MWG Mazury > Wyniki lotu

Lista startowa: LOT 4 Chojnice 320 Km


L.p. Hodowca Numer obrączki rodowej / Pigeon number Koszowanie Transponder
1 Team-BCHB-Slovensko SK-0401-20-1144 2020-09-02 18:02:31 A1934A57
2 Kazimierz & Zbigniew PL-0214-20-2431 2020-09-02 18:05:15 A1CF0020
3 KRIS 1 PL-0296-20-9279 2020-09-02 18:05:26 A194ED42
4 Po Ra Pi PL-0280-20-5514 2020-09-02 18:05:35 A1D1D6D5
5 Chłopek Andrzej PL-0357-20-3126 2020-09-02 18:06:00 A131A6BB
6 Bocheńczak Jan I PL-0236-20-1712 2020-09-02 18:06:41 A1D1B50C
7 Kuczyński Marcin i Józef PL-014-20-4534 2020-09-02 18:06:50 A1BFBA2B
8 Wróbel Andrzej PL-016-20-9472 2020-09-02 18:06:58 A13AB88D
9 Kostorz Bogdan - Czaplicki Grzegorz PL-0137-20-8200 2020-09-02 18:07:07 A1DA018B
10 Derby Brod Club CRO-20-35945 2020-09-02 18:07:15 A13A2654
11 Kotek PL-0203-20-1040 2020-09-02 18:07:24 A1CEF336
12 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-20-720 2020-09-02 18:07:38 A1936010
13 Van Win Gregory I BE-20-2079316 2020-09-02 18:07:49 A1102304
14 Jaguś R. - Baran M. Team IV PL-0275-20-5640 2020-09-02 18:08:37 A157875A
15 Van Win Gregory III BE-20-2079324 2020-09-02 18:08:55 A157CAF8
16 Spasówka Sylwester II PL-0411-20-259 2020-09-02 18:09:09 A1CF0ED5
17 Sucholas Monika II PL-0308-20-161 2020-09-02 18:09:28 A15786ED
18 WG Roztocze PL-0215-20-11002 2020-09-02 18:09:36 A13B13B0
19 WARKA PL-0210-20-20002 2020-09-02 18:09:46 A194FB58
20 Czapliński Tomasz PL-0344-20-13750 2020-09-02 18:09:55 A193F48A
21 M.B.O. - KOLNO PL-013-20-12337 2020-09-02 18:10:38 A1D1DAA8
22 Belgavet Seiffert Christian I BE-20-6217085 2020-09-02 18:10:54 A157E669
23 Boboc Marius BE-20-1095089 2020-09-02 18:11:10 A157C9F1
24 Gudz Yevheniy I DV-08867-20-801 2020-09-02 18:11:23 A13B42A9
25 Maggajwer 4 PL-0473-20-12982 2020-09-02 18:11:31 A145F69B
26 Team Mrowiec - Worciak PL-023-20-6378 2020-09-02 18:11:39 A1934218
27 Bocheńczak Jan II PL-0236-20-1833 2020-09-02 18:11:49 A131DD98
28 Van Win Gregory III BE-20-2079327 2020-09-02 18:11:57 A1DA1965
29 Zając - Szymański PL-0208-20-9925 2020-09-02 18:12:06 A157FE85
30 Bieniek Family Loft II S-99-20-1524 2020-09-02 18:12:15 A1D107BE
31 Morgaś Dariusz PL-0302-20-10329 2020-09-02 18:12:32 A1DA25B2
32 PIKO Piotr Kowalewski PL-016-20-1020 2020-09-02 18:12:46 A1DA18A6
33 Dudek Tomasz PL-0318-20-3423 2020-09-02 18:13:02 A1CF29F4
34 Van Win Dylan II BE-20-2118041 2020-09-02 18:13:10 A1941B39
35 Baranowski & Puchała PL-03-20-22120 2020-09-02 18:13:33 A19406ED
36 B. B. Młynarczyk PL-0224-20-3305 2020-09-02 18:13:41 A15817E3
37 TEAM HOK L&N III BE-20-2079314 2020-09-02 18:13:49 A1580A7C
38 Dzwonkowski Mateusz PL-0275-20-15426 2020-09-02 18:14:01 A13B4A27
39 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-20-2924 2020-09-02 18:14:10 A1D1BED4
40 Kotek PL-0203-20-1033 2020-09-02 18:14:25 A1D180F7
41 SG - Sehnke - Marzeion DV-01648-20-272 2020-09-02 18:14:59 A131CB03
42 Faszcza Jerzy II PL-0214-20-15565 2020-09-02 18:15:19 A1DA4B3E
43 Czerwiński Sławomir I PL-03-20-8739 2020-09-02 18:15:34 A157CA62
44 SZKLARZ - A PL-04-20-4180 2020-09-02 18:15:45 A1532AE3
45 Czupryniak Tomasz PL-082-20-9424 2020-09-02 18:15:54 A1535532
46 Van Win Milan V BE-20-2079292 2020-09-02 18:16:11 A1DA3530
47 Gonera Bogdan I PL-0103-20-2868 2020-09-02 18:16:21 A131A4B2
48 Gotowiec Rafał - Tarach Maciej i Antoni PL-0368-20-5129 2020-09-02 18:16:28 A194F6C1
49 KRIS 1 PL-0296-20-9299 2020-09-02 18:16:46 A1CEB6FD
50 FLAMIT PL-0287-20-9749 2020-09-02 18:17:07 A1D1C222
51 Van Loock - Delaet BE-20-2079587 2020-09-02 18:17:46 A1DA3DF1
52 Dzwonkowski Arek PL-0275-20-15314 2020-09-02 18:18:06 A157D467
53 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-20-1554714 2020-09-02 18:18:15 A110118B
54 Van Win Liam II BE-20-2079641 2020-09-02 18:18:23 A16B3577
55 TEAM HOK L&N V BE-20-2118039 2020-09-02 18:18:31 A193F3CC
56 Baranowscy P. R. Team PL-03-20-22172 2020-09-02 18:18:39 A1534F1E
57 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-20-2868 2020-09-02 18:18:48 A1937FD8
58 Kazimierz & Zbigniew PL-0214-20-382 2020-09-02 18:19:02 A193EFD0
59 Kroupa-Novak-Reznicek Team CZ-0127-20-618 2020-09-02 18:19:12 A131D2E1
60 Mamiński Mariusz PL-044-20-19769 2020-09-02 18:19:22 A131E7A9
61 Czerwiński Sławomir I PL-03-20-8740 2020-09-02 18:19:41 A1534C67
62 Filipkowski Mirosław PL-072-20-4141 2020-09-02 18:20:03 A13B4B1C
63 Böke Jürgen DV-08852-20-228 2020-09-02 18:20:28 A1D1B2B8
64 Peter van de Merwe I NL-20-1508111 2020-09-02 18:20:42 A1536DFF
65 Vervloet Bert II BE-20-6031513 2020-09-02 18:20:51 A194B8ED
66 Van Win Dylan III BE-20-2118035 2020-09-02 18:21:34 A1DA490C
67 ALA PL-0466-20-2825 2020-09-02 18:21:41 A1535603
68 Micek Team PL-0388-20-5097 2020-09-02 18:21:51 A131CEB3
69 Mielczarek Mirosław PL-014-20-6314 2020-09-02 18:22:05 A1CEDD0C
70 Szymański Grzegorz II PL-0384-20-10409 2020-09-02 18:22:34 A19444AA
71 Karol 013 Team PL-013-20-5108 2020-09-02 18:22:46 A1CEB93B
72 Czapliński Tomasz II PL-0344-20-13006 2020-09-02 18:22:55 A15773D2
73 Grzywa Mateusz II PL-012-20-6010 2020-09-02 18:23:06 A1101094
74 Van Win Gregory II BE-20-2079333 2020-09-02 18:23:15 A1D11B7D
75 Van Win Gregory III BE-20-2118045 2020-09-02 18:23:22 A1943CBD
76 Piszczała Waldemar PL-0275-20-6902 2020-09-02 18:23:37 A1CF0501
77 Boboc Marius BE-20-1095112 2020-09-02 18:23:50 A157CB67
78 Czerwiński Sławomir II PL-03-20-8823 2020-09-02 18:24:08 A1D166DF
79 Czapliński Tomasz III Pl-0344-20-13737 2020-09-02 18:24:18 A15822EC
80 Lewy86 PL-0356-20-2309 2020-09-02 18:24:32 A131E406
81 Team Frątczak I PL-0187-20-8627 2020-09-02 18:24:57 A13B5AC6
82 Van Win Liam V BE-20-2118025 2020-09-02 18:25:19 A13B493A
83 Falkowski Zbigniew PL-010-20-7155 2020-09-02 18:25:27 A131D15F
84 Książek Józef PL-0221-20-8362 2020-09-02 18:25:36 A1D17A6D
85 Morgaś Dariusz PL-0302-20-10328 2020-09-02 18:26:07 A1BFC2EE
86 PIKO Piotr Kowalewski PL-011-20-568 2020-09-02 18:26:33 A157EBC2
87 Ganswindt Raimund DV-04422-20-118 2020-09-02 18:26:47 A145E6B1
88 Bury 3 PL-0344-20-13720 2020-09-02 18:27:11 A16B5F3B
89 Łopatowski Jan Paweł PL-014-20-6958 2020-09-02 18:27:19 A1936B6C
90 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-20-733 2020-09-02 18:27:28 A1D1D1CA
91 Szczęsny Rafał PL-0275-20-12818 2020-09-02 18:27:37 A131A97A
92 Magacz Sylwester PL-0274-20-819 2020-09-02 18:27:54 A1CEB985
93 Dzwonkowski Henryk PL-0275-20-9201 2020-09-02 18:28:08 A157F655
94 WALDO-DARO -TEAM PL-0264-20-7194 2020-09-02 18:28:16 A131CA34
95 Kądziela Jan PL-05-20-9764 2020-09-02 18:28:29 A19346AE
96 Janiszewski - Mielcarek PL-0393-20-80 2020-09-02 18:28:42 A1DA0558
97 Jaguś R. - Baran M. Team III PL-0275-20-5625 2020-09-02 18:28:51 A19362F4
98 Team-BCHB-Slovensko SK-0777-20-14 2020-09-02 18:29:01 A1CEBCD7
99 Dzwonkowski Henryk PL-0275-20-9911 2020-09-02 18:29:10 A157BC17
100 DRZAZGA & MAJCHER PL-0315-20-4008 2020-09-02 18:29:19 A1CF0159
101 Kozakowski Andrzej PL-0192-20-175 2020-09-02 18:29:44 A194443A
102 Krzynowek - Czyż PL-044-20-6208 2020-09-02 18:29:59 A1533212
103 Van Win Milan V BE-20-2079296 2020-09-02 18:30:15 A1DA4CBC
104 Dzwonkowski Mateusz PL-0275-20-15317 2020-09-02 18:30:25 A1DA25B3
105 Krasiński Bogdan-Tadeusz PL-014-20-11925 2020-09-02 18:30:38 A1CF2616
106 Grzankowski Jarosław I PL-0466-20-1208 2020-09-02 18:30:48 A1DA25AA
107 Derby Brod Club CRO-20-33144 2020-09-02 18:30:59 A131D7E4
108 Corii & Dzon Jin I NL-20-1039205 2020-09-02 18:31:11 A1DA3D9D
109 Vervloet Bert II BE-20-6039428 2020-09-02 18:31:18 A157F974
110 Vervloet Bert I BE-20-6031547 2020-09-02 18:31:35 A1102C62
111 TEAM HOK L&N IV BE-20-2079380 2020-09-02 18:31:47 A1940EB2
112 Mielczarek Mirosław PL-014-20-6311 2020-09-02 18:32:01 A1935721
113 Piwowarczyk Adrian i Ewelina PL-0196-20-7060 2020-09-02 18:32:12 A13B0691
114 Jaguś R. - Baran M. Team III PL-0275-20-5620 2020-09-02 18:32:29 A1CF220F
115 Corii & Dzon Jin III NL-20-1039144 2020-09-02 18:32:39 A15320F5
116 Rumiński Tomasz I PL-0326-20-10438 2020-09-02 18:32:57 A1936E4F
117 Knystautas Valdas II LTU-06-20-5908 2020-09-02 18:33:10 A1D1D187
118 Baranowski - Gransztof PL-0442-20-5001 2020-09-02 18:33:20 A110299A
119 Grzankowski Jarosław I PL-0466-20-1259 2020-09-02 18:33:30 A1D1D7FE
120 Oleksiak Zbigniew PL-053-20-2782 2020-09-02 18:33:39 A145E5FE
121 Oklesiński Marcin PL-0452-20-3606 2020-09-02 18:35:12 A16BACC9
122 Szmagliński - Zieliński PL-0192-20-709 2020-09-02 18:35:25 A10ABA62
123 Super Gołąb II PL-0226-20-4704 2020-09-02 18:35:35 A1CEB532
124 Faszcza Jerzy III PL-0214-20-15570 2020-09-02 18:35:44 A1582B37
125 COLA PL-014-20-6704 2020-09-02 18:36:14 A16B3B61
126 Vanneste - Rigole Pigeons II BE-20-3028318 2020-09-02 18:36:24 A15347DB
127 Jaguś R. - Baran M. Team I PL-0275-20-6607 2020-09-02 18:36:39 A1DA035A
128 Zaborowski Henryk i Krystyna II PL-0501-20-3489 2020-09-02 18:36:49 A16B3B66
129 Gutowski Wojciech i Józef PL-014-20-6753 2020-09-02 18:36:58 A1532009
130 Van Win Gregory II BE-20-2079338 2020-09-02 18:37:08 A1D188EE
131 Van Win Dylan III BE-20-2118047 2020-09-02 18:38:20 A110108E
132 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny PL-0453-20-9223 2020-09-02 18:38:27 A1941EF0
133 Vercammen Lars BE-20-6166460 2020-09-02 18:38:35 A131BEA5
134 SIŁA W LOCIE - GRAZDA PL-0402-20-5523 2020-09-02 18:38:48 A131C683
135 WARKA PL-0210-20-20004 2020-09-02 18:38:56 A1533787
136 Belgavet III BE-20-6217114 2020-09-02 18:39:06 A131BE88
137 Vercammen Jos BE-20-6166376 2020-09-02 18:39:17 A1CF16BD
138 Mielczarek Mirosław PL-014-20-6319 2020-09-02 18:39:28 A1CF2F82
139 DRZAZGA & MAJCHER PL-0438-20-954 2020-09-02 18:39:39 A1D1CA48
140 Jaguś R. - Baran M. Team II PL-0275-20-6668 2020-09-02 18:39:50 A1DA00AC
141 Dr. Henk de Weerd Pigeon III NL-20-1554750 2020-09-02 18:40:13 A194FB59
142 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-20-1554734 2020-09-02 18:40:28 A157D7E8
143 Dawid Węgrzyniak PL-060-20-3747 2020-09-02 18:40:38 A131BBC4
144 Van Win Liam I BE-20-2079372 2020-09-02 18:40:50 A1DA3DF0
145 Gudz Yevheniy I DV-08867-20-877 2020-09-02 18:41:00 A131BF8C
146 Fiedorowicz Paweł PL-016-20-9735 2020-09-02 18:41:09 A153562A
147 Kozlenia Bogusława PL-0350-20-7724 2020-09-02 18:41:19 A1D1DE12
148 Sucholas Monika I PL-0309-20-11732 2020-09-02 18:41:29 A193F805
149 Dzwonkowski Arek PL-0275-20-15342 2020-09-02 18:41:39 A16B583F
150 Fudała Jacek PL-0278-20-1350 2020-09-02 18:41:49 A1CEEDA9
151 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-20-14331 2020-09-02 18:41:59 A1D183C9
152 Van Win Milan III BE-20-2079285 2020-09-02 18:49:14 A157E6FD
153 Kubáček Lubomír I CZ-0234-20-5883 2020-09-02 18:49:32 A131A5C3
154 Wojaczek - Witek PL-0119-20-3055 2020-09-02 18:49:50 A131CF7B
155 Kubáček Lubomír II CZ-0234-20-5988 2020-09-02 18:50:02 A131D697
156 Dłuski Krzysztof i Kamil PL-03-20-24002 2020-09-02 18:50:12 A157EC27
157 Jamiński Antoni PL-013-20-858 2020-09-02 18:50:20 A1935D48
158 Bocheńczak Jan I PL-0236-20-1726 2020-09-02 18:50:36 A1CF26F9
159 Team Palarscy PL-0417-20-1854 2020-09-02 18:50:53 A1C58D5C
160 Kozlenia Artur DV-09581-20-2115 2020-09-02 18:51:03 A1D17B5D
161 PREZES PL-044-20-2036 2020-09-02 18:51:16 A1D1BBF4
162 Mazur Christoph II DV-09581-20-154 2020-09-02 18:51:45 A131CCD1
163 Peter van de Merwe I NL-20-1508150 2020-09-02 18:51:56 A16B6A20
164 Lada Slawek II DV-02899-20-448 2020-09-02 18:52:04 A131A763
165 Vercammen Lars BE-20-6166070 2020-09-02 18:52:13 A13ABB45
166 THONE Jos Pigeons BE-20-5040317 2020-09-02 18:52:28 A131A782
167 Ruszczyk Krzysztof PL-0246-20-10522 2020-09-02 18:52:38 A1937E0C
168 Kozlenia Bogusława PL-0350-20-7753 2020-09-02 18:53:03 A1CF0249
169 DREAM LOFT Veulemans Jos BE-20-2016081 2020-09-02 18:56:44 A1532E7E
170 Faszcza Jerzy IV PL-013-20-7431 2020-09-02 18:57:00 A19339D9
171 Baranowscy P. R. Team PL-03-20-22257 2020-09-02 18:57:09 A1535C31
172 MOREL Team & Reschke PL-0493-20-11080 2020-09-02 18:57:26 A1CF10D4
173 Filipkowski Mirosław PL-072-20-4148 2020-09-02 18:57:38 A15321D6
174 Kądziela Jan PL-05-20-9765 2020-09-02 18:57:56 A193836C
175 Książek Józef PL-0221-20-8375 2020-09-02 18:58:10 A1CEDFB1
176 MOREL Team PL-0493-20-11077 2020-09-02 18:58:40 A1934932
177 WARKA PL-0210-20-20008 2020-09-02 18:59:01 A194DBD3
178 Szymański Grzegorz II PL-0384-20-10414 2020-09-02 18:59:18 A15785BE
179 Pielesiak Leszek PL-0266-20-8203 2020-09-02 18:59:33 A1579A0C
180 Stola Roman PL-0302-20-4530 2020-09-02 18:59:49 A1D165B6
181 Warda Mirosław IV PL-0211-20-8099 2020-09-02 19:00:13 A131E5D8
182 Szczerba Mirosław PL-0397-20-181 2020-09-02 19:00:25 A1D1C13C
183 Trójczak - Skonieczny PL-01-20-524 2020-09-02 19:00:40 A1937EB3
184 Kostorz - Błaszczykowski "Ludzki Gest" PL-0224-20-13797 2020-09-02 19:00:50 A1319C42
185 Czerwiński Sławomir I PL-03-20-8741 2020-09-02 19:00:58 A1BFC048
186 Micek Team PL-0419-20-1454 2020-09-02 19:01:05 A131B083
187 TEAM HOK L&N V BE-20-2118055 2020-09-02 19:01:12 A15817EE
188 Oklesiński Marcin PL-0452-20-3570 2020-09-02 19:01:20 A13B4E9B
189 WALDO-DARO -TEAM PL-0264-20-7172 2020-09-02 19:01:26 A131B9CE
190 Ostapiuk Sylwester PL-0302-20-9845 2020-09-02 19:01:34 A193EFCE
191 Filipkowski Mariusz PL-013-20-6296 2020-09-02 19:01:44 A131B16B
192 Kucharski - Bucki DV-03319-20-389 2020-09-02 19:01:51 A131E595
193 Dzwonkowski Mateusz PL-0275-20-15419 2020-09-02 19:02:01 A1100881
194 Corii & Dzon Jin III NL-20-1039170 2020-09-02 19:02:13 A1DA063D
195 WALDO-DARO -TEAM PL-016-20-1469 2020-09-02 19:02:21 A1CEE08D
196 Dyczewski & Cudnowski Team PL-099-20-1 2020-09-02 19:02:32 A193616A
197 Książek Józef PL-0221-20-8370 2020-09-02 19:02:38 A1D11427
198 Kozlenia Artur DV-09581-20-2154 2020-09-02 19:03:38 A193739A
199 Bury 3 PL-0344-20-13024 2020-09-02 19:03:50 A1582188
200 Warda Mirosław II PL-0211-20-8143 2020-09-02 19:04:09 A1D180FF
201 Kawecki Waldemar PL-016-20-34 2020-09-02 19:04:36 A131D26F
202 Łój Krzysztof II PL-0436-20-10919 2020-09-02 19:04:56 A131BE11
203 Fudała Jacek PL-0278-20-1335 2020-09-02 19:05:04 A1D1ACC4
204 Warda Mirosław III PL-0211-20-8118 2020-09-02 19:05:13 A19372C1
205 Banach Sławomir PL-014-20-8758 2020-09-02 19:05:22 A157DEF6
206 Grzywa Mateusz II PL-012-20-6019 2020-09-02 19:05:34 A194B475
207 Team Mrowiec - Worciak PL-023-20-6377 2020-09-02 19:05:41 A1D18E53
208 Mocarski Tadeusz i Witold PL-0384-20-235 2020-09-02 19:05:52 A131E182
209 Centrum Hodowlane Europa Lech & Rycombel PL-0455-20-3137 2020-09-02 19:06:00 A145F941
210 LYSY PL-03-20-60 2020-09-02 19:06:09 A1938137
211 Jaguś R. - Baran M. Team V PL-0275-20-5716 2020-09-02 19:06:20 A1DA14FD
212 Herbots Jo BE-20-2133552 2020-09-02 19:06:29 A1C58FCF
213 Kozlenia Bogusława PL-0350-20-7777 2020-09-02 19:06:38 A1CEB978
214 Böke Jürgen DV-08852-20-203 2020-09-02 19:06:46 A1D1D443
215 Warda Mirosław III PL-0211-20-8116 2020-09-02 19:06:58 A11043DF
216 Kulas & Tyszka PL-013-20-10112 2020-09-02 19:07:12 A194116E
217 Biernat und Kusch DV-02522-20-396 2020-09-02 19:07:20 A1CEDC6F
218 Kieda Dariusz PL-0214-20-15763 2020-09-02 19:07:37 A131DBBB
219 TEAM HOK L&N III BE-20-2118029 2020-09-02 19:07:46 A194B396
220 KACPER-MAGNUS S-99-20-302 2020-09-02 19:07:59 A1CEB181
221 Team Prezes II PL-0215-20-11401 2020-09-02 19:08:15 A1D16C5E
222 Van Win Dylan III BE-20-2118048 2020-09-02 19:08:29 A1534602
223 Karol 013 Team PL-013-20-5133 2020-09-02 19:08:38 A1CF24B2
224 Team Adam Bogusław Gryglik PL-0384-20-512 2020-09-02 19:08:46 A1936FEA
225 Team Habibi S-04-20-220 2020-09-02 19:08:54 A194FA68
226 Van Win Dylan V BE-20-2118053 2020-09-02 19:09:03 A1DA5425
227 Dawid 1 PL-0274-20-19709 2020-09-02 19:09:12 A145E965
228 Faszcza Jerzy I PL-0214-20-15550 2020-09-02 19:09:25 A1DA115A
229 Grzankowski Jarosław I PL-0466-20-1240 2020-09-02 19:09:35 A1D19E1D
230 Kurman Andrzej PL-0308-20-5088 2020-09-02 19:09:45 A1D123FB
231 Łój Krzysztof II PL-0436-20-10917 2020-09-02 19:09:56 A131BCFC
232 Jaguś R. - Baran M. Team III PL-0275-20-5641 2020-09-02 19:10:05 A1934745
233 Sucholas Monika III PL-0309-20-11755 2020-09-02 19:10:13 A131DBBD
234 Uciński Paweł II PL-0221-20-5402 2020-09-02 19:10:21 A194CB2F
235 Jatczak Jarosław S-99-20-1554 2020-09-02 19:10:30 A1CF270B
236 Bieniek Family Loft III S-99-20-1527 2020-09-02 19:10:39 A13B3A3C
237 Bocheńczak Jan I PL-0236-20-1605 2020-09-02 19:10:54 A1DA3F7D
238 Jaguś R. - Baran M. Team III PL-0275-20-5713 2020-09-02 19:11:07 A131D79F
239 Team-BCHB-Slovensko SK-0401-20-1148 2020-09-02 19:11:18 A1CEB14F
240 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-20-3184 2020-09-02 19:11:27 A157EC29
241 Van Win Ludwig I BE-20-2079300 2020-09-02 19:12:01 A15799E2
242 Team Prezes II PL-0311-20-683 2020-09-02 19:12:14 A1935C38
243 Herbots Jo BE-20-2133546 2020-09-02 19:12:34 A131BF13
244 TEAM Orłowski & Kozłowski PL-0489-20-4625 2020-09-02 19:12:43 A131C39C
245 Kondryszyn Krzysztof PL-0289-20-228 2020-09-02 19:12:49 A157F59B
246 Team Frątczak I PL-0187-20-8637 2020-09-02 19:12:59 A13B55BA
247 Kozlenia Artur PL-0350-20-7726 2020-09-02 19:13:10 A157EBE1
248 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-20-2867 2020-09-02 19:13:34 A13B479C
249 Wiśniewski Jan PL-0384-20-22 2020-09-02 19:13:43 A1940346
250 Półbeczko - Szomko PL-0457-20-166 2020-09-02 19:13:49 A131A67D
251 SG - Sehnke - Marzeion II DV-01648-20-409 2020-09-02 19:14:00 A131E607
252 Rutkowski Kamil PL-014-20-8109 2020-09-02 19:14:08 A194E84A
253 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-20-1554772 2020-09-02 19:14:20 A15817C9
254 Jaguś R. - Baran M. Team V PL-0275-20-6621 2020-09-02 19:14:29 A145E333
255 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD PL-0355-20-4082 2020-09-02 19:14:38 A131E6C0
256 Van Win Milan III BE-20-2079281 2020-09-02 19:14:49 A1BFC20F
257 Peter van de Merwe IV NL-20-1498598 2020-09-02 19:15:00 A1DA4739
258 Piszczała Waldemar PL-0275-20-6929 2020-09-02 19:15:09 A19388BD
259 Grala Krzysztof PL-0384-20-12279 2020-09-02 19:15:20 A1104CCB
260 Morgaś Dariusz PL-0302-20-10309 2020-09-02 19:15:28 A131E6FD
261 Przybysz Zbigniew PL-0452-20-11875 2020-09-02 19:15:51 A15825A8
262 GRANIO I PL-0214-20-3335 2020-09-02 19:16:07 A131D258
263 Książek Józef PL-0221-20-8301 2020-09-02 19:16:20 A1CF211D
264 Łój Krzysztof I PL-0436-20-10904 2020-09-02 19:16:28 A1DA4363
265 KRIS 1 PL-0296-20-9297 2020-09-02 19:16:37 A1CF0D72
266 Belgavet Seiffert Christian II BE-20-6217083 2020-09-02 19:16:46 A194EF02
267 Madej Tomasz PL-0419-20-5823 2020-09-02 19:16:55 A131B806
268 KRIS 2 PL-0296-20-9284 2020-09-02 19:17:03 A1CF2271
269 Warda Mirosław I PL-0211-20-8111 2020-09-02 19:17:12 A193F82D
270 Van Win Liam V BE-20-2118026 2020-09-02 19:17:19 A15325E1
271 KACPER-MAGNUS S-18-20-005 2020-09-02 19:18:41 A131C1DC
272 Van Win Milan II BE-20-2079279 2020-09-02 19:18:53 A15329F4
273 B. B. Młynarczyk PL-0224-20-3552 2020-09-02 19:19:02 A1DA0CCF
274 Kryniccy Marek i Michał PL-010-20-8212 2020-09-02 19:19:10 A13B36E6
275 Morgaś Dariusz PL-0302-20-10334 2020-09-02 19:19:18 A1D180C1
276 Boboc Marius II BE-20-1095145 2020-09-02 19:19:33 A1CF2EF1
277 Bieniek Family Loft II S-99-20-1537 2020-09-02 19:19:45 A1CF0FB4
278 Van Win Dylan I BE-20-2079397 2020-09-02 19:19:52 A1DA114A
279 WILKI PL-016-20-407 2020-09-02 19:20:04 A1580F8D
280 DRZAZGA & MAJCHER PL-0315-20-4028 2020-09-02 19:20:28 A1933319
281 Van Win Ludwig V BE-20-2079299 2020-09-02 19:20:54 A157A2C5
282 Peter van de Merwe III NL-20-1332280 2020-09-02 19:21:21 A1DA1A43
283 Książek Józef PL-0221-20-8379 2020-09-02 19:21:30 A1CF11C4
284 Warda Mirosław II PL-0211-20-8079 2020-09-02 19:21:43 A131CC50
285 Wojaczek - Witek PL-0119-20-3031 2020-09-02 19:21:53 A131D508
286 J.J.T. - Team PL-0411-20-812 2020-09-02 19:22:01 A1CEBE33
287 Knystautas Valdas II LTU-06-20-5935 2020-09-02 19:22:08 A19342FF
288 Jaguś R. - Baran M. Team I PL-0275-20-6606 2020-09-02 19:22:18 A193F736
289 Van Win Milan III BE-20-2079282 2020-09-02 19:22:29 A19416EF
290 Łopatowski Jan Paweł PL-014-20-6950 2020-09-02 19:22:39 A1534D89
291 Wojaczek - Witek DV-09581-20-1163 2020-09-02 19:22:48 A131A90C
292 MOREL Team & Reschke PL-0493-20-11063 2020-09-02 19:22:57 A1CF0D74
293 Warda Mirosław III PL-0211-20-8033 2020-09-02 19:23:07 A1CF0E60
294 Peter van de Merwe III NL-20-1508144 2020-09-02 19:23:20 A1581756
295 Rakowski Jarosław PL-016-20-4922 2020-09-02 19:23:31 A1934C2E
296 Bednarek & Wittstock PL-063-20-6350 2020-09-02 19:53:55 A1933D72
297 Czupryniak Tomasz PL-082-20-9420 2020-09-02 19:54:09 A194EC74
298 Vanneste - Rigole Pigeons II BE-20-3028341 2020-09-02 19:54:18 A1533FAF
299 Maciorowski Wiesław BE-20-2118939 2020-09-02 19:54:25 A1CF1894
300 Van Win Liam I BE-20-2079375 2020-09-02 19:54:33 A1DA035F
301 Faszcza Jerzy IV PL-013-20-7468 2020-09-02 19:54:59 A131DD6C
302 Szczęsny Rafał PL-0275-20-12763 2020-09-02 19:55:06 A1CEB058
303 Warda Mirosław I PL-0211-20-8034 2020-09-02 19:55:23 A1935BA8
304 Faszcza Jerzy I PL-0214-20-15535 2020-09-02 19:55:32 A1578DBA
305 Belgavet II BE-20-6217104 2020-09-02 19:55:44 A131CDC6
306 KAZURA PL-016-20-3326 2020-09-02 19:55:53 A131E3EE
307 Dawid Węgrzyniak PL-060-20-3744 2020-09-02 19:56:13 A131C31F
308 ALA PL-0466-20-2830 2020-09-02 19:56:22 A1CF13E8
309 Zaborowski Henryk i Krystyna II PL-0501-20-8 2020-09-02 19:56:32 A157E7B4
310 Vervloet Bert I BE-20-6031576 2020-09-02 19:56:41 A1940265
311 Maćkowiak Andrzej PL-0153-20-2137 2020-09-02 19:56:49 A1CF2C26
312 Team Thomas - Mazur DV-07368-20-204 2020-09-02 19:56:57 A1100ECC
313 Uciński Paweł II PL-0221-20-5404 2020-09-02 19:57:05 A10FF5F3
314 Vervloet Bert I BE-20-6031548 2020-09-02 19:57:16 A1DA1150
315 Dzwonkowski Arek PL-0275-20-15326 2020-09-02 19:57:28 A16B32AE
316 KAZURA PL-016-20-3347 2020-09-02 19:57:58 A131D277
317 Zdankowski Jerzy PL-013-20-5629 2020-09-02 19:58:07 A1937695
318 Kozlenia Bogusława PL-0350-20-7750 2020-09-02 19:58:22 A1D163C8
319 Faszcza Jerzy I PL-0214-20-15547 2020-09-02 19:58:33 A1578FA8
320 KMP Ostrołęka II PL-044-20-3599 2020-09-02 19:58:42 A157F27B
321 Warda Mirosław III PL-0211-20-8150 2020-09-02 19:58:53 A1CF14A0
322 GOLD Team PL-0187-20-7352 2020-09-02 19:59:06 A131E7CC
323 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD PL-0355-20-4008 2020-09-02 19:59:14 A131D422
324 Kotarski Dariusz PL-041-20-3313 2020-09-02 19:59:24 A1D15442
325 Kubáček Lubomír I CZ-0234-20-5921 2020-09-02 19:59:41 A1C5AC80
326 Warda Mirosław I PL-0211-20-8112 2020-09-02 19:59:50 A1935819
327 Bednarek & Wittstock PL-060-20-11409 2020-09-02 19:59:58 A15359ED
328 Mocarski Tadeusz i Witold PL-0384-20-245 2020-09-02 20:00:05 A131BE10
329 Kawecki Waldemar PL-0264-20-7057 2020-09-02 20:00:13 A131A42B
330 Bieniek Family Loft I S-99-20-1689 2020-09-02 20:00:28 A19409A0
331 KMP Ostrołęka I PL-044-20-3598 2020-09-02 20:00:36 A1941C52
332 Bury 3 PL-0344-20-13004 2020-09-02 20:01:09 A15806D1
333 Przybysz Zbigniew PL-0452-20-11862 2020-09-02 20:01:16 A1533089
334 GOLD Team PL-0187-20-7391 2020-09-02 20:02:26 A1D1AD17
335 Mamiński Mariusz PL-044-20-13495 2020-09-02 20:02:54 A194F61D
336 Piwowarczyk Adrian i Ewelina PL-0196-20-7075 2020-09-02 20:03:17 A131E42D
337 Oklesiński Marcin PL-0452-20-3610 2020-09-02 20:03:27 A1DA524E
338 Belgavet Seiffert Christian II BE-20-6217086 2020-09-02 20:03:46 A1DA0A20
339 Baranowski - Gransztof PL-03-20-22138 2020-09-02 20:03:54 A131DB94
340 Verdeyen Francis & Bart BE-20-2128406 2020-09-02 20:04:20 A1D1BCFC
341 Knystautas Valdas LTU-06-20-5959 2020-09-02 20:04:30 A19382F6
342 Szymański Grzegorz III PL-0384-20-10502 2020-09-02 20:04:37 A131E1E7
343 Mateja Adam DV-09581-20-2586 2020-09-02 20:04:52 A1CEBA9A
344 Jaguś R. - Baran M. Team II PL-0275-20-6671 2020-09-02 20:04:59 A157F689
345 Waliczak - Wrzosek PL-0302-20-7544 2020-09-02 20:05:08 A1CF0E1B
346 Sipowicz - Marzec PL-014-20-8350 2020-09-02 20:05:17 A131AA6C
347 Micek Team PL-0388-20-5061 2020-09-02 20:05:25 A131AE77
348 TEAM HOK L&N III BE-20-2079383 2020-09-02 20:05:34 A1DA42B0
349 Super Gołąb PL-0226-20-4662 2020-09-02 20:05:42 A1941794
350 Corii & Dzon Jin I NL-20-1039172 2020-09-02 20:05:50 A1104BAC
351 Pankiewicz Wojciech II BE-20-2118959 2020-09-02 20:05:59 A1580A72
352 Vervloet Bert I BE-20-6031588 2020-09-02 20:06:06 A157A3BE
353 Sipowicz - Marzec PL-0393-20-3405 2020-09-02 20:06:13 A1CF0F95
354 Fiedorowicz Andrzej PL-016-20-8740 2020-09-02 20:06:20 A158078C
355 Kaczyński & Dzięgielewski PL-044-20-2529 2020-09-02 20:06:31 A131D688
356 Mamiński Mariusz PL-044-20-13487 2020-09-02 20:08:40 A1D15DAB
357 Vervloet Bert II BE-20-6031509 2020-09-02 20:08:52 A193F394
358 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-20-3195 2020-09-02 20:09:11 A1BFB6B7
359 Van Loock - Delaet BE-20-2079590 2020-09-02 20:09:24 A194DF6C
360 Pielesiak Leszek PL-0266-20-8164 2020-09-02 20:09:49 A1941661
361 Makarewicz & Borkowski F16 PL-013-20-10117 2020-09-02 20:10:04 A1578FA4
362 Kostorz Bogdan - Czaplicki Grzegorz PL-0137-20-8180 2020-09-02 20:10:12 A1580C2E
363 Maciorowski Wiesław PL-014-20-750 2020-09-02 20:10:28 A131DFA7
364 Van Win Milan V BE-20-2079289 2020-09-02 20:10:39 A1DA0277
365 Poortvliet Jacob I NL-20-1021407 2020-09-02 20:10:48 A13B5722
366 Chłopecki Mariusz PL-0194-20-16 2020-09-02 20:11:49 A145D9F3
367 KMP Ostrołęka II PL-044-20-3582 2020-09-02 20:12:13 A194EF0E
368 Baranowscy P. R. Team PL-03-20-22146 2020-09-02 20:12:47 A1943849
369 Ojdana Zenon PL-0473-20-2627 2020-09-02 20:13:01 A15791D7
370 PREZES PL-044-20-2046 2020-09-02 20:13:11 A1DA18A5
371 Gaczyński Wiesław PL-0437-20-1635 2020-09-02 20:13:22 A131C400
372 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-20-1554810 2020-09-02 20:13:32 A153215C
373 Team Adam Bogusław Gryglik PL-0384-20-504 2020-09-02 20:13:50 A19338C4
374 Janiszewski - Mielcarek PL-0393-20-84 2020-09-02 20:14:03 A1D15BAC
375 Maciorowski Wiesław PL-014-20-7321 2020-09-02 20:14:35 A1D15BB8
376 Faszcza Jerzy III PL-0214-20-15577 2020-09-02 20:16:19 A157F4A0
377 PIKO Piotr Kowalewski PL-011-20-571 2020-09-02 20:16:29 A194E04A
378 Ośko Adaś i Hubert PL-0452-20-9930 2020-09-02 20:16:38 A1532962
379 Łopatowski Jan Paweł PL-014-20-6934 2020-09-02 20:16:46 A1CF29FF
380 Sucholas Monika II PL-0308-20-28 2020-09-02 20:16:54 A19384DF
381 Van Win Ludwig IV BE-20-2079293 2020-09-02 20:17:11 A1DA2855
382 Bednarczyk Krzysztof PL-044-20-10683 2020-09-02 20:17:21 A145E68C
383 Kucharski - Bucki DV-03319-20-356 2020-09-02 20:22:55 A131CCDB
384 Menten Ronny BE-20-2058818 2020-09-02 20:23:05 A131C331
385 Poortvliet Jacob I NL-20-1021421 2020-09-02 20:23:14 A193671D
386 Waliczak - Wrzosek PL-0302-20-7547 2020-09-02 20:24:03 A15823C9
387 Selwent & Siemianis PL-011-20-7029 2020-09-02 20:24:17 A1933E4A
388 Wojaczek - Witek II DV-09581-20-1536 2020-09-02 20:24:27 A131C764
389 Team Thomas - Mazur DV-09581-20-65 2020-09-02 20:24:36 A1581334
390 Dębkowski Grzegorz PL-0473-20-4261 2020-09-02 20:24:45 A1531FDF
391 Sucholas Paweł PL-0266-20-8145 2020-09-02 20:24:54 A1943505
392 Spasówka Sylwester III PL-0411-20-263 2020-09-02 20:25:03 A131B9BA
393 Pisanko Daniel PL-014-20-8262 2020-09-02 20:25:13 A1D9FFA7
394 Kubáček Lubomír II CZ-0234-20-6005 2020-09-02 20:25:21 A131A505
395 WG Ogrodniki PL-03-20-526 2020-09-02 20:25:31 A1D18C6D
396 Van Win Ludwig II BE-20-2079272 2020-09-02 20:25:40 A13B10CD
397 RODZINA PL-063-20-4821 2020-09-02 20:26:41 A1D1D70C
398 Krzynowek - Czyż PL-044-20-6731 2020-09-02 20:27:01 A1DA17CD
399 Faszcza Jerzy IV PL-013-20-7470 2020-09-02 20:27:13 A193861D
400 Strzyżewscy Team I PL-014-20-11293 2020-09-02 20:27:30 A1CEDDCB
401 GVC Team I PL-0349-20-7842 2020-09-02 20:27:39 A1DA09D9
402 Łukasz Błachnio II PL-214-20-1411 2020-09-02 20:27:54 A1DA5303
403 Knystautas Valdas LTU-06-20-5941 2020-09-02 20:28:03 A1938413
404 Szmagliński - Zieliński PL-0192-20-729 2020-09-02 20:28:13 A1CF267D
405 BEST- NATURAL BE-20-2118894 2020-09-02 20:28:22 A131D3D0
406 Łój Krzysztof II PL-0436-20-10923 2020-09-02 20:28:32 A131CFFD
407 Baranowski & Puchała PL-03-20-22130 2020-09-02 20:28:54 A193EF31
408 Gotowiec Rafał - Tarach Maciej i Antoni PL-0368-20-5143 2020-09-02 20:29:02 A1940601
409 Baranowski - Gransztof PL-0214-20-5553 2020-09-02 20:29:10 A131C5BA
410 Faszcza Jerzy III PL-0214-20-15573 2020-09-02 20:29:32 A157A4E8
411 Vercammen Jos BE-20-6166364 2020-09-02 20:29:48 A1CF2A70
412 Kucharski - Bucki DV-03319-20-767 2020-09-02 20:30:35 A131C0A6
413 Kroupa-Novak-Reznicek Team CZ-05-20-15 2020-09-02 20:30:45 A131D60B
414 Gonera Bogdan I PL-0103-20-2858 2020-09-02 20:30:54 A131C055
415 Van Win Liam I BE-20-2079370 2020-09-02 20:31:03 A16BAAA9
416 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-20-1554713 2020-09-02 20:31:21 A1535EA5
417 Faszcza Jerzy II PL-0214-20-15545 2020-09-02 20:32:06 A1DA25B0
418 Fiedorowicz Andrzej PL-016-20-8738 2020-09-02 20:32:15 A157F720
419 Van Win Liam II BE-20-2079642 2020-09-02 20:32:26 A13B1A99
420 Van Win Gregory I BE-20-2079319 2020-09-02 20:32:37 A13B3785
421 Peter van de Merwe I NL-20-1332210 2020-09-02 20:32:48 A158041F
422 TEAM HOK L&N III BE-20-2079313 2020-09-02 20:32:56 A1DA16D0
423 Van Win Milan II BE-20-2079276 2020-09-02 20:33:09 A1582632
424 Bieniek Family Loft I S-99-20-1699 2020-09-02 20:33:28 A1581D54
425 Fudała Jacek PL-0278-20-1333 2020-09-02 20:33:40 A1D19983
426 Uciński Paweł I PL-0221-20-5493 2020-09-02 20:33:49 A1577F07
427 Wróbel Andrzej PL-013-20-456 2020-09-02 20:34:00 A15819AE
428 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny PL-0453-20-9220 2020-09-02 20:34:12 A194155D
429 Kotek PL-0203-20-1049 2020-09-02 20:34:20 A131A6E1
430 Peter van de Merwe III NL-20-1332202 2020-09-02 20:34:29 A15817EC
431 Bednarczyk Krzysztof PL-044-20-10391 2020-09-02 20:34:38 A131B159
432 Kieda Dariusz PL-0214-20-15769 2020-09-02 20:34:47 A131AB53
433 Belgavet Seiffert Christian I BE-20-6217084 2020-09-02 20:35:04 A110118E
434 Van Win Dylan II BE-20-2118042 2020-09-02 20:35:13 A13B2A63
435 Team Achterberg NL-20-1328169 2020-09-02 20:35:23 A1936702
436 Kostorz Bogdan - Czaplicki Grzegorz II PL-0124-20-2492 2020-09-02 20:35:39 A131C55E
437 PIKO Piotr Kowalewski PL-016-20-1025 2020-09-02 20:36:12 A15785F6
438 Kryniccy Marek i Michał PL-010-20-8308 2020-09-02 20:36:21 A193698C
439 M.B.O. - KOLNO PL-013-20-12369 2020-09-02 20:37:49 A19350F9
440 Van Win Liam II BE-20-2079636 2020-09-02 20:37:58 A157A51C
441 Meyer & Zambrzycki PL-0307-20-2219 2020-09-02 20:38:09 A1D1C9CE
442 Securom.Pl PL-0478-20-10959 2020-09-02 20:38:17 A1D18040
443 Chyła Mateusz PL-047-20-9120 2020-09-02 20:38:30 A157F07D
444 Dawid 1 PL-0274-20-19715 2020-09-02 20:38:43 A131A3E0
445 Kozakowski Andrzej PL-0192-20-186 2020-09-02 20:38:58 A1CF2F05
446 Karol 013 Team PL-013-20-5137 2020-09-02 20:39:08 A1D1E004
447 Warda Mirosław II PL-0211-20-8151 2020-09-02 20:39:24 A1CEE7C6
448 Derby Brod Club CRO-20-35931 2020-09-02 20:39:33 A131E887
449 Grzywa Mateusz II PL-012-20-6060 2020-09-02 20:39:45 A1DA5267
450 Dzwonkowski Henryk PL-0275-20-9260 2020-09-02 20:39:56 A157ED0D
451 Lewandowski Kazimierz I PL-0302-20-5026 2020-09-02 20:59:42 A131AF91