36:29 A16B3235
684 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-20-1554748 2020-08-13 18:36:40 A1DA0633
685 Selwent & Siemianis PL-011-20-7054 2020-08-13 18:36:51 A131A59F
686 Jaguś R. - Baran M. Team V PL-0275-20-5715 2020-08-13 18:37:01 A157A54D
687 Knystautas Valdas II LTU-06-20-5908 2020-08-13 18:38:00 A1D1D187
688 Grzankowski Jarosław I PL-0466-20-1208 2020-08-13 18:38:19 A1DA25AA
689 WALDO-DARO -TEAM PL-016-20-1469 2020-08-13 18:38:30 A1CEE08D
690 Sprycha Łukasz PL-0468-20-554 2020-08-13 18:38:44 A1319E36
691 DREAM LOFT Veulemans Jos BE-20-2016105 2020-08-13 18:38:56 A1DA4450
692 Bednarek & Wittstock PL-063-20-6350 2020-08-13 18:39:15 A1933D72
693 Grzankowski Jarosław I PL-0466-20-1240 2020-08-13 18:39:37 A1D19E1D
694 Kozlenia Bogusława PL-0350-20-7753 2020-08-13 18:39:48 A1CF0249
695 Kondryszyn Krzysztof PL-0289-20-209 2020-08-13 18:40:04 A1319C09
696 LYSY PL-03-20-132 2020-08-13 18:40:17 A1577EB2
697 M.B.O. - KOLNO PL-013-20-12369 2020-08-13 18:40:29 A19350F9
698 Van Win Gregory IV BE-20-2118057 2020-08-13 18:40:45 A157A4BB
699 Kozakowski Andrzej PL-0192-20-175 2020-08-13 18:40:57 A194443A
700 Corii & Dzon Jin III NL-20-1039121 2020-08-13 18:41:07 A1DA026F
701 Jatczak Jarosław S-99-20-1544 2020-08-13 18:41:19 A1CEA625
702 Janiszewski - Mielcarek PL-0393-20-84 2020-08-13 18:41:33 A1D15BAC
703 Szmagliński - Zieliński PL-0192-20-728 2020-08-13 18:41:44 A1CF0F6A
704 Kubáček Lubomír II CZ-0234-20-6006 2020-08-13 18:41:56 A131A888
705 SZKLARZ - A PL-04-20-4062 2020-08-13 18:42:08 A1CEDF32
706 Magacz Sylwester PL-0274-20-826 2020-08-13 18:42:20 A1D1E022
707 Zaborowski Henryk i Krystyna II PL-0501-20-14 2020-08-13 18:42:32 A193F568
708 Pisanko Daniel PL-014-20-8262 2020-08-13 18:43:18 A1D9FFA7
709 Uciński Paweł I PL-0221-20-5493 2020-08-13 18:43:39 A1577F07
710 Buček Eduard SK-02901-20-727 2020-08-13 18:43:52 A1D1D8AF
711 GRANIO I PL-0214-20-3335 2020-08-13 18:44:10 A131D258
712 Warda Mirosław II PL-0211-20-8128 2020-08-13 18:44:22 A1CF0D34
713 Team Mrowiec - Worciak PL-023-20-6377 2020-08-13 18:44:33 A1D18E53
714 Vanneste - Rigole Pigeons I BE-20-3028319 2020-08-13 18:44:44 A1DA2A2D
715 B. B. Młynarczyk PL-0224-20-3552 2020-08-13 18:44:53 A1DA0CCF
716 Grzywa Mateusz II PL-012-20-6019 2020-08-13 18:45:04 A194B475
717 Van Win Ludwig I BE-20-2079304 2020-08-13 18:45:16 A157B8A9
718 BARANOWSKI - POGORZELEC PL-03-20-22173 2020-08-13 18:45:30 A15785AB
719 Bednarczyk Krzysztof PL-044-20-10391 2020-08-13 18:45:54 A131B159
720 Kondryszyn Krzysztof PL-0289-20-237 2020-08-13 18:46:07 A1CF28F3
721 Peter van de Merwe III NL-20-1332202 2020-08-13 18:46:19 A15817EC
722 Szczerba Mirosław PL-0397-20-153 2020-08-13 18:46:28 A1CEF6E0
723 Zdankowski Jerzy PL-013-20-5629 2020-08-13 18:46:39 A1937695
724 J.J.T. - Team PL-0411-20-812 2020-08-13 18:46:51 A1CEBE33
725 Sipowicz - Marzec PL-0393-20-3401 2020-08-13 18:47:00 A1535C2C
726 Rumiński Tomasz II PL-0326-20-10455 2020-08-13 18:47:12 A1532ADE
727 Spasówka Sylwester I PL-0411-20-251 2020-08-13 18:47:25 A1CEE677
728 Czerwiński Sławomir II PL-03-20-8823 2020-08-13 18:47:39 A1D166DF
729 Baranowski - Gransztof PL-03-20-22410 2020-08-13 18:47:57 A131A5E3
730 Warda Mirosław III PL-0211-20-8116 2020-08-13 18:48:32 A11043DF
731 Kawecki Waldemar PL-016-20-33 2020-08-13 18:48:44 A131DDC2
732 Toma Arkadiusz PL-0274-20-440 2020-08-13 18:48:56 A131ACA9
733 WOLI PL-016-20-2 2020-08-13 18:49:09 A13B2A5E
734 Jaguś R. - Baran M. Team III PL-0275-20-5641 2020-08-13 18:49:19 A1934745
735 MOREL Team PL-0493-20-11077 2020-08-13 18:49:34 A1934932
736 Jaguś R. - Baran M. Team I PL-0275-20-6602 2020-08-13 18:49:46 A193F2E7
737 TEAM HOK L&N IV BE-20-2079380 2020-08-13 18:49:56 A1940EB2
738 Micek Team PL-0388-20-5097 2020-08-13 18:50:07 A131CEB3
739 Bogdan B. PL-09-20-8321 2020-08-13 18:50:20 A1CEFB81
740 Knystautas Valdas LTU-06-20-5920 2020-08-13 19:02:00 A1D1DAD1
741 Szymczak Henryk PL-0305-20-4128 2020-08-13 19:02:24 A1CEE792
742 Kondryszyn Krzysztof PL-0289-20-228 2020-08-13 19:02:38 A157F59B
743 Warda Mirosław III PL-0211-20-8118 2020-08-13 19:02:51 A19372C1
744 WILKI PL-016-20-863 2020-08-13 19:03:04 A131D413
745 Van Win Gregory I BE-20-2079316 2020-08-13 19:03:31 A1102304
746 Dawid Węgrzyniak PL-060-20-3747 2020-08-13 19:03:44 A131BBC4
747 Chłopek Andrzej PL-0357-20-3126 2020-08-13 19:04:03 A131A6BB
748 KMP Ostrołęka II PL-044-20-3590 2020-08-13 19:04:15 A157DEF8
749 Kondryszyn Krzysztof PL-0289-20-283 2020-08-13 19:04:26 A157A985
750 Biernat und Kusch DV-02522-20-396 2020-08-13 19:04:37 A1CEDC6F
751 Centrum Hodowlane Europa Lech & Rycombel PL-0455-20-3102 2020-08-13 19:04:56 A131D7C9
752 Magacz Sylwester PL-0274-20-819 2020-08-13 19:05:09 A1CEB985
753 Team Adam Bogusław Gryglik PL-0384-20-504 2020-08-13 19:05:21 A19338C4
754 Van Win Dylan III BE-20-2118048 2020-08-13 19:05:30 A1534602
755 Van Win Gregory III BE-20-2079324 2020-08-13 19:05:40 A157CAF8
756 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-20-3195 2020-08-13 19:05:51 A1BFB6B7
757 Jaguś R. - Baran M. Team I PL-0275-20-6607 2020-08-13 19:06:04 A1DA035A
758 Derby Brod Club CRO-20-35931 2020-08-13 19:06:16 A131E887
759 Boboc Marius BE-20-1095103 2020-08-13 19:06:34 A157EA6A
760 TEAM Orłowski & Kozłowski II PL-092-20-5640 2020-08-13 19:06:44 A131BEF3
761 WARKA PL-0461-20-11938 2020-08-13 19:06:54 A1582621
762 Banach Sławomir PL-014-20-8758 2020-08-13 19:07:06 A157DEF6
763 Peter van de Merwe IV NL-20-1498593 2020-08-13 19:07:17 A1581231
764 Mortal Kombat Team CZ-0234-20-5657 2020-08-13 19:07:33 A1C5C5AD
765 Falkowski Zbigniew PL-010-20-7152 2020-08-13 19:07:45 A131A3D2
766 GVC Team I PL-0349-20-7806 2020-08-13 19:07:55 A1534C9B
767 Dyczewski & Cudnowski Team PL-099-20-7 2020-08-13 19:08:18 A1CF005C
768 D.M.DUNDA PL-0463-20-1794 2020-08-13 19:08:26 A1CEB354
769 WG Ogrodniki PL-03-20-912 2020-08-13 19:08:38 A1DA188A
770 Kulas & Tyszka PL-013-20-10112 2020-08-13 19:08:48 A194116E
771 Mroczkowski - Bobowicz PL-0293-20-6523 2020-08-13 19:09:44 A131A464
772 Mamiński Mariusz PL-044-20-13494 2020-08-13 19:10:20 A1CF21E1
773 Uciński Paweł II PL-0221-20-5403 2020-08-13 19:20:24 A1DA0470
774 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-20-716 2020-08-13 19:20:36 A1CF0F0E
775 Czupryniak Tomasz PL-082-20-9439 2020-08-13 19:21:01 A194F6BF
776 Makarewicz & Borkowski F16 PL-013-20-10117 2020-08-13 19:21:11 A1578FA4
777 Peter van de Merwe IV NL-20-1498598 2020-08-13 19:21:36 A1DA4739
778 PREZES PL-044-20-2070 2020-08-13 19:21:50 A1DA15E8
779 Kacperscy Team I PL-0220-20-6517 2020-08-13 19:22:18 A131A48F
780 KMP Ostrołęka I PL-044-20-3598 2020-08-13 19:22:31 A1941C52
781 Zaborowski Henryk i Krystyna I PL-0501-20-3 2020-08-13 19:22:56 A1BFC209
782 Baranowscy P. R. Team PL-03-20-22156 2020-08-13 19:23:05 A1DA2689
783 Dawid 1 PL-0274-20-19714 2020-08-13 19:23:21 A131E08C
784 Szymański Grzegorz II PL-0384-20-10414 2020-08-13 19:23:36 A15785BE
785 Hallmann - Chrabkowski - Ryc PL-058-20-3261 2020-08-13 19:23:50 A1D15466
786 Potępski Włodzimierz PL-0211-20-7559 2020-08-13 19:24:01 A1CF24AA
787 Bury 1 NOR-011-20-179 2020-08-13 19:24:11 A1581C5B
788 Kacperscy Team I PL-0220-20-6515 2020-08-13 19:24:27 A131A5C7
789 Magacz Sylwester PL-0274-20-864 2020-08-13 19:24:38 A1CEB052
790 Van Win Liam V BE-20-2118026 2020-08-13 19:24:49 A15325E1
791 Sucholas Monika I PL-0309-20-11732 2020-08-13 19:25:02 A193F805
792 Grala Krzysztof PL-0384-20-12281 2020-08-13 19:25:16 A1CF2200
793 Van Win Dylan II BE-20-2118070 2020-08-13 19:25:40 A1DA0717
794 Półbeczko - Szomko PL-0457-20-166 2020-08-13 19:25:50 A131A67D
795 GVC Team II PL-0349-20-7886 2020-08-13 19:26:21 A131C1B3
796 Team-BCHB-Slovensko SK-0401-20-301 2020-08-13 19:26:36 A1D16E63
797 Jaguś R. - Baran M. Team III PL-0275-20-5620 2020-08-13 19:26:49 A1CF220F
798 Knap Piotr PL-0236-20-1728 2020-08-13 19:27:01 A1DA3A83
799 KRIS 2 PL-0296-20-9229 2020-08-13 19:27:23 A194DCB7
800 Kostorz Bogdan - Czaplicki Grzegorz PL-0137-20-8164 2020-08-13 19:27:35 A1941B42
801 Böke Jürgen DV-08852-20-224 2020-08-13 19:27:47 A1936C49
802 Faszcza Jerzy II PL-0214-20-15558 2020-08-13 19:28:12 A1DA4364
803 Oziemski Karol PL-0461-20-3297 2020-08-13 19:28:29 A1CF13F5
804 Rutkowski Kamil PL-014-20-8102 2020-08-13 19:28:44 A1CF297F
805 Dawid Węgrzyniak PL-060-20-3748 2020-08-13 19:29:07 A145D887
806 DREAM LOFT Veulemans Jos BE-20-2016081 2020-08-13 19:29:59 A1532E7E
807 Van Win Ludwig II BE-20-2079385 2020-08-13 19:30:15 A1102D39
808 Baranowscy P. R. Team PL-03-20-22172 2020-08-13 19:30:27 A1534F1E
809 Dzwonkowski Arek PL-0275-20-15340 2020-08-13 19:30:40 A1103B1C
810 WG Warmia PL-0350-20-11707 2020-08-13 19:30:51 A1578F8B
811 TEAM Orłowski & Kozłowski PL-0489-20-4639 2020-08-13 19:31:04 A131C51A
812 THONE Jos Pigeons BE-20-5040286 2020-08-13 19:31:20 A1C5A2B5
813 Van Win Ludwig V BE-20-2079298 2020-08-13 19:31:32 A19418C8
814 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny PL-0453-20-9210 2020-08-13 19:31:44 A1581B6D
815 Van Win Liam I BE-20-2079374 2020-08-13 19:32:03 A1536287
816 Ośko Adaś i Hubert PL-0452-20-9908 2020-08-13 19:32:15 A194EB0B
817 Bury 2 NOR-011-20-164 2020-08-13 19:32:35 A13B47AF
818 Boboc Marius BE-20-1095089 2020-08-13 19:33:02 A157C9F1
819 Grzywa Mateusz II PL-012-20-6010 2020-08-13 19:33:13 A1101094
820 Łój Krzysztof I PL-0436-20-10904 2020-08-13 19:33:25 A1DA4363
821 Peter van de Merwe III NL-20-1508104 2020-08-13 19:33:36 A1DA4733
822 Van Win Milan III BE-20-2079282 2020-08-13 19:33:53 A19416EF
823 Team Adam Bogusław Gryglik PL-0384-20-507 2020-08-13 19:34:05 A1CF2594
824 Peter van de Merwe I NL-20-1508111 2020-08-13 19:34:19 A1536DFF
825 Vervloet Bert I BE-20-6031576 2020-08-13 19:34:28 A1940265
826 Sucholas Paweł PL-0266-20-8249 2020-08-13 19:34:39 A194106E
827 Łój Krzysztof I PL-0436-20-10906 2020-08-13 19:34:50 A1D15464
828 Maciorowski Wiesław II PL-014-20-7400 2020-08-13 19:35:13 A1319CE2
829 Rumiński Tomasz I PL-0326-20-10437 2020-08-13 19:35:43 A1D16B96
830 GVC Team I PL-0349-20-7840 2020-08-13 19:36:00 A1D1175C
831 Wojaczek - Witek DV-09581-20-1163 2020-08-13 19:36:14 A131A90C
832 KMP Ostrołęka II PL-044-20-3582 2020-08-13 19:36:27 A194EF0E
833 Baranowski & Puchała PL-03-20-22223 2020-08-13 19:36:38 A1943021
834 Van Win Gregory II BE-20-2079338 2020-08-13 19:36:57 A1D188EE
835 Kotek PL-0203-20-1016 2020-08-13 19:37:08 A1935DFD
836 Dawid 2 PL-0492-20-15363 2020-08-13 19:37:22 A131D8BE
837 Chyła Mateusz PL-047-20-9120 2020-08-13 19:37:35 A157F07D
838 Van Win Gregory I BE-20-2079340 2020-08-13 19:37:57 A1DA0A1A
839 Van Win Dylan IV BE-20-2118044 2020-08-13 19:38:43 A1940255
840 Strzyżewscy Team I PL-014-20-11216 2020-08-13 19:38:57 A131AB47
841 Fudała Jacek PL-0278-20-1335 2020-08-13 19:40:29 A1D1ACC4
842 Jatczak Jarosław S-99-20-1546 2020-08-13 19:40:45 A1CEFF8A
843 Faszcza Jerzy I PL-0214-20-15501 2020-08-13 19:41:34 A1DA15EA
844 BARANOWSKI - POGORZELEC PL-03-20-22191 2020-08-13 19:41:48 A1940DBB
845 Rumiński Tomasz I PL-0326-20-10438 2020-08-13 19:42:18 A1936E4F
846 WG Warmia PL-0350-20-11713 2020-08-13 19:42:32 A1DA140E
847 Team Habibi PL-013-20-6700 2020-08-13 19:42:44 A1CF17D8
848 Strzyżewscy Team II PL-014-20-11250 2020-08-13 19:42:55 A1CF2BAB
849 Śmieszkowicz Arkadiusz PL-0496-20-204 2020-08-13 19:43:08 A15817E5
850 Ośko Adaś i Hubert PL-0452-20-9930 2020-08-13 19:43:21 A1532962
851 Spasówka Sylwester II PL-0411-20-259 2020-08-13 19:43:32 A1CF0ED5
852 Gudz Yevheniy I DV-08867-20-824 2020-08-13 19:43:43 A193748F
853 Walczak Dawid PL-0352-20-1983 2020-08-13 19:44:27 A1D1D397
854 Zając - Szymański PL-0208-20-9988 2020-08-13 19:44:44 A15818B3
855 Peter van de Merwe IV NL-20-1332207 2020-08-13 19:44:57 A157F597
856 Bury 3 PL-0344-20-13004 2020-08-13 19:45:09 A15806D1
857 Stola Roman PL-0302-20-4530 2020-08-13 19:45:29 A1D165B6
858 Oleksiak Zbigniew PL-053-20-2782 2020-08-13 19:45:40 A145E5FE
859 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-20-14331 2020-08-13 19:45:53 A1D183C9
860 Krupa Krzysztof DV-03904-20-799 2020-08-13 19:46:06 A1CEA162
861 SG - Sehnke - Marzeion II DV-01648-20-409 2020-08-13 19:46:22 A131E607
862 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny PL-0453-20-9223 2020-08-13 19:46:59 A1941EF0
863 Jaguś R. - Baran M. Team IV PL-0275-20-5614 2020-08-13 19:47:11 A1D17CAD
864 Faszcza Jerzy II PL-0214-20-15545 2020-08-13 19:47:26 A1DA25B0
865 Stola Roman PL-0302-20-4529 2020-08-13 19:47:42 A19336C5
866 Oklesiński Marcin PL-0452-20-3606 2020-08-13 19:47:54 A16BACC9
867 Gudz Yevheniy II DV-08867-20-764 2020-08-13 19:48:16 A131C631
868 PIKO Piotr Kowalewski PL-016-20-1019 2020-08-13 19:48:36 A1532AD7
869 Van Win Ludwig V BE-20-2079299 2020-08-13 19:48:48 A157A2C5
870 Peter van de Merwe III NL-20-1332280 2020-08-13 19:52:06 A1DA1A43
871 Fudała Jacek PL-0278-20-1350 2020-08-13 19:53:08 A1CEEDA9
872 M.B.O. - KOLNO PL-013-20-12348 2020-08-13 19:53:20 A19340DE
873 Krasiński Bogdan-Tadeusz PL-014-20-11925 2020-08-13 19:53:33 A1CF2616
874 Van Win Milan III BE-20-2079281 2020-08-13 19:53:46 A1BFC20F
875 Knystautas Valdas II LTU-06-20-5935 2020-08-13 19:54:06 A19342FF
876 GRANIO I PL-0214-20-5505 2020-08-13 19:54:16 A1319CE0
877 Jędrzejczyk Bogusław PL-0478-20-1689 2020-08-13 19:55:23 A131BECA
878 Lewandowski Kazimierz I PL-0302-20-5062 2020-08-13 19:55:36 A1BFB7A7
879 Szmagliński - Zieliński PL-0192-20-714 2020-08-13 19:55:47 A1CEF7CB
880 D.M.DUNDA PL-0463-20-1795 2020-08-13 19:56:00 A1934987
881 Wiczling Tomasz PL-063-20-10156 2020-08-13 19:56:13 A131B8EA
882 Vercammen Lars BE-20-6166070 2020-08-13 19:56:28 A13ABB45
883 Szymański Grzegorz I PL-0384-20-10421 2020-08-13 19:56:40 A1535726
884 Van Win Liam V BE-20-2118024 2020-08-13 19:56:57 A1DA0397
885 Pankiewicz Wojciech I BE-20-2118951 2020-08-13 19:57:09 A1D1DABB
886 Super Gołąb II PL-0226-20-4705 2020-08-13 19:57:43 A1D1CC15
887 Banach Sławomir PL-014-20-8726 2020-08-13 19:57:58 A1D177F5
888 TEAM HOK L&N IV BE-20-2079389 2020-08-13 19:58:09 A1DA2857
889 GVC Team II PL-0349-20-7855 2020-08-13 19:58:20 A1935EBE
890 Securom.Pl PL-0478-20-10959 2020-08-13 19:58:32 A1D18040
891 Dawid 2 PL-0285-20-13110 2020-08-13 19:58:45 A13ABDE3
892 Falkowski Zbigniew PL-010-20-7156 2020-08-13 19:58:59 A131BBE2
893 Belgavet Seiffert Christian I BE-20-6217085 2020-08-13 19:59:13 A157E669
894 Fiedorowicz Andrzej PL-016-20-8737 2020-08-13 19:59:25 A194030E
895 Menten Ronny BE-20-2058818 2020-08-13 19:59:38 A131C331
896 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-20-12038 2020-08-13 19:59:51 A1102B6A
897 Team Prezes II PL-0311-20-683 2020-08-13 20:00:06 A1935C38
898 Bednarczyk Krzysztof PL-044-20-10383 2020-08-13 20:00:21 A1C5BD16
899 Kieda Dariusz PL-013-20-2306 2020-08-13 20:00:32 A1D1D804
900 GOLD Team PL-0187-20-7352 2020-08-13 20:00:46 A131E7CC
901 Van Win Ludwig V BE-20-2079305 2020-08-13 20:00:58 A1DA100E
902 Lewandowski Kazimierz I PL-0302-20-5068 2020-08-13 20:01:09 A1D1D70D
903 Böke Jürgen DV-08852-20-228 2020-08-13 20:01:23 A1D1B2B8
904 Kotek PL-0203-20-1040 2020-08-13 20:01:37 A1CEF336
905 THONE Jos Pigeons BE-20-5040298 2020-08-13 20:01:49 A131D177
906 EJB Bereźnicki Jacek BE-20-6179585 2020-08-13 20:01:59 A1579262
907 Peter van de Merwe III NL-20-1508144 2020-08-13 20:02:15 A1581756
908 Kostorz - Błaszczykowski "Ludzki Gest" PL-0254-20-7098 2020-08-13 20:02:52 A131C493
909 Kieda Dariusz PL-013-20-2315 2020-08-13 20:03:26 A1CF244A
910 M.WŁUDZIK & K.KŁOS PL-0299-20-903 2020-08-13 20:03:36 A1532BBC
911 GRANIO I PL-0214-20-5522 2020-08-13 20:03:48 A13C03AC
912 MOREL Team & Reschke PL-0493-20-11024 2020-08-13 20:04:00 A13B50E7
913 Falkowski Zbigniew PL-010-20-7150 2020-08-13 20:04:12 A131A510
914 Böke Jürgen DV-08852-20-223 2020-08-13 20:04:23 A1CF296F
915 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-20-3186 2020-08-13 20:04:34 A13B4E94
916 Czerwiński Sławomir II PL-03-20-8813 2020-08-13 20:04:54 A1CEFADD
917 Ośko Hubert PL-0452-20-9912 2020-08-13 20:05:07 A15819A4
918 Kazimierz & Zbigniew PL-0214-20-2430 2020-08-13 20:05:18 A157CFA6
919 Czerwiński Sławomir II PL-03-20-8825 2020-08-13 20:05:30 A1D1CEDC
920 VICTOR PL-012-20-13614 2020-08-13 20:05:40 A1BFB5C6
921 Van Win Dylan I BE-20-2079397 2020-08-13 20:05:51 A1DA114A
922 Krupa Krzysztof DV-03904-20-945 2020-08-13 20:06:01 A131D4EE
923 Mamiński Mariusz PL-044-20-13476 2020-08-13 20:06:11 A1D1D6C2
924 Team Prezes I PL-0311-20-677 2020-08-13 20:06:22 A1D15BEF
925 Jamiński Antoni PL-013-20-854 2020-08-13 20:06:46 A1D1AC3D
926 Gudz Yevheniy II DV-08867-20-856 2020-08-13 20:06:58 A131C1C7
927 M.B.O. - KOLNO PL-014-20-9099 2020-08-13 20:07:14 A13A046A
928 Kazimierz & Zbigniew PL-0214-20-2431 2020-08-13 20:07:29 A1CF0020
929 Kozlenia Bogusława PL-0350-20-7750 2020-08-13 20:07:41 A1D163C8
930 Warda Mirosław IV PL-0211-20-8099 2020-08-13 20:08:05 A131E5D8
931 Jaguś R. - Baran M. Team III PL-0275-20-5625 2020-08-13 20:08:22 A19362F4
932 Daniel & Anna Kulesza PL-014-20-6547 2020-08-13 20:08:34 A13AEA05
933 THONE Jos Pigeons BE-20-5040321 2020-08-13 20:08:44 A131E866
934 Belgavet III BE-20-6217115 2020-08-13 20:08:55 A1319CE4
935 M.B.O. - KOLNO PL-013-20-12375 2020-08-13 20:09:08 A1D15DF7
936 Warda Mirosław II PL-0211-20-8143 2020-08-13 20:09:19 A1D180FF
937 Czerwiński Sławomir II PL-03-20-8761 2020-08-13 20:09:30 A1DA0DAC
938 Banach Sławomir PL-0466-20-744 2020-08-13 20:09:40 A1CEDC64
939 Szymański Grzegorz I PL-0384-20-10405 2020-08-13 20:09:52 A1BFC37D
940 Corii & Dzon Jin II NL-20-1039155 2020-08-13 20:10:05 A157F467
941 WG Roztocze PL-0215-20-11023 2020-08-13 20:10:15 A1CED823
942 MOREL Team & Reschke PL-0493-20-11342 2020-08-13 20:10:27 A131A6DC
943 Kądziela Jan PL-05-20-9756 2020-08-13 20:10:53 A1CEB5E9
944 LYSY PL-03-20-134 2020-08-13 20:11:05 A193EB74
945 Trójczak - Skonieczny PL-0452-20-1531 2020-08-13 20:11:17 A1DA4F50
946 Kucharski - Bucki DV-03319-20-389 2020-08-13 20:11:29 A131E595
947 Verdeyen Francis & Bart BE-20-6139871 2020-08-13 20:11:41 A1933F53
948 LYSY PL-03-20-60 2020-08-13 20:11:54 A1938137
949 Ośko Hubert PL-0452-20-9916 2020-08-13 20:12:04 A1534900
950 Kostorz - Błaszczykowski "Ludzki Gest" PL-0268-20-5159 2020-08-13 20:12:14 A131C253
951 Gaczyński Wiesław PL-0437-20-1636 2020-08-13 20:12:49 A131DEB8
952 Boboc Marius II BE-20-1095134 2020-08-13 20:13:02 A1CEBC4D
953 Kurman Andrzej PL-0308-20-5072 2020-08-13 20:13:12 A1D179C5
954 Grzywa Mateusz PL-012-20-6003 2020-08-13 20:13:25 A1532434
955 Sucholas Paweł PL-0266-20-8145 2020-08-13 20:13:35 A1943505
956 Warda Mirosław II PL-0211-20-8127 2020-08-13 20:13:48 A1D1C879
957 Team Frątczak II PL-0187-20-8610 2020-08-13 20:14:03 A157EB60
958 Peter van de Merwe I NL-20-1508150 2020-08-13 20:14:14 A16B6A20
959 Peter van de Merwe IV NL-20-1332262 2020-08-13 20:14:24 A11010A0
960 Sprycha Łukasz PL-0468-20-548 2020-08-13 20:14:41 A131A9F1
961 JAK A. KULTERMAN PL-0189-20-10164 2020-08-13 20:14:56 A131E5DE
962 Zając - Szymański PL-0208-20-9925 2020-08-13 20:15:08 A157FE85
963 Oklesiński Marcin PL-0452-20-3570 2020-08-13 20:15:31 A13B4E9B
964 Kieda Dariusz PL-0214-20-15769 2020-08-13 20:15:51 A131AB53
965 Van Win Milan III BE-20-2079285 2020-08-13 20:16:03 A157E6FD
966 Bogdan B. PL-09-20-8306 2020-08-13 20:16:13 A153707B
967 Sucholas Monika II PL-0308-20-161 2020-08-13 20:16:28 A15786ED
968 Rutkowski Kamil PL-014-20-8109 2020-08-13 20:16:38 A194E84A
969 Jędrzejczyk Bogusław PL-0478-20-1633 2020-08-13 20:16:50 A145DEBB
970 Micek Team PL-0388-20-5083 2020-08-13 20:17:12 A131BBC2
971 Van Win Liam V BE-20-2118021 2020-08-13 20:17:23 A153629B
972 Team Frątczak II PL-0187-20-8632 2020-08-13 20:18:02 A15819E0
973 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-20-3184 2020-08-13 20:18:35 A157EC29
974 Zaborowski Henryk i Krystyna II PL-0501-20-3489 2020-08-13 20:19:16 A16B3B66
975 Grzankowski Jarosław III PL-0466-20-1252 2020-08-13 20:19:45 A1D1865C
976 Dawid Węgrzyniak PL-060-20-3755 2020-08-13 20:22:09 A1C5B6B8
977 Brzózka Henryk PL-013-20-3729 2020-08-13 20:22:24 A131BF12
978 Gudz Yevheniy I DV-08867-20-770 2020-08-13 20:22:36 A1935860
979 Szymański Grzegorz II PL-0384-20-10409 2020-08-13 20:22:50 A19444AA
980 Bieniek Family Loft II S-99-20-1537 2020-08-13 20:23:03 A1CF0FB4
981 Leonauskas Rimvydas I LTU-02-20-2871 2020-08-13 20:23:15 A1533E5B
982 MOREL Team & Reschke PL-0493-20-11063 2020-08-13 20:24:32 A1CF0D74
983 Kuczyński Marcin i Józef PL-014-20-4549 2020-08-13 20:24:47 A194F983
984 FLAMIT II PL-0287-20-9738 2020-08-13 20:24:58 A131E42E
985 Vanwinkel Jef I BE-20-2094272 2020-08-13 20:25:11 A1535DCB
986 Dyczewski & Cudnowski Team PL-099-20-6 2020-08-13 20:25:23 A1D1CF7D
987 Gonera Bogdan I PL-0103-20-2868 2020-08-13 20:25:36 A131A4B2
988 Gotowiec Rafał - Tarach Maciej i Antoni PL-0368-20-5024 2020-08-13 20:25:51 A1DA2686
989 Krasińska Aneta PL-0214-20-15443 2020-08-13 20:26:06 A193EE48
990 FLAMIT II PL-0287-20-9745 2020-08-13 20:26:19 A1319C41
991 Van Win Milan V BE-20-2079228 2020-08-13 20:26:34 A1DA2B0F
992 LYSY PL-03-20-136 2020-08-13 20:26:47 A110523A
993 Kryniccy Marek i Michał PL-010-20-8221 2020-08-13 20:26:59 A1935EDA
994 Karol 013 Team PL-013-20-5108 2020-08-13 20:27:12 A1CEB93B
995 Jamiński Antoni PL-013-20-851 2020-08-13 20:27:23 A157E5DC
996 DREAM LOFT Veulemans Jos BE-20-2016083 2020-08-13 20:28:03 A1104BB6
997 Grala Krzysztof PL-0384-20-12209 2020-08-13 20:28:18 A1D18EB2
998 FLAMIT II PL-0287-20-9742 2020-08-13 20:28:49 A1319BFD
999 THONE Jos Pigeons BE-20-5041491 2020-08-13 20:29:03 A145D29C
1000 Team Palarscy PL-0417-20-1854 2020-08-13 20:29:16 A1C58D5C
1001 Urbaniec Albert PL-0275-20-22541 2020-08-13 20:29:30 A13B308B
1002 Morgaś Dariusz PL-0302-20-10309 2020-08-13 20:29:45 A131E6FD
1003 Szymański Grzegorz I PL-0384-20-10408 2020-08-13 20:29:57 A15800F2
1004 Półbeczko - Szomko PL-0457-20-155 2020-08-13 20:30:09 A145D555
1005 Ośko Hubert PL-0452-20-9921 2020-08-13 20:30:22 A13B10EE
1006 DRZAZGA & MAJCHER PL-0315-20-4028 2020-08-13 20:30:36 A1933319
1007 Pielesiak Leszek PL-0266-20-8164 2020-08-13 20:31:03 A1941661
1008 COLA PL-014-20-6704 2020-08-13 20:31:14 A16B3B61
1009 Gudz Yevheniy II DV-08867-20-768 2020-08-13 20:31:26 A157DC13
1010 Boboc Marius II BE-20-1095145 2020-08-13 20:31:39 A1CF2EF1
1011 Karol 013 Team PL-013-20-5101 2020-08-13 20:31:55 A1CF2F10
1012 Böke Jürgen DV-08852-20-203 2020-08-13 20:32:07 A1D1D443
1013 Team Adam Bogusław Gryglik PL-0384-20-512 2020-08-13 20:32:20 A1936FEA
1014 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-20-1554772 2020-08-13 20:40:25 A15817C9
1015 Czupryniak Tomasz PL-082-20-9424 2020-08-13 20:40:39 A1535532
1016 Kubáček Lubomír II CZ-0234-20-5988 2020-08-13 20:41:01 A131D697
1017 Mocarski Tadeusz i Witold PL-0384-20-223 2020-08-13 20:41:12 A131BEFB
1018 Dzwonkowski Arek PL-0275-20-15304 2020-08-13 20:41:22 A157F567
1019 Zając - Szymański PL-0208-20-9904 2020-08-13 20:41:34 A19425C3
1020 Magacz Sylwester PL-0274-20-1411 2020-08-13 20:41:46 A131E6F4
1021 Kondryszyn Krzysztof PL-0289-20-235 2020-08-13 20:41:59 A19371D7
1022 Grala Krzysztof PL-0384-20-12279 2020-08-13 20:42:10 A1104CCB
1023 Faszcza Jerzy IV PL-013-20-7468 2020-08-13 20:42:24 A131DD6C
1024 Van Win Ludwig IV BE-20-2079310 2020-08-13 20:42:40 A1579CE0
1025 Wojaczek - Witek II DV-09581-20-1536 2020-08-13 20:42:50 A131C764
1026 Jaguś R. - Baran M. Team I PL-0275-20-6606 2020-08-13 20:43:08 A193F736
1027 Baranowski & Puchała Pl-03-20-22145 2020-08-13 20:43:34 A157D0AA
1028 Team Palarscy PL-0417-20-1883 2020-08-13 20:44:11 A1536817
1029 Fiedorowicz Paweł PL-016-20-9712 2020-08-13 20:44:23 A1536192
1030 Vercammen Jos BE-20-6166380 2020-08-13 20:44:37 A1936511
1031 EJB Bereźnicki Jacek BE-20-2110642 2020-08-13 20:44:52 A131E5FE
1032 Szczerba Mirosław PL-0397-20-145 2020-08-13 20:45:07 A1BFBF5A
1033 Ośko Hubert PL-0452-20-9911 2020-08-13 20:45:20 A1941786
1034 Czerwiński Sławomir II PL-03-20-8760 2020-08-13 20:45:41 A1577ED5
1035 PIKO Piotr Kowalewski PL-016-20-1020 2020-08-13 20:45:54 A1DA18A6
1036 Herbots Jo BE-20-2133546 2020-08-13 20:46:11 A131BF13
1037 Sucholas Monika II PL-0308-20-28 2020-08-13 20:46:42 A19384DF
1038 Dzwonkowski Arek PL-0274-20-17326 2020-08-13 20:46:55 A158243C
1039 WARKA PL-0210-20-20002 2020-08-13 20:47:10 A194FB58
1040 Van Win Milan I BE-20-2079271 2020-08-13 20:47:24 A1537930
1041 Ojdana Zenon PL-0473-20-2627 2020-08-13 20:47:50 A15791D7
1042 KAMA PL-016-20-190 2020-08-13 20:48:00 A1D1DC67
1043 DREAM LOFT Veulemans Jos BE-20-2016098 2020-08-13 20:48:16 A1BFC213
1044 Kimszal Patryk PL-011-20-138 2020-08-13 20:48:28 A13ABC28
1045 Van Win Ludwig II BE-20-2079309 2020-08-13 20:48:50 A13B4DDC
1046 Boboc Marius BE-20-1095107 2020-08-13 20:49:03 A157A99C
1047 Knystautas Valdas LTU-06-20-5926 2020-08-13 20:49:17 A1CF2BD9
1048 B. B. Młynarczyk PL-0224-20-3546 2020-08-13 20:49:29 A1CEEA40
1049 Vanneste - Rigole Pigeons I BE-20-3028334 2020-08-13 20:49:41 A16B5CD3
1050 Dzwonkowski Mateusz PL-0275-20-15437 2020-08-13 20:49:54 A1943590
1051 Jędrzejczyk Bogusław PL-0478-20-1630 2020-08-13 20:50:07 A131C1CF
1052 Kawecki Waldemar PL-016-20-34 2020-08-13 20:50:19 A131D26F
1053 Grzankowski Jarosław II PL-0466-20-1249 2020-08-13 20:50:30 A1CEBB74
1054 B. B. Młynarczyk PL-0224-20-3600 2020-08-13 20:50:41 A1933A62
1055 Szuniewicz Leon BE-20-2110501 2020-08-13 20:50:54 A19332E5
1056 Pielesiak Leszek PL-0266-20-8203 2020-08-13 20:51:06 A1579A0C
1057 Oklesiński Marcin PL-0452-20-3593 2020-08-13 20:51:21 A193F1C0
1058 KACPER-MAGNUS S-99-20-302 2020-08-13 20:51:33 A1CEB181
1059 Oleksiak Zbigniew PL-053-20-2785 2020-08-13 20:52:16 A131A507
1060 Centrum Hodowlane Europa Lech & Rycombel PL-0455-20-3133 2020-08-13 20:52:27 A131A18A
1061 Szczęsny Rafał PL-0275-20-12818 2020-08-13 20:52:41 A131A97A
1062 Hallmann - Chrabkowski - Ryc PL-058-20-3272 2020-08-13 20:52:57 A19357D3
1063 Bocheńczak Jan II PL-0236-20-1948 2020-08-13 20:53:16 A1DA09E6
1064 Kotek PL-0203-20-1033 2020-08-13 20:53:28 A1D180F7
1065 Dzwonkowski Henryk PL-0275-20-9201 2020-08-13 20:53:39 A157F655
1066 Pielesiak Leszek PL-0266-20-8191 2020-08-13 20:53:51 A15817EA
1067 TEAM HOK L&N V BE-20-2118039 2020-08-13 20:54:03 A193F3CC
1068 Herbots Jo BE-20-2133560 2020-08-13 20:54:15 A1462485
1069 Bocheńczak Jan II PL-0236-20-1829 2020-08-13 20:54:28 A131E5C4
1070 Van Win Gregory III BE-20-2118065 2020-08-13 20:54:39 A1CF0FF4
1071 Piszczała Waldemar PL-0275-20-6909 2020-08-13 20:54:52 A1937461
1072 Spasówka Sylwester II PL-0411-20-260 2020-08-13 20:55:09 A1D15447
1073 Pankiewicz Wojciech II BE-20-2118959 2020-08-13 20:55:19 A1580A72
1074 Dr. Henk de Weerd Pigeon III NL-20-1554746 2020-08-13 20:55:31 A13B585E
1075 Team Frątczak I PL-0187-20-8637 2020-08-13 20:55:43 A13B55BA
1076 Team Frątczak I PL-0187-20-8612 2020-08-13 20:55:58 A1578F9D
1077 BEST- NATURAL BE-20-2118894 2020-08-13 20:56:12 A131D3D0
1078 RODZINA PL-063-20-2620 2020-08-13 20:56:23 A157A2F9
1079 Lada Slawek I DV-02899-20-447 2020-08-13 20:56:51 A1FD4891
1080 Van Win Gregory IV BE-20-2118060 2020-08-13 20:57:07 A1D178CD
1081 Ganswindt Raimund DV-04422-20-118 2020-08-13 20:57:45 A145E6B1
1082 GOLD Team PL-0187-20-7392 2020-08-13 20:57:56 A1940EA5
1083 GOLD Team PL-0187-20-7395 2020-08-13 20:58:09 A110506D
1084 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD PL-0355-20-4083 2020-08-13 20:58:20 A131B161
1085 Waliczak - Wrzosek PL-0302-20-7532 2020-08-13 20:58:33 A1D18F3D
1086 KRIS 2 PL-0296-20-9284 2020-08-13 20:58:45 A1CF2271
1087 Vercammen Lars BE-20-6166460 2020-08-13 20:58:59 A131BEA5
1088 WG Ogrodniki PL-03-20-528 2020-08-13 20:59:10 A19367E6
1089 De Wachter Frans BE-20-6124225 2020-08-13 20:59:23 A157A586
1090 Kubáček Lubomír I CZ-0234-20-5921 2020-08-13 20:59:34 A1C5AC80
1091 Szymański Grzegorz I PL-0384-20-10503 2020-08-13 20:59:48 A1533FCD
1092 Mocarski Tadeusz i Witold PL-0384-20-235 2020-08-13 21:00:00 A131E182
1093 Uciński Paweł II PL-0221-20-5401 2020-08-13 21:00:12 A1941C53
1094 Krasiński Bogdan-Tadeusz PL-014-20-11918 2020-08-13 21:00:27 A131BF73
1095 Van Win Dylan V BE-20-2118053 2020-08-13 21:00:40 A1DA5425
1096 Maciorowski Wiesław II PL-014-20-7397 2020-08-13 21:00:56 A131E12D
1097 KAZURA PL-016-20-3347 2020-08-13 21:01:09 A131D277
1098 Łój Krzysztof II PL-0436-20-10917 2020-08-13 21:01:22 A131BCFC
1099 EJB Bereźnicki Jacek BE-20-2118875 2020-08-13 21:01:35 A131E30C
1100 Mazur Christoph II DV-09581-20-150 2020-08-13 21:01:46 A131A4E3
1101 Lewandowski Kazimierz I PL-0302-20-5067 2020-08-13 21:01:59 A1CF2F0E
1102 Van Win Dylan II BE-20-2118037 2020-08-13 21:02:10 A194F888
1103 Filipkowski Mirosław PL-072-20-4148 2020-08-13 21:02:43 A15321D6
1104 Filipkowski Mariusz PL-013-20-6622 2020-08-13 21:02:58 A1D16878
1105 D.M.DUNDA PL-0463-20-1798 2020-08-13 21:03:11 A1CEE84C
1106 Faszcza Jerzy III PL-0214-20-15570 2020-08-13 21:03:24 A1582B37
1107 Ostapiuk Sylwester PL-0302-20-9846 2020-08-13 21:03:41 A1D16BAB
1108 Przybysz Zbigniew PL-0452-20-11875 2020-08-13 21:04:58 A15825A8
1109 Piszczała Waldemar PL-0275-20-6929 2020-08-13 21:05:11 A19388BD
1110 Kucharski - Bucki DV-03319-20-767 2020-08-13 21:05:26 A131C0A6
1111 Kozlenia Artur PL-0350-20-7726 2020-08-13 21:05:41 A157EBE1
1112 Czapliński Tomasz PL-0344-20-13005 2020-08-13 21:05:54 A1532C82
1113 Chlebus Jarosław PL-016-20-1222 2020-08-13 21:06:07 A1C5C0F2
1114 Faszcza Jerzy II PL-0214-20-15555 2020-08-13 21:06:23 A15320C6
1115 Jaguś R. - Baran M. Team V PL-0275-20-6621 2020-08-13 21:06:36 A145E333
1116 Kozakowski Andrzej PL-0192-20-171 2020-08-13 21:06:49 A1CF0D37
1117 Filipkowski Mariusz PL-013-20-6261 2020-08-13 21:07:01 A131D606
1118 Zaborowski Henryk i Krystyna I PL-0501-20-1 2020-08-13 21:07:14 A1537919
1119 Van Win Liam IV BE-20-2079311 2020-08-13 21:07:25 A15790F9
1120 Van Win Milan I BE-20-6031573 2020-08-13 21:07:37 A1534569
1121 Chłopecki Mariusz PL-0194-20-16 2020-08-13 21:07:51 A145D9F3
1122 Gudz Yevheniy I DV-08867-20-773 2020-08-13 21:08:28 A1D16D92
1123 Kostorz - Błaszczykowski "Ludzki Gest" PL-0254-20-7071 2020-08-13 21:08:45 A13B0DA2
1124 Zając - Szymański PL-0208-20-9910 2020-08-13 21:08:58 A157EC08
1125 Warda Mirosław II PL-0211-20-8079 2020-08-13 21:09:40 A131CC50
1126 Grala Krzysztof PL-0384-20-12210 2020-08-13 21:09:53 A1D1879E
1127 Knap Piotr AU-CHICAGO-20-923 2020-08-13 21:10:08 A131A5CF
1128 Vanneste - Rigole Pigeons I BE-20-3028323 2020-08-13 21:11:18 A19406EF
1129 Filipkowski Mariusz PL-013-20-6262 2020-08-13 21:11:32 A131DE89
1130 Kazimierz & Zbigniew PL-0214-20-353 2020-08-13 21:11:45 A19384DB
1131 Spasówka Sylwester II PL-0411-20-261 2020-08-13 21:12:04 A19352E2
1132 Spasówka Sylwester I PL-0411-20-255 2020-08-13 21:16:27 A1D1D52A
1133 Czerwiński Sławomir I PL-03-20-8740 2020-08-13 21:16:38 A1534C67
1134 ALEX I PL-012-20-14713 2020-08-13 21:17:09 A1D164F9
1135 Warda Mirosław III PL-0211-20-8040 2020-08-13 21:17:28 A1937643
1136 Waliczak - Wrzosek PL-0302-20-7547 2020-08-13 21:17:43 A15823C9
1137 Buček Eduard SK-02901-20-669 2020-08-13 21:17:57 A15354D7
1138 COLA PL-014-20-6702 2020-08-13 21:18:14 A1933DB4
1139 Trójczak - Skonieczny PL-0452-20-1678 2020-08-13 21:18:27 A131B160
1140 Dzwonkowski Arek PL-0275-20-15314 2020-08-13 21:18:38 A157D467
1141 Securom.Pl PL-0478-20-75 2020-08-13 21:18:56 A1D1C342
1142 GRANIO I PL-0214-20-5551 2020-08-13 21:19:07 A131C566
1143 KMP Ostrołęka II PL-044-20-3573 2020-08-13 21:19:25 A158205F
1144 Łopatowski Jan Paweł PL-014-20-6959 2020-08-13 21:19:36 A1CF26FC
1145 Team Schumacher Jörn - Mazur Christoph II DV-04745-20-256 2020-08-13 21:19:55 A131C674
1146 Baranowski - Gransztof PL-0214-20-5528 2020-08-13 21:20:11 A131E3FA
1147 Meyer & Zambrzycki PL-0307-20-2219 2020-08-13 21:20:23 A1D1C9CE
1148 Kozlenia Bogusława II DV-09581-20-152 2020-08-13 21:20:35 A131B07E
1149 Kozlenia Artur DV-09581-20-2154 2020-08-13 21:20:53 A193739A
1150 BARANOWSKI - POGORZELEC PL-03-20-22016 2020-08-13 21:21:06 A157EA71
1151 Ostapiuk Sylwester PL-0302-20-9845 2020-08-13 21:21:23 A193EFCE
1152 Sucholas Paweł PL-0266-20-8195 2020-08-13 21:22:17 A1533000
1153 Rutkowski Kamil PL-014-20-8123 2020-08-13 21:22:40 A1D1D6BB
1154 Przybysz Zbigniew PL-0452-20-11878 2020-08-13 21:22:51 A1579CC3
1155 Mamiński Mariusz PL-044-20-13495 2020-08-13 21:23:05 A194F61D
1156 Pankiewicz Wojciech II BE-20-2057648 2020-08-13 21:23:21 A1D1801D
1157 Wiśniewski Jan PL-0384-20-45 2020-08-13 21:23:34 A1D1CABD
1158 Van Win Liam II BE-20-2079640 2020-08-13 21:23:47 A1BFBD8F
1159 Nowak Mirosław - Krzysztof PL-0275-20-8964 2020-08-13 21:23:58 A145F5C0
1160 Van Win Milan V BE-20-2079289 2020-08-13 21:24:15 A1DA0277
1161 Baranowscy P. R. Team PL-03-20-22165 2020-08-13 21:24:35 A1DA35FD
1162 Janiszewski - Mielcarek PL-0393-20-80 2020-08-13 21:25:36 A1DA0558
1163 DRZAZGA & MAJCHER PL-0315-20-4008 2020-08-13 21:26:06 A1CF0159
1164 Krzynowek - Czyż PL-044-20-6731 2020-08-13 21:26:18 A1DA17CD
1165 Warda Mirosław I PL-0211-20-8111 2020-08-13 21:26:40 A193F82D
1166 Van Win Liam I BE-20-2079370 2020-08-13 21:26:52 A16BAAA9
1167 Wiśniewski Jan PL-0384-20-22 2020-08-13 21:27:03 A1940346
1168 Mazur Christoph DV-09581-20-2110 2020-08-13 21:27:15 A1CF0C0E
1169 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-20-1554705 2020-08-13 21:27:27 A1DA4EA0
1170 Piszczała Waldemar PL-0275-20-6902 2020-08-13 21:28:15 A1CF0501
1171 Kroupa-Novak-Reznicek Team CZ-05-20-6 2020-08-13 21:28:25 A131AC33
1172 Fudała Jacek PL-0278-20-1336 2020-08-13 21:28:37 A194B38C
1173 Kuczyński Marcin i Józef PL-014-20-4548 2020-08-13 21:28:51 A1940330
1174 Szczechura Marek PL-03-20-13098 2020-08-13 21:29:02 A1D9FD2E
1175 WALDO-DARO -TEAM PL-016-20-1464 2020-08-13 21:29:13 A19343F9
1176 Oleksiak Zbigniew PL-053-20-2731 2020-08-13 21:29:27 A131E5E4
1177 ALEX I PL-012-20-14706 2020-08-13 21:29:40 A1DA0CD0
1178 TEAM HOK L&N III BE-20-2079313 2020-08-13 21:29:51 A1DA16D0
1179 Czerwiński Sławomir I PL-03-20-8759 2020-08-13 21:30:04 A15348C6
1180 Securom.Pl PL-0478-20-10958 2020-08-13 21:30:17 A1DA131D
1181 Rumiński Tomasz I PL-0326-20-10442 2020-08-13 21:30:28 A19354C3
1182 Dawid 1 PL-0492-20-15379 2020-08-13 21:30:42 A131BDAE
1183 WALDO-DARO -TEAM PL-0264-20-7108 2020-08-13 21:31:04 A131A3AD
1184 D.M.DUNDA PL-0463-20-1973 2020-08-13 21:31:15 A1DA0E9C
1185 Łopatowski Jan Paweł PL-014-20-6950 2020-08-13 21:31:51 A1534D89
1186 Pankiewicz Wojciech II BE-20-2118934 2020-08-13 21:32:09 A1D15E68
1187 Dzwonkowski Mateusz PL-0275-20-15419 2020-08-13 21:32:25 A1100881
1188 SIŁA W LOCIE - GRAZDA PL-0402-20-5523 2020-08-13 21:32:38 A131C683
1189 Karol 013 Team PL-013-20-5133 2020-08-13 21:32:53 A1CF24B2
1190 Rospłoch Janusz & Mariusz NL-20-1611057 2020-08-13 21:33:04 A131E5FC
1191 Uciński Paweł II PL-0221-20-5402 2020-08-13 21:33:16 A194CB2F
1192 Team Jaś i Adaś PL-0202-20-1378 2020-08-13 21:33:28 A1C59C66
1193 WG Warmia PL-0350-20-11706 2020-08-13 21:33:43 A194263D
1194 Faszcza Jerzy III PL-0214-20-15573 2020-08-13 21:33:56 A157A4E8
1195 WALDO-DARO -TEAM PL-0264-20-7172 2020-08-13 21:34:08 A131B9CE
1196 PAULINA NYCZ - WALKA O ODDECH PL-0145-20-7021 2020-08-13 21:34:29 A1936A56
1197 Szczerba Mirosław PL-0397-20-156 2020-08-13 21:34:44 A1935D58
1198 MŚCIWY PL-01-20-7389 2020-08-13 21:34:55 A157F880
1199 Dłuski Krzysztof i Kamil PL-03-20-24083 2020-08-13 21:35:07 A158169E
1200 Mazur Christoph DV-09581-20-2111 2020-08-13 21:36:01 A1535B3A
1201 Czapliński Tomasz PL-0344-20-13758 2020-08-13 21:36:22 A157F03A
1202 Ruszczyk Krzysztof PL-0246-20-10523 2020-08-13 21:36:35 A1CF2AE9
1203 PAULINA NYCZ - WALKA O ODDECH PL-0163-20-711 2020-08-13 21:36:49 A1CEDEB7
1204 Piwowarczyk Adrian i Ewelina PL-0196-20-7094 2020-08-13 21:37:01 A13AB890
1205 Bieniek Family Loft III S-99-20-1521 2020-08-13 21:37:19 A19354BD
1206 Team Jaś i Adaś PL-0202-20-1391 2020-08-13 21:37:42 A131A431
1207 Trójczak - Skonieczny PL-01-20-524 2020-08-13 21:37:56 A1937EB3
1208 Warda Mirosław III PL-0211-20-8033 2020-08-13 21:38:12 A1CF0E60
1209 Grzankowski Jarosław I PL-0466-20-1215 2020-08-13 21:38:24 A1CF2F1F
1210 Micek Team PL-0419-20-1454 2020-08-13 21:38:38 A131B083
1211 Stola Roman PL-0302-20-4534 2020-08-13 21:38:49 A1CF2046
1212 Dłuski Krzysztof i Kamil PL-03-20-24002 2020-08-13 21:39:02 A157EC27
1213 GOLD Team PL-0187-20-7396 2020-08-13 21:39:15 A1D199BF
1214 MOREL Team PL-0493-20-11002 2020-08-13 21:39:39 A1CEB97B
1215 Ruszczyk Krzysztof PL-0246-20-10522 2020-08-13 21:39:52 A1937E0C
1216 Kurman Andrzej PL-0308-20-5088 2020-08-13 21:40:10 A1D123FB
1217 Team-BCHB-Slovensko SK-0401-20-806 2020-08-13 21:40:31 A1D15C47
1218 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-20-720 2020-08-13 21:40:46 A1936010
1219 Madej Tomasz PL-0419-20-5856 2020-08-13 21:40:57 A131A1D0
1220 Piwowarczyk Adrian i Ewelina PL-0196-20-7075 2020-08-13 21:41:17 A131E42D
1221 Van Win Dylan II BE-20-2118041 2020-08-13 21:41:29 A1941B39
1222 Krupa Krzysztof DV-03904-20-810 2020-08-13 21:41:42 A1D1CB99
1223 Grzankowski Jarosław II PL-0466-20-1219 2020-08-13 21:41:57 A1CEE776
1224 Krupa Krzysztof DV-03904-20-813 2020-08-13 21:42:10 A1CED686
1225 Van Win Dylan IV BE-20-2118051 2020-08-13 21:42:23 A1DA02AB
1226 Przybysz Zbigniew PL-0452-20-11862 2020-08-13 21:42:45 A1533089
1227 Ławicki Piotr PL-042-20-17356 2020-08-13 21:43:13 A131CCEF
1228 Kapłon Roman PL-0287-20-765 2020-08-13 21:43:28 A1D1CC76
1229 Baranowski - Gransztof PL-0442-20-5001 2020-08-13 21:43:46 A110299A
1230 Vervloet Bert I BE-20-6031577 2020-08-13 21:43:57 A13B40D4
1231 Van Win Dylan III BE-20-2079315 2020-08-13 21:44:10 A16BD4FC
1232 Jaguś R. - Baran M. Team II PL-0275-20-6603 2020-08-13 21:44:22 A157A2FD
1233 Rutkowski Kamil PL-014-20-8108 2020-08-13 21:44:38 A194034A
1234 Spasówka Sylwester III PL-0411-20-267 2020-08-13 21:44:53 A131A978
1235 Knystautas Valdas II LTU-06-20-5905 2020-08-13 21:45:04 A1940415
1236 Gudz Yevheniy I DV-08867-20-801 2020-08-13 21:45:17 A13B42A9
1237 Gaczyński Wiesław PL-0437-20-1629 2020-08-13 21:45:32 A131DEA9
1238 Dzwonkowski Henryk PL-0275-20-9911 2020-08-13 21:45:45 A157BC17
1239 DRZAZGA & MAJCHER PL-0438-20-954 2020-08-13 23:09:29 A1D1CA48
1240 Krupa Krzysztof DV-03904-20-946 2020-08-13 23:10:22 A131D4E8
1241 Van Win Ludwig II BE-20-2079272 2020-08-13 23:10:50 A13B10CD
1242 SG - Sehnke - Marzeion DV-01648-20-272 2020-08-13 23:11:10 A131CB03
1243 ALEX II PL-012-20-14747_ 2020-08-13 23:11:35 A1942468
1244 KRIS 2 PL-0296-20-9250 2020-08-13 23:19:33 A1CF2BDA
1245 Wojaczek - Witek II DV-09581-20-1126 2020-08-13 23:20:09 A131CD9C
1246 Team Prezes II PL-0215-20-11401 2020-08-13 23:23:30 A1D16C5E
1247 GOLD Team II PL-0187-20-7399 2020-08-13 23:24:00 A131AB0F
1248 Van Win Milan III BE-20-2079284 2020-08-13 23:24:19 A131DAB0