MWG Mazury > Wyniki lotu

Lista startowa: LOT 1 Dzwierzuty 100km


L.p. Hodowca Numer obrączki rodowej / Pigeon number Koszowanie Transponder
1 Mateja Adam DV-09581-20-2583 2020-08-06 16:56:10 A1D1BF64
2 Rutkowski Kamil PL-014-20-8119 2020-08-06 16:56:15 A193367F
3 KRIS 2 PL-0296-20-9222 2020-08-06 16:57:13 A1D1D519
4 Kozlenia Bogusława PL-0350-20-7742 2020-08-06 16:57:43 A1943A22
5 Bieniek Family Loft III S-99-20-1527 2020-08-06 16:58:07 A13B3A3C
6 Securom.Pl PL-0478-20-87 2020-08-06 16:58:25 A19346A4
7 Lewandowski Kazimierz II PL-0302-20-5139 2020-08-06 16:58:41 A13AF6B2
8 Śmieszkowicz Arkadiusz PL-0496-20-202 2020-08-06 16:58:57 A1579B29
9 ALA PL-0466-20-2848 2020-08-06 16:59:12 A131C36B
10 Gonera Bogdan I PL-0103-20-2858 2020-08-06 16:59:35 A131C055
11 Van Loock - Delaet BE-20-2079590 2020-08-06 16:59:58 A194DF6C
12 Bocheńczak Jan I PL-0236-20-1630 2020-08-06 17:00:13 A1936792
13 Van Win Liam V BE-20-2118021 2020-08-06 17:00:27 A153629B
14 Belgavet Seiffert Christian III BE-20-6217100 2020-08-06 17:00:39 A19358C8
15 Rumiński Tomasz I PL-0326-20-10452 2020-08-06 17:00:51 A1CEDD5D
16 Kuczyński Marcin i Józef PL-014-20-4534 2020-08-06 17:01:06 A1BFBA2B
17 Szymański Grzegorz I PL-0384-20-10503 2020-08-06 17:01:19 A1533FCD
18 TEAM Orłowski & Kozłowski PL-0489-20-4643 2020-08-06 17:01:34 A131A6B6
19 Van Win Ludwig I BE-20-2079270 2020-08-06 17:01:49 A1101358
20 Van Win Liam II BE-20-2079636 2020-08-06 17:02:11 A157A51C
21 Team Achterberg NL-20-1328169 2020-08-06 17:02:27 A1936702
22 Boboc Marius II BE-20-1095136 2020-08-06 17:02:41 A1CEE95D
23 Gutowski Wojciech i Józef IHU-20-S 021294 2020-08-06 17:04:19 A19352E1
24 KAMA PL-16-20-21 2020-08-06 17:04:25 A1CF0BFF
25 Warka 13 DV-03319-20-516 2020-08-06 17:04:33 A131A739
26 Zgud Robert - Koniecko Michał PL-0206-20-2615 2020-08-06 17:04:41 A131D7D8
27 TEAM Orłowski & Kozłowski PL-0489-20-4647 2020-08-06 17:04:44 A131A91D
28 Rumiński Tomasz II PL-0326-20-10463 2020-08-06 17:04:46 A1CF2F15
29 Kozlenia Artur DV-09581-20-91 2020-08-06 17:04:49 A1DA0390
30 Pankiewicz Wojciech II BE-20-2079553 2020-08-06 17:04:52 A131E8F3
31 Maciorowski Wiesław BE-20-2118935 2020-08-06 17:05:02 A1CEDB11
32 KRIS 1 PL-0296-20-9294 2020-08-06 17:05:23 A1D194BF
33 Bogdan B. PL-09-20-8318 2020-08-06 17:05:29 A1D1897A
34 Ośko Adaś i Hubert PL-0452-20-9907 2020-08-06 17:05:45 A1DA0276
35 WOLI PL-016-20-86 2020-08-06 17:06:00 A131E268
36 Van Win Ludwig II BE-20-2079386 2020-08-06 17:06:05 A194B1B0
37 Uciński Paweł I PL-0221-20-5471 2020-08-06 17:06:17 A19404FA
38 Strzyżewscy Team I PL-014-20-11329 2020-08-06 17:06:30 A1165014
39 Wróbel Andrzej PL-013-20-490 2020-08-06 17:06:40 A1933F8A
40 Wieczorek Marian-Jańca Radosław PL-072-20-260 2020-08-06 17:06:50 A1936613
41 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-20-3178 2020-08-06 17:07:30 A1577E19
42 Kazimierz & Zbigniew PL-0214-20-357 2020-08-06 17:14:42 A1DA2698
43 Knap Piotr AU-CHICAGO-20-915 2020-08-06 17:14:56 A131A21D
44 PREZES PL-044-20-2046 2020-08-06 17:15:34 A1DA18A5
45 Bednarek & Wittstock PL-060-20-277 2020-08-06 17:15:45 A1CEF3B1
46 Waliczak - Wrzosek PL-0302-20-7550 2020-08-06 17:16:07 A1536266
47 Mocarski Tadeusz i Witold PL-0384-20-240 2020-08-06 17:16:29 A131DEBE
48 Maciorowski Wiesław II PL-014-20-7398 2020-08-06 17:16:55 A131BFFD
49 Vercammen Jos BE-20-6166376 2020-08-06 17:17:24 A1CF16BD
50 Ostapiuk Sylwester PL-0302-20-9847 2020-08-06 17:17:37 A1938468
51 Po Ra Pi PL-0280-20-5520 2020-08-06 17:17:48 A1D1DBBF
52 Baranowscy P. R. Team PL-03-20-22146 2020-08-06 17:18:00 A1943849
53 Jaguś R. - Baran M. Team III PL-0275-20-5620 2020-08-06 17:18:13 A1CF220F
54 Team Prezes I PL-0311-20-689 2020-08-06 17:18:42 A1D1D6C6
55 Biernat und Kusch DV-02522-20-386 2020-08-06 17:18:51 A1CF2E04
56 Pielesiak Leszek PL-0266-20-8200 2020-08-06 17:19:13 A1DA4F45
57 Czapliński Tomasz PL-0344-20-13758 2020-08-06 17:22:01 A157F03A
58 WARKA PL-0210-20-20005 2020-08-06 17:22:13 A1DA25BB
59 Boboc Marius II BE-20-1095144 2020-08-06 17:22:26 A131ABF3
60 Van Win Dylan III BE-20-2118047 2020-08-06 17:22:37 A110108E
61 Fiedorowicz Andrzej PL-016-20-8703 2020-08-06 17:22:47 A1DA0F98
62 Baranowski - Gransztof PL-03-20-22138 2020-08-06 17:22:58 A131DB94
63 ALA PL-0466-20-2830 2020-08-06 17:23:11 A1CF13E8
64 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-20-1554726 2020-08-06 17:23:22 A13B4DA9
65 Trójczak - Skonieczny PL-0452-20-1678 2020-08-06 17:23:34 A131B160
66 Kubáček Lubomír II CZ-0234-20-6005 2020-08-06 17:23:45 A131A505
67 Belgavet Seiffert Christian I BE-20-6217088 2020-08-06 17:23:56 A1BFA2FA
68 Belgavet Seiffert Christian II BE-20-6217083 2020-08-06 17:24:06 A194EF02
69 Vervloet Bert I BE-20-6031548 2020-08-06 17:24:20 A1DA1150
70 Faszcza Jerzy III PL-0214-20-15573 2020-08-06 17:24:33 A157A4E8
71 Vercammen Jos BE-20-6166364 2020-08-06 17:24:47 A1CF2A70
72 Nowak Mirosław - Krzysztof PL-0275-20-8964 2020-08-06 17:25:08 A145F5C0
73 Łopatowski Jan Paweł PL-014-20-6959 2020-08-06 17:25:18 A1CF26FC
74 Bury 1 NOR-011-20-178 2020-08-06 17:25:35 A193EC6A
75 Bocheńczak Jan II PL-0236-20-1948 2020-08-06 17:25:47 A1DA09E6
76 Van Win Ludwig IV BE-20-2079293 2020-08-06 17:26:28 A1DA2855
77 GVC Team II PL-0349-20-7836 2020-08-06 17:26:50 A1CF2445
78 Sprycha Łukasz PL-0468-20-563 2020-08-06 17:27:01 A131C8ED
79 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-20-737 2020-08-06 17:27:05 A131AE0B
80 Kurek Wiesław PL-04-20-6044 2020-08-06 17:27:09 A1534DE5
81 Ten Berge Robbert NL-20-1601489 2020-08-06 17:27:46 A1DA2859
82 Kostorz Bogdan - Czaplicki Grzegorz II PL-0137-20-8049 2020-08-06 17:28:04 A131D200
83 Peter van de Merwe IV NL-20-1498598 2020-08-06 17:28:17 A1DA4739
84 Van Win Gregory II BE-20-2079326 2020-08-06 17:28:28 A13B5766
85 Sucholas Paweł PL-0266-20-8249 2020-08-06 17:28:39 A194106E
86 Kulas & Tyszka PL-013-20-10119 2020-08-06 17:28:50 A157E98D
87 Baranowski & Puchała PL-03-20-22130 2020-08-06 17:29:05 A193EF31
88 Bury 2 NOR-011-20-171 2020-08-06 17:29:19 A157EC9B
89 RODZINA PL-063-20-4822 2020-08-06 17:29:33 A1936E0B
90 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-20-1554734 2020-08-06 17:29:45 A157D7E8
91 Bury 1 NOR-011-20-176 2020-08-06 17:30:14 A1943930
92 Filipkowski Mirosław PL-072-20-4141 2020-08-06 17:30:29 A13B4B1C
93 Morgaś Dariusz PL-0302-20-10328 2020-08-06 17:30:42 A1BFC2EE
94 Fiedorowicz Andrzej PL-016-20-8739 2020-08-06 17:30:54 A1DA054D
95 Dawid 1 PL-0274-20-19709 2020-08-06 17:31:05 A145E965
96 MOREL Team & Reschke PL-0493-20-11371 2020-08-06 17:31:21 A1FD6C20
97 Kuczyński Marcin i Józef PL-014-20-4539 2020-08-06 17:31:32 A1536EE3
98 THONE Jos Pigeons BE-20-5040321 2020-08-06 17:31:43 A131E866
99 Van Win Milan II BE-20-2079280 2020-08-06 17:31:55 A1BFBE79
100 Piwowarczyk Adrian i Ewelina PL-0196-20-7075 2020-08-06 17:32:07 A131E42D
101 Makarewicz & Borkowski F16 PL-013-20-10126 2020-08-06 17:32:29 A1D15BBD
102 Maćkowiak Andrzej PL-0153-20-2148 2020-08-06 17:32:31 A157B009
103 KRIS 1 PL-0296-20-9277 2020-08-06 17:32:35 A1CF11EC
104 Mamiński Mariusz PL-044-20-13485 2020-08-06 17:32:39 A1937C2C
105 Bri. Uherkovi CZ-0254-20-426 2020-08-06 17:32:46 A131E726
106 Ośko Adaś i Hubert PL-0452-20-9895 2020-08-06 17:32:50 A131A4B8
107 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-20-2926 2020-08-06 17:32:54 A19371D6
108 M.WŁUDZIK & K.KŁOS PL-0299-20-919 2020-08-06 17:33:01 A153465A
109 BARANOWSKI - POGORZELEC PL-03-20-22021 2020-08-06 17:34:48 A1CEB105
110 Belgavet Seiffert Christian I BE-20-6217084 2020-08-06 17:35:00 A110118E
111 Bieniek Family Loft I S-99-20-1697 2020-08-06 17:35:11 A157EC38
112 PAULINA NYCZ - WALKA O ODDECH PL-0176-20-933 2020-08-06 17:35:15 A157F986
113 Karol 013 Team PL-013-20-5188 2020-08-06 17:35:19 A1935987
114 Pisanko Daniel PL-011-20-12382 2020-08-06 17:35:22 A131A5CD
115 Dawid 2 PL-0492-20-15356 2020-08-06 17:35:29 A131A6B7
116 TEAM Orłowski & Kozłowski II PL-092-20-5654 2020-08-06 17:35:33 A131D860
117 SG - Sehnke - Marzeion DV-01648-20-453 2020-08-06 17:35:38 A131A39A
118 Kozakowska Karolina PL-0192-20-188 2020-08-06 17:35:44 A131E592
119 Stola Roman PL-0302-20-4518 2020-08-06 17:35:55 A1CEB603
120 Gonera Bogdan I PL-0103-20-2852 2020-08-06 17:35:58 A131D95C
121 Team Palarscy PL-0417-20-5199 2020-08-06 17:36:03 A1CF0C44
122 Mroczkowski - Bobowicz PL-0293-20-3524 2020-08-06 17:36:07 A131CBB1
123 Van Win Liam III BE-20-2079303 2020-08-06 17:36:21 A1DA22EA
124 Kurek Wiesław PL-04-20-6021 2020-08-06 17:36:30 A19358EA
125 Spasówka Sylwester II PL-0411-20-264 2020-08-06 17:36:37 A1CEAF89
126 TEAM Orłowski & Kozłowski PL-0489-20-8364 2020-08-06 17:37:16 A131D656
127 Pawlak Paweł i Krzysztof PL-0406-20-1171 2020-08-06 17:37:30 A1534262
128 WILKI PL-016-20-417 2020-08-06 17:37:35 A153228A
129 Mroczkowski - Bobowicz PL-0293-20-6521 2020-08-06 17:37:38 A131B9C3
130 Bednarczyk Krzysztof PL-044-20-10388 2020-08-06 17:37:43 A145DB4B
131 Kimszal Patryk PL-011-20-184 2020-08-06 17:37:53 A131BDB4
132 -- Dane niekompletne (ID: 1508) 2020-08-06 17:37:57 --
133 Sprycha Łukasz PL-0468-20-562 2020-08-06 17:38:00 A131DCA8
134 TEAM HOK L&N IV BE-20-2118033 2020-08-06 17:38:05 A1579201
135 Uciński Paweł I PL-0221-20-5470 2020-08-06 17:38:17 A131A8A9
136 WOLI PL-016-20-25 2020-08-06 17:38:31 A1DA15DC
137 Peter van de Merwe I NL-20-1332270 2020-08-06 17:38:45 A1DA1094
138 Vanneste - Rigole Pigeons II BE-20-3028317 2020-08-06 17:39:02 A1DA18A1
139 Jatczak Jarosław S-99-20-1548 2020-08-06 17:39:13 A1580E8E
140 Grzankowski Jarosław I PL-0466-20-1208 2020-08-06 17:39:27 A1DA25AA
141 Bury 1 NOR-011-20-177 2020-08-06 17:40:32 A1104F8E
142 Chlebus Jarosław PL-016-20-2092 2020-08-06 17:40:48 A145D6E2
143 Sucholas Monika III PL-0308-20-170 2020-08-06 17:40:58 A1D158A8
144 Łój Krzysztof I PL-0436-20-10902 2020-08-06 17:41:15 A1D1DD43
145 Peter van de Merwe II NL-20-1508134 2020-08-06 17:41:37 A157DD1D
146 -- Dane niekompletne (ID: 1030) 2020-08-06 17:41:51 --
147 TEAM BEYERS BE-20-2137639 2020-08-06 17:44:49 A131D6EC
148 Gotowiec Rafał - Tarach Maciej i Antoni PL-0368-20-5142 2020-08-06 17:46:29 A194E621
149 Bury 1 NOR-011-20-175 2020-08-06 17:46:41 A16B3235
150 Warda Mirosław II PL-0211-20-8151 2020-08-06 17:46:53 A1CEE7C6
151 Czapliński Tomasz II PL-0344-20-13393 2020-08-06 17:47:06 A1DA0844
152 Kulas & Tyszka PL-011-20-3538 2020-08-06 17:47:36 A157EBF4
153 Team Jaś i Adaś PL-0202-20-1325 2020-08-06 17:47:38 A131CCEC
154 Kroupa-Novak-Reznicek Team CZ-05-20-15 2020-08-06 17:48:06 A131D60B
155 Gotowiec Rafał - Tarach Maciej i Antoni PL-0368-20-5143 2020-08-06 17:48:30 A1940601
156 Grzywa Mateusz II PL-012-20-6010 2020-08-06 17:48:41 A1101094
157 Łopatowski Jan Paweł PL-014-20-6938 2020-08-06 17:48:52 A1D1A8F0
158 Van Win Liam II BE-20-2079642 2020-08-06 17:49:07 A13B1A99
159 Piszczała Waldemar PL-0275-20-6906 2020-08-06 17:49:22 A1D1BC06
160 PAULINA NYCZ - WALKA O ODDECH PL-0145-20-7019 2020-08-06 17:49:36 A1DA0847
161 Van Win Gregory IV BE-20-2118058 2020-08-06 17:49:48 A194E054
162 Knystautas Valdas LTU-06-20-5959 2020-08-06 17:49:59 A19382F6
163 KMP Ostrołęka II PL-044-20-3599 2020-08-06 17:50:13 A157F27B
164 Peter van de Merwe I NL-20-1332210 2020-08-06 17:50:23 A158041F
165 Team Habibi S-04-20-219 2020-08-06 17:50:34 A1102F23
166 Waliczak - Wrzosek PL-0302-20-7544 2020-08-06 17:50:44 A1CF0E1B
167 Zaborowski Henryk i Krystyna II PL-0501-20-14 2020-08-06 17:51:01 A193F568
168 Bieniek Family Loft II S-99-20-1525 2020-08-06 17:51:16 A1CEDE4D
169 Poortvliet Jacob II NL-20-1021415 2020-08-06 17:51:32 A1CEBCF7
170 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-20-1554713 2020-08-06 17:51:48 A1535EA5
171 Peter van de Merwe III NL-20-1332202 2020-08-06 17:52:02 A15817EC
172 Team Mrowiec - Worciak PL-023-20-6341 2020-08-06 17:52:26 A1CF30F0
173 Bieniek Family Loft I S-99-20-1691 2020-08-06 17:52:40 A157A7B0
174 JAK A. KULTERMAN PL-0189-20-10024 2020-08-06 17:52:54 A1D1CD26
175 ALEX I PL-012-20-14796 2020-08-06 17:53:12 A1CF06D5
176 Szymczak Henryk PL-0305-20-4119 2020-08-06 17:54:02 A1CF296D
177 MŚCIWY PL-01-20-7394 2020-08-06 17:54:08 A1CF2F04
178 Mroczkowski - Bobowicz PL-0293-20-3525 2020-08-06 17:54:12 A131DBBE
179 Szczęsny Rafał PL-0275-20-12802 2020-08-06 17:54:18 A157B144
180 Skowronki 405 PL-0405-20-955 2020-08-06 17:54:24 A1D1D48A
181 Micek Team PL-0388-20-5089 2020-08-06 17:54:28 A131D59B
182 Ganswindt Raimund DV-04422-20-95 2020-08-06 17:54:35 A13B0A35
183 Leonauskas Rimvydas I LTU-02-20-2903 2020-08-06 17:55:04 A1D17F43
184 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-20-3037 2020-08-06 17:57:11 A131E405
185 Vercammen Jos BE-20-6166384 2020-08-06 17:57:26 A194DADE
186 Meyer & Zambrzycki PL-0307-20-2382 2020-08-06 17:57:43 A1934022
187 MŚCIWY PL-01-20-7389 2020-08-06 17:57:56 A157F880
188 Madej Tomasz PL-0419-20-5819 2020-08-06 17:58:08 A13ABED4
189 Kryniccy Marek i Michał PL-010-20-8309 2020-08-06 17:58:24 A1532A01
190 Ojdana Zenon PL-0473-20-2636 2020-08-06 17:58:36 A13B485B
191 B. B. Młynarczyk PL-0224-20-3600 2020-08-06 17:58:48 A1933A62
192 Peter van de Merwe IV NL-20-1332211 2020-08-06 17:59:03 A1100BB8
193 Vervloet Bert I BE-20-6031571 2020-08-06 17:59:16 A157A27A
194 Peter van de Merwe I NL-20-1508145 2020-08-06 17:59:27 A157BBCD
195 Belgavet III BE-20-6217114 2020-08-06 17:59:40 A131BE88
196 Team Prezes II PL-0211-20-9267 2020-08-06 17:59:54 A13A22B0
197 Maciorowski Wiesław BE-20-2118939 2020-08-06 18:00:06 A1CF1894
198 Kryniccy Marek i Michał PL-010-20-8308 2020-08-06 18:00:18 A193698C
199 M.WŁUDZIK & K.KŁOS PL-0299-20-929 2020-08-06 18:00:39 A194EC77
200 KMP Ostrołęka II PL-044-20-3582 2020-08-06 18:00:49 A194EF0E
201 Team Schumacher Jörn - Mazur Christoph DV-04745-20-163 2020-08-06 18:01:19 A1DA0CD8
202 Jaguś R. - Baran M. Team III PL-0275-20-5677 2020-08-06 18:01:21 A16B6CAB
203 SG - Sehnke - Marzeion DV-01648-20-407 2020-08-06 18:01:29 A145DAE7
204 Strzyżewscy Team I PL-014-20-11232 2020-08-06 18:01:33 A19343A2
205 Van Win Dylan I BE-20-2079393 2020-08-06 18:01:52 A1DA1016
206 Corii & Dzon Jin I NL-20-1039202 2020-08-06 18:02:04 A13B4FDA
207 TEAM HARAS PL-0497-20-2265 2020-08-06 18:02:41 A131D6E0
208 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-20-2868 2020-08-06 18:02:52 A1937FD8
209 TEAM BEYERS BE-20-2137638 2020-08-06 18:03:02 A131E084
210 Ojdana Zenon PL-0473-20-2630 2020-08-06 18:03:13 A1DA2945
211 Szmagliński - Zieliński PL-0192-20-729 2020-08-06 18:03:26 A1CF267D
212 Kulas & Tyszka PL-013-20-10111 2020-08-06 18:03:39 A1DA285A
213 Książek Józef PL-0221-20-8362 2020-08-06 18:03:51 A1D17A6D
214 Van Win Gregory IV BE-20-2118057 2020-08-06 18:04:06 A157A4BB
215 Rutkowski Kamil PL-014-20-8109 2020-08-06 18:04:16 A194E84A
216 Kaczyński & Dzięgielewski PL-044-20-2529 2020-08-06 18:04:28 A131D688
217 Stola Roman PL-0302-20-4533 2020-08-06 18:04:43 A157E257
218 Kucharski - Bucki DV-03319-20-356 2020-08-06 18:05:00 A131CCDB
219 Super Gołąb II PL-0226-20-4559 2020-08-06 18:05:12 A1D1DE30
220 Czapliński Tomasz PL-0344-20-13718 2020-08-06 18:05:24 A1BFA2EB
221 Bogdan B. PL-09-20-8303 2020-08-06 18:05:36 A1D1DC57
222 Bury 3 PL-0344-20-13738 2020-08-06 18:05:47 A153730E
223 Wiśniewski Jan PL-0384-20-37 2020-08-06 18:06:01 A19351A3
224 Szymański Grzegorz II PL-0384-20-10439 2020-08-06 18:06:11 A1577C1B
225 Corii & Dzon Jin I NL-20-1039166 2020-08-06 18:07:33 A153420A
226 Mortal Kombat Team CZ-0259-20-2055 2020-08-06 18:07:47 A1319EB8
227 -- Dane niekompletne (ID: 1475) 2020-08-06 18:07:50 --
228 Wojaczek - Witek DV-09581-20-1203 2020-08-06 18:07:56 A131A88E
229 Szuniewicz Leon BE-20-2110515 2020-08-06 18:08:00 A1DA550F
230 Kozlenia Bogusława II DV-09581-20-2150 2020-08-06 18:08:14 A1D1DC7D
231 Kawecki Waldemar PL-016-20-70 2020-08-06 18:08:19 A131CCE5
232 Kucharski - Bucki DV-03319-20-764 2020-08-06 18:08:24 A131A501
233 Bieniek Family Loft I S-20-20-967 2020-08-06 18:08:30 A131C316
234 Poortvliet Jacob I NL-20-1021416 2020-08-06 18:11:09 A1581418
235 Kądziela Jan PL-05-20-9756 2020-08-06 18:16:09 A1CEB5E9
236 Urbaniec Albert PL-0275-20-22544 2020-08-06 18:16:25 A1CEF4FC
237 Zgud Robert - Koniecko Michał PL-0206-20-2734 2020-08-06 18:16:42 A131CE58
238 Warda Mirosław III PL-0211-20-8150 2020-08-06 18:16:56 A1CF14A0
239 Kostorz - Błaszczykowski "Ludzki Gest" PL-0224-20-13794 2020-08-06 18:17:10 A131E899
240 Böke Jürgen DV-08852-20-186 2020-08-06 18:17:24 A194E21D
241 Van Win Gregory III BE-20-2118045 2020-08-06 18:17:40 A1943CBD
242 Baranowscy P. R. Team PL-03-20-22165 2020-08-06 18:17:55 A1DA35FD
243 Verdeyen Francis & Bart BE-20-2128406 2020-08-06 18:18:08 A1D1BCFC
244 Team Prezes I PL-0311-20-673 2020-08-06 18:18:20 A1934832
245 Jaguś R. - Baran M. Team I PL-0275-20-6605 2020-08-06 18:18:35 A158202D
246 Warda Mirosław III PL-0211-20-8285 2020-08-06 18:18:51 A19333BF
247 Bednarek & Wittstock PL-063-20-6350 2020-08-06 18:19:05 A1933D72
248 WALDO-DARO -TEAM PL-0264-20-7194 2020-08-06 18:19:18 A131CA34
249 Kapłon Roman PL-0287-20-771 2020-08-06 18:19:29 A15801E6
250 Belgavet Seiffert Christian II BE-20-6217086 2020-08-06 18:19:41 A1DA0A20
251 Belgavet Seiffert Christian II BE-20-6217073 2020-08-06 18:19:54 A194106B
252 Van Win Dylan IV BE-20-2118051 2020-08-06 18:20:07 A1DA02AB
253 Van Win Gregory II BE-20-2079334 2020-08-06 18:20:19 A157E06F
254 Team Palarscy PL-0417-20-1812 2020-08-06 18:20:30 A193EF30
255 Bury 2 NOR-011-20-169 2020-08-06 18:20:42 A19424DA
256 Kostorz Bogdan - Czaplicki Grzegorz II PL-0124-20-2492 2020-08-06 18:20:55 A131C55E
257 Vanneste - Rigole Pigeons II BE-20-3028350 2020-08-06 18:21:07 A19405FC
258 Vanneste - Rigole Pigeons I BE-20-3028319 2020-08-06 18:21:48 A1DA2A2D
259 Kazimierz & Zbigniew PL-0214-20-382 2020-08-06 18:21:58 A193EFD0
260 Meyer & Zambrzycki PL-0307-20-2243 2020-08-06 18:22:11 A157EDB4
261 Poortvliet Jacob I NL-20-1021407 2020-08-06 18:22:21 A13B5722
262 Vervloet Bert II BE-20-6031568 2020-08-06 18:22:32 A194DAE3
263 Faszcza Jerzy II PL-0214-20-15551 2020-08-06 18:22:42 A1532910
264 Van Win Liam I BE-20-2079371 2020-08-06 18:22:53 A1DA4963
265 Karol 013 Team PL-013-20-5118 2020-08-06 18:23:03 A1CF2DAD
266 Lada Slawek II DV-02899-20-335 2020-08-06 18:23:13 A1937E90
267 Szczechura Marek PL-0473-20-3128 2020-08-06 18:23:30 A158226A
268 Filipkowski Mirosław PL072-20-4133 2020-08-06 18:23:43 A157E98A
269 Van Win Ludwig V BE-20-2079299 2020-08-06 18:23:55 A157A2C5
270 Kroupa-Novak-Reznicek Team CZ-0303-20-651 2020-08-06 18:24:10 A131DEB5
271 WG Warmia PL-0350-20-11706 2020-08-06 18:24:24 A194263D
272 Van Win Liam I BE-20-2079373 2020-08-06 18:24:35 A158174A
273 Rumiński Tomasz II PL-0326-20-10455 2020-08-06 18:24:48 A1532ADE
274 Trójczak - Skonieczny PL-0452-20-1526 2020-08-06 18:25:01 A157EDB9
275 GVC Team III PL-0349-20-7895 2020-08-06 18:25:34 A131A397
276 Grzankowski Jarosław III PL-0466-20-1225 2020-08-06 18:25:51 A13ABDE4
277 Makarewicz & Borkowski F16 PL-013-20-10121 2020-08-06 18:26:06 A1DA269D
278 Sucholas Monika II PL-0308-20-150 2020-08-06 18:26:16 A1941C28
279 Oleksiak Zbigniew PL-053-20-2737 2020-08-06 18:26:31 A131A34C
280 Warda Mirosław III PL-0211-20-8033 2020-08-06 18:26:48 A1CF0E60
281 Dzwonkowski Henryk PL-0275-20-9232 2020-08-06 18:27:01 A1535B9C
282 Belgavet Seiffert Christian I BE-20-6217087 2020-08-06 18:27:12 A1101181
283 KRIS 2 PL-0296-20-9291 2020-08-06 18:29:42 A1CF2EFC
284 -- Dane niekompletne (ID: 1502) 2020-08-06 18:29:47 --
285 Ławicki Piotr PL-042-20-17161 2020-08-06 18:29:50 A1165164
286 Krzynowek - Czyż PL-044-20-7709 2020-08-06 18:29:54 A157A78D
287 Strzyżewscy Team II PL-014-20-11330 2020-08-06 18:29:58 A131A59C
288 Błachnio Łukasz PL-0214-20-1516 2020-08-06 18:30:02 A13B0C0D
289 Van Loock - Delaet BE-20-2079584 2020-08-06 18:30:05 A157F034
290 Spiegel - Pawlica PL-0402-20-8957 2020-08-06 18:30:11 A131CBE6
291 Zaborowski Henryk i Krystyna I PL-0501-20-2 2020-08-06 18:30:15 A1941430
292 Kapłon Roman PL-047-20-7788 2020-08-06 18:30:17 A14620BB
293 Kacperscy Team I PL-0220-20-6521 2020-08-06 18:30:24 A131D17F
294 Półbeczko - Szomko PL-0457-20-3003 2020-08-06 18:30:27 A131A3D5
295 Balkus Waldemar PL-011-20-9238 2020-08-06 18:30:31 A1935663
296 Jędrzejczyk Bogusław PL-0478-20-1689 2020-08-06 18:31:16 A131BECA
297 Van Win Liam II BE-20-2079640 2020-08-06 18:31:31 A1BFBD8F
298 J.J.T. - Team PL-0411-20-802 2020-08-06 18:31:50 A16B95D6
299 Sucholas Paweł PL-0266-20-8248 2020-08-06 18:32:01 A1535215
300 Jaguś R. - Baran M. Team II PL-0275-20-6672 2020-08-06 18:32:43 A15817D0
301 Krzynowek - Czyż PL-044-20-7711 2020-08-06 18:33:05 A1DA5256
302 Team Jaś i Adaś PL-0202-20-1395 2020-08-06 18:33:35 A131E6CD
303 Van Win Milan IV BE-20-2079286 2020-08-06 18:33:52 A1532151
304 Łukasz Błachnio II PL-214-20-1411 2020-08-06 18:34:06 A1DA5303
305 ALEX II PL-012-20-14715 2020-08-06 18:34:27 A1D1D26D
306 Spasówka Sylwester I PL-0411-20-251 2020-08-06 18:34:39 A1CEE677
307 Bury 2 NOR-011-20-165 2020-08-06 18:35:07 A15805E3
308 Knystautas Valdas II LTU-06-20-5905 2020-08-06 18:35:16 A1940415
309 WG Ogrodniki PL-03-20-896 2020-08-06 18:35:27 A1CEF64D
310 Corii & Dzon Jin I NL-20-1039103 2020-08-06 18:35:39 A1BFC046
311 Przybysz Zbigniew PL-0452-20-11865 2020-08-06 18:35:57 A153327D
312 Van Win Liam I BE-20-2079370 2020-08-06 18:36:08 A16BAAA9
313 Securom.Pl PL-0478-20-76 2020-08-06 18:36:17 A1CF2D96
314 Van Win Milan I BE-20-6031584 2020-08-06 18:36:33 A1582440
315 Van Win Milan V BE-20-2079292 2020-08-06 18:36:49 A1DA3530
316 Czerwiński Sławomir I PL-03-20-8758 2020-08-06 18:36:59 A1DA2CE3
317 Team Adam Bogusław Gryglik PL-0384-20-504 2020-08-06 18:37:09 A19338C4
318 Fiedorowicz Paweł PL-016-20-9709 2020-08-06 18:37:23 A158243F
319 Strzyżewscy Team II PL-014-20-11373 2020-08-06 18:37:34 A131C13A
320 Kubáček Lubomír I CZ-0234-20-5953 2020-08-06 18:37:58 A131A1D9
321 Mateja Adam DV-09581-20-2588 2020-08-06 18:38:01 A1D1D992
322 ks. Żyłka Józef PL-0266-20-8938 2020-08-06 18:38:05 A1935B39
323 KAMA P-016-20-71 2020-08-06 18:38:08 A131A59B
324 Ojdana Zenon PL-0473-20-2626 2020-08-06 18:38:12 A157DCAA
325 ALEX II PL-012-20-14704 2020-08-06 18:38:16 A1D16407
326 Team Achterberg NL-20-1328167 2020-08-06 18:38:19 A1D19A13
327 Leonauskas Rimvydas I LTU-02-20-2907 2020-08-06 18:38:22 A1936A76
328 Team Schumacher Jörn - Mazur Christoph DV-09581-20-69 2020-08-06 18:38:24 A1536344
329 Skowronki 405 PL-013-20-3876 2020-08-06 18:38:29 A1CF0D36
330 EJB Bereźnicki Jacek BE-20-2137616 2020-08-06 18:38:33 A131C44E
331 Szczęsny Rafał PL-0275-20-12818 2020-08-06 18:38:38 A131A97A
332 Grala Krzysztof PL-0384-20-12281 2020-08-06 18:39:10 A1CF2200
333 Dr. Henk de Weerd Pigeon III NL-20-1554719 2020-08-06 18:39:31 A1537929
334 Belgavet II BE-20-6217104 2020-08-06 18:39:46 A131CDC6
335 Ośko Adaś i Hubert PL-0452-20-9908 2020-08-06 18:39:58 A194EB0B
336 Szmagliński - Zieliński PL-0192-20-706 2020-08-06 18:40:27 A193779E
337 GOLD Team PL-0187-20-7391 2020-08-06 18:40:40 A1D1AD17
338 Łopatowski Jan Paweł PL-014-20-6934 2020-08-06 18:40:52 A1CF29FF
339 Janiszewski - Mielcarek PL-0393-20-84 2020-08-06 18:41:07 A1D15BAC
340 Sipowicz - Marzec PL-014-20-8350 2020-08-06 18:41:19 A131AA6C
341 SZKLARZ - A PL-04-20-4160 2020-08-06 18:41:34 A1CEDC78
342 Mazur Christoph DV-09581-20-90 2020-08-06 18:41:52 A1CEF651
343 Strzyżewscy Team I PL-014-20-11293 2020-08-06 18:42:09 A1CEDDCB
344 Faszcza Jerzy I PL-0214-20-15550 2020-08-06 18:42:23 A1DA115A
345 Derby Brod Club CRO-20-35945 2020-08-06 18:42:38 A13A2654
346 Faszcza Jerzy IV PL-013-20-7443 2020-08-06 18:42:53 A131E4EB
347 Ojdana Zenon PL-0473-20-2633 2020-08-06 18:43:07 A1579231
348 Team Prezes I PL-0311-20-687 2020-08-06 18:43:18 A1DA4E92
349 Team Jaś i Adaś PL-0202-20-1378 2020-08-06 18:43:30 A1C59C66
350 Gotowiec Rafał - Tarach Maciej i Antoni PL-0368-20-5024 2020-08-06 18:43:42 A1DA2686
351 Śmieszkowicz Arkadiusz PL-0496-20-203 2020-08-06 18:43:55 A1DA0DB2
352 Kotek PL-0203-20-1016 2020-08-06 18:44:13 A1935DFD
353 ks. Żyłka Józef PL-0266-20-8924 2020-08-06 18:44:30 A1CEF7D1
354 Spasówka Sylwester III PL-0411-20-265 2020-08-06 18:44:35 A131D6FD
355 RODZINA PL-063-20-4820 2020-08-06 18:44:38 A1D1CDEC
356 KRIS 2 PL-0296-20-9280 2020-08-06 18:44:42 A1938087
357 KMP Ostrołęka I PL-044-20-3588 2020-08-06 18:45:05 A1533DAD
358 Szczęsny Rafał PL-0275-20-12763 2020-08-06 18:45:16 A1CEB058
359 Warda Mirosław I PL-0211-20-8120 2020-08-06 18:45:30 A1CF2CC5
360 Czapliński Tomasz III PL-0344-20-13382 2020-08-06 18:45:43 A1532A19
361 Meyer & Zambrzycki PL-0307-20-2219 2020-08-06 18:45:54 A1D1C9CE
362 Ośko Adaś i Hubert PL-0452-20-9930 2020-08-06 18:46:09 A1532962
363 Janiszewski - Mielcarek PL-393-20-52 2020-08-06 18:46:21 A1CEE4CB
364 Uciński Paweł II PL-0221-20-5473 2020-08-06 18:46:51 A1582275
365 Van Win Gregory III BE-20-2118046 2020-08-06 18:47:05 A1DA5132
366 Zaborowski Henryk i Krystyna II PL-0501-20-12 2020-08-06 18:47:56 A15349F9
367 Kostorz Bogdan - Czaplicki Grzegorz PL-0137-20-8180 2020-08-06 18:48:06 A1580C2E
368 Dyczewski & Cudnowski Team PL-099-20-3 2020-08-06 18:48:17 A1933E4B
369 Van Win Dylan IV BE-20-2118062 2020-08-06 18:48:32 A1D1AEED
370 Dzwonkowski Henryk PL-0275-20-9940 2020-08-06 18:48:43 A158268C
371 Gutowski Wojciech i Józef PL-014-20-6118 2020-08-06 18:48:55 A153706F
372 Corii & Dzon Jin I NL-20-1039177 2020-08-06 18:49:11 A1DA063F
373 Waliczak - Wrzosek PL-0302-20-7547 2020-08-06 18:49:22 A15823C9
374 Szymczak Henryk PL-0305-20-4123 2020-08-06 18:49:56 A1CEBB2F
375 Szymański Grzegorz II PL-0384-20-10407 2020-08-06 18:50:10 A1582216
376 Van Win Liam III BE-20-2079297 2020-08-06 18:50:21 A157AFDF
377 Wróbel Andrzej PL-013-20-456 2020-08-06 18:50:33 A15819AE
378 Super Gołąb PL-0226-20-4636 2020-08-06 18:50:45 A157CB5C
379 Pisanko Daniel PL-014-20-8262 2020-08-06 18:51:02 A1D9FFA7
380 Vanneste - Rigole Pigeons I BE-20-3028315 2020-08-06 18:51:18 A1582B32
381 Krasiński Bogdan-Tadeusz PL-014-20-11923 2020-08-06 18:51:52 A19351D5
382 TEAM HOK L&N III BE-20-2079313 2020-08-06 18:52:20 A1DA16D0
383 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-20-3195 2020-08-06 18:52:36 A1BFB6B7
384 Van Win Milan II BE-20-2079276 2020-08-06 18:53:40 A1582632
385 Krzynowek - Czyż PL-044-20-6730 2020-08-06 18:53:51 A1DA1085
386 Oklesiński Marcin PL-0452-20-3606 2020-08-06 18:54:03 A16BACC9
387 Maćkowiak Andrzej PL-0153-20-2137 2020-08-06 18:54:13 A1CF2C26
388 Sucholas Monika III PL-0308-20-107 2020-08-06 18:54:28 A1D158F0
389 Kapłon Roman PL-047-20-7800 2020-08-06 18:55:10 A13B0B24
390 Filipkowski Mirosław PL-072-20-4123 2020-08-06 18:57:51 A1BFB7A9
391 Corii & Dzon Jin III NL-20-1039194 2020-08-06 18:58:00 A15328E4
392 Ojdana Zenon PL-0473-20-2627 2020-08-06 18:58:12 A15791D7
393 Corii & Dzon Jin II NL-20-1039191 2020-08-06 18:58:28 A158234E
394 KMP Ostrołęka II PL-044-20-3581 2020-08-06 18:58:56 A1BFB7A4
395 Fudała Jacek PL-0278-20-1333 2020-08-06 18:59:09 A1D19983
396 Oziemski Karol PL-0461-20-3253 2020-08-06 18:59:24 A19358AD
397 Rakowski Jarosław PL-016-20-4924 2020-08-06 18:59:35 A1CEDC74
398 Kaczyński & Dzięgielewski PL-044-20-2482 2020-08-06 18:59:48 A19333F9
399 Kapłon Roman PL-0287-20-2551 2020-08-06 19:00:03 A15822E6
400 Gotowiec Rafał - Tarach Maciej i Antoni PL-0368-20-5028 2020-08-06 19:09:12 A194B1B2
401 WG Warmia PL-0350-20-11719 2020-08-06 19:09:24 A1103FFA
402 Gotowiec Rafał - Tarach Maciej i Antoni PL-0368-20-5129 2020-08-06 19:10:24 A194F6C1
403 Sucholas Paweł PL-0266-20-8145 2020-08-06 19:11:13 A1943505
404 Krzynowek - Czyż PL-044-20-6733 2020-08-06 19:11:31 A157BAB5
405 Pankiewicz Wojciech II BE-20-2118934 2020-08-06 19:11:46 A1D15E68
406 Faszcza Jerzy IV PL-013-20-7431 2020-08-06 19:11:57 A19339D9
407 Centrum Hodowlane Europa Lech & Rycombel PL-0455-20-3102 2020-08-06 19:12:07 A131D7C9
408 Kryniccy Marek i Michał PL-010-20-8314 2020-08-06 19:12:19 A1D1D228
409 Baranowski & Puchała PL-03-20-22120 2020-08-06 19:12:37 A19406ED
410 K. i P. Ramotowscy PL-013-20-3831 2020-08-06 19:12:51 A1DA4EA3
411 Skowronki 405 PL-0405-20-901 2020-08-06 19:13:12 A1D1DB5B
412 ALEX I PL-012-20-14712 2020-08-06 19:13:23 A1577F16
413 Dzwonkowski Arek PL-0275-20-15342 2020-08-06 19:13:35 A16B583F
414 Madej Tomasz PL-0419-20-5804 2020-08-06 19:13:50 A13AEA0A
415 Belgavet Seiffert Christian II BE-20-6217092 2020-08-06 19:14:00 A1DA02AF
416 Van Win Gregory III BE-20-2118065 2020-08-06 19:14:09 A1CF0FF4
417 Spasówka Sylwester III PL-0411-20-273 2020-08-06 19:14:21 A131BFFA
418 Knap Piotr PL-0236-20-1731 2020-08-06 19:14:33 A1CEE6D9
419 Sipowicz - Marzec PL-0393-20-3401 2020-08-06 19:14:47 A1535C2C
420 Strzyżewscy Team II PL-014-20-11254 2020-08-06 19:15:02 A1533136
421 FLAMIT PL-0287-20-9711 2020-08-06 19:15:23 A15822E8
422 Grzywa Mateusz II PL-012-20-6063 2020-08-06 19:15:39 A157F03B
423 Książek Józef PL-0221-20-8358 2020-08-06 19:16:09 A1D15CE7
424 Faszcza Jerzy I PL-0214-20-15535 2020-08-06 19:16:23 A1578DBA
425 Boboc Marius BE-20-1095107 2020-08-06 19:17:08 A157A99C
426 Szczerba Mirosław PL-0397-20-142 2020-08-06 19:17:22 A1D1BB60
427 Kotarski Dariusz PL-041-20-3313 2020-08-06 19:17:38 A1D15442
428 Warka 13 DV-03319-20-520 2020-08-06 19:17:58 A131A25B
429 Sucholas Monika III PL-0308-20-1010 2020-08-06 19:18:14 A1CF1EC6
430 Wieczorek Marian-Jańca Radosław PL-072-20-275 2020-08-06 19:18:28 A131CE5B
431 Fiedorowicz Andrzej PL-016-20-8738 2020-08-06 19:18:41 A157F720
432 Van Win Liam IV BE-20-2118031 2020-08-06 19:18:55 A1DA5044
433 Dudek Tomasz PL-0318-20-3423 2020-08-06 19:19:08 A1CF29F4
434 Team Frątczak I PL-0187-20-8612 2020-08-06 19:19:25 A1578F9D
435 GVC Team I PL-0349-20-7815 2020-08-06 19:19:40 A1D1BBFB
436 Półbeczko - Szomko PL-0457-20-3007 2020-08-06 19:19:51 A131C376
437 JAK A. KULTERMAN PL-0189-20-10021 2020-08-06 19:20:08 A1CEDDC8
438 MOREL Team & Reschke PL-0493-20-11048 2020-08-06 19:20:19 A1938053
439 LYSY PL-03-20-134 2020-08-06 19:20:59 A193EB74
440 Pawlak Paweł i Krzysztof PL-0406-20-1180 2020-08-06 19:21:14 A1CF147F
441 Securom.Pl PL-0478-20-85 2020-08-06 19:21:27 A1CF25B9
442 Rumiński Tomasz I PL-0326-20-10442 2020-08-06 19:21:43 A19354C3
443 Warka 13 DV-03319-20-517 2020-08-06 19:21:57 A131AF09
444 Team Prezes I PL-0311-20-674 2020-08-06 19:22:14 A1CF14CD
445 SIŁA W LOCIE - GRAZDA PL-0402-20-5523 2020-08-06 19:22:29 A131C683
446 FLAMIT PL-0287-20-9743 2020-08-06 19:22:46 A1CED8F3
447 Dzwonkowski Mateusz PL-0275-20-15317 2020-08-06 19:23:02 A1DA25B3
448 Maciorowski Wiesław II PL-014-20-7399 2020-08-06 19:23:16 A131D875
449 Czapliński Tomasz PL-0344-20-13755 2020-08-06 19:24:03 A1DA5429
450 Kozlenia Bogusława PL-0350-20-7724 2020-08-06 19:24:28 A1D1DE12
451 EJB Bereźnicki Jacek BE-20-2118875 2020-08-06 19:24:37 A131E30C
452 Jaguś R. - Baran M. Team V PL-0275-20-5716 2020-08-06 19:24:46 A1DA14FD
453 Lewandowski Kazimierz I PL-0302-20-5062 2020-08-06 19:24:56 A1BFB7A7
454 Corii & Dzon Jin I NL-20-1039172 2020-08-06 19:25:08 A1104BAC
455 Sucholas Paweł PL-0266-20-8211 2020-08-06 19:25:21 A1941E00
456 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-20-1554749 2020-08-06 19:25:31 A194107C
457 WG Roztocze PL-0215-20-11034 2020-08-06 19:25:40 A1CEB824
458 Boboc Marius BE-20-1095110 2020-08-06 19:25:54 A157EA12
459 Bednarek & Wittstock PL-063-20-6347 2020-08-06 19:26:06 A1CEF9F9
460 Team Habibi S-04-20-218 2020-08-06 19:26:28 A1936762
461 Spasówka Sylwester II PL-0411-20-259 2020-08-06 19:26:40 A1CF0ED5
462 Ten Berge Robbert NL-20-1601607 2020-08-06 19:26:50 A194B64A
463 Strzyżewscy Team II PL-014-20-11250 2020-08-06 19:27:01 A1CF2BAB
464 Van Win Liam II BE-20-2079641 2020-08-06 19:27:12 A16B3577
465 Van Win Ludwig I BE-20-2079605 2020-08-06 19:27:26 A1941965
466 Vanneste - Rigole Pigeons III BE-20-3028343 2020-08-06 19:27:36 A1DA2940
467 Dzwonkowski Mateusz PL-0275-20-15419 2020-08-06 19:27:47 A1100881
468 Kozakowski Andrzej PL-0192-20-175 2020-08-06 19:27:59 A194443A
469 Faszcza Jerzy I PL-0210-20-16749 2020-08-06 19:28:10 A131B534
470 Grzywa Mateusz PL-012-20-6004 2020-08-06 19:28:22 A194B64B
471 M.WŁUDZIK & K.KŁOS PL-0299-20-904 2020-08-06 19:29:02 A158286A
472 DRZAZGA & MAJCHER PL-0315-20-4028 2020-08-06 19:29:14 A1933319
473 Czapliński Tomasz II PL-0344-20-13020 2020-08-06 19:29:24 A157F3C7
474 Sipowicz - Marzec PL-0393-20-3405 2020-08-06 19:29:34 A1CF0F95
475 Jatczak Jarosław S-99-20-1554 2020-08-06 19:29:45 A1CF270B
476 Faszcza Jerzy III PL-0214-20-15572 2020-08-06 19:29:54 A15817ED
477 Skowronki 405 PL-0405-20-971 2020-08-06 19:30:06 A1CF24A8
478 Leonauskas Rimvydas I LTU-02-20-2871 2020-08-06 19:30:18 A1533E5B
479 Dawid 1 PL-0274-20-19717 2020-08-06 19:30:30 A131CC07
480 Fiedorowicz Paweł PL-016-20-9711 2020-08-06 19:30:41 A1BFBBC6
481 Peter van de Merwe II NL-20-1508120 2020-08-06 19:30:54 A1BFBAD5
482 Vanneste - Rigole Pigeons II BE-20-3028318 2020-08-06 19:31:06 A15347DB
483 Kurman Andrzej PL-0308-20-5092 2020-08-06 19:31:22 A1CEF7DB
484 Vanneste - Rigole Pigeons I BE-20-3028334 2020-08-06 19:31:31 A16B5CD3
485 Faszcza Jerzy I PL-0214-20-15547 2020-08-06 19:31:44 A1578FA8
486 Vervloet Bert I BE-20-6031577 2020-08-06 19:31:57 A13B40D4
487 Szymczak Henryk PL-0305-20-4124 2020-08-06 19:32:17 A1D181C5
488 Vervloet Bert II BE-20-6031513 2020-08-06 19:32:36 A194B8ED
489 PIKO Piotr Kowalewski PL-011-20-571 2020-08-06 19:32:52 A194E04A
490 DREAM LOFT Veulemans Jos BE-20-2016105 2020-08-06 19:33:03 A1DA4450
491 Team Mrowiec - Worciak PL-023-20-6356 2020-08-06 19:33:12 A1CF2984
492 TEAM HOK L&N III BE-20-2079314 2020-08-06 19:33:24 A1580A7C
493 Bogdan B. PL-09-20-8321 2020-08-06 19:33:35 A1CEFB81
494 Czerwiński Sławomir I PL-03-20-8739 2020-08-06 19:34:31 A157CA62
495 Vercammen Lars BE-20-6166460 2020-08-06 19:34:48 A131BEA5
496 Belgavet Seiffert Christian I BE-20-6217076 2020-08-06 19:35:02 A15825B5
497 Skowronki 405 PL-0405-20-959 2020-08-06 19:35:12 A1936E53
498 WG Roztocze PL-0215-20-11002 2020-08-06 19:35:23 A13B13B0
499 KRIS 1 PL-0296-20-9297 2020-08-06 19:35:40 A1CF0D72
500 FLAMIT PL-0287-20-9712 2020-08-06 19:35:57 A1937D81
501 Lada Slawek III DV-02899-20-446 2020-08-06 19:36:10 A131E8CD
502 Bednarczyk Krzysztof PL-044-20-10383 2020-08-06 19:36:25 A1C5BD16
503 Belgavet III BE-20-6217112 2020-08-06 19:39:18 A13AB7FC
504 Jaguś R. - Baran M. Team II PL-0275-20-6668 2020-08-06 19:39:32 A1DA00AC
505 Kuczyński Marcin i Józef PL-014-20-4532 2020-08-06 19:39:46 A1535C8B
506 Kurman Andrzej PL-0308-20-5072 2020-08-06 19:39:58 A1D179C5
507 Śmieszkowicz Arkadiusz PL-0496-20-209 2020-08-06 19:40:08 A194F977
508 Bury 1 NOR-011-20-179 2020-08-06 19:40:19 A1581C5B
509 Selwent & Siemianis PL-011-20-14067 2020-08-06 19:40:30 A19359A7
510 Grzywa Mateusz PL-012-20-6029 2020-08-06 19:40:39 A15793A4
511 Kaczyński & Dzięgielewski PL-044-20-2132 2020-08-06 19:40:53 A1CECC47
512 Jędrzejczyk Bogusław PL-0478-20-1630 2020-08-06 19:41:04 A131C1CF
513 Po Ra Pi PL-0280-20-5514 2020-08-06 19:41:16 A1D1D6D5
514 Vervloet Bert II BE-20-6031509 2020-08-06 19:41:39 A193F394
515 TEAM Orłowski & Kozłowski PL-0489-20-4625 2020-08-06 19:42:03 A131C39C
516 Bieniek Family Loft II S-99-20-1524 2020-08-06 19:42:19 A1D107BE
517 Potępski Włodzimierz PL-0211-20-7626 2020-08-06 19:43:30 A131E305
518 Kazimierz & Zbigniew PL-0214-20-2431 2020-08-06 19:43:40 A1CF0020
519 KMP Ostrołęka I PL-044-20-3595 2020-08-06 19:43:53 A1BFBD8C
520 Fiedorowicz Paweł PL-016-20-9710 2020-08-06 19:44:09 A1DA4E7F
521 Ruszczyk Krzysztof PL-0246-20-10522 2020-08-06 19:44:20 A1937E0C
522 Fiedorowicz Paweł PL-016-20-9734 2020-08-06 19:44:34 A13B1577
523 Van Win Liam I BE-20-2079372 2020-08-06 19:44:49 A1DA3DF0
524 Lewandowski Kazimierz II PL-0302-20-5030 2020-08-06 19:45:02 A131D52B
525 Ośko Hubert PL-0452-20-9985 2020-08-06 19:45:18 A194B8DF
526 RODZINA PL-063-20-2620 2020-08-06 19:45:30 A157A2F9
527 Uciński Paweł I PL-0221-20-5493 2020-08-06 19:45:42 A1577F07
528 Uciński Paweł II PL-0221-20-5401 2020-08-06 19:45:53 A1941C53
529 Morgaś Dariusz PL-0302-20-10312 2020-08-06 19:46:06 A1D15A76
530 Van Win Liam V BE-20-2118025 2020-08-06 19:46:28 A13B493A
531 VICTOR PL-0384-20-13810 2020-08-06 19:46:40 A1CF0CDD
532 Warda Mirosław I PL-0211-20-8111 2020-08-06 19:46:51 A193F82D
533 Corii & Dzon Jin I NL-20-1039205 2020-08-06 19:47:05 A1DA3D9D
534 KAZURA PL-016-20-3326 2020-08-06 19:47:17 A131E3EE
535 Kryniccy Marek i Michał PL-010-20-8212 2020-08-06 19:47:35 A13B36E6
536 Team Thomas - Mazur DV-07368-20-204 2020-08-06 19:47:48 A1100ECC
537 Oklesiński Marcin PL-0452-20-3561 2020-08-06 19:48:14 A1940A72
538 Krasiński Bogdan-Tadeusz PL-014-20-11910 2020-08-06 19:48:25 A131D9FE
539 Team-BCHB-Slovensko SK-0401-20-1144 2020-08-06 19:48:39 A1934A57
540 Uciński Paweł I PL-0221-20-5462 2020-08-06 19:49:46 A1BFA764
541 Knystautas Valdas II LTU-06-20-5919 2020-08-06 19:50:00 A1CF2EEC
542 Ojdana Zenon PL-0473-20-2629 2020-08-06 19:50:17 A1DA4737
543 Jaguś R. - Baran M. Team V PL-0275-20-19996 2020-08-06 19:50:31 A131DCD6
544 Mocarski Tadeusz i Witold PL-0384-20-223 2020-08-06 19:50:44 A131BEFB
545 Van Win Gregory II BE-20-2079332 2020-08-06 19:50:56 A19423DC
546 Dawid Węgrzyniak PL-060-20-3748 2020-08-06 19:51:13 A145D887
547 Wróbel Andrzej PL-013-20-452 2020-08-06 19:51:25 A1534C6D
548 Van Win Ludwig I BE-20-2079288 2020-08-06 19:51:43 A15345DD
549 Kroupa-Novak-Reznicek Team CZ-05-20-6 2020-08-06 19:52:02 A131AC33
550 Wojaczek - Witek II DV-09581-20-1536 2020-08-06 19:52:12 A131C764
551 TEAM Orłowski & Kozłowski PL-0489-20-4639 2020-08-06 19:52:30 A131C51A
552 Śmieszkowicz Arkadiusz PL-0496-20-208 2020-08-06 19:52:45 A1579BF5
553 Czupryniak Tomasz PL-082-20-9411 2020-08-06 19:52:55 A1940241
554 K. i P. Ramotowscy PL-013-20-3829 2020-08-06 19:53:11 A1D1A0E1
555 Van Win Milan V BE-20-2079291 2020-08-06 19:55:04 A1582620
556 Belgavet III BE-20-6217115 2020-08-06 19:55:24 A1319CE4
557 KAMA PL-016-20-6 2020-08-06 19:55:38 A1CEB798
558 Bieniek Family Loft III S-99-20-1521 2020-08-06 19:55:52 A19354BD
559 TOMI TEAM PL-012-20-12624 2020-08-06 19:56:02 A13B0853
560 Zdankowski Jerzy PL-013-20-5633 2020-08-06 19:56:14 A1936D62
561 Sipowicz - Marzec PL-0393-20-3412 2020-08-06 19:56:26 A11040E4
562 Faszcza Jerzy III PL-0214-20-15581 2020-08-06 19:56:42 A1577EA8
563 Gaczyński Wiesław PL-0437-20-1628 2020-08-06 19:57:01 A131E55E
564 Faszcza Jerzy II PL-0214-20-15558 2020-08-06 19:57:56 A1DA4364
565 Nowak Mirosław - Krzysztof PL-0275-20-8962 2020-08-06 19:58:08 A131D0AD
566 Herbots Raf- Van Oeckel B & N BE-20-6154383 2020-08-06 19:58:19 A131E8DA
567 Czerwiński Sławomir II PL-03-20-8824 2020-08-06 19:58:31 A1D171D3
568 Chlebus Jarosław PL-016-20-2099 2020-08-06 19:58:43 A14602BD
569 Jatczak Jarosław S-99-20-1544 2020-08-06 19:58:54 A1CEA625
570 Bury 1 NOR-011-20-166 2020-08-06 19:59:05 A157D891
571 Toma Arkadiusz PL-0274-20-414 2020-08-06 19:59:18 A131E8FA
572 Szczechura Marek PL-03-20-13099 2020-08-06 19:59:29 A1BFB5CE
573 Kaczyński & Dzięgielewski PL-044-20-2145 2020-08-06 19:59:42 A1D1D968
574 Stola Roman PL-0302-20-4534 2020-08-06 19:59:53 A1CF2046
575 Maćkowiak Andrzej PL-0153-20-2139 2020-08-06 20:00:04 A194E7F3
576 D.M.DUNDA PL-0463-20-1973 2020-08-06 20:00:15 A1DA0E9C
577 Jamiński Antoni PL-013-20-871 2020-08-06 20:00:26 A131C734
578 Zając - Szymański PL-0208-20-9904 2020-08-06 20:00:38 A19425C3
579 Dyczewski & Cudnowski Team PL-099-20-1 2020-08-06 20:00:50 A193616A
580 Pankiewicz Wojciech I BE-20-2118951 2020-08-06 20:01:03 A1D1DABB
581 Dr. Henk de Weerd Pigeon III NL-20-1554750 2020-08-06 20:01:12 A194FB59
582 Książek Józef PL-0221-20-8301 2020-08-06 20:01:24 A1CF211D
583 ZYGI PL-0248-20-4629 2020-08-06 20:01:41 A1102C1C
584 MOREL Team PL-0493-20-11002 2020-08-06 20:01:55 A1CEB97B
585 Wróbel Andrzej PL-016-20-9472 2020-08-06 20:02:06 A13AB88D
586 Banach Sławomir PL-014-20-8726 2020-08-06 20:02:17 A1D177F5
587 Baranowski - Gransztof PL-03-20-22410 2020-08-06 20:02:45 A131A5E3
588 Ostapiuk Sylwester PL-0302-20-9839 2020-08-06 20:02:57 A1D1CED9
589 Bocheńczak Jan I PL-0236-20-1605 2020-08-06 20:03:30 A1DA3F7D
590 Warda Mirosław IV PL-0211-20-8288 2020-08-06 20:03:41 A1D1C1B0
591 Hartog GB-N-20-26859 2020-08-06 20:03:57 A131C509
592 Lada Slawek I DV-02899-20-336 2020-08-06 20:04:12 A15343EA
593 Derby Brod Club CRO-20-33281 2020-08-06 20:04:23 A13ABC26
594 Szczechura Marek PL-03-20-13086 2020-08-06 20:04:35 A15335B1
595 GRANIO I PL-0214-20-5522 2020-08-06 20:05:16 A13C03AC
596 Gutowski Wojciech i Józef PL-014-20-6753 2020-08-06 20:05:27 A1532009
597 Jędrzejczyk Bogusław PL-0478-20-1659 2020-08-06 20:05:41 A131A82A
598 Peter van de Merwe IV NL-20-1332262 2020-08-06 20:05:57 A11010A0
599 Dłuski Krzysztof i Kamil PL-03-20-24032 2020-08-06 20:06:10 A193F72C
600 Corii & Dzon Jin II NL-20-1039154 2020-08-06 20:06:26 A13B288B
601 Böke Jürgen DV-08852-20-205 2020-08-06 20:06:40 A1CEE017
602 Van Win Milan IV BE-20-2079369 2020-08-06 20:06:51 A1577E7D
603 Janiszewski - Mielcarek PL-0393-20-73 2020-08-06 20:07:02 A1D1AAC7
604 Kozlenia Artur PL-0350-20-7747 2020-08-06 20:07:18 A1DA2777
605 Filipkowski Mirosław PL-072-20-4148 2020-08-06 20:07:34 A15321D6
606 Daniel & Anna Kulesza PL-0214-20-14333 2020-08-06 20:07:44 A157A52B
607 Grzankowski Jarosław II PL-0466-20-1529 2020-08-06 20:07:58 A193847A
608 Van Win Dylan II BE-20-2118037 2020-08-06 20:08:09 A194F888
609 Przybysz Zbigniew PL-0452-20-11883 2020-08-06 20:08:21 A15337B9
610 Mielczarek Mirosław PL-014-20-6314 2020-08-06 20:08:36 A1CEDD0C
611 Pankiewicz Wojciech II BE-20-2118959 2020-08-06 20:08:47 A1580A72
612 Pielesiak Leszek PL-0266-20-8191 2020-08-06 20:16:44 A15817EA
613 Walczak Dawid PL-0352-20-1983 2020-08-06 20:17:03 A1D1D397
614 Van Win Liam III BE-20-2079312 2020-08-06 20:17:15 A1DA5300
615 Gudz Yevheniy II DV-08867-20-768 2020-08-06 20:17:25 A157DC13
616 Ostapiuk Sylwester PL-0302-20-9845 2020-08-06 20:17:38 A193EFCE
617 K. i P. Ramotowscy PL-013-20-3866 2020-08-06 20:17:47 A193464F
618 Sipowicz - Marzec PL-0393-20-3408 2020-08-06 20:17:58 A1933A97
619 Dr. Henk de Weerd Pigeon III NL-20-1554746 2020-08-06 20:18:11 A13B585E
620 Team Adam Bogusław Gryglik PL-0384-20-513 2020-08-06 20:18:23 A13B36DC
621 Chyła Mateusz PL-047-20-9123 2020-08-06 20:18:35 A15328A4
622 TEAM Orłowski & Kozłowski II PL-092-20-5642 2020-08-06 20:18:48 A131BAD3
623 Jędrzejczyk Bogusław PL-0478-20-1633 2020-08-06 20:19:00 A145DEBB
624 BEST- NATURAL BE-20-2118894 2020-08-06 20:19:13 A131D3D0
625 Jatczak Jarosław S-99-20-1553 2020-08-06 20:19:45 A1CEDE4B
626 SG - Sehnke - Marzeion DV-01648-20-430 2020-08-06 20:20:00 A131D682
627 Jaguś R. - Baran M. Team III PL-0275-20-5625 2020-08-06 20:20:18 A19362F4
628 Team Schumacher Jörn - Mazur Christoph DV-09581-20-52 2020-08-06 20:20:47 A1BFA2EA
629 Krasiński Bogdan-Tadeusz PL-014-20-11918 2020-08-06 20:21:21 A131BF73
630 PIKO Piotr Kowalewski PL-011-20-568 2020-08-06 20:21:34 A157EBC2
631 TEAM HOK L&N IV BE-20-2079379 2020-08-06 20:21:45 A157E7E2
632 Grzankowski Jarosław II PL-0466-20-1222 2020-08-06 20:21:55 A193497E
633 Kapłon Roman II PL-047-20-7755 2020-08-06 20:22:09 A1CEDD4E
634 Piwowarczyk Adrian i Ewelina PL-0196-20-7059 2020-08-06 20:22:20 A131CC9F
635 Van Win Ludwig I BE-20-2079304 2020-08-06 20:22:30 A157B8A9
636 Kurman Andrzej PL-0308-20-5088 2020-08-06 20:22:43 A1D123FB
637 Mazur Christoph DV-09581-20-2111 2020-08-06 20:22:56 A1535B3A
638 GOLD Team PL-0187-20-7396 2020-08-06 20:23:07 A1D199BF
639 Peter van de Merwe III NL-20-1508144 2020-08-06 20:24:06 A1581756
640 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-20-1554809 2020-08-06 20:24:17 A1DA1889
641 Dr. Henk de Weerd Pigeon III NL-20-1554741 2020-08-06 20:24:31 A1941252
642 Kieda Dariusz PL-013-20-2306 2020-08-06 20:24:43 A1D1D804
643 Spasówka Sylwester II PL-0411-20-257 2020-08-06 20:24:57 A19340DF
644 Uciński Paweł II PL-0221-20-5404 2020-08-06 20:25:08 A10FF5F3
645 Van Win Milan I BE-20-6031572 2020-08-06 20:25:19 A15816F6
646 Fiedorowicz Andrzej PL-016-20-8725 2020-08-06 20:25:28 A1580C61
647 Zając - Szymański PL-0208-20-9925 2020-08-06 20:25:39 A157FE85
648 Belgavet Seiffert Christian II BE-20-6217078 2020-08-06 20:25:49 A1DA4960
649 Dzwonkowski Arek PL-0275-20-15326 2020-08-06 20:26:00 A16B32AE
650 Mamiński Mariusz PL-044-20-13495 2020-08-06 20:26:13 A194F61D
651 Kostorz Bogdan - Czaplicki Grzegorz PL-0137-20-8177 2020-08-06 20:26:26 A15776DD
652 Van Win Milan II BE-20-2079258 2020-08-06 20:26:39 A1102F1F
653 Dębkowski Grzegorz PL-0473-20-4261 2020-08-06 20:26:50 A1531FDF
654 Securom.Pl PL-0478-20-10958 2020-08-06 20:27:00 A1DA131D
655 Biernat und Kusch DV-02522-20-411 2020-08-06 20:27:15 A1937203
656 M.B.O. - KOLNO PL-013-20-12371 2020-08-06 20:27:26 A1D156CF
657 Sucholas Monika III PL-0308-20-1008 2020-08-06 20:27:36 A1D1D5CB
658 Falkowski Zbigniew PL-010-20-7156 2020-08-06 20:27:48 A131BBE2
659 TEAM HOK L&N III BE-20-2079384 2020-08-06 20:28:02 A157921A
660 Vervloet Bert I BE-20-6031547 2020-08-06 20:28:15 A1102C62
661 BARANOWSKI - POGORZELEC PL-03-20-22173 2020-08-06 20:28:29 A15785AB
662 Wiczling Tomasz PL-063-20-10147 2020-08-06 20:28:42 A14619D4
663 Gaczyński Wiesław PL-0437-20-1635 2020-08-06 20:28:54 A131C400
664 K. i P. Ramotowscy PL-013-20-3833 2020-08-06 20:29:06 A1DA4E89
665 Ośko Adaś i Hubert PL-0452-20-9991 2020-08-06 20:29:55 A153296C
666 Dyczewski & Cudnowski Team PL-099-20-8 2020-08-06 20:30:16 A1D1D9C9
667 Van Win Liam III BE-20-2079638 2020-08-06 20:30:29 A1DA5145
668 Zgud Robert - Koniecko Michał PL-0206-20-2649 2020-08-06 20:30:42 A131DDC7
669 Dawid 1 PL-0274-20-19715 2020-08-06 20:30:53 A131A3E0
670 Poortvliet Jacob I NL-20-1021421 2020-08-06 20:31:07 A193671D
671 Morgaś Dariusz PL-0302-20-10331 2020-08-06 20:31:18 A1CEE84F
672 Super Gołąb II PL-0266-20-4568 2020-08-06 20:31:29 A1937A6F
673 Buček Eduard SK-02901-20-669 2020-08-06 20:31:43 A15354D7
674 Uciński Paweł I PL-0221-20-5492 2020-08-06 20:31:56 A1DA0D8B
675 Van Win Gregory II BE-20-2079333 2020-08-06 20:32:10 A1D11B7D
676 Kozlenia Artur DV-09581-20-2154 2020-08-06 20:32:21 A193739A
677 Chyła Mateusz PL-047-20-9101 2020-08-06 20:32:32 A1537920
678 Książek Józef PL-0221-20-8375 2020-08-06 20:32:47 A1CEDFB1
679 Van Win Dylan V BE-20-2079339 2020-08-06 20:32:59 A15819C4
680 Jaguś R. - Baran M. Team IV PL-0275-20-8982 2020-08-06 20:33:12 A131C0C9
681 Mazur Christoph DV-09581-20-64 2020-08-06 20:33:22 A1CEEA45
682 Banach Sławomir PL-014-20-8758 2020-08-06 20:33:33 A157DEF6
683 DRZAZGA & MAJCHER PL-0315-20-4025 2020-08-06 20:33:43 A1934021
684 Sucholas Monika I PL-0309-20-2089 2020-08-06 20:34:02 A157E64E
685 TEAM HOK L&N V BE-20-2118039 2020-08-06 20:34:17 A193F3CC
686 Team Prezes II PL-0311-20-684 2020-08-06 20:34:32 A13B149D
687 Biernat und Kusch DV-02522-20-408 2020-08-06 20:34:45 A1CF2A03
688 Bocheńczak Jan I PL-0232-20-1632 2020-08-06 20:34:57 A1CEDD50
689 Team Frątczak I PL-0187-20-8607 2020-08-06 20:35:08 A1578FB5
690 Potępski Włodzimierz PL-0211-20-7559 2020-08-06 20:35:20 A1CF24AA
691 ALEX I PL-012-20-14706 2020-08-06 20:36:09 A1DA0CD0
692 Chłopecki Mariusz PL-0194-20-20 2020-08-06 20:36:19 A1C5B65F
693 Chłopecki Mariusz PL-0194-20-16 2020-08-06 20:36:30 A145D9F3
694 Książek Józef PL-0221-20-8379 2020-08-06 20:36:41 A1CF11C4
695 Mielczarek Mirosław PL-014-20-6319 2020-08-06 20:36:53 A1CF2F82
696 Lewandowski Kazimierz I PL-0302-20-5138 2020-08-06 20:37:04 A19405FF
697 Menten Ronny BE-20-2058807 2020-08-06 20:37:15 A131E6A8
698 Peter van de Merwe III NL-20-1508119 2020-08-06 20:37:27 A11027D2
699 Grzankowski Jarosław II PL-0466-20-1531 2020-08-06 20:37:37 A1CF188A
700 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-20-1554748 2020-08-06 20:37:51 A1DA0633
701 Faszcza Jerzy II PL-0214-20-15565 2020-08-06 20:38:06 A1DA4B3E
702 KMP Ostrołęka I PL-044-20-3596 2020-08-06 20:38:18 A1DA4F79
703 Sprycha Łukasz PL-0468-20-554 2020-08-06 20:38:32 A1319E36
704 Grzankowski Jarosław I PL-0466-20-1259 2020-08-06 20:38:42 A1D1D7FE
705 Wiczling Tomasz PL-063-20-10156 2020-08-06 20:38:52 A131B8EA
706 Mamiński Mariusz PL-044-20-13494 2020-08-06 20:39:02 A1CF21E1
707 Dyczewski & Cudnowski Team PL-011-20-14080 2020-08-06 20:39:12 A1DA4449
708 Peter van de Merwe III NL-20-1332280 2020-08-06 20:39:22 A1DA1A43
709 Team Habibi S-04-20-220 2020-08-06 20:39:45 A194FA68
710 Bieniek Family Loft III S-99-20-1535 2020-08-06 20:39:55 A1D17AE3
711 Filipkowski Mariusz PL-013-20-6262 2020-08-06 20:40:11 A131DE89
712 Maciorowski Wiesław II PL-014-20-6672 2020-08-06 20:40:21 A131E172
713 Czupryniak Tomasz PL-082-20-9424 2020-08-06 20:40:36 A1535532
714 Rakowski Jarosław PL-016-20-4925 2020-08-06 20:40:49 A1D11C75
715 Pankiewicz Wojciech I BE-20-2118937 2020-08-06 20:41:00 A193802D
716 Lada Slawek II DV-02899-20-331 2020-08-06 20:41:13 A1D1C878
717 Kotek II PL-0203-20-1048 2020-08-06 20:41:29 A1D16147
718 Team Thomas - Mazur DV-09581-20-2146 2020-08-06 20:41:40 A11016F7
719 Łój Krzysztof II PL-0436-20-10923 2020-08-06 20:45:48 A131CFFD
720 Selwent & Siemianis PL-011-20-7054 2020-08-06 20:46:09 A131A59F
721 Boboc Marius BE-20-1095112 2020-08-06 20:46:19 A157CB67
722 Chyła Mateusz PL-047-20-9118 2020-08-06 20:46:31 A1DA109B
723 Pankiewicz Wojciech II BE-20-2118933 2020-08-06 20:46:42 A1940C2C
724 Ruszczyk Krzysztof PL-0246-20-10529 2020-08-06 20:46:52 A157EC8F
725 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-20-720 2020-08-06 20:47:03 A1936010
726 Maćkowiak Andrzej UKR-20-2603330 2020-08-06 20:47:15 A1535C62
727 Wojaczek - Witek PL-0119-20-3031 2020-08-06 20:47:29 A131D508
728 Łepuch I.K.D. PL-0370-20-2736 2020-08-06 20:47:40 A131C296
729 Mocarski Tadeusz i Witold PL-0384-20-245 2020-08-06 20:47:50 A131BE10
730 Dębkowski Grzegorz PL-0473-20-4221 2020-08-06 20:48:01 A1CF1A60
731 Super Gołąb II PL-0226-20-4705 2020-08-06 20:48:14 A1D1CC15
732 LYSY PL-03-20-140 2020-08-06 20:48:24 A13B5B51
733 Mroczkowski - Bobowicz PL-0293-20-6523 2020-08-06 20:48:33 A131A464
734 Derby Brod Club CRO-20-33282 2020-08-06 20:48:43 A1DA4A47
735 Zaborowski Henryk i Krystyna II PL-0501-20-15 2020-08-06 20:48:54 A1537209
736 Szuniewicz Leon BE-20-2110505 2020-08-06 20:49:09 A1CF276E
737 PAULINA NYCZ - WALKA O ODDECH PL-0145-20-7021 2020-08-06 20:49:27 A1936A56
738 Ośko Hubert PL-0452-20-9916 2020-08-06 20:49:37 A1534900
739 Oklesiński Marcin PL-0452-20-3599 2020-08-06 20:49:49 A15806CE
740 Böke Jürgen DV-08852-20-223 2020-08-06 20:50:00 A1CF296F
741 Szmagliński - Zieliński PL-0192-20-714 2020-08-06 20:50:25 A1CEF7CB
742 Bieniek Family Loft I S-99-20-1530 2020-08-06 20:50:38 A157924C
743 Ośko Adaś i Hubert PL-0452-20-9880 2020-08-06 20:50:50 A146239E
744 Team Thomas - Mazur DV-09581-20-65 2020-08-06 20:51:14 A1581334
745 Pankiewicz Wojciech I BE-20-2057658 2020-08-06 20:51:27 A1D12B3B
746 Czapliński Tomasz II PL-0344-20-13007 2020-08-06 20:51:37 A1DA4B35
747 Kubáček Lubomír I CZ-0234-20-5883 2020-08-06 20:51:51 A131A5C3
748 Grzankowski Jarosław I PL-0466-20-1230 2020-08-06 20:52:02 A1D1D050
749 Team Schumacher Jörn - Mazur Christoph DV-04745-20-153 2020-08-06 20:52:14 A1CF0E5F
750 BARANOWSKI - POGORZELEC PL-03-20-22191 2020-08-06 20:52:23 A1940DBB
751 Czapliński Tomasz II PL-0344-20-13006 2020-08-06 20:52:34 A15773D2
752 Ławicki Piotr PL-042-20-17359 2020-08-06 20:52:48 A131BFBD
753 Grzywa Mateusz II PL-012-20-6074 2020-08-06 20:53:00 A110135E
754 Ławicki Piotr PL-042-20-17356 2020-08-06 20:53:10 A131CCEF
755 FLAMIT PL-0287-20-9749 2020-08-06 20:53:22 A1D1C222
756 Śmieszkowicz Arkadiusz PL-0496-20-207 2020-08-06 20:53:33 A157A5E3
757 KAMA PL-016-20-196 2020-08-06 20:53:44 A15328C2
758 Pisanko Daniel PL-014-20-8249 2020-08-06 20:53:53 A1CEE273
759 Van Loock - Delaet BE-20-2079587 2020-08-06 20:54:03 A1DA3DF1
760 Belgavet Seiffert Christian I BE-20-6217077 2020-08-06 20:54:37 A13B4C33
761 Krupa Krzysztof DV-03904-20-945 2020-08-06 20:54:49 A131D4EE
762 Maggajwer 4 PL-0473-20-12983 2020-08-06 20:54:59 A131D25D
763 Czerwiński Sławomir I PL-03-20-8738 2020-08-06 20:55:13 A110144F
764 Van Win Ludwig V BE-20-2079298 2020-08-06 20:55:25 A19418C8
765 Spasówka Sylwester III PL-0411-20-266 2020-08-06 20:55:35 A131D6E6
766 Pankiewicz Wojciech II BE-20-2057648 2020-08-06 20:55:45 A1D1801D
767 Dzwonkowski Mateusz PL-0275-20-15426 2020-08-06 20:55:55 A13B4A27
768 Dr. Henk de Weerd Pigeon III NL-20-1554706 2020-08-06 20:56:06 A194EF16
769 D.M.DUNDA PL-0463-20-1704 2020-08-06 20:56:16 A1CF24B5
770 Faszcza Jerzy IV PL-013-20-7470 2020-08-06 20:56:45 A193861D
771 Wiczling Tomasz PL-063-20-10171 2020-08-06 20:56:56 A131CCD2
772 Hallmann - Chrabkowski - Ryc PL-058-20-3281 2020-08-06 20:57:24 A1CED603
773 Czupryniak Tomasz PL-082-20-9440 2020-08-06 20:57:36 A1535895
774 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-20-1554714 2020-08-06 20:57:47 A110118B
775 Kubáček Lubomír I CZ-0234-20-5897 2020-08-06 20:58:02 A131D529
776 KACPER-MAGNUS S-99-20-291 2020-08-06 20:58:13 A1CEDDD6
777 Kozakowski Andrzej PL-0192-20-168 2020-08-06 20:58:26 A1933D7F
778 Bieniek Family Loft I S-99-20-1699 2020-08-06 20:58:37 A1581D54
779 TEAM Orłowski & Kozłowski II PL-092-20-5640 2020-08-06 20:58:48 A131BEF3
780 Czerwiński Sławomir I PL-03-20-8740 2020-08-06 20:59:17 A1534C67
781 Jędrzejczyk Bogusław PL-0478-20-1613 2020-08-06 20:59:28 A131D5FF
782 D.M.DUNDA PL-0463-20-1794 2020-08-06 21:00:42 A1CEB354
783 Kostorz Bogdan - Czaplicki Grzegorz PL-0137-20-8200 2020-08-06 21:00:54 A1DA018B
784 Herbots Jo BE-20-2133560 2020-08-06 21:01:05 A1462485
785 Mocarski Tadeusz i Witold PL-0384-20-235 2020-08-06 21:01:16 A131E182
786 Jaguś R. - Baran M. Team IV PL-0275-20-5634 2020-08-06 21:01:26 A1CEDAC9
787 GVC Team III PL-0347-20-1021 2020-08-06 21:01:40 A157F5F9
788 Van Win Ludwig I BE-20-2079300 2020-08-06 21:01:59 A15799E2
789 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD PL-0355-20-4083 2020-08-06 21:02:10 A131B161
790 Knystautas Valdas LTU-06-20-5920 2020-08-06 21:02:20 A1D1DAD1
791 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-20-1554810 2020-08-06 21:02:35 A153215C
792 KACPER-MAGNUS S-99-20-301 2020-08-06 21:02:58 A1CF2DAB
793 Bury 3 PL-0344-20-13022 2020-08-06 21:03:07 A15822F5
794 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-20-716 2020-08-06 21:03:23 A1CF0F0E
795 Szczerba Mirosław PL-0397-20-145 2020-08-06 21:03:33 A1BFBF5A
796 Jaguś R. - Baran M. Team IV PL-0275-20-5644 2020-08-06 21:03:42 A1CEF9B0
797 Waliczak - Wrzosek PL-0302-20-7506 2020-08-06 21:04:38 A1DA4F5E
798 Piwowarczyk Adrian i Ewelina PL-0196-20-7060 2020-08-06 21:04:49 A13B0691
799 WG Roztocze PL-0215-20-11022 2020-08-06 21:04:59 A1CEF4A1
800 Mortal Kombat Team CZ-0234-20-5657 2020-08-06 21:05:11 A1C5C5AD
801 Lewandowski Kazimierz II PL-0302-20-5041 2020-08-06 21:05:41 A1934D4A
802 Pankiewicz Wojciech I BE-20-2118957 2020-08-06 21:05:53 A1CF1824
803 Peter van de Merwe II NL-20-1332212 2020-08-06 21:06:06 A157DEFB
804 Kroupa-Novak-Reznicek Team CZ-0303-20-652 2020-08-06 21:06:17 A131BFBE
805 Berckmans Roger BE-20-2129946 2020-08-06 21:06:31 A1D17F76
806 Bocheńczak Jan II PL-0236-20-1624 2020-08-06 21:06:44 A1D16616
807 M.B.O. - KOLNO PL-013-20-12348 2020-08-06 21:07:04 A19340DE
808 Bocheńczak Jan II PL-0236-20-1829 2020-08-06 21:07:14 A131E5C4
809 TEAM HOK L&N III BE-20-2079383 2020-08-06 21:07:26 A1DA42B0
810 PREZES PL-044-20-2036 2020-08-06 21:07:35 A1D1BBF4
811 KAZURA PL-016-20-3345 2020-08-06 21:07:45 A131E511
812 Bednarczyk Krzysztof PL-044-20-10683 2020-08-06 21:07:55 A145E68C
813 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-20-1554742 2020-08-06 21:08:05 A1535DC0
814 Krupa Krzysztof DV-03904-20-820 2020-08-06 21:08:19 A1D17C43
815 Team Frątczak I PL-0187-20-8611 2020-08-06 21:08:33 A1105026
816 DRZAZGA & MAJCHER PL-0315-20-4008 2020-08-06 21:08:46 A1CF0159
817 Vanneste - Rigole Pigeons I BE-20-3028321 2020-08-06 21:09:09 A153625A
818 Team Thomas - Mazur DV-07368-20-209 2020-08-06 21:09:29 A1D16D7C
819 Po Ra Pi PL-0280-20-5515 2020-08-06 21:09:40 A1CF1058
820 Błachnio Łukasz PL-0214-20-1541 2020-08-06 21:09:51 A131D856
821 Kondryszyn Krzysztof PL-0289-20-209 2020-08-06 21:10:02 A1319C09
822 Rumiński Tomasz II PL-0326-20-10449 2020-08-06 21:10:26 A1DA542C
823 Kawecki Waldemar PL-016-20-34 2020-08-06 21:10:41 A131D26F
824 Krupa Krzysztof DV-03904-20-813 2020-08-06 21:10:53 A1CED686
825 Peter van de Merwe II NL-20-1508129 2020-08-06 21:11:04 A1DA5264
826 Kapłon Roman PL-0287-20-765 2020-08-06 21:11:14 A1D1CC76
827 Boboc Marius BE-20-1095089 2020-08-06 21:11:24 A157C9F1
828 Czerwiński Sławomir II PL-03-20-8813 2020-08-06 21:11:35 A1CEFADD
829 Van Win Dylan II BE-20-2079395 2020-08-06 21:11:44 A1536DEF
830 Czapliński Tomasz II PL-0344-20-13739 2020-08-06 21:11:53 A1BFB892
831 Kozlenia Artur DV-09581-20-2115 2020-08-06 21:12:03 A1D17B5D
832 Półbeczko - Szomko PL-0457-20-155 2020-08-06 21:12:18 A145D555
833 Bury 2 NOR-011-20-172 2020-08-06 21:12:27 A1582756
834 Kądziela Jan PL-05-20-9760 2020-08-06 21:12:45 A1D15E31
835 Janiszewski - Mielcarek PL-0393-20-68 2020-08-06 21:12:57 A19358E9
836 KMP Ostrołęka I PL-044-20-3597 2020-08-06 21:13:09 A157F0C3
837 Wieczorek Marian-Jańca Radosław PL-072-20-270 2020-08-06 21:13:22 A131D704
838 Kieda Dariusz PL-013-20-2315 2020-08-06 21:13:36 A1CF244A
839 PAULINA NYCZ - WALKA O ODDECH PL-0163-20-711 2020-08-06 21:13:48 A1CEDEB7
840 Peter van de Merwe I NL-20-1508111 2020-08-06 21:13:59 A1536DFF
841 Team Achterberg NL-20-1328159 2020-08-06 21:14:13 A1CF261D
842 Krzynowek - Czyż PL-044-20-6208 2020-08-06 21:14:33 A1533212
843 Morgaś Dariusz PL-0302-20-10309 2020-08-06 21:14:44 A131E6FD
844 Team Prezes II PL-0311-20-683 2020-08-06 21:15:03 A1935C38
845 Zaborowski Henryk i Krystyna I PL-0501-20-1 2020-08-06 21:15:12 A1537919
846 KRIS 1 PL-0296-20-9204 2020-08-06 21:15:25 A1D1861D
847 Lada Slawek II DV-02899-20-332 2020-08-06 21:15:37 A1CEF913
848 Knap Piotr PL-0236-20-1705 2020-08-06 21:15:49 A1D181C2
849 Kostorz - Błaszczykowski "Ludzki Gest" PL-0224-20-13797 2020-08-06 21:16:38 A1319C42
850 Van Win Milan I BE-20-2079271 2020-08-06 21:16:56 A1537930
851 Kozlenia Bogusława PL-0350-20-7777 2020-08-06 21:17:07 A1CEB978
852 Peter van de Merwe II NL-20-1508137 2020-08-06 21:17:21 A15333D6
853 Super Gołąb PL-0226-20-4642 2020-08-06 21:17:33 A19406D5
854 Van Win Milan III BE-20-2079283 2020-08-06 21:17:43 A1DA1968
855 Czapliński Tomasz II Pl-0344-20-13376 2020-08-06 21:17:54 A13B13B2
856 Faszcza Jerzy III PL-0214-20-15577 2020-08-06 21:18:11 A157F4A0
857 Czapliński Tomasz PL-0344-20-13005 2020-08-06 21:18:24 A1532C82
858 Dawid Węgrzyniak PL-060-20-3744 2020-08-06 21:18:34 A131C31F
859 Bieniek Family Loft II S-99-20-1533 2020-08-06 21:18:59 A1937C9A
860 Baranowski & Puchała PL-03-20-22219 2020-08-06 21:19:14 A1942638
861 Warda Mirosław III PL-0211-20-8116 2020-08-06 21:19:26 A11043DF
862 Szczerba Mirosław PL-0397-20-181 2020-08-06 21:19:42 A1D1C13C
863 Karol 013 Team PL-013-20-5108 2020-08-06 21:19:52 A1CEB93B
864 Czupryniak Tomasz PL-082-20-9439 2020-08-06 21:20:03 A194F6BF
865 Karol 013 Team PL-013-20-5133 2020-08-06 21:20:14 A1CF24B2
866 Grala Krzysztof PL-0384-20-12209 2020-08-06 21:20:43 A1D18EB2
867 Sucholas Monika I PL-0309-20-11732 2020-08-06 21:20:55 A193F805
868 Leonauskas Rimvydas I LTU-02-20-2885 2020-08-06 21:21:20 A19373A4
869 Rutkowski Kamil PL-014-20-8123 2020-08-06 21:21:31 A1D1D6BB
870 Filipkowski Mirosław II PL-072-20-4817 2020-08-06 21:21:42 A131D0B5
871 Lewandowski Kazimierz I PL-0302-20-5026 2020-08-06 21:21:53 A131AF91
872 Peter van de Merwe IV NL-20-1332207 2020-08-06 21:22:03 A157F597
873 Van Win Dylan II BE-20-2118042 2020-08-06 21:22:15 A13B2A63
874 Chłopek Andrzej PL-0357-20-3095 2020-08-06 21:22:25 A193391F
875 Uciński Paweł II PL-0221-20-5402 2020-08-06 21:22:40 A194CB2F
876 WG Roztocze PL-0215-20-11023 2020-08-06 21:23:11 A1CED823
877 Bury 2 NOR-011-20-164 2020-08-06 21:23:23 A13B47AF
878 Gudz Yevheniy III DV-08867-20-862 2020-08-06 21:23:34 A131E4D1
879 Morgaś Dariusz PL-0302-20-10329 2020-08-06 21:23:49 A1DA25B2
880 Hartog GB-N-20-28789 2020-08-06 21:24:06 A131BE07
881 Team Mrowiec - Worciak PL-023-20-6378 2020-08-06 21:24:20 A1934218
882 WOLI PL-016-20-4 2020-08-06 21:24:35 A1D19A1B
883 Oziemski Karol PL-0461-20-3258 2020-08-06 21:24:45 A193322F
884 Jamiński Antoni PL-013-20-852 2020-08-06 21:24:55 A194DAF5
885 Van Win Gregory I BE-20-2079340 2020-08-06 21:25:24 A1DA0A1A
886 Baranowski - Gransztof PL-0214-20-5528 2020-08-06 21:25:46 A131E3FA
887 KACPER-MAGNUS S-99-20-314 2020-08-06 21:25:57 A1CF0D32
888 Gonera Bogdan II PL-0103-20-2962 2020-08-06 21:26:07 A131E4DF
889 Morgaś Dariusz PL-0302-20-10334 2020-08-06 21:26:18 A1D180C1
890 M.B.O. - KOLNO PL-013-20-12337 2020-08-06 21:26:34 A1D1DAA8
891 Chyła Mateusz PL-047-20-9106 2020-08-06 21:27:04 A157DD20
892 Czerwiński Sławomir II PL-03-20-8760 2020-08-06 21:27:14 A1577ED5
893 Hallmann - Chrabkowski - Ryc PL-060-20-585 2020-08-06 21:27:44 A157BC26
894 Fudała Jacek PL-0278-20-1336 2020-08-06 21:27:54 A194B38C
895 Knystautas Valdas LTU-06-20-5941 2020-08-06 21:28:07 A1938413
896 Grzankowski Jarosław III PL-0466-20-1252 2020-08-06 21:28:26 A1D1865C
897 Warda Mirosław I PL-0211-20-8102 2020-08-06 21:28:44 A1D181C6
898 Kostorz Bogdan - Czaplicki Grzegorz II PL-0137-20-8076 2020-08-06 21:28:57 A131C694
899 Małolepszy Radosław PL-0275-20-5967 2020-08-06 21:29:14 A14602C1
900 Gudz Yevheniy I DV-08867-20-770 2020-08-06 21:29:39 A1935860
901 Makarewicz & Borkowski F16 PL-013-20-10124 2020-08-06 21:29:47 A1D1A8E7
902 Grzywa Mateusz II PL-012-20-6019 2020-08-06 21:30:17 A194B475
903 Corii & Dzon Jin III NL-20-1039135 2020-08-06 21:33:28 A1581C66
904 Herbots Jo BE-20-2133558 2020-08-06 21:33:39 A131BD91
905 Dzwonkowski Henryk PL-0275-20-9911 2020-08-06 21:33:50 A157BC17
906 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny PL-0453-20-9232 2020-08-06 21:34:53 A1BF9F45
907 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-20-2923 2020-08-06 21:35:05 A1933841
908 Securom.Pl PL-0478-20-75 2020-08-06 21:35:14 A1D1C342
909 FLAMIT PL-0287-20-9750 2020-08-06 21:35:27 A193439F
910 Selwent & Siemianis PL-011-20-7122 2020-08-06 21:36:50 A131BF8E
911 THONE Jos Pigeons BE-20-5040317 2020-08-06 21:37:00 A131A782
912 Przybysz Zbigniew PL-0452-20-11862 2020-08-06 21:37:14 A1533089
913 Warda Mirosław IV PL-0211-20-8099 2020-08-06 21:37:23 A131E5D8
914 Micek Team PL-0388-20-5083 2020-08-06 21:37:36 A131BBC2
915 HERKULES PL-0296-20-2497 2020-08-06 21:37:46 A131B41D
916 Team-BCHB-Slovensko SK-0401-20-806 2020-08-06 21:37:59 A1D15C47
917 Sucholas Monika I PL-0309-20-11736 2020-08-06 21:38:07 A1D15CA8
918 Team Frątczak II PL-0187-20-8638 2020-08-06 21:38:15 A1581C64
919 Szałata Kamil PL-0219-20-6719 2020-08-06 21:38:27 A1533632
920 Łój Krzysztof II PL-0436-20-10920 2020-08-06 21:38:38 A131E312
921 WG Ogrodniki PL-03-20-912 2020-08-06 21:38:47 A1DA188A
922 Knystautas Valdas LTU-06-20-5926 2020-08-06 21:38:57 A1CF2BD9
923 FLAMIT II PL-0287-20-9738 2020-08-06 21:39:05 A131E42E
924 Sucholas Monika II PL-0308-20-161 2020-08-06 21:39:16 A15786ED
925 Peter van de Merwe IV NL-20-1332201 2020-08-06 21:39:26 A157D522
926 Kozlenia Bogusława II DV-09581-20-2151 2020-08-06 21:39:37 A1D15CE2
927 THONE Jos Pigeons BE-20-5041491 2020-08-06 21:39:48 A145D29C
928 Buček Eduard SK-02901-20-729 2020-08-06 21:40:01 A1582437
929 KAZURA PL-0383-20-0023 2020-08-06 21:40:10 A131ACC7
930 Kozakowski Andrzej PL-0192-20-167 2020-08-06 21:40:25 A1D1589C
931 Derby Brod Club CRO-20-33235 2020-08-06 21:40:36 A13A0245
932 SZKLARZ - A PL-04-20-4001 2020-08-06 21:41:04 A131E5C6
933 GVC Team II PL-0349-20-7886 2020-08-06 21:41:17 A131C1B3
934 Kroupa-Novak-Reznicek Team CZ-0127-20-618 2020-08-06 21:41:27 A131D2E1
935 K. i P. Ramotowscy PL-013-20-3830 2020-08-06 21:41:38 A193EA8F
936 Zaborowski Henryk i Krystyna I PL-0501-20-3 2020-08-06 21:41:47 A1BFC209
937 Van Win Milan V BE-20-2079296 2020-08-06 21:41:57 A1DA4CBC
938 Filipkowski Mariusz PL-013-20-6296 2020-08-06 21:42:07 A131B16B
939 Mamiński Mariusz PL-044-20-13487 2020-08-06 21:42:16 A1D15DAB
940 Szczęsny Rafał PL-0275-20-12766 2020-08-06 21:42:24 A157B0DC
941 Szczerba Mirosław PL-0397-20-156 2020-08-06 21:42:35 A1935D58
942 Vanneste - Rigole Pigeons III BE-20-3028327 2020-08-06 21:42:48 A1532260
943 Peter van de Merwe II NL-20-1508158 2020-08-06 21:42:59 A1534739
944 Dawid Węgrzyniak PL-060-20-3755 2020-08-06 21:43:09 A1C5B6B8
945 Team Prezes I PL-0311-20-678 2020-08-06 21:43:22 A1CEDF38
946 Madej Tomasz PL-0419-20-5856 2020-08-06 21:43:33 A131A1D0
947 Filipkowski Mariusz PL-013-20-6260 2020-08-06 21:43:43 A131DF9D
948 Vervloet Bert II BE-20-6039428 2020-08-06 21:43:54 A157F974
949 Rospłoch Janusz & Mariusz NL-20-1611058 2020-08-06 21:44:10 A131C05D
950 Van Win Gregory I BE-20-2079322 2020-08-06 21:44:22 A1DA0ACE
951 Kucharski - Bucki DV-03319-20-767 2020-08-06 21:44:30 A131C0A6
952 ALEX II PL-012-20-14747_ 2020-08-06 21:44:47 A1942468
953 Team Palarscy PL-0417-20-1841 2020-08-06 21:45:33 A131D06F
954 Kawecki Waldemar PL-016-20-33 2020-08-06 21:45:48 A131DDC2
955 WARKA PL-0210-20-20004 2020-08-06 21:45:58 A1533787
956 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-20-3189 2020-08-06 21:46:16 A1531F77
957 STANISŁAW BE-20-6027952 2020-08-06 21:46:26 A131C15B
958 Faszcza Jerzy I PL-0214-20-15501 2020-08-06 21:46:45 A1DA15EA
959 Madej Tomasz PL-0419-20-5823 2020-08-06 21:46:57 A131B806
960 KAZURA PL-0383-20-0034 2020-08-06 21:47:33 A131D59E
961 TEAM HOK L&N V BE-20-2118055 2020-08-06 21:47:47 A15817EE
962 Mateja Adam DV-09581-20-2590 2020-08-06 21:47:57 A1937891
963 Wiśniewski Jan PL-0384-20-45 2020-08-06 21:48:07 A1D1CABD
964 Knystautas Valdas II LTU-06-20-5908 2020-08-06 21:48:16 A1D1D187
965 Team Adam Bogusław Gryglik PL-0384-20-505 2020-08-06 21:48:25 A1CF2D07
966 B. B. Młynarczyk PL-0224-20-3302 2020-08-06 21:48:34 A1935D42
967 Janiszewski - Mielcarek PL-0393-20-80 2020-08-06 21:48:42 A1DA0558
968 Lewandowski Kazimierz I PL-0302-20-5068 2020-08-06 21:48:51 A1D1D70D
969 Kuczyński Marcin i Józef PL-014-20-4549 2020-08-06 21:49:00 A194F983
970 Strzyżewscy Team II PL-014-20-11327 2020-08-06 21:49:14 A1460FE6
971 Gonera Bogdan I PL-0103-20-2964 2020-08-06 21:49:31 A13ABB40
972 Grzankowski Jarosław I PL-0466-20-1215 2020-08-06 21:49:40 A1CF2F1F
973 RODZINA PL-063-20-4816 2020-08-06 21:49:54 A1CEBA1E
974 Faszcza Jerzy IV PL-013-20-7468 2020-08-06 21:50:04 A131DD6C
975 Van Win Dylan I BE-20-2079397 2020-08-06 21:50:17 A1DA114A
976 Waliczak - Wrzosek PL-0302-20-7532 2020-08-06 21:50:28 A1D18F3D
977 Sucholas Monika II PL-0308-20-174 2020-08-06 21:50:38 A1DA4A53
978 Piwowarczyk Adrian i Ewelina PL-0196-20-7089 2020-08-06 21:50:48 A1462000
979 Dyczewski & Cudnowski Team PL-099-20-6 2020-08-06 21:51:00 A1D1CF7D
980 M.B.O. - KOLNO PL-013-20-12375 2020-08-06 21:51:16 A1D15DF7
981 Spasówka Sylwester III PL-0411-20-263 2020-08-06 21:51:28 A131B9BA
982 RODZINA PL-063-20-4821 2020-08-06 21:51:41 A1D1D70C
983 Bury 2 NOR-011-20-170 2020-08-06 21:52:00 A1944438
984 Team Mrowiec - Worciak PL-023-20-6326 2020-08-06 21:52:14 A13B18C1
985 Szczechura Marek PL-0473-20-3127 2020-08-06 21:52:25 A19411BE
986 Van Win Dylan I BE-20-2118038 2020-08-06 21:52:35 A1DA4647
987 De Wachter Frans BE-20-6124225 2020-08-06 21:53:12 A157A586
988 Pisanko Daniel PL-014-20-8235 2020-08-06 21:53:27 A193490E
989 Nowak Mirosław - Krzysztof PL-0275-20-8960 2020-08-06 21:53:36 A131CB60
990 BEST- NATURAL BE-20-2129890 2020-08-06 21:53:45 A131BBB8
991 Piszczała Waldemar PL-0275-20-6909 2020-08-06 21:53:58 A1937461
992 Makarewicz & Borkowski F16 PL-013-20-6656 2020-08-06 21:54:11 A1933D6D
993 Faszcza Jerzy III PL-0214-20-15570 2020-08-06 21:54:22 A1582B37
994 Krasińska Aneta PL-0214-20-15445 2020-08-06 21:54:36 A1DA1091
995 Kaczyński & Dzięgielewski PL-044-20-2157 2020-08-06 21:54:46 A1D1D5F0
996 BARANOWSKI - POGORZELEC PL-03-20-22188 2020-08-06 21:54:54 A1535293
997 Dzwonkowski Henryk PL-0275-20-9260 2020-08-06 21:55:16 A157ED0D
998 Van Win Gregory I BE-20-2079319 2020-08-06 21:55:26 A13B3785
999 Kotek PL-0203-20-1049 2020-08-06 21:55:36 A131A6E1
1000 Micek Team PL-0388-20-5061 2020-08-06 21:55:48 A131AE77
1001 Faszcza Jerzy I PL-0214-20-15600 2020-08-06 21:55:59 A157FA64
1002 Verdeyen Francis & Bart BE-20-6139901 2020-08-06 21:56:10 A10AB844
1003 Fiedorowicz Andrzej PL-016-20-8737 2020-08-06 21:56:19 A194030E
1004 SZKLARZ - A PL-04-20-4180 2020-08-06 21:56:29 A1532AE3
1005 Hallmann - Chrabkowski - Ryc PL-060-20-568 2020-08-06 21:56:39 A1DA52FC
1006 Jaguś R. - Baran M. Team V PL-0275-20-5715 2020-08-06 21:56:58 A157A54D
1007 Warda Mirosław I PL-0211-20-8112 2020-08-06 21:57:17 A1935819
1008 Kubáček Lubomír II CZ-0234-20-5900 2020-08-06 21:57:30 A131A6AA
1009 Pawlak Paweł i Krzysztof PL-0406-20-1177 2020-08-06 21:57:41 A1CF2126
1010 Kozlenia Bogusława PL-0350-20-7753 2020-08-06 21:57:53 A1CF0249
1011 Bury 3 PL-0344-20-13024 2020-08-06 21:58:02 A1582188
1012 Dzwonkowski Henryk PL-0275-20-9201 2020-08-06 21:58:21 A157F655
1013 Super Gołąb II PL-0226-20-4704 2020-08-06 21:58:31 A1CEB532
1014 GVC Team III PL-0349-20-7878 2020-08-06 21:58:57 A145EF90
1015 Pankiewicz Wojciech I BE-20-2118944 2020-08-06 21:59:11 A1CEF8D2
1016 Centrum Hodowlane Europa Lech & Rycombel PL-0455-20-3128 2020-08-06 21:59:34 A131CD35
1017 FLAMIT II PL-0287-20-9737 2020-08-06 21:59:46 A131AADB
1018 Krasińska Aneta PL-0214-20-15446 2020-08-06 21:59:56 A131E42C
1019 Super Gołąb II PL-0226-20-4645 2020-08-06 22:00:05 A19362AA
1020 Vanwinkel Jef I BE-20-2094277 2020-08-06 22:00:37 A1577DDB
1021 GOLD Team PL-0187-20-7400 2020-08-06 22:00:47 A1CF2F13
1022 Hallmann - Chrabkowski - Ryc PL-058-20-3261 2020-08-06 22:01:00 A1D15466
1023 Małolepszy Radosław PL-0275-20-5929 2020-08-06 22:01:09 A194EA13
1024 Jatczak Jarosław S-99-20-1546 2020-08-06 22:01:21 A1CEFF8A
1025 Corii & Dzon Jin III NL-20-1039144 2020-08-06 22:01:38 A15320F5
1026 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-20-3184 2020-08-06 22:01:48 A157EC29
1027 Vanneste - Rigole Pigeons II BE-20-3028344 2020-08-06 22:02:00 A1941F19
1028 Herbots Jo BE-20-2133553 2020-08-06 22:02:11 A13B0CD1
1029 Poortvliet Jacob II NL-20-1021410 2020-08-06 22:02:22 A1D15A75
1030 OKS 1945 GB-20-B-61485 2020-08-06 22:02:34 A1CF1C08
1031 Mazur Christoph II DV-09581-20-155 2020-08-06 22:02:52 A131A6D6
1032 Bocheńczak Jan I PL-0236-20-1720 2020-08-06 22:03:07 A1103FF2
1033 Ten Berge Robbert NL-20-1601553 2020-08-06 22:03:18 A131E3F8
1034 KMP Ostrołęka II PL-044-20-3573 2020-08-06 22:03:31 A158205F
1035 Dawid Węgrzyniak PL-060-20-3743 2020-08-06 22:03:44 A131C48E
1036 B. B. Młynarczyk PL-0224-20-3552 2020-08-06 22:03:53 A1DA0CCF
1037 Vanneste - Rigole Pigeons III BE-20-3028316 2020-08-06 22:04:03 A1DA4F43
1038 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-20-1554782 2020-08-06 22:04:14 A1533D78
1039 Kieda Dariusz PL-0214-20-15769 2020-08-06 22:04:25 A131AB53
1040 Gonera Bogdan I PL-0103-20-2868 2020-08-06 22:04:35 A131A4B2
1041 GOLD Team PL-0187-20-7392 2020-08-06 22:04:44 A1940EA5
1042 Gudz Yevheniy I DV-08867-20-838 2020-08-06 22:04:57 A1CF1496
1043 Biernat und Kusch DV-02522-20-396 2020-08-06 22:05:14 A1CEDC6F
1044 J.J.T. - Team PL-0411-20-809 2020-08-06 22:05:44 A1933F89
1045 Kawecki Waldemar PL-016-20-31 2020-08-06 22:06:02 A131D889
1046 Bocheńczak Jan II PL-0236-20-1833 2020-08-06 22:06:13 A131DD98
1047 WARKA PL-0461-20-11938 2020-08-06 22:06:22 A1582621
1048 Rospłoch Janusz & Mariusz NL-20-1611056 2020-08-06 22:06:41 A1460BA1
1049 Czerwiński Sławomir I PL-03-20-8759 2020-08-06 22:06:52 A15348C6
1050 Czapliński Tomasz III Pl-0344-20-13737 2020-08-06 22:07:06 A15822EC
1051 Van Win Milan III BE-20-2079269 2020-08-06 22:07:37 A15818FF
1052 TEAM HOK L&N III BE-20-2118030 2020-08-06 22:07:55 A1DA1158
1053 Filipkowski Mariusz PL-013-20-6622 2020-08-06 22:08:06 A1D16878
1054 Maciorowski Wiesław PL-014-20-750 2020-08-06 22:08:18 A131DFA7
1055 Team Frątczak I PL-0187-20-8627 2020-08-06 22:08:50 A13B5AC6
1056 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-20-14331 2020-08-06 22:09:01 A1D183C9
1057 Vanneste - Rigole Pigeons II BE-20-3028341 2020-08-06 22:09:15 A1533FAF
1058 WG Ogrodniki PL-03-20-526 2020-08-06 22:09:25 A1D18C6D
1059 Bury 3 PL-0344-20-13004 2020-08-06 22:09:35 A15806D1
1060 Szmagliński - Zieliński PL-0192-20-728 2020-08-06 22:09:45 A1CF0F6A
1061 Kondryszyn Krzysztof PL-0289-20-228 2020-08-06 22:09:56 A157F59B
1062 Van Win Milan III BE-20-2079281 2020-08-06 22:10:06 A1BFC20F
1063 Filipkowski Mirosław PL-072-20-4131 2020-08-06 22:10:21 A1DA4447
1064 Mortal Kombat Team CZ-0259-20-2117 2020-08-06 22:10:30 A131B924
1065 Rakowski Jarosław PL-016-20-4928 2020-08-06 22:10:42 A1942464
1066 Mateja Adam DV-09581-20-2586 2020-08-06 22:10:54 A1CEBA9A
1067 Balkus Waldemar PL-011-20-9285 2020-08-06 22:11:05 A131AA2C
1068 Corii & Dzon Jin III NL-20-1039121 2020-08-06 22:11:19 A1DA026F
1069 Team Mrowiec - Worciak PL-023-20-6381 2020-08-06 22:11:30 A1D1D359
1070 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-20-12065 2020-08-06 22:11:42 A13B176A
1071 Ruszczyk Krzysztof PL-0246-20-10564 2020-08-06 22:12:01 A131D8B5
1072 Van Win Gregory I BE-20-2079320 2020-08-06 22:12:14 A1DA2DD1
1073 Poortvliet Jacob I NL-20-1021409 2020-08-06 22:13:00 A1933BEB
1074 Szczerba Mirosław PL-0397-20-153 2020-08-06 22:13:10 A1CEF6E0
1075 SIŁA W LOCIE - GRAZDA PL-0402-20-5516 2020-08-06 22:13:22 A131D8CC
1076 Kozakowski Andrzej PL-0192-20-171 2020-08-06 22:13:33 A1CF0D37
1077 Grzywa Mateusz PL-012-20-6026 2020-08-06 22:13:44 A1DA0554
1078 Fudała Jacek PL-0278-20-1339 2020-08-06 22:13:54 A1BFA2F7
1079 Czerwiński Sławomir I PL-03-20-8741 2020-08-06 22:14:04 A1BFC048
1080 Urbaniec Albert PL-0275-20-22553 2020-08-06 22:14:16 A1DA490B
1081 Selwent & Siemianis PL-011-20-7029 2020-08-06 22:14:29 A1933E4A
1082 Team Adam Bogusław Gryglik PL-0384-20-507 2020-08-06 22:14:41 A1CF2594
1083 Lewandowski Kazimierz I PL-0302-20-5042 2020-08-06 22:14:52 A1CF2B4B
1084 Warka 13 DV-03319-20-518 2020-08-06 22:15:06 A131C29B
1085 D.M.DUNDA PL-0463-20-1798 2020-08-06 22:15:19 A1CEE84C
1086 M.WŁUDZIK & K.KŁOS PL-0299-20-903 2020-08-06 22:15:29 A1532BBC
1087 Team Palarscy PL-0417-20-1883 2020-08-06 22:15:40 A1536817
1088 Gudz Yevheniy II DV-08867-20-758 2020-08-06 22:15:50 A1CEF71A
1089 Gonera Bogdan II PL-0103-20-2965 2020-08-06 22:16:00 A1319C52
1090 Bednarczyk Krzysztof PL-044-20-10391 2020-08-06 22:16:11 A131B159
1091 Van Win Milan IV BE-20-2079290 2020-08-06 22:16:22 A157B018
1092 Van Win Dylan IV BE-20-2118044 2020-08-06 22:21:42 A1940255
1093 Fiedorowicz Andrzej PL-016-20-8740 2020-08-06 22:22:08 A158078C
1094 Szymański Grzegorz I PL-0384-20-10405 2020-08-06 22:22:26 A1BFC37D
1095 Vercammen Lars BE-20-6166444 2020-08-06 22:22:38 A131DACE
1096 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny PL-0453-20-9214 2020-08-06 22:22:54 A15366C7
1097 Krupa Krzysztof DV-03904-20-799 2020-08-06 22:23:07 A1CEA162
1098 Knap Piotr PL-0236-20-1728 2020-08-06 22:23:25 A1DA3A83
1099 Rumiński Tomasz II PL-0326-20-10462 2020-08-06 22:23:41 A1CEE510
1100 Filipkowski Mirosław PL-072-20-4114 2020-08-06 22:24:05 A1533167
1101 Krasiński Bogdan-Tadeusz PL-014-20-11925 2020-08-06 22:24:49 A1CF2616
1102 Urbaniec Albert PL-0275-20-22541 2020-08-06 22:25:10 A13B308B
1103 Krupa Krzysztof DV-03904-20-809 2020-08-06 22:25:23 A1D16847
1104 Belgavet I BE-20-6217107 2020-08-06 22:25:34 A13A071E
1105 Ostapiuk Sylwester PL-0302-20-9846 2020-08-06 22:25:43 A1D16BAB
1106 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny PL-0453-20-9210 2020-08-06 22:25:59 A1581B6D
1107 Bury 3 PL-0344-20-13720 2020-08-06 22:26:24 A16B5F3B
1108 DREAM LOFT Veulemans Jos BE-20-2016081 2020-08-06 22:26:37 A1532E7E
1109 Bri. Uherkovi CZ-0254-20-410 2020-08-06 22:26:52 A131E3B9
1110 TEAM Orłowski & Kozłowski II PL-092-20-5639 2020-08-06 22:27:03 A131E849
1111 KMP Ostrołęka I PL-044-20-3598 2020-08-06 22:27:29 A1941C52
1112 Szymborski Tadeusz PL-014-20-124 2020-08-06 22:27:39 A19339A2
1113 Kondryszyn Krzysztof PL-0289-20-284 2020-08-06 22:27:48 A131AE74
1114 STANISŁAW BE-20-2110513 2020-08-06 22:27:57 A1937BB9
1115 Leonauskas Rimvydas I LTU-02-20-2922 2020-08-06 22:28:08 A1CF1463
1116 Jaguś R. - Baran M. Team IV PL-0275-20-5614 2020-08-06 22:28:18 A1D17CAD
1117 Kotarski Dariusz PL-0466-20-101 2020-08-06 22:28:27 A1C5BC0D
1118 Belgavet II BE-20-6217105 2020-08-06 22:28:39 A131DDBF
1119 Vercammen Jos BE-20-6166391 2020-08-06 22:28:49 A1935E08
1120 Sucholas Monika II PL-0308-20-28 2020-08-06 22:29:03 A19384DF
1121 Zgud Robert - Koniecko Michał PL-0206-20-2652 2020-08-06 22:29:27 A131D169
1122 GRANIO I PL-0214-20-5551 2020-08-06 22:29:36 A131C566
1123 GVC Team III PL-0349-20-7867 2020-08-06 22:29:45 A131D17D
1124 Kondryszyn Krzysztof PL-0289-20-237 2020-08-06 22:30:26 A1CF28F3
1125 Gudz Yevheniy I DV-08867-20-801 2020-08-06 22:30:36 A13B42A9
1126 Potępski Włodzimierz PL-0211-20-7555 2020-08-06 22:30:45 A19341B9
1127 Strzyżewscy Team I PL-014-20-11249 2020-08-06 22:30:55 A1DA061E
1128 Bieniek Family Loft III S-99-20-1536 2020-08-06 22:31:12 A131D5CD
1129 Daniel & Anna Kulesza PL-014-20-6547 2020-08-06 22:31:30 A13AEA05
1130 Team Adam Bogusław Gryglik PL-0384-20-512 2020-08-06 22:31:42 A1936FEA
1131 Kieda Dariusz PL-0214-20-15766 2020-08-06 22:32:38 A131E5FB
1132 Van Win Ludwig V BE-20-2079305 2020-08-06 22:32:47 A1DA100E
1133 Szmagliński - Zieliński PL-0192-20-709 2020-08-06 22:32:55 A10ABA62
1134 Kucharski - Bucki DV-03319-20-392 2020-08-06 22:33:07 A131E9A7
1135 Bocheńczak Jan II PL-0236-20-1834 2020-08-06 22:33:17 A131E4E9
1136 Krasiński Bogdan-Tadeusz PL-014-20-11940 2020-08-06 22:33:37 A1DA5171
1137 D.M.DUNDA PL-0463-20-1795 2020-08-06 22:33:59 A1934987
1138 Gonera Bogdan II PL-0103-20-2963 2020-08-06 22:34:13 A131BFBB
1139 Warda Mirosław II PL-0211-20-8127 2020-08-06 22:34:28 A1D1C879
1140 Spasówka Sylwester III PL-0411-20-268 2020-08-06 22:34:38 A13B0848
1141 THONE Jos Pigeons BE-20-5040307 2020-08-06 22:35:14 A131C81C
1142 Stola Roman PL-0302-20-4529 2020-08-06 22:35:22 A19336C5
1143 Piszczała Waldemar PL-0275-20-6902 2020-08-06 22:35:34 A1CF0501
1144 Jaguś R. - Baran M. Team V PL-0275-20-6621 2020-08-06 22:35:45 A145E333
1145 Herbots Jo BE-20-2133552 2020-08-06 22:36:02 A1C58FCF
1146 Kubáček Lubomír II CZ-0234-20-6006 2020-08-06 22:36:43 A131A888
1147 MOREL Team & Reschke PL-0493-20-11342 2020-08-06 22:36:51 A131A6DC
1148 WARKA PL-0210-20-20002 2020-08-06 22:37:08 A194FB58
1149 Oziemski Karol PL-0461-20-3297 2020-08-06 22:37:22 A1CF13F5
1150 Belgavet Seiffert Christian I BE-20-6217085 2020-08-06 22:37:34 A157E669
1151 WILKI PL-016-20-407 2020-08-06 22:37:57 A1580F8D
1152 Mielczarek Mirosław PL-014-20-6311 2020-08-06 22:38:15 A1935721
1153 Rakowski Jarosław PL-016-20-4922 2020-08-06 22:38:27 A1934C2E
1154 Gonera Bogdan II PL-0103-20-2869 2020-08-06 22:38:42 A131D524
1155 Gudz Yevheniy I DV-08867-20-773 2020-08-06 22:38:52 A1D16D92
1156 WG Warmia PL-0350-20-11707 2020-08-06 22:39:00 A1578F8B
1157 J.J.T. - Team PL-0411-20-812 2020-08-06 22:39:12 A1CEBE33
1158 Czapliński Tomasz PL-0344-20-13750 2020-08-06 22:39:23 A193F48A
1159 Pielesiak Leszek PL-0266-20-8164 2020-08-06 22:39:39 A1941661
1160 WARKA PL-0210-20-20033 2020-08-06 22:39:50 A1102482
1161 Van Win Gregory II BE-20-2079338 2020-08-06 22:40:32 A1D188EE
1162 HERKULES PL-302-20-11265 2020-08-06 22:40:42 A145E5A9
1163 Dzwonkowski Arek PL-0274-20-17326 2020-08-06 22:40:55 A158243C
1164 Micek Team PL-0419-20-1454 2020-08-06 22:41:07 A131B083
1165 Kuczyński Marcin i Józef PL-014-20-4548 2020-08-06 22:41:17 A1940330
1166 Mocarski Tadeusz i Witold PL-0384-20-212 2020-08-06 22:41:27 A131D791
1167 Team Thomas - Mazur DV-09581-20-2152 2020-08-06 22:41:37 A13B2B30
1168 Sucholas Monika I PL-0309-20-11911 2020-08-06 22:41:49 A1461C31
1169 Böke Jürgen DV-08852-20-228 2020-08-06 22:42:02 A1D1B2B8
1170 ALA PL-0466-20-2825 2020-08-06 22:42:13 A1535603
1171 Van Win Dylan V BE-20-2118053 2020-08-06 22:42:33 A1DA5425
1172 Ośko Hubert PL-0452-20-9911 2020-08-06 22:42:42 A1941786
1173 Van Win Dylan I BE-20-2118072 2020-08-06 22:42:52 A1580BAE
1174 PIKO Piotr Kowalewski PL-016-20-1020 2020-08-06 22:43:01 A1DA18A6
1175 Kazimierz & Zbigniew PL-0214-20-2430 2020-08-06 22:43:11 A157CFA6
1176 WALDO-DARO -TEAM PL-016-20-1469 2020-08-06 22:43:31 A1CEE08D
1177 Szymczak Henryk PL-0305-20-4121 2020-08-06 22:43:42 A157BBF1
1178 Szymański Grzegorz II PL-0384-20-10506 2020-08-06 22:43:54 A194C779
1179 Van Win Gregory III BE-20-2079327 2020-08-06 22:44:13 A1DA1965
1180 Dawid 1 PL-0274-20-19714 2020-08-06 22:44:24 A131E08C
1181 SZKLARZ - A PL-04-20-4192 2020-08-06 22:44:43 A1DA1095
1182 Micek Team PL-0388-20-5097 2020-08-06 22:44:53 A131CEB3
1183 Magacz Sylwester PL-0274-20-819 2020-08-06 22:45:03 A1CEB985
1184 Stola Roman PL-0302-20-4530 2020-08-06 22:45:15 A1D165B6
1185 Buček Eduard SK-02901-20-732 2020-08-06 22:45:53 A1CF105C
1186 SG - Sehnke - Marzeion DV-01648-20-408 2020-08-06 22:46:04 A131E6AF
1187 Oklesiński Marcin PL-0452-20-3610 2020-08-06 22:46:17 A1DA524E
1188 Baranowscy P. R. Team PL-03-20-22172 2020-08-06 22:46:32 A1534F1E
1189 Jaguś R. - Baran M. Team II PL-0275-20-6671 2020-08-06 22:46:48 A157F689
1190 Dawid 2 PL-0492-20-15363 2020-08-06 22:47:00 A131D8BE
1191 Łopatowski Jan Paweł PL-014-20-6901 2020-08-06 22:47:36 A1312F31
1192 Magacz Sylwester PL-0274-20-864 2020-08-06 22:47:50 A1CEB052
1193 Kawecki Waldemar PL-0264-20-7057 2020-08-06 22:48:01 A131A42B
1194 Dłuski Krzysztof i Kamil PL-03-20-24152 2020-08-06 22:48:12 A131D195
1195 FLAMIT PL-0287-20-9733 2020-08-06 22:48:27 A1936706
1196 Dawid Węgrzyniak PL-060-20-3747 2020-08-06 22:48:40 A131BBC4
1197 Knap Piotr AU-CHICAGO-20-923 2020-08-06 22:48:59 A131A5CF
1198 Van Win Liam V BE-20-2118022 2020-08-06 22:49:20 A15320EC
1199 Książek Józef PL-0221-20-8370 2020-08-06 22:49:31 A1D11427
1200 Szymański Grzegorz II PL-0384-20-10409 2020-08-06 22:49:43 A19444AA
1201 Mateja Adam DV-09581-20-2592 2020-08-06 22:49:57 A1D16585
1202 Łój Krzysztof II PL-0436-20-10919 2020-08-06 22:50:09 A131BE11
1203 MOREL Team PL-0493-20-11077 2020-08-06 22:50:21 A1934932
1204 Chyła Mateusz PL-047-20-9102 2020-08-06 22:50:33 A1533627
1205 Grzywa Mateusz PL-012-20-6003 2020-08-06 22:50:42 A1532434
1206 Jaguś R. - Baran M. Team I PL-0275-20-6608 2020-08-06 22:50:51 A13B4CE8
1207 Czerwiński Sławomir II PL-03-20-8825 2020-08-06 22:51:02 A1D1CEDC
1208 Piszczała Waldemar PL-0275-20-6929 2020-08-06 22:51:13 A19388BD
1209 Kozlenia Bogusława PL-0350-20-7750 2020-08-06 22:51:23 A1D163C8
1210 Kimszal Patryk PL-011-20-147 2020-08-06 22:51:37 A131A099
1211 Maciorowski Wiesław PL-014-20-7321 2020-08-06 22:51:50 A1D15BB8
1212 Sprycha Łukasz PL-0468-20-548 2020-08-06 22:52:00 A131A9F1
1213 Team Schumacher Jörn - Mazur Christoph II DV-04745-20-256 2020-08-06 22:52:13 A131C674
1214 Łopatowski Jan Paweł PL-014-20-6958 2020-08-06 22:52:29 A1936B6C
1215 Warda Mirosław II PL-0211-20-8128 2020-08-06 22:52:43 A1CF0D34
1216 Maciorowski Wiesław II PL-014-20-7400 2020-08-06 22:53:05 A1319CE2
1217 M.WŁUDZIK & K.KŁOS PL-0299-20-908 2020-08-06 22:53:49 A1941C57
1218 Van Win Milan V BE-20-2079289 2020-08-06 22:54:00 A1DA0277
1219 Bieniek Family Loft II S-99-20-1537 2020-08-06 22:54:10 A1CF0FB4
1220 Czapliński Tomasz PL-0344-20-13752 2020-08-06 22:54:24 A1BFB7A2
1221 Team Jaś i Adaś PL-0202-20-1324 2020-08-06 22:57:49 A145FBDD
1222 Mamiński Mariusz PL-044-20-19769 2020-08-06 22:58:16 A131E7A9
1223 Grzankowski Jarosław II PL-0466-20-1202 2020-08-06 22:58:32 A1934FD7
1224 Jaguś R. - Baran M. Team II PL-0275-20-6677 2020-08-06 22:58:42 A1DA2770
1225 Rumiński Tomasz I PL-0326-20-10438 2020-08-06 22:58:52 A1936E4F
1226 Dłuski Krzysztof i Kamil PL-03-20-24002 2020-08-06 22:59:00 A157EC27
1227 Biernat und Kusch II DV-02522-20-542 2020-08-06 22:59:09 A1461213
1228 Dawid 2 PL-0285-20-13110 2020-08-06 22:59:19 A13ABDE3
1229 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-20-14326 2020-08-06 23:00:09 A1937AC9
1230 Zaborowski Henryk i Krystyna III PL-0501-20-3497 2020-08-06 23:00:24 A1319D51
1231 Grzankowski Jarosław II PL-0466-20-1249 2020-08-06 23:00:58 A1CEBB74
1232 GVC Team I PL-0349-20-7806 2020-08-06 23:01:10 A1534C9B
1233 Pielesiak Leszek PL-0266-20-8186 2020-08-06 23:01:25 A1DA114F
1234 Pielesiak Leszek PL-0266-20-8566 2020-08-06 23:01:42 A131EA4E
1235 Mielczarek Mirosław PL-014-20-6370 2020-08-06 23:01:52 A131AE12
1236 Jamiński Antoni PL-013-20-858 2020-08-06 23:02:03 A1935D48
1237 Van Win Dylan III BE-20-2118035 2020-08-06 23:02:16 A1DA490C
1238 Baranowski & Puchała PL-03-20-22223 2020-08-06 23:02:27 A1943021
1239 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD PL-0355-20-4008 2020-08-06 23:02:39 A131D422
1240 Dawid 2 PL-0492-20-15367 2020-08-06 23:02:54 A131CAC0
1241 Van Loock - Delaet BE-20-2079581 2020-08-06 23:03:08 A194E53D
1242 Falkowski Zbigniew PL-010-20-7152 2020-08-06 23:03:19 A131A3D2
1243 Szczechura Marek PL-03-20-13098 2020-08-06 23:03:40 A1D9FD2E
1244 Kapłon Roman PL-0287-20-2543 2020-08-06 23:03:49 A1D182A7
1245 Van Win Ludwig II BE-20-2079385 2020-08-06 23:04:04 A1102D39
1246 Spiegel - Pawlica PL-0402-20-8944 2020-08-06 23:04:14 A131CEA9
1247 Böke Jürgen DV-08852-20-224 2020-08-06 23:04:27 A1936C49
1248 Van Win Ludwig II BE-20-2079306 2020-08-06 23:04:39 A1534CBF
1249 KRIS 1 PL-0296-20-9279 2020-08-06 23:04:49 A194ED42
1250 Super Gołąb PL-0226-20-4640 2020-08-06 23:05:06 A1DA3B6F
1251 Vervloet Bert I BE-20-6031588 2020-08-06 23:05:42 A157A3BE
1252 Trójczak - Skonieczny PL-01-20-518 2020-08-06 23:05:54 A1CF1891
1253 Zaborowski Henryk i Krystyna I PL-0501-20-4 2020-08-06 23:06:03 A157F4E9
1254 Mamiński Mariusz PL-044-20-13476 2020-08-06 23:06:16 A1D1D6C2
1255 Mortal Kombat Team CZ-0259-20-2037 2020-08-06 23:06:29 A131A4FF
1256 GVC Team I PL-0349-20-7816 2020-08-06 23:06:39 A1CF1697
1257 Jaguś R. - Baran M. Team III PL-0275-20-5643 2020-08-06 23:06:51 A1DA115C
1258 Rumiński Tomasz II PL-0326-20-14691 2020-08-06 23:07:02 A131BE83
1259 De Wachter Frans BE-20-6124204 2020-08-06 23:07:15 A19407D1
1260 SG - Sehnke - Marzeion II DV-01648-20-447 2020-08-06 23:07:26 A131B50F
1261 KAZURA PL-0383-20-0021 2020-08-06 23:07:39 A131D264
1262 Warda Mirosław I PL-0211-20-8034 2020-08-06 23:07:51 A1935BA8
1263 VICTOR PL-012-20-13621 2020-08-06 23:08:05 A1CF12E6
1264 Oleksiak Zbigniew PL-053-20-2731 2020-08-06 23:08:16 A131E5E4
1265 Kotek PL-0203-20-1040 2020-08-06 23:08:30 A1CEF336
1266 B. B. Młynarczyk PL-0224-20-3546 2020-08-06 23:08:46 A1CEEA40
1267 Van Win Milan IV BE-20-2079277 2020-08-06 23:09:03 A13B3A37
1268 Peter van de Merwe III NL-20-1508104 2020-08-06 23:09:14 A1DA4733
1269 TEAM HOK L&N IV BE-20-2079389 2020-08-06 23:09:24 A1DA2857
1270 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD PL-0355-20-4082 2020-08-06 23:09:36 A131E6C0
1271 Gudz Yevheniy I DV-08867-20-824 2020-08-06 23:09:53 A193748F
1272 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-20-12038 2020-08-06 23:10:15 A1102B6A
1273 Dzwonkowski Mateusz PL-0275-20-15437 2020-08-06 23:11:11 A1943590
1274 Faszcza Jerzy IV PL-013-20-7469 2020-08-06 23:11:27 A1937D7F
1275 Kozlenia Bogusława II DV-09581-20-2153 2020-08-06 23:11:40 A1CEF556
1276 Ganswindt Raimund DV-04422-20-118 2020-08-06 23:11:52 A145E6B1
1277 Herbots Raf- Van Oeckel B & N BE-20-6154322 2020-08-06 23:12:06 A131E093
1278 Mazur Christoph II DV-09581-20-154 2020-08-06 23:12:17 A131CCD1
1279 Van Win Milan II BE-20-2079275 2020-08-06 23:12:29 A1BFBC9C
1280 Van Win Dylan III BE-20-2079315 2020-08-06 23:13:17 A16BD4FC
1281 Sołtys Wojciech PL-013-20-2587 2020-08-06 23:13:42 A131CCD9
1282 De Wachter Frans BE-20-6124209 2020-08-06 23:13:54 A131D52F
1283 Biernat und Kusch DV-02522-20-366 2020-08-06 23:14:07 A1CF0E49
1284 LYSY PL-03-20-132 2020-08-06 23:14:19 A1577EB2
1285 Jaguś R. - Baran M. Team II PL-0275-20-6603 2020-08-06 23:14:30 A157A2FD
1286 Grzywa Mateusz PL-012-20-6020 2020-08-06 23:14:42 A19415F8
1287 Vanwinkel Jef I BE-20-2094272 2020-08-06 23:14:52 A1535DCB
1288 Krupa Krzysztof DV-03904-20-810 2020-08-06 23:15:02 A1D1CB99
1289 Team Frątczak I PL-0187-20-8606 2020-08-06 23:15:12 A1534457
1290 Baranowski & Puchała PL-03-20-22174 2020-08-06 23:15:24 A157EB19
1291 Peter van de Merwe IV NL-20-1498593 2020-08-06 23:15:40 A1581231
1292 Corii & Dzon Jin II NL-20-1039122 2020-08-06 23:15:53 A1536FD9
1293 Szuniewicz Leon BE-20-2110501 2020-08-06 23:16:09 A19332E5
1294 Securom.Pl PL-0478-20-10959 2020-08-06 23:16:24 A1D18040
1295 Brzózka Henryk PL-013-20-3729 2020-08-06 23:16:36 A131BF12
1296 J.J.T. - Team PL-0411-20-825 2020-08-06 23:16:49 A1CF1A43
1297 Gudz Yevheniy I DV-08867-20-877 2020-08-06 23:16:58 A131BF8C
1298 Chłopek Andrzej PL-0357-20-3126 2020-08-06 23:17:07 A131A6BB
1299 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny PL-0453-20-9223 2020-08-06 23:17:21 A1941EF0
1300 Fudała Jacek PL-0278-20-1350 2020-08-06 23:17:32 A1CEEDA9
1301 Grzankowski Jarosław II PL-0466-20-1219 2020-08-06 23:17:44 A1CEE776
1302 Baranowski - Gransztof PL-0214-20-5510 2020-08-06 23:17:57 A1460EEA
1303 M.B.O. - KOLNO PL-013-20-12369 2020-08-06 23:18:07 A19350F9
1304 Selwent & Siemianis PL-011-20-14066 2020-08-06 23:18:18 A1D17739
1305 Pawlak Paweł i Krzysztof PL-0406-20-1104 2020-08-06 23:18:30 A16B47CC
1306 KACPER-MAGNUS S-99-20-302 2020-08-06 23:18:41 A1CEB181
1307 Fiedorowicz Paweł PL-016-20-9735 2020-08-06 23:18:51 A153562A
1308 Magacz Sylwester PL-0274-20-1411 2020-08-06 23:19:03 A131E6F4
1309 GVC Team I PL-0349-20-7840 2020-08-06 23:19:14 A1D1175C
1310 Verdeyen Francis & Bart BE-20-6139888 2020-08-06 23:19:29 A15829F8
1311 Falkowski Zbigniew PL-010-20-7150 2020-08-06 23:20:53 A131A510
1312 Hallmann - Chrabkowski - Ryc PL-058-20-3272 2020-08-06 23:21:06 A19357D3
1313 Magacz Sylwester PL-0274-20-826 2020-08-06 23:21:31 A1D1E022
1314 Corii & Dzon Jin III NL-20-1039170 2020-08-06 23:21:39 A1DA063D
1315 Ławicki Piotr PL-042-20-17157 2020-08-06 23:21:54 A131C6D2
1316 Sucholas Monika III PL-0309-20-11755 2020-08-06 23:22:03 A131DBBD
1317 WG Warmia PL-0350-20-11708 2020-08-06 23:22:13 A1580E96
1318 Lewy86 PL-0356-20-2309 2020-08-06 23:22:25 A131E406
1319 Kotarski Dariusz PL-0466-20-150 2020-08-06 23:22:38 A131D270
1320 Zdankowski Jerzy PL-0379-20-5050 2020-08-06 23:22:57 A131D5C3
1321 M.B.O. - KOLNO PL-014-20-9099 2020-08-06 23:23:08 A13A046A
1322 Van Win Dylan III BE-20-2118036 2020-08-06 23:23:18 A1DA3DF3
1323 Faszcza Jerzy II PL-0214-20-15552 2020-08-06 23:23:29 A1DA053C
1324 Zaborowski Henryk i Krystyna II PL-0501-20-3489 2020-08-06 23:23:45 A16B3B66
1325 PIKO Piotr Kowalewski PL-016-20-1019 2020-08-06 23:23:57 A1532AD7
1326 Lewandowski Kazimierz II PL-0302-20-5045 2020-08-06 23:24:15 A1D173DA
1327 Gaczyński Wiesław PL-0437-20-1629 2020-08-06 23:24:24 A131DEA9
1328 Warda Mirosław III PL-0211-20-8040 2020-08-06 23:24:36 A1937643
1329 Team Schumacher Jörn - Mazur Christoph DV-04745-20-190 2020-08-06 23:24:58 A19385F9
1330 Kazimierz & Zbigniew PL-0214-20-353 2020-08-06 23:25:10 A19384DB
1331 Van Win Milan I BE-20-6031573 2020-08-06 23:25:25 A1534569
1332 WG Warmia PL-0350-20-11713 2020-08-06 23:25:36 A1DA140E
1333 Boboc Marius II BE-20-1095145 2020-08-06 23:25:48 A1CF2EF1
1334 VICTOR PL-012-20-13614 2020-08-06 23:26:01 A1BFB5C6
1335 Kubáček Lubomír II CZ-0234-20-5938 2020-08-06 23:26:15 A13A0251
1336 Herbots Raf- Van Oeckel B & N BE-20-2100352 2020-08-06 23:26:30 A131AE6E
1337 Team-BCHB-Slovensko SK-0777-20-14 2020-08-06 23:26:45 A1CEBCD7
1338 Rospłoch Janusz & Mariusz NL-20-1611057 2020-08-06 23:27:00 A131E5FC
1339 Corii & Dzon Jin II NL-20-1039155 2020-08-06 23:27:12 A157F467
1340 COLA PL-014-20-6743 2020-08-06 23:27:24 A131D8D6
1341 Lada Slawek I DV-02899-20-447 2020-08-06 23:28:12 A1FD4891
1342 Trójczak - Skonieczny PL-01-20-524 2020-08-06 23:28:28 A1937EB3
1343 Pielesiak Leszek PL-0266-20-8203 2020-08-06 23:28:44 A1579A0C
1344 Kostorz - Błaszczykowski "Ludzki Gest" PL-0268-20-5159 2020-08-06 23:28:55 A131C253
1345 MOREL Team & Reschke PL-0493-20-11080 2020-08-06 23:29:05 A1CF10D4
1346 Spasówka Sylwester II PL-0411-20-258 2020-08-06 23:29:15 A1CF20B0
1347 Kurek Wiesław PL-04-20-6081 2020-08-06 23:29:24 A1CEE960
1348 Grala Krzysztof PL-0384-20-12210 2020-08-06 23:29:36 A1D1879E
1349 Śmieszkowicz Arkadiusz PL-0496-20-204 2020-08-06 23:29:47 A15817E5
1350 Mazur Christoph DV-09581-20-60 2020-08-06 23:29:57 A1CF099A
1351 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-20-2924 2020-08-06 23:30:14 A1D1BED4
1352 Lewandowski Kazimierz II PL-0302-20-5050 2020-08-06 23:30:28 A1D19982
1353 WG Warmia PL-0350-20-11715 2020-08-06 23:30:40 A157BAFD
1354 Karol 013 Team PL-013-20-5101 2020-08-06 23:30:57 A1CF2F10
1355 PIKO Piotr Kowalewski PL-016-20-1025 2020-08-06 23:31:14 A15785F6
1356 Kondryszyn Krzysztof PL-0289-20-235 2020-08-06 23:31:26 A19371D7
1357 Rumiński Tomasz I PL-0326-20-10437 2020-08-06 23:31:39 A1D16B96
1358 Dawid 1 PL-0492-20-15358 2020-08-06 23:31:50 A131C29F
1359 Faszcza Jerzy II PL-0214-20-15545 2020-08-06 23:32:04 A1DA25B0
1360 Team Frątczak II PL-0187-20-8610 2020-08-06 23:32:15 A157EB60
1361 Baranowscy P. R. Team PL-03-20-22257 2020-08-06 23:32:33 A1535C31
1362 Van Win Dylan III BE-20-2079231 2020-08-06 23:32:55 A1940E9B
1363 Ośko Hubert PL-0452-20-9912 2020-08-06 23:34:30 A15819A4
1364 WOLI PL-016-20-193 2020-08-06 23:34:57 A157F5D6
1365 LYSY PL-03-20-136 2020-08-06 23:35:08 A110523A
1366 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-20-3186 2020-08-06 23:35:20 A13B4E94
1367 Gudz Yevheniy II DV-08867-20-856 2020-08-06 23:35:33 A131C1C7
1368 Grzankowski Jarosław I PL-0466-20-1240 2020-08-06 23:35:45 A1D19E1D
1369 GVC Team III PL-0349-20-7875 2020-08-06 23:36:02 A131A270
1370 Janiszewski - Mielcarek PL-0393-20-53 2020-08-06 23:36:13 A1D16208
1371 Szczęsny Rafał PL-0275-20-12761 2020-08-06 23:36:44 A193467F
1372 FLAMIT II PL-0287-20-9742 2020-08-06 23:37:02 A1319BFD
1373 Gaczyński Wiesław PL-0437-20-1626 2020-08-06 23:37:14 A131C32F
1374 DREAM LOFT Veulemans Jos BE-20-2016098 2020-08-06 23:37:33 A1BFC213
1375 COLA PL-014-20-6704 2020-08-06 23:37:46 A16B3B61
1376 Warda Mirosław II PL-0211-20-8114 2020-08-06 23:38:03 A1DA2BFA
1377 Jamiński Antoni PL-013-20-854 2020-08-06 23:46:00 A1D1AC3D
1378 GRANIO I PL-0214-20-5505 2020-08-06 23:46:13 A1319CE0
1379 Kuczyński Marcin i Józef PL-014-20-4552 2020-08-06 23:47:07 A1578605
1380 Oleksiak Zbigniew PL-053-20-2782 2020-08-06 23:47:17 A145E5FE
1381 Bocheńczak Jan I PL-0236-20-1726 2020-08-06 23:47:27 A1CF26F9
1382 Czupryniak Tomasz PL-082-20-9434 2020-08-06 23:47:38 A194EF01
1383 Van Win Dylan III BE-20-2118048 2020-08-06 23:47:48 A1534602
1384 Zając - Szymański PL-0208-20-9953 2020-08-06 23:47:58 A194E849
1385 Jaguś R. - Baran M. Team I PL-0275-20-6607 2020-08-06 23:48:15 A1DA035A
1386 Wojaczek - Witek PL-0119-20-3055 2020-08-06 23:48:26 A131CF7B
1387 Van Win Milan V BE-20-2079228 2020-08-06 23:48:38 A1DA2B0F
1388 THONE Jos Pigeons BE-20-5040286 2020-08-06 23:48:51 A1C5A2B5
1389 GRANIO I PL-0374-20-2291 2020-08-06 23:49:01 A131AD3A
1390 Team Palarscy PL-0417-20-1854 2020-08-06 23:49:18 A1C58D5C
1391 EJB Bereźnicki Jacek BE-20-6179585 2020-08-06 23:49:44 A1579262
1392 Van Win Gregory I BE-20-2079316 2020-08-06 23:50:00 A1102304
1393 Pisanko Daniel PL-014-20-8283 2020-08-06 23:50:11 A1D15AD2
1394 Hallmann - Chrabkowski - Ryc PL-060-20-594 2020-08-06 23:50:21 A1CEFF87
1395 Grzankowski Jarosław I PL-0466-20-1233 2020-08-06 23:50:36 A1DA459B
1396 Przybysz Zbigniew PL-0452-20-11875 2020-08-06 23:50:47 A15825A8
1397 Kulas & Tyszka PL-013-20-10112 2020-08-06 23:50:57 A194116E
1398 LYSY PL-03-20-60 2020-08-06 23:51:10 A1938137
1399 TEAM HOK L&N IV BE-20-2079380 2020-08-06 23:51:34 A1940EB2
1400 Kostorz Bogdan - Czaplicki Grzegorz II PL-0137-20-8047 2020-08-06 23:51:45 A131E640
1401 Warda Mirosław II PL-0211-20-8079 2020-08-06 23:52:06 A131CC50
1402 Van Win Liam V BE-20-2118026 2020-08-06 23:52:28 A15325E1
1403 Maciorowski Wiesław II PL-014-20-7397 2020-08-06 23:52:41 A131E12D
1404 DREAM LOFT Veulemans Jos BE-20-2016083 2020-08-06 23:52:55 A1104BB6
1405 Spasówka Sylwester III PL-0411-20-267 2020-08-06 23:53:05 A131A978
1406 Lada Slawek II DV-02899-20-340 2020-08-06 23:53:17 A1D1296A
1407 Czerwiński Sławomir II PL-03-20-8823 2020-08-06 23:53:27 A1D166DF
1408 Baranowscy P. R. Team PL-03-20-22156 2020-08-06 23:55:09 A1DA2689
1409 Grzywa Mateusz II PL-012-20-6064 2020-08-06 23:55:23 A1103E1C
1410 Kryniccy Marek i Michał PL-010-20-8221 2020-08-06 23:55:33 A1935EDA
1411 Krasińska Aneta PL-0214-20-15443 2020-08-06 23:55:49 A193EE48
1412 Kotek PL-0203-20-1033 2020-08-06 23:55:59 A1D180F7
1413 Mazur Christoph II DV-09581-20-150 2020-08-06 23:56:11 A131A4E3
1414 Banach Sławomir PL-044-20-12405 2020-08-06 23:56:20 A131D913
1415 Wojaczek - Witek DV-09581-20-1163 2020-08-06 23:56:37 A131A90C
1416 Centrum Hodowlane Europa Lech & Rycombel PL-0455-20-3133 2020-08-06 23:56:48 A131A18A
1417 Spasówka Sylwester II PL-0411-20-261 2020-08-06 23:57:01 A19352E2
1418 Oklesiński Marcin PL-0452-20-3570 2020-08-06 23:57:13 A13B4E9B
1419 Ośko Hubert PL-0452-20-9921 2020-08-06 23:57:29 A13B10EE
1420 Piszczała Waldemar PL-0275-20-6915 2020-08-06 23:58:46 A1936F06
1421 Jaguś R. - Baran M. Team III PL-0275-20-5713 2020-08-06 23:58:57 A131D79F
1422 Trójczak - Skonieczny PL-0452-20-1531 2020-08-06 23:59:30 A1DA4F50
1423 MŚCIWY PL-01-20-7392 2020-08-06 23:59:42 A1533175
1424 Warda Mirosław III PL-0211-20-8118 2020-08-06 23:59:51 A19372C1
1425 M.WŁUDZIK & K.KŁOS PL-0299-20-925 2020-08-07 00:00:02 A193EFD1
1426 Peter van de Merwe I NL-20-1508150 2020-08-07 00:00:13 A16B6A20
1427 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-20-1554705 2020-08-07 00:00:25 A1DA4EA0
1428 Super Gołąb PL-0226-20-4662 2020-08-07 00:00:36 A1941794
1429 Sucholas Paweł PL-0266-20-8165 2020-08-07 00:00:48 A15357F2
1430 Team Frątczak I PL-0187-20-8637 2020-08-07 00:01:45 A13B55BA
1431 Szymański Grzegorz I PL-0384-20-10419 2020-08-07 00:02:00 A1534BB4
1432 GVC Team II PL-0349-20-7866 2020-08-07 00:02:12 A1CEB6F7
1433 Kondryszyn Krzysztof PL-0289-20-283 2020-08-07 00:02:29 A157A985
1434 Gaczyński Wiesław PL-0437-20-1636 2020-08-07 00:02:53 A131DEB8
1435 Kądziela Jan PL-05-20-9764 2020-08-07 00:03:30 A19346AE
1436 Boboc Marius BE-20-1095103 2020-08-07 00:04:11 A157EA6A
1437 EJB Bereźnicki Jacek BE-20-2110642 2020-08-07 00:04:21 A131E5FE
1438 Team Prezes I PL-0311-20-677 2020-08-07 00:05:22 A1D15BEF
1439 Derby Brod Club CRO-20-35931 2020-08-07 00:05:34 A131E887
1440 WG Roztocze PL-0215-20-11010 2020-08-07 00:05:47 A1581709
1441 Warda Mirosław IV PL-0211-20-8080 2020-08-07 00:06:00 A131E794
1442 Herbots Jo BE-20-2133546 2020-08-07 00:06:13 A131BF13
1443 Van Win Dylan II BE-20-2118070 2020-08-07 00:06:36 A1DA0717
1444 Jaguś R. - Baran M. Team III PL-0275-20-5641 2020-08-07 00:06:53 A1934745
1445 Kostorz Bogdan - Czaplicki Grzegorz PL-0137-20-8007 2020-08-07 00:07:04 A131D962
1446 Fudała Jacek PL-0278-20-1335 2020-08-07 00:07:14 A1D1ACC4
1447 Lewandowski Kazimierz I PL-0302-20-5067 2020-08-07 00:07:23 A1CF2F0E
1448 GOLD Team PL-0187-20-7352 2020-08-07 00:07:39 A131E7CC
1449 Team Habibi PL-013-20-6700 2020-08-07 00:07:52 A1CF17D8
1450 WG Ogrodniki PL-03-20-528 2020-08-07 00:08:05 A19367E6
1451 Zgud Robert - Koniecko Michał II PL-0206-20-2735 2020-08-07 00:08:20 A131D864
1452 WOLI PL-016-20-2 2020-08-07 00:08:32 A13B2A5E
1453 Vanneste - Rigole Pigeons I BE-20-3028323 2020-08-07 00:08:51 A19406EF
1454 Zając - Szymański PL-0208-20-9988 2020-08-07 00:09:09 A15818B3
1455 Dzwonkowski Arek PL-0275-20-15304 2020-08-07 00:09:53 A157F567
1456 Kostorz - Błaszczykowski "Ludzki Gest" PL-0254-20-7098 2020-08-07 00:10:32 A131C493
1457 Filipkowski Mariusz PL-013-20-6261 2020-08-07 00:10:52 A131D606
1458 Grzywa Mateusz II PL-012-20-6060 2020-08-07 00:13:05 A1DA5267
1459 Kryniccy Marek i Michał PL-010-20-8317 2020-08-07 00:13:18 A1DA1322
1460 Ruszczyk Krzysztof PL-0246-20-10523 2020-08-07 00:13:28 A1CF2AE9
1461 Kubáček Lubomír II CZ-0234-20-5988 2020-08-07 00:13:44 A131D697
1462 Van Win Ludwig IV BE-20-2079310 2020-08-07 00:13:55 A1579CE0
1463 Chyła Mateusz PL-047-20-9120 2020-08-07 00:14:09 A157F07D
1464 MOREL Team PL-0493-20-11092 2020-08-07 00:14:16 A11005C5
1465 Jaguś R. - Baran M. Team I PL-0275-20-6601 2020-08-07 00:16:37 A157A74D
1466 Bury 3 PL-0344-20-13717 2020-08-07 00:16:54 A1DA0BE7
1467 Bogdan B. PL-09-20-8306 2020-08-07 00:17:08 A153707B
1468 PREZES PL-044-20-2048 2020-08-07 00:17:18 A1532527
1469 Zdankowski Jerzy PL-013-20-5629 2020-08-07 00:17:29 A1937695
1470 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-20-1554772 2020-08-07 00:17:39 A15817C9
1471 Belgavet II BE-20-6217101 2020-08-07 00:17:49 A131C813
1472 Team Jaś i Adaś PL-0202-20-1391 2020-08-07 00:18:05 A131A431
1473 Toma Arkadiusz PL-0274-20-440 2020-08-07 00:18:19 A131ACA9
1474 Bednarek & Wittstock PL-060-20-11409 2020-08-07 00:18:30 A15359ED
1475 Warka 13 DV-03319-20-519 2020-08-07 00:18:51 A131CEB8
1476 Strzyżewscy Team I PL-014-20-11216 2020-08-07 00:19:03 A131AB47
1477 PREZES PL-044-20-2070 2020-08-07 00:19:14 A1DA15E8
1478 Kucharski - Bucki DV-03319-20-389 2020-08-07 00:19:26 A131E595
1479 Uciński Paweł II PL-0221-20-5403 2020-08-07 00:19:35 A1DA0470
1480 GRANIO I PL-0214-20-3335 2020-08-07 00:19:47 A131D258
1481 Knystautas Valdas II LTU-06-20-5935 2020-08-07 00:19:58 A19342FF
1482 Kostorz Bogdan - Czaplicki Grzegorz PL-0137-20-8164 2020-08-07 00:20:09 A1941B42
1483 Chlebus Jarosław PL-016-20-1222 2020-08-07 00:20:21 A1C5C0F2
1484 Szymczak Henryk PL-0305-20-4128 2020-08-07 00:20:34 A1CEE792
1485 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-20-2867 2020-08-07 00:20:45 A13B479C
1486 Dawid 1 PL-0492-20-15379 2020-08-07 00:20:55 A131BDAE
1487 Baranowski - Gransztof PL-0214-20-5553 2020-08-07 00:21:07 A131C5BA
1488 THONE Jos Pigeons BE-20-5040298 2020-08-07 00:21:21 A131D177
1489 Team Mrowiec - Worciak PL-023-20-6377 2020-08-07 00:21:32 A1D18E53
1490 Belgavet I BE-20-6217111 2020-08-07 00:21:43 A14608F3
1491 Van Win Liam V BE-20-2118023 2020-08-07 00:21:57 A1DA5353
1492 Kubáček Lubomír I CZ-0234-20-5921 2020-08-07 00:22:07 A1C5AC80
1493 Corii & Dzon Jin II NL-20-1039146 2020-08-07 00:22:18 A15826F6
1494 Kotarski Dariusz PL-0466-20-180 2020-08-07 00:22:30 A13198EA
1495 Kacperscy Team I PL-0220-20-6515 2020-08-07 00:23:48 A131A5C7
1496 Warda Mirosław II PL-0211-20-8143 2020-08-07 00:23:58 A1D180FF
1497 Team-BCHB-Slovensko SK-0401-20-1148 2020-08-07 00:24:09 A1CEB14F
1498 Kieda Dariusz PL-013-20-2398 2020-08-07 00:24:21 A1319EBE
1499 Jaguś R. - Baran M. Team I PL-0275-20-6602 2020-08-07 00:24:31 A193F2E7
1500 Lewandowski Kazimierz II PL-0302-20-5076 2020-08-07 00:24:41 A15817CA
1501 Balkus Waldemar PL-011-20-9251 2020-08-07 00:24:54 A1D15715
1502 Team-BCHB-Slovensko SK-0401-20-301 2020-08-07 00:25:05 A1D16E63
1503 Maciorowski Wiesław PL-014-20-6769 2020-08-07 00:25:18 A1DA4E9A
1504 Wróbel Andrzej PL-013-20-453 2020-08-07 00:25:30 A1BFBF5B
1505 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny PL-0453-20-9220 2020-08-07 00:25:41 A194155D
1506 Jędrzejczyk Bogusław PL-0478-20-1599 2020-08-07 00:25:55 A131D5BB
1507 WG Roztocze PL-0215-20-11042 2020-08-07 00:26:11 A13B4B13
1508 TOMI TEAM PL-012-20-12656 2020-08-07 00:26:25 A131CE64
1509 Faszcza Jerzy II PL-0214-20-15555 2020-08-07 00:26:37 A15320C6
1510 Szymborski Tadeusz PL-014-20-127 2020-08-07 00:26:49 A1D1CCFD
1511 Team Frątczak II PL-0187-20-8628 2020-08-07 00:26:58 A19439D5
1512 Dłuski Krzysztof i Kamil PL-03-20-24037 2020-08-07 00:27:09 A15817BE
1513 KACPER-MAGNUS S-18-20-005 2020-08-07 00:27:20 A131C1DC
1514 Van Win Liam IV BE-20-2079311 2020-08-07 00:27:33 A15790F9
1515 Vanneste - Rigole Pigeons I BE-20-3028333 2020-08-07 00:28:34 A153657D
1516 Pisanko Daniel PL-014-20-8239 2020-08-07 00:28:46 A19353CF
1517 MOREL Team & Reschke PL-0493-20-11024 2020-08-07 00:29:06 A13B50E7
1518 Szczerba Mirosław PL-0397-20-141 2020-08-07 00:29:22 A1DA4A54
1519 Maggajwer 4 PL-0473-20-12982 2020-08-07 00:29:33 A145F69B
1520 Piwowarczyk Adrian i Ewelina PL-0196-20-7094 2020-08-07 00:29:47 A13AB890
1521 Van Win Dylan II BE-20-2118071 2020-08-07 00:29:59 A157B1C2
1522 HERKULES PL-0302-20-9862 2020-08-07 00:30:11 A131C69D
1523 FLAMIT II PL-0287-20-9745 2020-08-07 00:30:22 A1319C41
1524 Łój Krzysztof I PL-0436-20-10906 2020-08-07 00:31:30 A1D15464
1525 Kozlenia Bogusława PL-0350-20-7771 2020-08-07 00:31:46 A1CF0CD1
1526 Verdeyen Francis & Bart BE-20-6139871 2020-08-07 00:32:00 A1933F53
1527 Czerwiński Sławomir II PL-03-20-8761 2020-08-07 00:32:11 A1DA0DAC
1528 Dudek Tomasz PL-0318-20-3209 2020-08-07 00:32:22 A1CF2CAF
1529 Centrum Hodowlane Europa Lech & Rycombel PL-0455-20-3137 2020-08-07 00:32:33 A145F941
1530 MOREL Team & Reschke PL-0493-20-11063 2020-08-07 00:32:43 A1CF0D74
1531 Krzynowek - Czyż PL-044-20-6731 2020-08-07 00:32:54 A1DA17CD
1532 Van Win Liam I BE-20-2079374 2020-08-07 00:33:09 A1536287
1533 Jaguś R. - Baran M. Team III PL-0275-20-5613 2020-08-07 00:39:11 A1CF15C7
1534 Baranowski & Puchała Pl-03-20-22145 2020-08-07 00:39:57 A157D0AA
1535 Łój Krzysztof I PL-0436-20-10904 2020-08-07 00:40:35 A1DA4363
1536 Vercammen Lars BE-20-6166070 2020-08-07 00:41:02 A13ABB45
1537 Van Win Milan III BE-20-2079285 2020-08-07 00:41:15 A157E6FD
1538 Falkowski Zbigniew PL-010-20-7155 2020-08-07 00:41:30 A131D15F
1539 Jamiński Antoni PL-013-20-851 2020-08-07 00:41:43 A157E5DC
1540 Makarewicz & Borkowski F16 PL-013-20-10117 2020-08-07 00:41:53 A1578FA4
1541 KRIS 2 PL-0296-20-9229 2020-08-07 00:42:08 A194DCB7
1542 Buček Eduard SK-02901-20-727 2020-08-07 00:42:18 A1D1D8AF
1543 Sucholas Paweł PL-0266-20-8195 2020-08-07 00:42:28 A1533000
1544 Boboc Marius II BE-20-1095134 2020-08-07 00:42:56 A1CEBC4D
1545 Małolepszy Radosław PL-0275-20-5954 2020-08-07 00:43:12 A1CEDFAD
1546 JAK A. KULTERMAN PL-0189-20-10164 2020-08-07 00:43:25 A131E5DE
1547 Mazur Christoph DV-09581-20-2110 2020-08-07 00:43:34 A1CF0C0E
1548 Team Frątczak II PL-0187-20-8632 2020-08-07 00:43:46 A15819E0
1549 Kostorz - Błaszczykowski "Ludzki Gest" PL-0254-20-7071 2020-08-07 00:43:59 A13B0DA2
1550 Gudz Yevheniy II DV-08867-20-833 2020-08-07 00:44:14 A1933C74
1551 Van Win Gregory II BE-20-2079317 2020-08-07 00:44:23 A1CF2D69
1552 Van Win Gregory IV BE-20-2118060 2020-08-07 00:44:33 A1D178CD
1553 Trójczak - Skonieczny PL-0452-20-1518 2020-08-07 00:44:45 A194B1AD
1554 Półbeczko - Szomko PL-0457-20-166 2020-08-07 00:46:34 A131A67D
1555 Kądziela Jan PL-05-20-9765 2020-08-07 00:46:51 A193836C
1556 Jaguś R. - Baran M. Team I PL-0275-20-6606 2020-08-07 00:47:02 A193F736
1557 KAMA PL-016-20-16 2020-08-07 00:47:13 A1580D26
1558 Kurek Wiesław PL-04-20-6048 2020-08-07 00:47:25 A1CEB83D
1559 Team Thomas - Mazur DV-07368-20-208 2020-08-07 00:47:35 A19370D3
1560 Kacperscy Team I PL-0220-20-6517 2020-08-07 00:47:49 A131A48F
1561 Banach Sławomir PL-0466-20-744 2020-08-07 00:48:01 A1CEDC64
1562 Rutkowski Kamil PL-014-20-8102 2020-08-07 00:48:12 A1CF297F
1563 Van Win Milan III BE-20-2079282 2020-08-07 00:48:27 A19416EF
1564 Łój Krzysztof II PL-0436-20-10917 2020-08-07 00:50:09 A131BCFC
1565 GOLD Team PL-0187-20-7395 2020-08-07 00:50:30 A110506D
1566 Chłopek Andrzej PL-0357-20-3097 2020-08-07 00:50:42 A157EFC7
1567 Kotek PL-0203-20-1015 2020-08-07 00:51:03 A1D15F2C
1568 Menten Ronny BE-20-2058818 2020-08-07 00:51:11 A131C331
1569 Belgavet II BE-20-6217103 2020-08-07 00:51:28 A131DEB1
1570 Oleksiak Zbigniew PL-053-20-2785 2020-08-07 00:51:40 A131A507
1571 Falkowski Zbigniew PL-010-20-7151 2020-08-07 00:51:52 A13B1BE6
1572 Pawlak Paweł i Krzysztof PL-0406-20-1202 2020-08-07 00:52:02 A1D18F36
1573 Szymański Grzegorz I PL-0384-20-10408 2020-08-07 00:52:12 A15800F2
1574 Van Win Ludwig II BE-20-2079309 2020-08-07 00:52:26 A13B4DDC
1575 Chłopek Andrzej PL-0357-20-3100 2020-08-07 00:52:40 A1CF1C1A
1576 Böke Jürgen DV-08852-20-203 2020-08-07 00:52:50 A1D1D443
1577 Belgavet I BE-20-6217108 2020-08-07 00:54:23 A1C5AED6
1578 Lada Slawek I DV-02899-20-285 2020-08-07 00:54:35 A1CEFBD5
1579 KAZURA PL-016-20-3347 2020-08-07 00:54:58 A131D277
1580 Zaborowski Henryk i Krystyna II PL-0501-20-8 2020-08-07 00:55:08 A157E7B4
1581 Kozakowski Andrzej PL-0192-20-186 2020-08-07 00:55:19 A1CF2F05
1582 Oklesiński Marcin PL-0452-20-3593 2020-08-07 00:56:41 A193F1C0
1583 Van Win Liam V BE-20-2118024 2020-08-07 00:56:51 A1DA0397
1584 Warda Mirosław IV PL-0211-20-8294 2020-08-07 00:57:02 A1D17DB9
1585 Urbaniec Albert PL-0275-20-22537 2020-08-07 00:57:18 A1CF11E9
1586 Kozlenia Artur PL-0350-20-7726 2020-08-07 00:57:32 A157EBE1
1587 KMP Ostrołęka II PL-044-20-3586 2020-08-07 00:58:05 A13B100F
1588 COLA PL-014-20-6702 2020-08-07 00:58:16 A1933DB4
1589 Van Win Liam I BE-20-2079375 2020-08-07 00:58:36 A1DA035F
1590 Knystautas Valdas II LTU-06-20-5918 2020-08-07 00:58:48 A1CF27EA
1591 Szymański Grzegorz I PL-0384-20-10421 2020-08-07 00:59:24 A1535726
1592 Gudz Yevheniy II DV-08867-20-764 2020-08-07 00:59:35 A131C631
1593 Jaguś R. - Baran M. Team IV PL-0275-20-5640 2020-08-07 00:59:52 A157875A
1594 KRIS 2 PL-0296-20-9284 2020-08-07 01:00:12 A1CF2271
1595 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-20-733 2020-08-07 01:00:23 A1D1D1CA
1596 Grala Krzysztof PL-0384-20-12279 2020-08-07 01:00:45 A1104CCB
1597 Ruszczyk Krzysztof PL-0246-20-10525 2020-08-07 01:00:58 A1D16526
1598 Van Win Milan II BE-20-2079279 2020-08-07 01:01:16 A15329F4
1599 Van Win Dylan I BE-20-2079399 2020-08-07 01:01:31 A1534371
1600 Dzwonkowski Arek PL-0275-20-15340 2020-08-07 01:01:52 A1103B1C
1601 Dyczewski & Cudnowski Team PL-099-20-7 2020-08-07 01:02:03 A1CF005C
1602 Vervloet Bert I BE-20-6031576 2020-08-07 01:02:40 A1940265
1603 Sprycha Łukasz PL-0468-20-565 2020-08-07 01:02:52 A13AF5CD
1604 Poortvliet Jacob II NL-20-1021412 2020-08-07 01:03:03 A1938B67
1605 KMP Ostrołęka II PL-044-20-3590 2020-08-07 01:03:24 A157DEF8
1606 Lada Slawek II DV-02899-20-448 2020-08-07 01:03:39 A131A763
1607 Kubáček Lubomír II CZ-0234-20-5982 2020-08-07 01:04:01 A131C71D
1608 Dłuski Krzysztof i Kamil PL-03-20-24016 2020-08-07 01:04:17 A15326D5
1609 Wieczorek Marian-Jańca Radosław PL-072-20-258 2020-08-07 01:04:33 A1D172AF
1610 WALDO-DARO -TEAM PL-0264-20-7108 2020-08-07 01:04:50 A131A3AD
1611 WALDO-DARO -TEAM PL-0264-20-7172 2020-08-07 01:05:10 A131B9CE
1612 GVC Team II PL-0349-20-7855 2020-08-07 01:05:56 A1935EBE
1613 Zając - Szymański PL-0208-20-9910 2020-08-07 01:06:06 A157EC08
1614 Dębkowski Grzegorz PL-0473-20-4262 2020-08-07 01:06:16 A193840B
1615 Spasówka Sylwester I PL-0411-20-255 2020-08-07 01:06:37 A1D1D52A
1616 Rumiński Tomasz I PL-0326-20-10405 2020-08-07 01:06:49 A13B0FCF
1617 Derby Brod Club CRO-20-33144 2020-08-07 01:07:20 A131D7E4
1618 Vercammen Lars BE-20-6166191 2020-08-07 01:07:33 A131E7D8
1619 Szymczak Henryk PL-0305-20-4129 2020-08-07 01:08:01 A1CEEA55
1620 Rutkowski Kamil PL-014-20-8108 2020-08-07 01:08:13 A194034A
1621 TEAM HOK L&N III BE-20-2118029 2020-08-07 01:08:22 A194B396
1622 Szymański Grzegorz II PL-0384-20-10414 2020-08-07 01:09:12 A15785BE
1623 Sipowicz - Marzec PL-0393-20-3413 2020-08-07 01:09:26 A1DA4CF9
1624 Wiśniewski Jan PL-0384-20-22 2020-08-07 01:09:48 A1940346
1625 SG - Sehnke - Marzeion II DV-01648-20-409 2020-08-07 01:10:32 A131E607
1626 Krasińska Aneta PL-0214-20-15447 2020-08-07 01:13:14 A131A67E
1627 Poortvliet Jacob I NL-20-1021423 2020-08-07 01:13:50 A1CF2C30
1628 Szymański Grzegorz III PL-0384-20-10502 2020-08-07 01:16:13 A131E1E7
1629 Mielczarek Mirosław PL-044-20-20307 2020-08-07 01:16:27 A131D436
1630 SZKLARZ - A PL-04-20-4062 2020-08-07 01:16:39 A1CEDF32
1631 Kucharski - Bucki DV-03319-20-386 2020-08-07 01:16:52 A131A6C4
1632 Czupryniak Tomasz PL-082-20-9420 2020-08-07 01:17:10 A194EC74
1633 Van Win Dylan II BE-20-2118041 2020-08-07 01:17:35 A1941B39
1634 Przybysz Zbigniew PL-0452-20-11878 2020-08-07 01:17:46 A1579CC3
1635 B. B. Młynarczyk PL-0224-20-3305 2020-08-07 01:17:59 A15817E3
1636 Bednarek & Wittstock PL-060-20-275 2020-08-07 01:22:23 A1936700
1637 Fiedorowicz Paweł PL-016-20-9712 2020-08-07 01:22:53 A1536192
1638 Warda Mirosław IV PL-0211-20-8297 2020-08-07 01:23:04 A1D1CEE5
1639 GVC Team I PL-0349-20-7842 2020-08-07 01:23:30 A1DA09D9
1640 Bieniek Family Loft II S-99-20-1531 2020-08-07 01:23:41 A1CF0162
1641 Jaguś R. - Baran M. Team V PL-0275-20-19990 2020-08-07 01:24:01 A1C5A519
1642 Łopatowski Jan Paweł PL-014-20-6950 2020-08-07 01:24:24 A1534D89
1643 WARKA PL-0210-20-20008 2020-08-07 01:25:23 A194DBD3
1644 Kozlenia Bogusława II DV-09581-20-152 2020-08-07 01:25:39 A131B07E
1645 Sucholas Monika I PL-0309-20-11733 2020-08-07 01:25:53 A1CF2BCF
1646 Spasówka Sylwester II PL-0411-20-260 2020-08-07 01:26:10 A1D15447
1647 ALEX I PL-012-20-14713 2020-08-07 01:26:30 A1D164F9
1648 EJB Bereźnicki Jacek BE-20-2110646 2020-08-07 01:26:47 A131D8E0
1649 Dzwonkowski Arek PL-0275-20-15314 2020-08-07 01:26:58 A157D467
1650 Corii & Dzon Jin II NL-20-1600163 2020-08-07 01:27:16 A131E92B
1651 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-20-14330 2020-08-07 01:27:28 A1941D46
1652 WALDO-DARO -TEAM PL-016-20-1464 2020-08-07 01:27:52 A19343F9
1653 WILKI PL-016-20-863 2020-08-07 01:28:18 A131D413
1654 BARANOWSKI - POGORZELEC PL-03-20-22016 2020-08-07 01:28:36 A157EA71
1655 Vercammen Jos BE-20-6166380 2020-08-07 01:29:09 A1936511
1656 Kieda Dariusz PL-0214-20-15763 2020-08-07 01:29:30 A131DBBB
1657 Baranowski - Gransztof PL-0442-20-5001 2020-08-07 01:29:47 A110299A
1658 Chłopecki Mariusz PL-0194-20-14 2020-08-07 02:16:11 A131D602
1659 Leonauskas Rimvydas I LTU-02-20-2902 2020-08-07 02:16:51 A1D15D7B
1660 Meyer & Zambrzycki PL-0307-20-2224 2020-08-07 02:17:30 A1CF1D00
1661 Kądziela Jan PL-05-20-9755 2020-08-07 02:18:16 A1CF296B
1662 Uciński Paweł II PL-0221-20-5472 2020-08-07 02:18:36 A1DA5144
1663 Brzózka Henryk PL-013-20-3733 2020-08-07 02:19:24 A14620CA
1664 Jaguś R. - Baran M. Team IV PL-0275-20-5619 2020-08-07 02:19:42 A1CEEA18
1665 Knystautas Valdas LTU-06-20-5913 2020-08-07 02:20:17 A1935C1C
1666 Mortal Kombat Team CZ-0259-20-2103 2020-08-07 02:20:33 A1C5C47C
1667 Półbeczko - Szomko PL-0457-20-167 2020-08-07 02:20:45 A131E6CE
1668 Błachnio Łukasz PL-0214-20-1510 2020-08-07 02:20:56 A131EB03
1669 Sucholas Monika I PL-0309-20-11734 2020-08-07 02:21:15 A1532BC9
1670 COLA PL-014-20-6706 2020-08-07 02:21:26 A194E846