MWG Mazury > Wyniki lotu

Lista startowa: 5 Lot Konkursowy BARWICE 400 km


L.p. Hodowca Numer obrączki rodowej / Pigeon number Koszowanie Transponder
1 Team Frątczak I PL-0187-20-8607 2020-09-12 17:13:09 A1578FB5
2 Sucholas Paweł PL-0266-20-8248 2020-09-12 17:23:00 A1535215
3 RODZINA PL-063-20-4821 2020-09-12 17:29:26 A1D1D70C
4 Van Win Dylan III BE-20-2118048 2020-09-12 17:30:02 A1534602
5 Biernat und Kusch DV-02522-20-396 2020-09-12 17:30:18 A1CEDC6F
6 Piszczała Waldemar PL-0275-20-6929 2020-09-12 17:30:31 A19388BD
7 Łój Krzysztof I PL-0436-20-10904 2020-09-12 17:30:40 A1DA4363
8 Morgaś Dariusz PL-0302-20-10328 2020-09-12 17:30:48 A1BFC2EE
9 KMP Ostrołęka I PL-044-20-3598 2020-09-12 17:30:58 A1941C52
10 Książek Józef PL-0221-20-8370 2020-09-12 17:31:08 A1D11427
11 Zdankowski Jerzy PL-013-20-5629 2020-09-12 17:31:43 A1937695
12 Kroupa-Novak-Reznicek Team CZ-0127-20-618 2020-09-12 17:31:54 A131D2E1
13 Bocheńczak Jan I PL-0236-20-1726 2020-09-12 17:32:07 A1CF26F9
14 Warda Mirosław I PL-0211-20-8112 2020-09-12 17:32:16 A1935819
15 Knystautas Valdas II LTU-06-20-5935 2020-09-12 17:32:25 A19342FF
16 Ośko Adaś i Hubert PL-0452-20-9880 2020-09-12 17:32:35 A146239E
17 Uciński Paweł I PL-0221-20-5470 2020-09-12 17:32:45 A131A8A9
18 Szymański Grzegorz III PL-0384-20-10502 2020-09-12 17:32:54 A131E1E7
19 LYSY PL-03-20-60 2020-09-12 17:33:03 A1938137
20 Mielczarek Mirosław PL-014-20-6370 2020-09-12 17:33:16 A131AE12
21 COLA PL-014-20-6704 2020-09-12 17:33:26 A16B3B61
22 Rumiński Tomasz I PL-0326-20-10438 2020-09-12 17:34:07 A1936E4F
23 Ośko Hubert PL-0452-20-9916 2020-09-12 17:34:19 A1534900
24 Team-BCHB-Slovensko SK-0401-20-1144 2020-09-12 17:34:32 A1934A57
25 Mocarski Tadeusz i Witold PL-0384-20-212 2020-09-12 17:34:43 A131D791
26 Maciorowski Wiesław PL-014-20-7321 2020-09-12 17:35:01 A1D15BB8
27 Van Win Dylan V BE-20-2118053 2020-09-12 17:35:18 A1DA5425
28 Chlebus Jarosław PL-016-20-2099 2020-09-12 17:35:27 A14602BD
29 Derby Brod Club CRO-20-35945 2020-09-12 17:35:36 A13A2654
30 Peter van de Merwe IV NL-20-1498598 2020-09-12 17:35:45 A1DA4739
31 Waliczak - Wrzosek PL-0302-20-7544 2020-09-12 17:35:54 A1CF0E1B
32 Czerwiński Sławomir I PL-03-20-8739 2020-09-12 17:36:03 A157CA62
33 Jaguś R. - Baran M. Team I PL-0275-20-6602 2020-09-12 17:36:18 A193F2E7
34 Zając - Szymański PL-0208-20-9925 2020-09-12 17:36:28 A157FE85
35 Dawid 1 PL-0274-20-19715 2020-09-12 17:36:37 A131A3E0
36 Derby Brod Club CRO-20-35931 2020-09-12 17:36:46 A131E887
37 Vervloet Bert II BE-20-6031509 2020-09-12 17:36:59 A193F394
38 Uciński Paweł I PL-0221-20-5471 2020-09-12 17:37:08 A19404FA
39 Oklesiński Marcin PL-0452-20-3599 2020-09-12 17:37:18 A15806CE
40 Oklesiński Marcin PL-0452-20-3570 2020-09-12 17:37:26 A13B4E9B
41 Knystautas Valdas LTU-06-20-5941 2020-09-12 17:37:54 A1938413
42 Knystautas Valdas II LTU-06-20-5908 2020-09-12 17:38:06 A1D1D187
43 Faszcza Jerzy I PL-0214-20-15550 2020-09-12 17:38:28 A1DA115A
44 Kubáček Lubomír I CZ-0234-20-5883 2020-09-12 17:38:38 A131A5C3
45 MOREL Team & Reschke PL-0493-20-11024 2020-09-12 17:38:47 A13B50E7
46 Waliczak - Wrzosek PL-0302-20-7547 2020-09-12 17:38:56 A15823C9
47 Dzwonkowski Henryk PL-0275-20-9911 2020-09-12 17:39:07 A157BC17
48 Team Adam Bogusław Gryglik PL-0384-20-504 2020-09-12 17:39:15 A19338C4
49 Czapliński Tomasz II PL-0344-20-13006 2020-09-12 17:39:25 A15773D2
50 Dłuski Krzysztof i Kamil PL-03-20-24002 2020-09-12 17:39:36 A157EC27
51 Kryniccy Marek i Michał PL-010-20-8308 2020-09-12 17:39:48 A193698C
52 Baranowski & Puchała PL-03-20-22130 2020-09-12 17:39:56 A193EF31
53 Vercammen Lars BE-20-6166460 2020-09-12 17:40:14 A131BEA5
54 Gaczyński Wiesław PL-0437-20-1635 2020-09-12 17:40:22 A131C400
55 Maciorowski Wiesław II PL-014-20-7399 2020-09-12 17:40:33 A131D875
56 Banach Sławomir PL-014-20-8758 2020-09-12 17:40:43 A157DEF6
57 KRIS 1 PL-0296-20-9297 2020-09-12 17:40:51 A1CF0D72
58 Mielczarek Mirosław PL-014-20-6311 2020-09-12 17:41:00 A1935721
59 Herbots Jo BE-20-2133546 2020-09-12 17:41:10 A131BF13
60 Bieniek Family Loft III S-99-20-1534 2020-09-12 17:41:20 A1CF2F81
61 Van Win Gregory III BE-20-2079327 2020-09-12 17:41:49 A1DA1965
62 Rutkowski Kamil PL-014-20-8108 2020-09-12 17:42:01 A194034A
63 Wojaczek - Witek DV-09581-20-1163 2020-09-12 17:42:12 A131A90C
64 Lewy86 PL-0356-20-2309 2020-09-12 17:46:49 A131E406
65 Stola Roman PL-0302-20-4530 2020-09-12 17:46:59 A1D165B6
66 Bieniek Family Loft I S-99-20-1689 2020-09-12 17:47:16 A19409A0
67 Faszcza Jerzy II PL-0214-20-15551 2020-09-12 17:47:31 A1532910
68 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-20-3184 2020-09-12 17:47:43 A157EC29
69 Belgavet Seiffert Christian II BE-20-6217092 2020-09-12 17:47:55 A1DA02AF
70 Wojaczek - Witek PL-0119-20-3031 2020-09-12 17:48:20 A131D508
71 Team Prezes I PL-0311-20-678 2020-09-12 17:48:34 A1CEDF38
72 Wojaczek - Witek II DV-09581-20-1536 2020-09-12 17:48:45 A131C764
73 Jamiński Antoni PL-013-20-858 2020-09-12 17:48:54 A1935D48
74 B. B. Młynarczyk PL-0224-20-3552 2020-09-12 17:49:13 A1DA0CCF
75 Warda Mirosław II PL-0211-20-8079 2020-09-12 17:49:22 A131CC50
76 Baranowski & Puchała PL-03-20-22120 2020-09-12 17:49:31 A19406ED
77 Team Prezes II PL-0215-20-11401 2020-09-12 17:49:43 A1D16C5E
78 Trójczak - Skonieczny PL-01-20-524 2020-09-12 17:49:56 A1937EB3
79 Team Mrowiec - Worciak PL-023-20-6377 2020-09-12 17:50:07 A1D18E53
80 Faszcza Jerzy I PL-0214-20-15547 2020-09-12 17:50:18 A1578FA8
81 Peter van de Merwe III NL-20-1508104 2020-09-12 17:50:27 A1DA4733
82 Fudała Jacek PL-0278-20-1333 2020-09-12 17:50:38 A1D19983
83 Fudała Jacek PL-0278-20-1335 2020-09-12 17:50:48 A1D1ACC4
84 Gonera Bogdan I PL-0103-20-2868 2020-09-12 17:51:03 A131A4B2
85 Warda Mirosław III PL-0211-20-8033 2020-09-12 17:51:44 A1CF0E60
86 Krasiński Bogdan-Tadeusz PL-014-20-11925 2020-09-12 17:51:53 A1CF2616
87 Grzywa Mateusz II PL-012-20-6060 2020-09-12 17:52:03 A1DA5267
88 Wiśniewski Jan PL-0384-20-22 2020-09-12 17:52:14 A1940346
89 Team Mrowiec - Worciak PL-023-20-6378 2020-09-12 17:52:24 A1934218
90 Jaguś R. - Baran M. Team V PL-0275-20-6621 2020-09-12 17:52:33 A145E333
91 Herbots Jo BE-20-2133552 2020-09-12 17:52:46 A1C58FCF
92 Belgavet III BE-20-6217114 2020-09-12 17:52:56 A131BE88
93 Boboc Marius II BE-20-1095145 2020-09-12 17:53:12 A1CF2EF1
94 WG Warmia PL-0350-20-11707 2020-09-12 17:53:21 A1578F8B
95 GOLD Team PL-0187-20-7352 2020-09-12 17:53:39 A131E7CC
96 Gudz Yevheniy I DV-08867-20-838 2020-09-12 17:53:51 A1CF1496
97 DRZAZGA & MAJCHER PL-0438-20-954 2020-09-12 17:54:04 A1D1CA48
98 Bieniek Family Loft III S-99-20-1536 2020-09-12 18:00:13 A131D5CD
99 Falkowski Zbigniew PL-010-20-7156 2020-09-12 18:00:47 A131BBE2
100 Chłopek Andrzej PL-0357-20-3126 2020-09-12 18:00:58 A131A6BB
101 Baranowski - Gransztof PL-03-20-22138 2020-09-12 18:01:09 A131DB94
102 Böke Jürgen DV-08852-20-228 2020-09-12 18:01:22 A1D1B2B8
103 Czerwiński Sławomir II PL-03-20-8823 2020-09-12 18:01:44 A1D166DF
104 Peter van de Merwe IV NL-20-1332201 2020-09-12 18:01:55 A157D522
105 TOMI TEAM PL-012-20-12656 2020-09-12 18:02:05 A131CE64
106 Leonauskas Rimvydas I LTU-02-20-2885 2020-09-12 18:02:19 A19373A4
107 Van Loock - Delaet BE-20-2079590 2020-09-12 18:02:29 A194DF6C
108 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-20-1554772 2020-09-12 18:04:21 A15817C9
109 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD PL-0355-20-4008 2020-09-12 18:04:30 A131D422
110 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny PL-0453-20-9220 2020-09-12 18:04:40 A194155D
111 Sipowicz - Marzec PL-014-20-8350 2020-09-12 18:04:51 A131AA6C
112 Fiedorowicz Paweł PL-016-20-9735 2020-09-12 18:05:01 A153562A
113 Vervloet Bert I BE-20-6031576 2020-09-12 18:05:11 A1940265
114 GRANIO I PL-0214-20-3335 2020-09-12 18:05:20 A131D258
115 SG - Sehnke - Marzeion DV-01648-20-272 2020-09-12 18:05:30 A131CB03
116 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-20-1554726 2020-09-12 18:05:40 A13B4DA9
117 KMP Ostrołęka II PL-044-20-3599 2020-09-12 18:05:49 A157F27B
118 Jaguś R. - Baran M. Team III PL-0275-20-5625 2020-09-12 18:06:14 A19362F4
119 Baranowscy P. R. Team PL-03-20-22172 2020-09-12 18:06:28 A1534F1E
120 Team Frątczak I PL-0187-20-8627 2020-09-12 18:07:17 A13B5AC6
121 Belgavet Seiffert Christian II BE-20-6217083 2020-09-12 18:07:26 A194EF02
122 Kozakowski Andrzej PL-0192-20-186 2020-09-12 18:07:39 A1CF2F05
123 Filipkowski Mirosław PL-072-20-4141 2020-09-12 18:08:16 A13B4B1C
124 Centrum Hodowlane Europa Lech & Rycombel PL-0455-20-3137 2020-09-12 18:08:27 A145F941
125 Bocheńczak Jan II PL-0236-20-1948 2020-09-12 18:08:35 A1DA09E6
126 Kozlenia Bogusława PL-0350-20-7753 2020-09-12 18:08:52 A1CF0249
127 Kozlenia Bogusława II DV-09581-20-2151 2020-09-12 18:09:15 A1D15CE2
128 Team Prezes II PL-0311-20-683 2020-09-12 18:09:34 A1935C38
129 Warda Mirosław II PL-0211-20-8151 2020-09-12 18:09:47 A1CEE7C6
130 Van Win Liam II BE-20-2079636 2020-09-12 18:10:01 A157A51C
131 Jaguś R. - Baran M. Team IV PL-0275-20-5640 2020-09-12 18:10:11 A157875A
132 M.WŁUDZIK & K.KŁOS PL-0299-20-929 2020-09-12 18:10:21 A194EC77
133 Pielesiak Leszek PL-0266-20-8203 2020-09-12 18:10:31 A1579A0C
134 Krasiński Bogdan-Tadeusz PL-014-20-11940 2020-09-12 18:10:42 A1DA5171
135 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-20-14326 2020-09-12 18:10:58 A1937AC9
136 Kryniccy Marek i Michał PL-010-20-8212 2020-09-12 18:11:09 A13B36E6
137 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD PL-0355-20-4082 2020-09-12 18:11:33 A131E6C0
138 Peter van de Merwe III NL-20-1332202 2020-09-12 18:11:47 A15817EC
139 PIKO Piotr Kowalewski PL-011-20-568 2020-09-12 18:11:58 A157EBC2
140 Team-BCHB-Slovensko SK-0777-20-14 2020-09-12 18:12:14 A1CEBCD7
141 SZKLARZ - A PL-04-20-4180 2020-09-12 18:12:31 A1532AE3
142 Kuczyński Marcin i Józef PL-014-20-4534 2020-09-12 18:12:40 A1BFBA2B
143 Ostapiuk Sylwester PL-0302-20-9845 2020-09-12 18:12:49 A193EFCE
144 Mielczarek Mirosław PL-014-20-6314 2020-09-12 18:12:59 A1CEDD0C
145 Uciński Paweł II PL-0221-20-5401 2020-09-12 18:13:10 A1941C53
146 Książek Józef PL-0221-20-8362 2020-09-12 18:13:19 A1D17A6D
147 ALA PL-0466-20-2830 2020-09-12 18:13:43 A1CF13E8
148 Mamiński Mariusz PL-044-20-13487 2020-09-12 18:14:18 A1D15DAB
149 Jędrzejczyk Bogusław PL-0478-20-1599 2020-09-12 18:14:29 A131D5BB
150 Szczęsny Rafał PL-0275-20-12818 2020-09-12 18:14:39 A131A97A
151 KACPER-MAGNUS S-18-20-005 2020-09-12 18:14:47 A131C1DC
152 Wróbel Andrzej PL-016-20-9472 2020-09-12 18:14:58 A13AB88D
153 Falkowski Zbigniew PL-010-20-7155 2020-09-12 18:15:10 A131D15F
154 Kieda Dariusz PL-0214-20-15769 2020-09-12 18:15:21 A131AB53
155 Zgud Robert - Koniecko Michał II PL-0206-20-2735 2020-09-12 18:15:30 A131D864
156 PIKO Piotr Kowalewski PL-016-20-1025 2020-09-12 18:15:40 A15785F6
157 Van Win Gregory II BE-20-2079333 2020-09-12 18:15:50 A1D11B7D
158 Kawecki Waldemar PL-016-20-34 2020-09-12 18:16:14 A131D26F
159 Bednarczyk Krzysztof PL-044-20-10391 2020-09-12 18:16:27 A131B159
160 Lada Slawek II DV-02899-20-448 2020-09-12 18:16:36 A131A763
161 Peter van de Merwe IV NL-20-1332211 2020-09-12 18:16:49 A1100BB8
162 Jaguś R. - Baran M. Team I PL-0275-20-6607 2020-09-12 18:16:59 A1DA035A
163 Oleksiak Zbigniew PL-053-20-2782 2020-09-12 18:17:09 A145E5FE
164 Dłuski Krzysztof i Kamil PL-03-20-24083 2020-09-12 18:17:20 A158169E
165 Łopatowski Jan Paweł PL-014-20-6958 2020-09-12 18:17:31 A1936B6C
166 Sucholas Paweł PL-0266-20-8195 2020-09-12 18:17:42 A1533000
167 Team Achterberg NL-20-1328169 2020-09-12 18:17:55 A1936702
168 Van Win Ludwig II BE-20-2079385 2020-09-12 18:18:07 A1102D39
169 J.J.T. - Team PL-0411-20-812 2020-09-12 18:21:41 A1CEBE33
170 Maciorowski Wiesław PL-014-20-750 2020-09-12 18:21:52 A131DFA7
171 Ośko Adaś i Hubert PL-0452-20-9930 2020-09-12 18:22:06 A1532962
172 Kubáček Lubomír I CZ-0234-20-5921 2020-09-12 18:22:18 A1C5AC80
173 Meyer & Zambrzycki PL-0307-20-2219 2020-09-12 18:22:31 A1D1C9CE
174 Uciński Paweł II PL-0221-20-5404 2020-09-12 18:22:43 A10FF5F3
175 Vanneste - Rigole Pigeons III BE-20-3028343 2020-09-12 18:22:53 A1DA2940
176 Faszcza Jerzy IV PL-013-20-7468 2020-09-12 18:23:07 A131DD6C
177 Van Win Dylan I BE-20-2079397 2020-09-12 18:23:21 A1DA114A
178 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-20-1554714 2020-09-12 18:23:32 A110118B
179 Corii & Dzon Jin III NL-20-1039194 2020-09-12 18:23:43 A15328E4
180 Baranowscy P. R. Team PL-03-20-22257 2020-09-12 18:23:57 A1535C31
181 Szymański Grzegorz II PL-0384-20-10414 2020-09-12 18:24:12 A15785BE
182 WARKA PL-0210-20-20004 2020-09-12 18:24:26 A1533787
183 WALDO-DARO -TEAM PL-0264-20-7194 2020-09-12 18:24:35 A131CA34
184 Mateja Adam DV-09581-20-2586 2020-09-12 18:24:49 A1CEBA9A
185 Van Win Ludwig IV BE-20-2079293 2020-09-12 18:25:07 A1DA2855
186 Rutkowski Kamil PL-014-20-8109 2020-09-12 18:25:17 A194E84A
187 Faszcza Jerzy II PL-0214-20-15565 2020-09-12 18:25:30 A1DA4B3E
188 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-20-3195 2020-09-12 18:25:42 A1BFB6B7
189 Szmagliński - Zieliński PL-0192-20-709 2020-09-12 18:25:54 A10ABA62
190 Micek Team PL-0419-20-1454 2020-09-12 18:26:04 A131B083