MWG Mazury > Wyniki lotu

Lista startowa: LOT 3 Kwidzyn 230km


L.p. Hodowca Numer obrączki rodowej / Pigeon number Koszowanie Transponder
1 Kroupa-Novak-Reznicek Team CZ-05-20-15 2020-08-19 14:48:32 A131D60B
2 Baranowscy P. R. Team PL-03-20-22172 2020-08-19 14:48:42 A1534F1E
3 Kostorz Bogdan - Czaplicki Grzegorz PL-0137-20-8180 2020-08-19 14:48:49 A1580C2E
4 Vervloet Bert I BE-20-6031548 2020-08-19 14:48:57 A1DA1150
5 Warka 13 DV-03319-20-517 2020-08-19 14:49:12 A131AF09
6 Sucholas Paweł PL-0266-20-8248 2020-08-19 14:49:28 A1535215
7 Półbeczko - Szomko PL-0457-20-3007 2020-08-19 14:49:36 A131C376
8 Kostorz Bogdan - Czaplicki Grzegorz PL-0137-20-8200 2020-08-19 14:49:41 A1DA018B
9 Bury 1 NOR-011-20-178 2020-08-19 14:49:49 A193EC6A
10 DRZAZGA & MAJCHER PL-0315-20-4025 2020-08-19 14:49:57 A1934021
11 Szymański Grzegorz II PL-0384-20-10407 2020-08-19 14:50:06 A1582216
12 Maciorowski Wiesław PL-014-20-7321 2020-08-19 14:50:15 A1D15BB8
13 GOLD Team PL-0187-20-7391 2020-08-19 14:50:23 A1D1AD17
14 TOMI TEAM PL-012-20-12624 2020-08-19 14:50:29 A13B0853
15 Bocheńczak Jan I PL-0236-20-1630 2020-08-19 14:50:36 A1936792
16 Kulas & Tyszka PL-013-20-10112 2020-08-19 14:50:43 A194116E
17 Kimszal Patryk PL-011-20-138 2020-08-19 14:50:50 A13ABC28
18 Zając - Szymański PL-0208-20-9953 2020-08-19 14:50:59 A194E849
19 Grzywa Mateusz PL-012-20-6026 2020-08-19 14:51:07 A1DA0554
20 Wieczorek Marian-Jańca Radosław PL-072-20-275 2020-08-19 14:51:14 A131CE5B
21 Belgavet Seiffert Christian II BE-20-6217086 2020-08-19 14:51:35 A1DA0A20
22 Pankiewicz Wojciech II BE-20-2118934 2020-08-19 14:51:42 A1D15E68
23 Van Win Gregory II BE-20-2079338 2020-08-19 14:51:48 A1D188EE
24 Fiedorowicz Andrzej PL-016-20-8738 2020-08-19 14:51:55 A157F720
25 Kucharski - Bucki DV-03319-20-767 2020-08-19 14:52:09 A131C0A6
26 Łepuch I.K.D. PL-0370-20-2736 2020-08-19 14:53:04 A131C296
27 Van Win Milan V BE-20-2079292 2020-08-19 14:53:18 A1DA3530
28 Bury 1 NOR-011-20-176 2020-08-19 14:53:30 A1943930
29 GVC Team III PL-0349-20-7867 2020-08-19 14:53:38 A131D17D
30 Vervloet Bert I BE-20-6031571 2020-08-19 14:53:44 A157A27A
31 Belgavet II BE-20-6217105 2020-08-19 14:53:56 A131DDBF
32 Vanneste - Rigole Pigeons I BE-20-3028319 2020-08-19 14:54:04 A1DA2A2D
33 Kotarski Dariusz PL-041-20-3313 2020-08-19 14:54:12 A1D15442
34 Pankiewicz Wojciech II BE-20-2118933 2020-08-19 14:54:19 A1940C2C
35 Gonera Bogdan II PL-0103-20-2962 2020-08-19 14:54:26 A131E4DF
36 Gotowiec Rafał - Tarach Maciej i Antoni PL-0368-20-5142 2020-08-19 14:54:33 A194E621
37 Faszcza Jerzy III PL-0214-20-15572 2020-08-19 14:54:44 A15817ED
38 WG Roztocze PL-0215-20-11010 2020-08-19 14:55:05 A1581709
39 WALDO-DARO -TEAM PL-0264-20-7172 2020-08-19 14:55:24 A131B9CE
40 Potępski Włodzimierz PL-0211-20-7559 2020-08-19 14:55:31 A1CF24AA
41 Chyła Mateusz PL-047-20-9106 2020-08-19 14:55:53 A157DD20
42 BARANOWSKI - POGORZELEC PL-03-20-22173 2020-08-19 14:56:09 A15785AB
43 SZKLARZ - A PL-04-20-4180 2020-08-19 14:56:17 A1532AE3
44 Van Win Liam V BE-20-2118025 2020-08-19 14:56:23 A13B493A
45 Szmagliński - Zieliński PL-0192-20-729 2020-08-19 14:56:30 A1CF267D
46 Sipowicz - Marzec PL-0393-20-3405 2020-08-19 14:56:38 A1CF0F95
47 Boboc Marius II BE-20-1095134 2020-08-19 14:57:05 A1CEBC4D
48 Trójczak - Skonieczny PL-0452-20-1526 2020-08-19 14:57:28 A157EDB9
49 PIKO Piotr Kowalewski PL-016-20-1025 2020-08-19 14:57:35 A15785F6
50 Zaborowski Henryk i Krystyna II PL-0501-20-14 2020-08-19 14:57:42 A193F568
51 Uciński Paweł I PL-0221-20-5471 2020-08-19 14:57:49 A19404FA
52 Peter van de Merwe I NL-20-1332270 2020-08-19 14:58:01 A1DA1094
53 Dzwonkowski Mateusz PL-0275-20-15426 2020-08-19 14:58:08 A13B4A27
54 Van Win Liam II BE-20-2079641 2020-08-19 14:58:15 A16B3577
55 Gaczyński Wiesław PL-0437-20-1635 2020-08-19 14:58:22 A131C400
56 Sucholas Monika III PL-0308-20-170 2020-08-19 14:58:29 A1D158A8
57 Team-BCHB-Slovensko SK-0777-20-14 2020-08-19 14:58:36 A1CEBCD7
58 Łopatowski Jan Paweł PL-014-20-6934 2020-08-19 14:58:53 A1CF29FF
59 Czupryniak Tomasz PL-082-20-9420 2020-08-19 14:59:13 A194EC74
60 Jędrzejczyk Bogusław PL-0478-20-1633 2020-08-19 14:59:22 A145DEBB
61 Boboc Marius BE-20-1095112 2020-08-19 14:59:53 A157CB67
62 Po Ra Pi PL-0280-20-5514 2020-08-19 15:00:06 A1D1D6D5
63 Bieniek Family Loft I S-99-20-1689 2020-08-19 15:00:13 A19409A0
64 Vanneste - Rigole Pigeons I BE-20-3028315 2020-08-19 15:00:21 A1582B32
65 Wojaczek - Witek II DV-09581-20-1536 2020-08-19 15:00:28 A131C764
66 Rakowski Jarosław PL-016-20-4924 2020-08-19 15:00:35 A1CEDC74
67 Peter van de Merwe I NL-20-1508111 2020-08-19 15:00:42 A1536DFF
68 GVC Team III PL-0347-20-1021 2020-08-19 15:00:50 A157F5F9
69 Mocarski Tadeusz i Witold PL-0384-20-212 2020-08-19 15:00:57 A131D791
70 Wiczling Tomasz PL-063-20-10156 2020-08-19 15:01:03 A131B8EA
71 Śmieszkowicz Arkadiusz PL-0496-20-203 2020-08-19 15:01:13 A1DA0DB2
72 Bocheńczak Jan II PL-0236-20-1948 2020-08-19 15:01:21 A1DA09E6
73 Łopatowski Jan Paweł PL-014-20-6901 2020-08-19 15:01:29 A1312F31
74 Van Win Gregory IV BE-20-2118058 2020-08-19 15:01:38 A194E054
75 Maćkowiak Andrzej PL-0153-20-2139 2020-08-19 15:01:47 A194E7F3
76 GOLD Team PL-0187-20-7400 2020-08-19 15:01:54 A1CF2F13
77 Van Win Gregory III BE-20-2118045 2020-08-19 15:02:01 A1943CBD
78 Fiedorowicz Andrzej PL-016-20-8740 2020-08-19 15:02:08 A158078C
79 Gotowiec Rafał - Tarach Maciej i Antoni PL-0368-20-5129 2020-08-19 15:02:24 A194F6C1
80 Vervloet Bert II BE-20-6031509 2020-08-19 15:02:31 A193F394
81 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-20-1554810 2020-08-19 15:02:42 A153215C
82 WG Warmia PL-0350-20-11707 2020-08-19 15:02:57 A1578F8B
83 Jaguś R. - Baran M. Team III PL-0275-20-5620 2020-08-19 15:03:03 A1CF220F
84 KMP Ostrołęka I PL-044-20-3597 2020-08-19 15:03:10 A157F0C3
85 Janiszewski - Mielcarek PL-0393-20-84 2020-08-19 15:03:17 A1D15BAC
86 Team Adam Bogusław Gryglik PL-0384-20-513 2020-08-19 15:03:23 A13B36DC
87 VICTOR PL-0384-20-13810 2020-08-19 15:03:39 A1CF0CDD
88 Pankiewicz Wojciech I BE-20-2057658 2020-08-19 15:03:46 A1D12B3B
89 Belgavet Seiffert Christian II BE-20-6217083 2020-08-19 15:03:53 A194EF02
90 Dzwonkowski Mateusz PL-0275-20-15437 2020-08-19 15:04:01 A1943590
91 Bednarczyk Krzysztof PL-044-20-10383 2020-08-19 15:04:08 A1C5BD16
92 Gonera Bogdan I PL-0103-20-2858 2020-08-19 15:04:17 A131C055
93 Faszcza Jerzy IV PL-013-20-7470 2020-08-19 15:04:24 A193861D
94 DRZAZGA & MAJCHER PL-0315-20-4028 2020-08-19 15:04:32 A1933319
95 Van Win Ludwig V BE-20-2079298 2020-08-19 15:04:44 A19418C8
96 Gutowski Wojciech i Józef PL-014-20-6118 2020-08-19 15:04:52 A153706F
97 Poortvliet Jacob I NL-20-1021407 2020-08-19 15:05:01 A13B5722
98 Ośko Adaś i Hubert PL-0452-20-9908 2020-08-19 15:05:19 A194EB0B
99 PIKO Piotr Kowalewski PL-011-20-568 2020-08-19 15:05:32 A157EBC2
100 Corii & Dzon Jin I NL-20-1039205 2020-08-19 15:05:39 A1DA3D9D
101 Vercammen Jos BE-20-6166376 2020-08-19 15:05:52 A1CF16BD
102 Łukasz Błachnio II PL-214-20-1411 2020-08-19 15:06:03 A1DA5303
103 Van Win Milan II BE-20-2079258 2020-08-19 15:06:13 A1102F1F
104 Corii & Dzon Jin I NL-20-1039202 2020-08-19 15:06:21 A13B4FDA
105 Peter van de Merwe I NL-20-1332210 2020-08-19 15:06:40 A158041F
106 Van Win Dylan III BE-20-2079315 2020-08-19 15:06:48 A16BD4FC
107 Mamiński Mariusz PL-044-20-13487 2020-08-19 15:06:56 A1D15DAB
108 Van Win Gregory IV BE-20-2118057 2020-08-19 15:07:12 A157A4BB
109 Łopatowski Jan Paweł PL-014-20-6959 2020-08-19 15:07:19 A1CF26FC
110 Rospłoch Janusz & Mariusz NL-20-1611056 2020-08-19 15:07:27 A1460BA1
111 KMP Ostrołęka I PL-044-20-3596 2020-08-19 15:07:35 A1DA4F79
112 Ostapiuk Sylwester PL-0302-20-9847 2020-08-19 15:07:45 A1938468
113 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny PL-0453-20-9220 2020-08-19 15:07:53 A194155D
114 Pankiewicz Wojciech I BE-20-2118944 2020-08-19 15:08:00 A1CEF8D2
115 Dębkowski Grzegorz PL-0473-20-4261 2020-08-19 15:08:06 A1531FDF
116 Kostorz Bogdan - Czaplicki Grzegorz PL-0137-20-8177 2020-08-19 15:08:13 A15776DD
117 Team Thomas - Mazur DV-07368-20-209 2020-08-19 15:08:42 A1D16D7C
118 Van Win Liam I BE-20-2079373 2020-08-19 15:08:54 A158174A
119 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-20-1554734 2020-08-19 15:09:15 A157D7E8
120 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-20-1554749 2020-08-19 15:09:30 A194107C
121 Uciński Paweł II PL-0221-20-5401 2020-08-19 15:09:41 A1941C53
122 DRZAZGA & MAJCHER PL-0438-20-954 2020-08-19 15:09:52 A1D1CA48
123 Van Win Liam II BE-20-2079640 2020-08-19 15:10:32 A1BFBD8F
124 SIŁA W LOCIE - GRAZDA PL-0402-20-5523 2020-08-19 15:10:43 A131C683
125 TEAM HOK L&N III BE-20-2079384 2020-08-19 15:10:49 A157921A
126 Knystautas Valdas LTU-06-20-5959 2020-08-19 15:10:56 A19382F6
127 Belgavet Seiffert Christian I BE-20-6217085 2020-08-19 15:11:06 A157E669
128 Spasówka Sylwester III PL-0411-20-268 2020-08-19 15:11:16 A13B0848
129 Czapliński Tomasz PL-0344-20-13750 2020-08-19 15:11:25 A193F48A
130 Team Schumacher Jörn - Mazur Christoph DV-09581-20-52 2020-08-19 15:11:35 A1BFA2EA
131 Falkowski Zbigniew PL-010-20-7151 2020-08-19 15:11:42 A13B1BE6
132 Krupa Krzysztof DV-03904-20-799 2020-08-19 15:11:50 A1CEA162
133 Ostapiuk Sylwester PL-0302-20-9839 2020-08-19 15:11:58 A1D1CED9
134 Corii & Dzon Jin III NL-20-1039194 2020-08-19 15:12:10 A15328E4
135 Poortvliet Jacob II NL-20-1021415 2020-08-19 15:12:24 A1CEBCF7
136 Dzwonkowski Arek PL-0274-20-17326 2020-08-19 15:12:31 A158243C
137 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-20-1554782 2020-08-19 15:12:38 A1533D78
138 Kryniccy Marek i Michał PL-010-20-8309 2020-08-19 15:12:51 A1532A01
139 Rumiński Tomasz I PL-0326-20-10452 2020-08-19 15:13:09 A1CEDD5D
140 Sucholas Monika I PL-0309-20-11733 2020-08-19 15:13:16 A1CF2BCF
141 Kapłon Roman PL-0287-20-771 2020-08-19 15:13:29 A15801E6
142 ALA PL-0466-20-2848 2020-08-19 15:13:49 A131C36B
143 B. B. Młynarczyk PL-0224-20-3302 2020-08-19 15:13:59 A1935D42
144 Strzyżewscy Team I PL-014-20-11293 2020-08-19 15:14:06 A1CEDDCB
145 KRIS 1 PL-0296-20-9279 2020-08-19 15:14:14 A194ED42
146 Urbaniec Albert PL-0275-20-22544 2020-08-19 15:14:22 A1CEF4FC
147 Kryniccy Marek i Michał PL-010-20-8221 2020-08-19 15:14:31 A1935EDA
148 Van Win Liam III BE-20-2079638 2020-08-19 15:14:55 A1DA5145
149 Sucholas Monika I PL-0309-20-11736 2020-08-19 15:15:04 A1D15CA8
150 RODZINA PL-063-20-4821 2020-08-19 15:15:11 A1D1D70C
151 Szmagliński - Zieliński PL-0192-20-709 2020-08-19 15:15:19 A10ABA62
152 Sucholas Monika I PL-0309-20-11732 2020-08-19 15:15:27 A193F805
153 Mielczarek Mirosław PL-014-20-6319 2020-08-19 15:15:35 A1CF2F82
154 Półbeczko - Szomko PL-0457-20-155 2020-08-19 15:15:42 A145D555
155 Rumiński Tomasz I PL-0326-20-10437 2020-08-19 15:16:13 A1D16B96
156 LYSY PL-03-20-140 2020-08-19 15:16:20 A13B5B51
157 Dzwonkowski Mateusz PL-0275-20-15317 2020-08-19 15:16:34 A1DA25B3
158 Corii & Dzon Jin III NL-20-1039144 2020-08-19 15:16:42 A15320F5
159 Kulas & Tyszka PL-013-20-10119 2020-08-19 15:16:49 A157E98D
160 Kozakowski Andrzej PL-0192-20-171 2020-08-19 15:16:58 A1CF0D37
161 Team Frątczak I PL-0187-20-8606 2020-08-19 15:17:09 A1534457
162 Team Frątczak I PL-0187-20-8611 2020-08-19 15:17:29 A1105026
163 Meyer & Zambrzycki PL-0307-20-2243 2020-08-19 15:17:38 A157EDB4
164 Skowronki 405 PL-0405-20-901 2020-08-19 15:17:48 A1D1DB5B
165 Belgavet Seiffert Christian III BE-20-6217100 2020-08-19 15:17:55 A19358C8
166 Boboc Marius BE-20-1095089 2020-08-19 15:18:05 A157C9F1
167 Vanneste - Rigole Pigeons III BE-20-3028343 2020-08-19 15:18:25 A1DA2940
168 Bury 3 PL-0344-20-13004 2020-08-19 15:18:38 A15806D1
169 Waliczak - Wrzosek PL-0302-20-7544 2020-08-19 15:18:47 A1CF0E1B
170 FLAMIT II PL-0287-20-9745 2020-08-19 15:18:55 A1319C41
171 Uciński Paweł I PL-0221-20-5470 2020-08-19 15:19:03 A131A8A9
172 Trójczak - Skonieczny PL-01-20-524 2020-08-19 15:19:11 A1937EB3
173 Leonauskas Rimvydas I LTU-02-20-2871 2020-08-19 15:19:19 A1533E5B
174 Szymański Grzegorz I PL-0384-20-10503 2020-08-19 15:19:26 A1533FCD
175 Kotek PL-0203-20-1016 2020-08-19 15:19:37 A1935DFD
176 Kazimierz & Zbigniew PL-0214-20-353 2020-08-19 15:19:48 A19384DB
177 Pisanko Daniel PL-014-20-8239 2020-08-19 15:19:58 A19353CF
178 Belgavet Seiffert Christian II BE-20-6217092 2020-08-19 15:20:10 A1DA02AF
179 Dr. Henk de Weerd Pigeon III NL-20-1554750 2020-08-19 15:20:18 A194FB59
180 PIKO Piotr Kowalewski PL-011-20-571 2020-08-19 15:20:32 A194E04A
181 Van Win Milan II BE-20-2079280 2020-08-19 15:24:18 A1BFBE79
182 Lewandowski Kazimierz I PL-0302-20-5138 2020-08-19 15:24:25 A19405FF
183 Szymborski Tadeusz PL-014-20-127 2020-08-19 15:24:40 A1D1CCFD
184 Selwent & Siemianis PL-011-20-14066 2020-08-19 15:24:53 A1D17739
185 Krzynowek - Czyż PL-044-20-6208 2020-08-19 15:25:00 A1533212
186 Team Achterberg NL-20-1328159 2020-08-19 15:25:09 A1CF261D
187 Trójczak - Skonieczny PL-0452-20-1678 2020-08-19 15:25:16 A131B160
188 Rutkowski Kamil PL-014-20-8123 2020-08-19 15:25:25 A1D1D6BB
189 Böke Jürgen DV-08852-20-228 2020-08-19 15:25:33 A1D1B2B8
190 Wróbel Andrzej PL-013-20-452 2020-08-19 15:25:48 A1534C6D
191 Van Win Ludwig II BE-20-2079386 2020-08-19 15:26:36 A194B1B0
192 KMP Ostrołęka I PL-044-20-3588 2020-08-19 15:26:46 A1533DAD
193 SZKLARZ - A PL-04-20-4001 2020-08-19 15:26:52 A131E5C6
194 Jatczak Jarosław S-99-20-1544 2020-08-19 15:27:05 A1CEA625
195 Spasówka Sylwester II PL-0411-20-257 2020-08-19 15:27:13 A19340DF
196 Vanneste - Rigole Pigeons II BE-20-3028341 2020-08-19 15:27:21 A1533FAF
197 RODZINA PL-063-20-2620 2020-08-19 15:27:30 A157A2F9
198 Baranowski & Puchała PL-03-20-22120 2020-08-19 15:27:46 A19406ED
199 Dawid 2 PL-0285-20-13110 2020-08-19 15:27:53 A13ABDE3
200 Warda Mirosław IV PL-0211-20-8288 2020-08-19 15:28:02 A1D1C1B0
201 PAULINA NYCZ - WALKA O ODDECH PL-0163-20-711 2020-08-19 15:28:12 A1CEDEB7
202 Błachnio Łukasz PL-0214-20-1541 2020-08-19 15:28:26 A131D856
203 Lewandowski Kazimierz I PL-0302-20-5042 2020-08-19 15:28:37 A1CF2B4B
204 Krasiński Bogdan-Tadeusz PL-014-20-11925 2020-08-19 15:28:46 A1CF2616
205 K. i P. Ramotowscy PL-013-20-3830 2020-08-19 15:28:54 A193EA8F
206 Meyer & Zambrzycki PL-0307-20-2219 2020-08-19 15:29:04 A1D1C9CE
207 Van Loock - Delaet BE-20-2079587 2020-08-19 15:29:12 A1DA3DF1
208 Kozakowski Andrzej PL-0192-20-167 2020-08-19 15:29:21 A1D1589C
209 Centrum Hodowlane Europa Lech & Rycombel PL-0455-20-3102 2020-08-19 15:29:28 A131D7C9
210 Sucholas Monika III PL-0309-20-11755 2020-08-19 15:29:39 A131DBBD
211 Knystautas Valdas II LTU-06-20-5908 2020-08-19 15:29:47 A1D1D187
212 Zdankowski Jerzy PL-013-20-5633 2020-08-19 15:29:53 A1936D62
213 Vanwinkel Jef I BE-20-2094272 2020-08-19 15:30:00 A1535DCB
214 Zgud Robert - Koniecko Michał PL-0206-20-2652 2020-08-19 15:30:08 A131D169
215 Securom.Pl PL-0478-20-10959 2020-08-19 15:30:16 A1D18040
216 Derby Brod Club CRO-20-33235 2020-08-19 15:30:29 A13A0245
217 Vanneste - Rigole Pigeons I BE-20-3028321 2020-08-19 15:30:36 A153625A
218 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD PL-0355-20-4083 2020-08-19 15:30:45 A131B161
219 TEAM HOK L&N V BE-20-2118055 2020-08-19 15:30:59 A15817EE
220 Knap Piotr PL-0236-20-1705 2020-08-19 15:31:06 A1D181C2
221 Grzankowski Jarosław II PL-0466-20-1219 2020-08-19 15:31:14 A1CEE776
222 Bednarczyk Krzysztof PL-044-20-10683 2020-08-19 15:31:41 A145E68C
223 Książek Józef PL-0221-20-8362 2020-08-19 15:31:51 A1D17A6D
224 Ojdana Zenon PL-0473-20-2630 2020-08-19 15:31:58 A1DA2945
225 Sucholas Paweł PL-0266-20-8249 2020-08-19 15:32:07 A194106E
226 Kozlenia Bogusława PL-0350-20-7777 2020-08-19 15:32:17 A1CEB978
227 Lada Slawek II DV-02899-20-332 2020-08-19 15:32:26 A1CEF913
228 Jaguś R. - Baran M. Team IV PL-0275-20-5614 2020-08-19 15:32:34 A1D17CAD
229 Knap Piotr AU-CHICAGO-20-915 2020-08-19 15:32:48 A131A21D
230 Czerwiński Sławomir I PL-03-20-8759 2020-08-19 15:32:59 A15348C6
231 MOREL Team & Reschke PL-0493-20-11080 2020-08-19 15:33:06 A1CF10D4
232 Zaborowski Henryk i Krystyna I PL-0501-20-3 2020-08-19 15:33:13 A1BFC209
233 Van Win Milan I BE-20-6031572 2020-08-19 15:33:20 A15816F6
234 Waliczak - Wrzosek PL-0302-20-7547 2020-08-19 15:33:42 A15823C9
235 Grzywa Mateusz PL-012-20-6020 2020-08-19 15:33:54 A19415F8
236 Lada Slawek III DV-02899-20-446 2020-08-19 15:34:05 A131E8CD
237 Van Win Gregory III BE-20-2118065 2020-08-19 15:34:12 A1CF0FF4
238 KAZURA PL-016-20-3347 2020-08-19 15:34:19 A131D277
239 FLAMIT PL-0287-20-9711 2020-08-19 15:34:27 A15822E8
240 Mazur Christoph II DV-09581-20-154 2020-08-19 15:34:35 A131CCD1
241 Bury 1 NOR-011-20-179 2020-08-19 15:34:45 A1581C5B
242 Boboc Marius BE-20-1095107 2020-08-19 15:35:01 A157A99C
243 Peter van de Merwe IV NL-20-1332201 2020-08-19 15:35:09 A157D522
244 Szmagliński - Zieliński PL-0192-20-714 2020-08-19 15:35:16 A1CEF7CB
245 Filipkowski Mariusz PL-013-20-6262 2020-08-19 15:35:24 A131DE89
246 TEAM HOK L&N IV BE-20-2079380 2020-08-19 15:35:31 A1940EB2
247 Peter van de Merwe II NL-20-1508158 2020-08-19 15:35:47 A1534739
248 Książek Józef PL-0221-20-8358 2020-08-19 15:35:56 A1D15CE7
249 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-20-2924 2020-08-19 15:36:26 A1D1BED4
250 Vervloet Bert I BE-20-6031577 2020-08-19 15:36:44 A13B40D4
251 Jaguś R. - Baran M. Team II PL-0275-20-6668 2020-08-19 15:37:07 A1DA00AC
252 Chlebus Jarosław PL-016-20-2099 2020-08-19 15:37:16 A14602BD
253 Książek Józef PL-0221-20-8301 2020-08-19 15:37:25 A1CF211D
254 Waliczak - Wrzosek PL-0302-20-7532 2020-08-19 15:37:44 A1D18F3D
255 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-20-733 2020-08-19 15:37:51 A1D1D1CA
256 Grzankowski Jarosław I PL-0466-20-1230 2020-08-19 15:38:00 A1D1D050
257 Kądziela Jan PL-05-20-9765 2020-08-19 15:38:08 A193836C
258 Kieda Dariusz PL-0214-20-15769 2020-08-19 15:38:17 A131AB53
259 Vercammen Lars BE-20-6166460 2020-08-19 15:38:33 A131BEA5
260 Falkowski Zbigniew PL-010-20-7155 2020-08-19 15:38:45 A131D15F
261 Jaguś R. - Baran M. Team I PL-0275-20-6607 2020-08-19 15:39:09 A1DA035A
262 Van Win Dylan V BE-20-2079339 2020-08-19 15:39:19 A15819C4
263 Corii & Dzon Jin II NL-20-1039122 2020-08-19 15:39:29 A1536FD9
264 Poortvliet Jacob I NL-20-1021416 2020-08-19 15:39:37 A1581418
265 Lewandowski Kazimierz I PL-0302-20-5068 2020-08-19 15:39:44 A1D1D70D
266 Faszcza Jerzy IV PL-013-20-7469 2020-08-19 15:39:53 A1937D7F
267 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-20-12038 2020-08-19 15:40:04 A1102B6A
268 WOLI PL-016-20-4 2020-08-19 15:40:18 A1D19A1B
269 Faszcza Jerzy III PL-0214-20-15577 2020-08-19 15:40:27 A157F4A0
270 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-20-3178 2020-08-19 15:40:36 A1577E19
271 Selwent & Siemianis PL-011-20-14067 2020-08-19 15:40:44 A19359A7
272 Team Palarscy PL-0417-20-1883 2020-08-19 15:40:57 A1536817
273 Grzankowski Jarosław I PL-0466-20-1259 2020-08-19 15:41:06 A1D1D7FE
274 Van Win Milan V BE-20-2079291 2020-08-19 15:41:49 A1582620
275 Dłuski Krzysztof i Kamil PL-03-20-24037 2020-08-19 15:42:00 A15817BE
276 Zając - Szymański PL-0208-20-9910 2020-08-19 15:42:07 A157EC08
277 THONE Jos Pigeons BE-20-5040317 2020-08-19 15:42:14 A131A782
278 Jaguś R. - Baran M. Team II PL-0275-20-6603 2020-08-19 15:42:22 A157A2FD
279 Faszcza Jerzy I PL-0214-20-15547 2020-08-19 15:42:29 A1578FA8
280 TOMI TEAM PL-012-20-12656 2020-08-19 15:42:39 A131CE64
281 Jatczak Jarosław S-99-20-1554 2020-08-19 15:42:57 A1CF270B
282 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny PL-0453-20-9210 2020-08-19 15:43:17 A1581B6D
283 WILKI PL-016-20-407 2020-08-19 15:43:26 A1580F8D
284 WG Ogrodniki PL-03-20-526 2020-08-19 15:43:36 A1D18C6D
285 Kroupa-Novak-Reznicek Team CZ-0127-20-618 2020-08-19 15:43:45 A131D2E1
286 D.M.DUNDA PL-0463-20-1704 2020-08-19 15:43:54 A1CF24B5
287 Czerwiński Sławomir I PL-03-20-8741 2020-08-19 15:44:04 A1BFC048
288 Biernat und Kusch DV-02522-20-408 2020-08-19 15:44:18 A1CF2A03
289 Mamiński Mariusz PL-044-20-13476 2020-08-19 15:44:26 A1D1D6C2
290 Vanneste - Rigole Pigeons I BE-20-3028333 2020-08-19 15:44:33 A153657D
291 Chłopek Andrzej PL-0357-20-3126 2020-08-19 15:44:43 A131A6BB
292 M.B.O. - KOLNO PL-013-20-12369 2020-08-19 15:44:58 A19350F9
293 Van Win Milan IV BE-20-2079369 2020-08-19 15:45:29 A1577E7D
294 Balkus Waldemar PL-011-20-9251 2020-08-19 15:45:43 A1D15715
295 Kubáček Lubomír I CZ-0234-20-5883 2020-08-19 15:45:51 A131A5C3
296 Gudz Yevheniy II DV-08867-20-758 2020-08-19 15:46:00 A1CEF71A
297 B. B. Młynarczyk PL-0224-20-3546 2020-08-19 15:46:16 A1CEEA40
298 Gaczyński Wiesław PL-0437-20-1629 2020-08-19 15:46:23 A131DEA9
299 Van Win Ludwig I BE-20-2079288 2020-08-19 15:46:30 A15345DD
300 Poortvliet Jacob II NL-20-1021410 2020-08-19 15:46:39 A1D15A75
301 THONE Jos Pigeons BE-20-5040321 2020-08-19 15:46:54 A131E866
302 DREAM LOFT Veulemans Jos BE-20-2016098 2020-08-19 15:47:19 A1BFC213
303 Zaborowski Henryk i Krystyna I PL-0501-20-4 2020-08-19 15:47:29 A157F4E9
304 Warda Mirosław III PL-0211-20-8040 2020-08-19 15:47:37 A1937643
305 Pisanko Daniel PL-014-20-8235 2020-08-19 15:47:47 A193490E
306 Vanneste - Rigole Pigeons III BE-20-3028316 2020-08-19 15:47:58 A1DA4F43
307 Berckmans Roger BE-20-2129946 2020-08-19 15:48:06 A1D17F76
308 Szczerba Mirosław PL-0397-20-181 2020-08-19 15:48:22 A1D1C13C
309 Van Win Gregory I BE-20-2079319 2020-08-19 15:48:30 A13B3785
310 Peter van de Merwe III NL-20-1508119 2020-08-19 15:48:40 A11027D2
311 GOLD Team PL-0187-20-7392 2020-08-19 15:48:51 A1940EA5
312 Kubáček Lubomír II CZ-0234-20-5982 2020-08-19 15:49:01 A131C71D
313 Kurman Andrzej PL-0308-20-5072 2020-08-19 15:49:10 A1D179C5
314 Kądziela Jan PL-05-20-9760 2020-08-19 15:50:11 A1D15E31
315 Toma Arkadiusz PL-0274-20-440 2020-08-19 15:50:20 A131ACA9
316 Vanwinkel Jef I BE-20-2094277 2020-08-19 15:50:30 A1577DDB
317 KRIS 2 PL-0296-20-9250 2020-08-19 15:50:37 A1CF2BDA
318 Szymański Grzegorz I PL-0384-20-10419 2020-08-19 15:50:50 A1534BB4
319 Grzankowski Jarosław II PL-0466-20-1202 2020-08-19 15:50:57 A1934FD7
320 Van Win Milan III BE-20-2079283 2020-08-19 15:51:05 A1DA1968
321 Ojdana Zenon PL-0473-20-2629 2020-08-19 15:51:19 A1DA4737
322 GVC Team I PL-0349-20-7840 2020-08-19 15:51:33 A1D1175C
323 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-20-1554726 2020-08-19 15:51:42 A13B4DA9
324 Bury 2 NOR-011-20-164 2020-08-19 15:51:51 A13B47AF
325 Micek Team PL-0388-20-5083 2020-08-19 15:52:05 A131BBC2
326 Team Mrowiec - Worciak PL-023-20-6378 2020-08-19 15:52:14 A1934218
327 Sipowicz - Marzec PL-0393-20-3401 2020-08-19 15:52:22 A1535C2C
328 Ostapiuk Sylwester PL-0302-20-9846 2020-08-19 15:52:36 A1D16BAB
329 Walczak Dawid PL-0352-20-1983 2020-08-19 15:52:46 A1D1D397
330 Baranowski - Gransztof PL-03-20-22410 2020-08-19 15:52:53 A131A5E3
331 Czapliński Tomasz III PL-0344-20-13382 2020-08-19 15:53:06 A1532A19
332 Kawecki Waldemar PL-016-20-33 2020-08-19 15:53:13 A131DDC2
333 Jaguś R. - Baran M. Team IV PL-0275-20-5644 2020-08-19 15:53:27 A1CEF9B0
334 Łój Krzysztof II PL-0436-20-10917 2020-08-19 15:53:38 A131BCFC
335 GVC Team III PL-0349-20-7878 2020-08-19 15:53:55 A145EF90
336 Karol 013 Team PL-013-20-5101 2020-08-19 15:54:03 A1CF2F10
337 Belgavet Seiffert Christian I BE-20-6217076 2020-08-19 15:54:12 A15825B5
338 Madej Tomasz PL-0419-20-5823 2020-08-19 15:54:32 A131B806
339 Karol 013 Team PL-013-20-5108 2020-08-19 15:54:42 A1CEB93B
340 Karol 013 Team PL-013-20-5133 2020-08-19 15:54:52 A1CF24B2
341 Faszcza Jerzy II PL-0214-20-15551 2020-08-19 15:55:03 A1532910
342 Peter van de Merwe II NL-20-1508120 2020-08-19 15:55:16 A1BFBAD5
343 Szczęsny Rafał PL-0275-20-12766 2020-08-19 15:55:29 A157B0DC
344 Czapliński Tomasz PL-0344-20-13752 2020-08-19 15:55:41 A1BFB7A2
345 Team Palarscy PL-0417-20-1854 2020-08-19 15:55:51 A1C58D5C
346 Chyła Mateusz PL-047-20-9102 2020-08-19 15:56:00 A1533627
347 Vanneste - Rigole Pigeons II BE-20-3028344 2020-08-19 15:56:15 A1941F19
348 Pielesiak Leszek PL-0266-20-8191 2020-08-19 15:56:35 A15817EA
349 Dr. Henk de Weerd Pigeon III NL-20-1554746 2020-08-19 15:56:45 A13B585E
350 Dłuski Krzysztof i Kamil PL-03-20-24016 2020-08-19 15:56:53 A15326D5
351 Oleksiak Zbigniew PL-053-20-2782 2020-08-19 15:57:04 A145E5FE
352 Verdeyen Francis & Bart BE-20-6139888 2020-08-19 15:57:18 A15829F8
353 Piszczała Waldemar PL-0275-20-6909 2020-08-19 15:57:34 A1937461
354 Van Win Milan II BE-20-2079275 2020-08-19 15:57:46 A1BFBC9C
355 Team Habibi PL-013-20-6700 2020-08-19 15:57:56 A1CF17D8
356 Bednarczyk Krzysztof PL-044-20-10391 2020-08-19 15:58:08 A131B159
357 Jaguś R. - Baran M. Team V PL-0275-20-6621 2020-08-19 15:58:22 A145E333
358 Chyła Mateusz PL-047-20-9123 2020-08-19 15:58:40 A15328A4
359 M.B.O. - KOLNO PL-013-20-12371 2020-08-19 15:58:47 A1D156CF
360 Baranowscy P. R. Team PL-03-20-22257 2020-08-19 15:59:11 A1535C31
361 Ośko Hubert PL-0452-20-9921 2020-08-19 15:59:20 A13B10EE
362 Wiczling Tomasz PL-063-20-10147 2020-08-19 15:59:37 A14619D4
363 Warda Mirosław I PL-0211-20-8034 2020-08-19 15:59:49 A1935BA8
364 Faszcza Jerzy II PL-0214-20-15565 2020-08-19 15:59:58 A1DA4B3E
365 Jatczak Jarosław S-99-20-1546 2020-08-19 16:00:11 A1CEFF8A
366 Urbaniec Albert PL-0275-20-22541 2020-08-19 16:00:21 A13B308B
367 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-20-14331 2020-08-19 16:00:38 A1D183C9
368 COLA PL-014-20-6704 2020-08-19 16:00:48 A16B3B61
369 Faszcza Jerzy II PL-0214-20-15545 2020-08-19 16:00:57 A1DA25B0
370 Sipowicz - Marzec PL-0393-20-3413 2020-08-19 16:01:06 A1DA4CF9
371 Łój Krzysztof I PL-0436-20-10902 2020-08-19 16:01:17 A1D1DD43
372 Team Habibi S-04-20-220 2020-08-19 16:04:43 A194FA68
373 KMP Ostrołęka I PL-044-20-3598 2020-08-19 16:04:51 A1941C52
374 Baranowski - Gransztof PL-0214-20-5510 2020-08-19 16:04:58 A1460EEA
375 Banach Sławomir PL-0466-20-744 2020-08-19 16:05:05 A1CEDC64
376 Herbots Jo BE-20-2133560 2020-08-19 16:05:11 A1462485
377 Team-BCHB-Slovensko SK-0401-20-806 2020-08-19 16:05:19 A1D15C47
378 Zając - Szymański PL-0208-20-9925 2020-08-19 16:05:33 A157FE85
379 SG - Sehnke - Marzeion DV-01648-20-430 2020-08-19 16:05:44 A131D682
380 Leonauskas Rimvydas I LTU-02-20-2903 2020-08-19 16:06:06 A1D17F43
381 Szczerba Mirosław PL-0397-20-141 2020-08-19 16:06:13 A1DA4A54
382 Warda Mirosław IV PL-0211-20-8099 2020-08-19 16:06:21 A131E5D8
383 Van Win Liam IV BE-20-2079311 2020-08-19 16:06:28 A15790F9
384 Van Win Gregory III BE-20-2079324 2020-08-19 16:06:47 A157CAF8
385 Jamiński Antoni PL-013-20-858 2020-08-19 16:06:54 A1935D48
386 Super Gołąb II PL-0226-20-4705 2020-08-19 16:07:01 A1D1CC15
387 Biernat und Kusch DV-02522-20-366 2020-08-19 16:07:08 A1CF0E49
388 PREZES PL-044-20-2036 2020-08-19 16:07:14 A1D1BBF4
389 Rumiński Tomasz I PL-0326-20-10438 2020-08-19 16:07:20 A1936E4F
390 Lewandowski Kazimierz II PL-0302-20-5076 2020-08-19 16:07:32 A15817CA
391 Morgaś Dariusz PL-0302-20-10312 2020-08-19 16:07:40 A1D15A76
392 Kotarski Dariusz PL-0466-20-150 2020-08-19 16:07:49 A131D270
393 Gonera Bogdan I PL-0103-20-2868 2020-08-19 16:07:55 A131A4B2
394 Super Gołąb PL-0226-20-4642 2020-08-19 16:08:03 A19406D5
395 FLAMIT II PL-0287-20-9737 2020-08-19 16:08:18 A131AADB
396 Grzywa Mateusz II PL-012-20-6063 2020-08-19 16:08:30 A157F03B
397 KMP Ostrołęka II PL-044-20-3599 2020-08-19 16:08:37 A157F27B
398 Van Win Liam V BE-20-2118021 2020-08-19 16:08:49 A153629B
399 Van Win Liam III BE-20-2079312 2020-08-19 16:09:06 A1DA5300
400 Zaborowski Henryk i Krystyna II PL-0501-20-12 2020-08-19 16:09:18 A15349F9
401 Derby Brod Club CRO-20-35931 2020-08-19 16:09:29 A131E887
402 Jaguś R. - Baran M. Team II PL-0275-20-6678 2020-08-19 16:10:07 A131D371
403 Janiszewski - Mielcarek PL-0393-20-53 2020-08-19 16:10:19 A1D16208
404 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-20-12065 2020-08-19 16:10:27 A13B176A
405 Van Win Dylan V BE-20-2118053 2020-08-19 16:10:35 A1DA5425
406 Grala Krzysztof PL-0384-20-12281 2020-08-19 16:10:50 A1CF2200
407 Ośko Hubert PL-0452-20-9916 2020-08-19 16:11:00 A1534900
408 Krupa Krzysztof DV-03904-20-946 2020-08-19 16:11:06 A131D4E8
409 Kotek PL-0203-20-1033 2020-08-19 16:11:14 A1D180F7
410 Kubáček Lubomír II CZ-0234-20-5988 2020-08-19 16:11:20 A131D697
411 Van Win Dylan III BE-20-2079231 2020-08-19 16:11:27 A1940E9B
412 Maciorowski Wiesław II PL-014-20-7400 2020-08-19 16:11:37 A1319CE2
413 Chłopecki Mariusz PL-0194-20-20 2020-08-19 16:11:46 A1C5B65F
414 Team Prezes II PL-0311-20-683 2020-08-19 16:11:58 A1935C38
415 Śmieszkowicz Arkadiusz PL-0496-20-209 2020-08-19 16:12:15 A194F977
416 Spasówka Sylwester II PL-0411-20-260 2020-08-19 16:12:26 A1D15447
417 Jaguś R. - Baran M. Team V PL-0275-20-5716 2020-08-19 16:12:34 A1DA14FD
418 Van Win Dylan I BE-20-2079397 2020-08-19 16:12:42 A1DA114A
419 Filipkowski Mariusz PL-013-20-6296 2020-08-19 16:12:50 A131B16B
420 Kozlenia Bogusława II DV-09581-20-2153 2020-08-19 16:13:07 A1CEF556
421 FLAMIT PL-0287-20-9750 2020-08-19 16:13:18 A193439F
422 Szczęsny Rafał PL-0275-20-12818 2020-08-19 16:13:26 A131A97A
423 Pielesiak Leszek PL-0266-20-8164 2020-08-19 16:13:33 A1941661
424 Jaguś R. - Baran M. Team III PL-0275-20-5625 2020-08-19 16:13:42 A19362F4
425 Van Win Ludwig V BE-20-2079305 2020-08-19 16:13:49 A1DA100E
426 KACPER-MAGNUS S-99-20-301 2020-08-19 16:13:56 A1CF2DAB
427 Śmieszkowicz Arkadiusz PL-0496-20-207 2020-08-19 16:14:05 A157A5E3
428 LYSY PL-03-20-60 2020-08-19 16:14:13 A1938137
429 Mocarski Tadeusz i Witold PL-0384-20-223 2020-08-19 16:14:21 A131BEFB
430 Vercammen Jos BE-20-6166380 2020-08-19 16:14:31 A1936511
431 Falkowski Zbigniew PL-010-20-7152 2020-08-19 16:14:50 A131A3D2
432 Bocheńczak Jan II PL-0236-20-1833 2020-08-19 16:14:58 A131DD98
433 Van Win Dylan I BE-20-2118072 2020-08-19 16:15:05 A1580BAE
434 Mamiński Mariusz PL-044-20-13495 2020-08-19 16:15:13 A194F61D
435 Kostorz Bogdan - Czaplicki Grzegorz II PL-0137-20-8047 2020-08-19 16:15:21 A131E640
436 WARKA PL-0461-20-11938 2020-08-19 16:15:35 A1582621
437 KMP Ostrołęka II PL-044-20-3586 2020-08-19 16:15:43 A13B100F
438 Knystautas Valdas LTU-06-20-5920 2020-08-19 16:15:49 A1D1DAD1
439 Van Win Gregory III BE-20-2079327 2020-08-19 16:15:59 A1DA1965
440 Team Schumacher Jörn - Mazur Christoph II DV-04745-20-256 2020-08-19 16:16:17 A131C674
441 EJB Bereźnicki Jacek BE-20-2118875 2020-08-19 16:16:27 A131E30C
442 Gudz Yevheniy I DV-08867-20-838 2020-08-19 16:16:40 A1CF1496
443 Faszcza Jerzy III PL-0214-20-15570 2020-08-19 16:16:49 A1582B37
444 Micek Team PL-0388-20-5097 2020-08-19 16:16:59 A131CEB3
445 GRANIO I PL-0214-20-5505 2020-08-19 16:17:06 A1319CE0
446 Kieda Dariusz PL-013-20-2315 2020-08-19 16:17:14 A1CF244A
447 Hallmann - Chrabkowski - Ryc PL-060-20-568 2020-08-19 16:17:23 A1DA52FC
448 Gudz Yevheniy II DV-08867-20-856 2020-08-19 16:17:30 A131C1C7
449 Uciński Paweł II PL-0221-20-5403 2020-08-19 16:17:41 A1DA0470
450 MOREL Team PL-0493-20-11077 2020-08-19 16:17:49 A1934932
451 Centrum Hodowlane Europa Lech & Rycombel PL-0455-20-3137 2020-08-19 16:17:59 A145F941
452 Grzywa Mateusz PL-012-20-6004 2020-08-19 16:18:06 A194B64B
453 Van Win Liam I BE-20-2079374 2020-08-19 16:18:14 A1536287
454 Van Win Ludwig I BE-20-2079300 2020-08-19 16:18:26 A15799E2
455 Bocheńczak Jan I PL-0236-20-1726 2020-08-19 16:18:33 A1CF26F9
456 Oklesiński Marcin PL-0452-20-3606 2020-08-19 16:18:41 A16BACC9
457 Toma Arkadiusz PL-0274-20-414 2020-08-19 16:18:49 A131E8FA
458 Sipowicz - Marzec PL-0393-20-3412 2020-08-19 16:18:57 A11040E4
459 D.M.DUNDA PL-0463-20-1973 2020-08-19 16:19:29 A1DA0E9C
460 Belgavet III BE-20-6217115 2020-08-19 16:19:58 A1319CE4
461 Van Win Ludwig II BE-20-2079309 2020-08-19 16:20:06 A13B4DDC
462 Mroczkowski - Bobowicz PL-0293-20-6523 2020-08-19 16:20:13 A131A464
463 Szmagliński - Zieliński PL-0192-20-728 2020-08-19 16:20:19 A1CF0F6A
464 Warda Mirosław IV PL-0211-20-8294 2020-08-19 16:20:26 A1D17DB9
465 Lewandowski Kazimierz II PL-0302-20-5041 2020-08-19 16:20:32 A1934D4A
466 Pielesiak Leszek PL-0266-20-8566 2020-08-19 16:20:46 A131EA4E
467 Team Adam Bogusław Gryglik PL-0384-20-512 2020-08-19 16:20:55 A1936FEA
468 Van Win Milan III BE-20-2079281 2020-08-19 16:21:04 A1BFC20F
469 Securom.Pl PL-0478-20-85 2020-08-19 16:21:10 A1CF25B9
470 Strzyżewscy Team II PL-014-20-11250 2020-08-19 16:21:18 A1CF2BAB
471 Grzywa Mateusz II PL-012-20-6060 2020-08-19 16:21:36 A1DA5267
472 Kawecki Waldemar PL-016-20-34 2020-08-19 16:21:45 A131D26F
473 ALEX II PL-012-20-14747_ 2020-08-19 16:21:52 A1942468
474 DRZAZGA & MAJCHER PL-0315-20-4008 2020-08-19 16:22:03 A1CF0159
475 Bocheńczak Jan I PL-0236-20-1720 2020-08-19 16:22:10 A1103FF2
476 TEAM HOK L&N V BE-20-2118039 2020-08-19 16:22:18 A193F3CC
477 Herbots Raf- Van Oeckel B & N BE-20-6154383 2020-08-19 16:22:25 A131E8DA
478 Maćkowiak Andrzej UKR-20-2603330 2020-08-19 16:22:33 A1535C62
479 Dzwonkowski Mateusz PL-0275-20-15419 2020-08-19 16:22:41 A1100881
480 Verdeyen Francis & Bart BE-20-6139871 2020-08-19 16:23:02 A1933F53
481 Ganswindt Raimund DV-04422-20-118 2020-08-19 16:23:26 A145E6B1
482 KMP Ostrołęka II PL-044-20-3573 2020-08-19 16:23:35 A158205F
483 THONE Jos Pigeons BE-20-5041491 2020-08-19 16:23:43 A145D29C
484 Kurman Andrzej PL-0308-20-5088 2020-08-19 16:23:50 A1D123FB
485 Jaguś R. - Baran M. Team III PL-0275-20-5641 2020-08-19 16:23:58 A1934745
486 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-20-1554772 2020-08-19 16:24:06 A15817C9
487 Mateja Adam DV-09581-20-2586 2020-08-19 16:24:12 A1CEBA9A
488 Fiedorowicz Paweł PL-016-20-9712 2020-08-19 16:24:20 A1536192
489 Kacperscy Team I PL-0220-20-6515 2020-08-19 16:24:31 A131A5C7
490 Lewandowski Kazimierz I PL-0302-20-5067 2020-08-19 16:24:53 A1CF2F0E
491 B. B. Młynarczyk PL-0224-20-3305 2020-08-19 16:25:11 A15817E3
492 Kacperscy Team I PL-0220-20-6517 2020-08-19 16:25:18 A131A48F
493 SG - Sehnke - Marzeion II DV-01648-20-447 2020-08-19 16:25:25 A131B50F
494 Peter van de Merwe IV NL-20-1498593 2020-08-19 16:25:34 A1581231
495 VICTOR PL-012-20-13614 2020-08-19 16:25:41 A1BFB5C6
496 Zając - Szymański PL-0208-20-9988 2020-08-19 16:25:50 A15818B3
497 Van Win Ludwig V BE-20-2079299 2020-08-19 16:25:57 A157A2C5
498 Czupryniak Tomasz PL-082-20-9424 2020-08-19 16:26:04 A1535532
499 FLAMIT II PL-0287-20-9742 2020-08-19 16:26:12 A1319BFD
500 Stola Roman PL-0302-20-4529 2020-08-19 16:26:40 A19336C5
501 Czerwiński Sławomir II PL-03-20-8761 2020-08-19 16:26:56 A1DA0DAC
502 Kubáček Lubomír II CZ-0234-20-5938 2020-08-19 16:27:06 A13A0251
503 Czerwiński Sławomir II PL-03-20-8813 2020-08-19 16:27:16 A1CEFADD
504 PIKO Piotr Kowalewski PL-011-20-572 2020-08-19 16:27:24 A1BFBF5D
505 GVC Team II PL-0349-20-7855 2020-08-19 16:27:32 A1935EBE
506 Magacz Sylwester PL-0274-20-864 2020-08-19 16:27:47 A1CEB052
507 KAZURA PL-0383-20-0021 2020-08-19 16:27:59 A131D264
508 Oleksiak Zbigniew PL-053-20-2785 2020-08-19 16:28:06 A131A507
509 WOLI PL-016-20-2 2020-08-19 16:28:15 A13B2A5E
510 Rutkowski Kamil PL-014-20-8109 2020-08-19 16:28:23 A194E84A
511 M.WŁUDZIK & K.KŁOS PL-0299-20-903 2020-08-19 16:28:31 A1532BBC
512 Baranowscy P. R. Team PL-03-20-22156 2020-08-19 16:28:39 A1DA2689
513 Van Win Ludwig IV BE-20-2079310 2020-08-19 16:28:47 A1579CE0
514 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny PL-0453-20-9223 2020-08-19 16:28:56 A1941EF0
515 Dzwonkowski Arek PL-0275-20-15340 2020-08-19 16:29:05 A1103B1C
516 Bogdan B. PL-09-20-8321 2020-08-19 16:29:14 A1CEFB81
517 Peter van de Merwe IV NL-20-1332207 2020-08-19 16:29:24 A157F597
518 Dzwonkowski Henryk PL-0275-20-9911 2020-08-19 16:29:41 A157BC17
519 Dzwonkowski Arek PL-0275-20-15304 2020-08-19 16:37:44 A157F567
520 Van Win Liam V BE-20-2118023 2020-08-19 16:37:51 A1DA5353
521 M.B.O. - KOLNO PL-013-20-12348 2020-08-19 16:37:57 A19340DE
522 TEAM Orłowski & Kozłowski PL-0489-20-4643 2020-08-19 16:38:03 A131A6B6
523 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-20-720 2020-08-19 16:38:11 A1936010
524 WG Ogrodniki PL-03-20-528 2020-08-19 16:38:17 A19367E6
525 Warda Mirosław III PL-0211-20-8118 2020-08-19 16:38:24 A19372C1
526 Zdankowski Jerzy PL-0379-20-5050 2020-08-19 16:38:30 A131D5C3
527 De Wachter Frans BE-20-6124225 2020-08-19 16:38:39 A157A586
528 Kryniccy Marek i Michał PL-010-20-8317 2020-08-19 16:38:45 A1DA1322
529 Oziemski Karol PL-0461-20-3297 2020-08-19 16:38:53 A1CF13F5
530 Kostorz - Błaszczykowski "Ludzki Gest" PL-0268-20-5159 2020-08-19 16:38:59 A131C253
531 J.J.T. - Team PL-0411-20-812 2020-08-19 16:39:06 A1CEBE33
532 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-20-3186 2020-08-19 16:39:14 A13B4E94
533 Trójczak - Skonieczny PL-0452-20-1531 2020-08-19 16:39:22 A1DA4F50
534 Van Win Milan I BE-20-2079271 2020-08-19 16:39:36 A1537930
535 Grala Krzysztof PL-0384-20-12210 2020-08-19 16:39:42 A1D1879E
536 Dyczewski & Cudnowski Team PL-099-20-7 2020-08-19 16:39:48 A1CF005C
537 Herbots Jo BE-20-2133558 2020-08-19 16:39:54 A131BD91
538 Team-BCHB-Slovensko SK-0401-20-301 2020-08-19 16:40:00 A1D16E63
539 M.B.O. - KOLNO PL-013-20-12337 2020-08-19 16:40:21 A1D1DAA8
540 Kondryszyn Krzysztof PL-0289-20-235 2020-08-19 16:40:28 A19371D7
541 Daniel & Anna Kulesza PL-014-20-6547 2020-08-19 16:40:36 A13AEA05
542 Böke Jürgen DV-08852-20-203 2020-08-19 16:40:42 A1D1D443
543 Kozlenia Artur PL-0350-20-7726 2020-08-19 16:40:57 A157EBE1
544 Van Win Milan II BE-20-2079279 2020-08-19 16:41:09 A15329F4
545 D.M.DUNDA PL-0463-20-1795 2020-08-19 16:41:15 A1934987
546 Gudz Yevheniy I DV-08867-20-770 2020-08-19 16:41:26 A1935860
547 Szymczak Henryk PL-0305-20-4128 2020-08-19 16:41:38 A1CEE792
548 Jamiński Antoni PL-013-20-851 2020-08-19 16:41:45 A157E5DC
549 Warda Mirosław I PL-0211-20-8111 2020-08-19 16:41:55 A193F82D
550 Dawid Węgrzyniak PL-060-20-3747 2020-08-19 16:42:23 A131BBC4
551 Van Win Dylan II BE-20-2118070 2020-08-19 16:42:31 A1DA0717
552 MOREL Team & Reschke PL-0493-20-11063 2020-08-19 16:42:41 A1CF0D74
553 Biernat und Kusch DV-02522-20-396 2020-08-19 16:42:51 A1CEDC6F
554 LYSY PL-03-20-134 2020-08-19 16:43:06 A193EB74
555 Kazimierz & Zbigniew PL-0214-20-2431 2020-08-19 16:43:14 A1CF0020
556 Knap Piotr PL-0236-20-1728 2020-08-19 16:43:27 A1DA3A83
557 GOLD Team PL-0187-20-7395 2020-08-19 16:43:33 A110506D
558 Czerwiński Sławomir I PL-03-20-8740 2020-08-19 16:43:41 A1534C67
559 Buček Eduard SK-02901-20-727 2020-08-19 16:43:52 A1D1D8AF
560 Bieniek Family Loft III S-99-20-1521 2020-08-19 16:44:05 A19354BD
561 Dawid 1 PL-0274-20-19714 2020-08-19 16:44:15 A131E08C
562 Peter van de Merwe II NL-20-1508137 2020-08-19 16:44:22 A15333D6
563 Kapłon Roman PL-0287-20-765 2020-08-19 16:44:29 A1D1CC76
564 Van Win Ludwig I BE-20-2079605 2020-08-19 16:44:37 A1941965
565 Van Win Gregory I BE-20-2079340 2020-08-19 16:44:43 A1DA0A1A
566 Hallmann - Chrabkowski - Ryc PL-058-20-3261 2020-08-19 16:44:50 A1D15466
567 Falkowski Zbigniew PL-010-20-7156 2020-08-19 16:44:58 A131BBE2
568 Gudz Yevheniy I DV-08867-20-773 2020-08-19 16:45:19 A1D16D92
569 Mocarski Tadeusz i Witold PL-0384-20-235 2020-08-19 16:45:37 A131E182
570 Van Win Liam V BE-20-2118024 2020-08-19 16:45:43 A1DA0397
571 Szymański Grzegorz II PL-0384-20-10414 2020-08-19 16:45:49 A15785BE
572 Warda Mirosław II PL-0211-20-8143 2020-08-19 16:46:01 A1D180FF
573 Bogdan B. PL-09-20-8306 2020-08-19 16:46:15 A153707B
574 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-20-3189 2020-08-19 16:46:27 A1531F77
575 Spasówka Sylwester III PL-0411-20-267 2020-08-19 16:46:37 A131A978
576 Szuniewicz Leon BE-20-2110501 2020-08-19 16:46:50 A19332E5
577 Maciorowski Wiesław II PL-014-20-7397 2020-08-19 16:47:07 A131E12D
578 Kazimierz & Zbigniew PL-0214-20-2430 2020-08-19 16:47:14 A157CFA6
579 Dawid Węgrzyniak PL-060-20-3755 2020-08-19 16:48:04 A1C5B6B8
580 Zgud Robert - Koniecko Michał II PL-0206-20-2735 2020-08-19 16:48:11 A131D864
581 Grzywa Mateusz II PL-012-20-6064 2020-08-19 16:48:19 A1103E1C
582 Mamiński Mariusz PL-044-20-13494 2020-08-19 16:48:33 A1CF21E1
583 Warda Mirosław II PL-0211-20-8128 2020-08-19 16:48:48 A1CF0D34
584 Łój Krzysztof I PL-0436-20-10906 2020-08-19 16:48:59 A1D15464
585 WG Roztocze PL-0215-20-11023 2020-08-19 16:49:09 A1CED823
586 PREZES PL-044-20-2070 2020-08-19 16:49:17 A1DA15E8
587 Lewandowski Kazimierz I PL-0302-20-5062 2020-08-19 16:49:24 A1BFB7A7
588 Czapliński Tomasz PL-0344-20-13758 2020-08-19 16:49:36 A157F03A
589 Stola Roman PL-0302-20-4530 2020-08-19 16:49:45 A1D165B6
590 Banach Sławomir PL-014-20-8758 2020-08-19 16:50:08 A157DEF6
591 Warda Mirosław II PL-0211-20-8127 2020-08-19 16:50:16 A1D1C879
592 Herbots Jo BE-20-2133546 2020-08-19 16:50:28 A131BF13
593 Szymański Grzegorz I PL-0384-20-10405 2020-08-19 16:50:44 A1BFC37D
594 Piwowarczyk Adrian i Ewelina PL-0196-20-7060 2020-08-19 16:50:54 A13B0691
595 Zaborowski Henryk i Krystyna II PL-0501-20-8 2020-08-19 16:51:01 A157E7B4
596 Kazimierz & Zbigniew PL-0214-20-357 2020-08-19 16:52:21 A1DA2698
597 Jamiński Antoni PL-013-20-854 2020-08-19 17:04:29 A1D1AC3D
598 Baranowski & Puchała PL-03-20-22223 2020-08-19 17:04:43 A1943021
599 Strzyżewscy Team I PL-014-20-11216 2020-08-19 17:05:15 A131AB47
600 Czerwiński Sławomir II PL-03-20-8760 2020-08-19 17:05:25 A1577ED5
601 Półbeczko - Szomko PL-0457-20-166 2020-08-19 17:05:31 A131A67D
602 Jędrzejczyk Bogusław PL-0478-20-1630 2020-08-19 17:05:49 A131C1CF
603 Szymański Grzegorz I PL-0384-20-10421 2020-08-19 17:05:56 A1535726
604 Grzankowski Jarosław II PL-0466-20-1249 2020-08-19 17:06:04 A1CEBB74
605 Kuczyński Marcin i Józef PL-014-20-4549 2020-08-19 17:06:11 A194F983
606 MOREL Team PL-0493-20-11092 2020-08-19 17:06:23 A11005C5
607 Kucharski - Bucki DV-03319-20-389 2020-08-19 17:07:15 A131E595
608 Chyła Mateusz PL-047-20-9120 2020-08-19 17:07:21 A157F07D
609 Jaguś R. - Baran M. Team III PL-0275-20-5713 2020-08-19 17:07:27 A131D79F
610 Van Win Milan III BE-20-2079285 2020-08-19 17:07:35 A157E6FD
611 Van Win Dylan V BE-20-2118050 2020-08-19 17:07:41 A193390F
612 LYSY PL-03-20-132 2020-08-19 17:07:49 A1577EB2
613 Szymański Grzegorz I PL-0384-20-10408 2020-08-19 17:07:56 A15800F2
614 Banach Sławomir PL-044-20-12405 2020-08-19 17:08:05 A131D913
615 Nowak Mirosław - Krzysztof PL-0275-20-8962 2020-08-19 17:08:17 A131D0AD
616 Hartog GB-A-20-37144 2020-08-19 17:08:32 A145DFFB
617 TEAM HOK L&N III BE-20-2118029 2020-08-19 17:08:42 A194B396
618 Baranowski & Puchała Pl-03-20-22145 2020-08-19 17:09:02 A157D0AA
619 Van Win Ludwig II BE-20-2079385 2020-08-19 17:09:12 A1102D39
620 Magacz Sylwester PL-0274-20-826 2020-08-19 17:09:20 A1D1E022
621 KRIS 2 PL-0296-20-9284 2020-08-19 17:09:28 A1CF2271
622 Piszczała Waldemar PL-0275-20-6915 2020-08-19 17:09:37 A1936F06
623 Jaguś R. - Baran M. Team I PL-0275-20-6606 2020-08-19 17:09:50 A193F736
624 WARKA PL-0210-20-20002 2020-08-19 17:09:59 A194FB58
625 EJB Bereźnicki Jacek BE-20-6179585 2020-08-19 17:10:07 A1579262
626 DREAM LOFT Veulemans Jos BE-20-2016083 2020-08-19 17:10:14 A1104BB6
627 Grala Krzysztof PL-0384-20-12279 2020-08-19 17:10:22 A1104CCB
628 Van Win Gregory I BE-20-2079316 2020-08-19 17:10:32 A1102304
629 Krupa Krzysztof DV-03904-20-810 2020-08-19 17:10:41 A1D1CB99
630 Bieniek Family Loft II S-99-20-1531 2020-08-19 17:10:50 A1CF0162
631 Vervloet Bert I BE-20-6031576 2020-08-19 17:10:57 A1940265
632 Oklesiński Marcin PL-0452-20-3570 2020-08-19 17:11:03 A13B4E9B
633 BARANOWSKI - POGORZELEC PL-03-20-22016 2020-08-19 17:11:13 A157EA71
634 Van Win Liam V BE-20-2118026 2020-08-19 17:11:25 A15325E1
635 Kieda Dariusz PL-0214-20-15763 2020-08-19 17:11:46 A131DBBB
636 Boboc Marius II BE-20-1095145 2020-08-19 17:11:54 A1CF2EF1
637 Kozlenia Bogusława PL-0350-20-7771 2020-08-19 17:12:02 A1CF0CD1
638 Centrum Hodowlane Europa Lech & Rycombel PL-0455-20-3133 2020-08-19 17:12:35 A131A18A
639 WILKI PL-016-20-863 2020-08-19 17:12:49 A131D413
640 Van Win Milan III BE-20-2079284 2020-08-19 17:12:58 A131DAB0
641 Dyczewski & Cudnowski Team PL-099-20-3 2020-08-19 17:13:13 A1933E4B
642 GVC Team I PL-0349-20-7842 2020-08-19 17:13:33 A1DA09D9
643 Kostorz - Błaszczykowski "Ludzki Gest" PL-0254-20-7071 2020-08-19 17:13:44 A13B0DA2
644 Szymczak Henryk PL-0305-20-4129 2020-08-19 17:13:50 A1CEEA55
645 Van Win Dylan III BE-20-2118048 2020-08-19 17:13:57 A1534602
646 Team Jaś i Adaś PL-0202-20-1391 2020-08-19 17:14:04 A131A431
647 Warda Mirosław II PL-0211-20-8079 2020-08-19 17:14:14 A131CC50
648 Grzywa Mateusz II PL-012-20-6019 2020-08-19 17:14:21 A194B475
649 Team Prezes II PL-0215-20-11401 2020-08-19 17:14:28 A1D16C5E
650 Zdankowski Jerzy PL-013-20-5629 2020-08-19 17:14:35 A1937695
651 Banach Sławomir PL-014-20-8726 2020-08-19 17:14:42 A1D177F5
652 Sprycha Łukasz PL-0468-20-548 2020-08-19 17:14:50 A131A9F1
653 Böke Jürgen DV-08852-20-223 2020-08-19 17:14:57 A1CF296F
654 Team Frątczak II PL-0187-20-8610 2020-08-19 17:15:18 A157EB60
655 Team Prezes I PL-0311-20-677 2020-08-19 17:15:25 A1D15BEF
656 Książek Józef PL-0221-20-8370 2020-08-19 17:15:32 A1D11427
657 Łój Krzysztof I PL-0436-20-10904 2020-08-19 17:15:54 A1DA4363
658 Boboc Marius BE-20-1095103 2020-08-19 17:16:11 A157EA6A
659 Faszcza Jerzy I PL-0214-20-15501 2020-08-19 17:16:23 A1DA15EA
660 Faszcza Jerzy II PL-0214-20-15555 2020-08-19 17:16:44 A15320C6
661 THONE Jos Pigeons BE-20-5040307 2020-08-19 17:16:58 A131C81C
662 Kondryszyn Krzysztof PL-0289-20-283 2020-08-19 17:17:20 A157A985
663 Kozlenia Bogusława PL-0350-20-7753 2020-08-19 17:17:29 A1CF0249
664 Wiśniewski Jan PL-0384-20-45 2020-08-19 17:17:44 A1D1CABD
665 WG Ogrodniki PL-03-20-912 2020-08-19 17:17:53 A1DA188A
666 Dawid Węgrzyniak PL-060-20-3748 2020-08-19 17:18:00 A145D887
667 Strzyżewscy Team I PL-014-20-11249 2020-08-19 17:18:24 A1DA061E
668 Małolepszy Radosław PL-0275-20-5929 2020-08-19 17:18:34 A194EA13
669 Baranowski - Gransztof PL-0442-20-5001 2020-08-19 17:18:46 A110299A
670 Mielczarek Mirosław PL-014-20-6370 2020-08-19 17:18:54 A131AE12
671 Czerwiński Sławomir II PL-03-20-8825 2020-08-19 17:19:03 A1D1CEDC
672 Van Win Dylan IV BE-20-2118044 2020-08-19 17:19:11 A1940255
673 Dawid 1 PL-0492-20-15379 2020-08-19 17:19:18 A131BDAE
674 Peter van de Merwe III NL-20-1508104 2020-08-19 17:19:27 A1DA4733
675 Makarewicz & Borkowski F16 PL-013-20-10117 2020-08-19 17:19:34 A1578FA4
676 Kozlenia Artur DV-09581-20-2154 2020-08-19 17:19:43 A193739A
677 GVC Team II PL-0349-20-7886 2020-08-19 17:19:51 A131C1B3
678 Fudała Jacek PL-0278-20-1350 2020-08-19 17:20:07 A1CEEDA9
679 Dawid 2 PL-0492-20-15363 2020-08-19 17:20:22 A131D8BE
680 Dawid 1 PL-0274-20-19715 2020-08-19 17:20:31 A131A3E0
681 Van Win Milan V BE-20-2079228 2020-08-19 17:20:39 A1DA2B0F
682 Kostorz Bogdan - Czaplicki Grzegorz PL-0137-20-8164 2020-08-19 17:20:47 A1941B42
683 Team Frątczak II PL-0187-20-8632 2020-08-19 17:20:54 A15819E0
684 Fudała Jacek PL-0278-20-1335 2020-08-19 17:21:05 A1D1ACC4
685 Rutkowski Kamil PL-014-20-8108 2020-08-19 17:21:13 A194034A
686 Wiczling Tomasz PL-063-20-10171 2020-08-19 17:21:23 A131CCD2
687 Ośko Hubert PL-0452-20-9912 2020-08-19 17:21:29 A15819A4
688 Kondryszyn Krzysztof PL-0289-20-237 2020-08-19 17:22:39 A1CF28F3
689 SG - Sehnke - Marzeion II DV-01648-20-409 2020-08-19 17:22:51 A131E607
690 Ławicki Piotr PL-042-20-17356 2020-08-19 17:23:03 A131CCEF
691 Przybysz Zbigniew PL-0452-20-11875 2020-08-19 17:24:37 A15825A8
692 Peter van de Merwe IV NL-20-1498598 2020-08-19 17:24:46 A1DA4739
693 WARKA PL-0210-20-20004 2020-08-19 17:24:54 A1533787
694 Mateja Adam DV-09581-20-2590 2020-08-19 17:25:04 A1937891
695 Brzózka Henryk PL-013-20-3729 2020-08-19 17:25:13 A131BF12
696 Grzywa Mateusz PL-012-20-6003 2020-08-19 17:25:21 A1532434
697 Rumiński Tomasz II PL-0326-20-14691 2020-08-19 17:25:29 A131BE83
698 Bieniek Family Loft II S-99-20-1533 2020-08-19 17:26:06 A1937C9A
699 Wiśniewski Jan PL-0384-20-22 2020-08-19 17:26:24 A1940346
700 Bieniek Family Loft II S-99-20-1537 2020-08-19 17:26:50 A1CF0FB4
701 PIKO Piotr Kowalewski PL-016-20-1019 2020-08-19 17:27:01 A1532AD7
702 Grzankowski Jarosław I PL-0466-20-1215 2020-08-19 17:27:11 A1CF2F1F
703 Mortal Kombat Team CZ-0234-20-5657 2020-08-19 17:27:18 A1C5C5AD
704 Filipkowski Mariusz PL-013-20-6261 2020-08-19 17:27:29 A131D606
705 Szczechura Marek PL-03-20-13098 2020-08-19 17:27:38 A1D9FD2E
706 Piszczała Waldemar PL-0275-20-6929 2020-08-19 17:27:46 A19388BD
707 Falkowski Zbigniew PL-010-20-7150 2020-08-19 17:27:58 A131A510
708 GOLD Team PL-0187-20-7352 2020-08-19 17:28:06 A131E7CC
709 Vercammen Lars BE-20-6166070 2020-08-19 17:28:22 A13ABB45
710 Czupryniak Tomasz PL-082-20-9440 2020-08-19 17:28:32 A1535895
711 LYSY PL-03-20-136 2020-08-19 17:28:41 A110523A
712 Van Win Milan III BE-20-2079282 2020-08-19 17:28:47 A19416EF
713 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-20-3184 2020-08-19 17:28:58 A157EC29
714 Krupa Krzysztof DV-03904-20-945 2020-08-19 17:29:07 A131D4EE
715 TEAM HOK L&N IV BE-20-2079389 2020-08-19 17:29:19 A1DA2857
716 Bury 3 PL-0344-20-13720 2020-08-19 17:29:30 A16B5F3B
717 Team Frątczak I PL-0187-20-8612 2020-08-19 17:29:47 A1578F9D
718 Grzankowski Jarosław I PL-0466-20-1240 2020-08-19 17:30:19 A1D19E1D
719 KACPER-MAGNUS S-99-20-302 2020-08-19 17:30:31 A1CEB181
720 KMP Ostrołęka II PL-044-20-3590 2020-08-19 17:30:40 A157DEF8
721 Gudz Yevheniy II DV-08867-20-764 2020-08-19 17:30:55 A131C631
722 Wojaczek - Witek DV-09581-20-1163 2020-08-19 17:31:03 A131A90C
723 Corii & Dzon Jin III NL-20-1039170 2020-08-19 17:38:45 A1DA063D
724 KACPER-MAGNUS S-99-20-314 2020-08-19 17:39:01 A1CF0D32
725 B. B. Młynarczyk PL-0224-20-3552 2020-08-19 17:39:16 A1DA0CCF
726 Wróbel Andrzej PL-016-20-9472 2020-08-19 17:39:35 A13AB88D
727 KMP Ostrołęka I PL-044-20-3595 2020-08-19 17:39:43 A1BFBD8C
728 Chyła Mateusz PL-047-20-9118 2020-08-19 17:39:50 A1DA109B
729 KMP Ostrołęka II PL-044-20-3581 2020-08-19 17:39:56 A1BFB7A4
730 Corii & Dzon Jin I NL-20-1039166 2020-08-19 17:40:03 A153420A
731 Kuczyński Marcin i Józef PL-014-20-4539 2020-08-19 17:40:18 A1536EE3
732 Fiedorowicz Andrzej PL-016-20-8737 2020-08-19 17:40:25 A194030E
733 Pielesiak Leszek PL-0266-20-8186 2020-08-19 17:40:32 A1DA114F
734 Fiedorowicz Andrzej PL-016-20-8725 2020-08-19 17:40:40 A1580C61
735 Bieniek Family Loft III S-99-20-1535 2020-08-19 17:40:48 A1D17AE3
736 Dr. Henk de Weerd Pigeon III NL-20-1554741 2020-08-19 17:40:56 A1941252
737 Magacz Sylwester PL-0274-20-819 2020-08-19 17:41:05 A1CEB985
738 Van Loock - Delaet BE-20-2079581 2020-08-19 17:41:16 A194E53D
739 Filipkowski Mirosław PL-072-20-4141 2020-08-19 17:41:31 A13B4B1C
740 D.M.DUNDA PL-0463-20-1794 2020-08-19 17:41:39 A1CEB354
741 Corii & Dzon Jin III NL-20-1039121 2020-08-19 17:41:46 A1DA026F
742 Gudz Yevheniy I DV-08867-20-801 2020-08-19 17:41:57 A13B42A9
743 Sipowicz - Marzec PL-014-20-8350 2020-08-19 17:42:04 A131AA6C
744 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-20-2868 2020-08-19 17:42:11 A1937FD8
745 BARANOWSKI - POGORZELEC PL-03-20-22191 2020-08-19 17:42:18 A1940DBB
746 Grzywa Mateusz II PL-012-20-6010 2020-08-19 17:42:27 A1101094
747 Kondryszyn Krzysztof PL-0289-20-209 2020-08-19 17:42:34 A1319C09
748 Kubáček Lubomír I CZ-0234-20-5897 2020-08-19 17:42:46 A131D529
749 Team Adam Bogusław Gryglik PL-0384-20-505 2020-08-19 17:42:53 A1CF2D07
750 Czupryniak Tomasz PL-082-20-9439 2020-08-19 17:43:00 A194F6BF
751 Krasińska Aneta PL-0214-20-15447 2020-08-19 17:43:08 A131A67E
752 Fiedorowicz Paweł PL-016-20-9735 2020-08-19 17:43:16 A153562A
753 Corii & Dzon Jin II NL-20-1039155 2020-08-19 17:43:24 A157F467
754 Mazur Christoph II DV-09581-20-150 2020-08-19 17:43:34 A131A4E3
755 Kawecki Waldemar PL-0264-20-7057 2020-08-19 17:43:40 A131A42B
756 Łój Krzysztof II PL-0436-20-10923 2020-08-19 17:44:01 A131CFFD
757 Dyczewski & Cudnowski Team PL-099-20-6 2020-08-19 17:44:09 A1D1CF7D
758 Gaczyński Wiesław PL-0437-20-1636 2020-08-19 17:44:21 A131DEB8
759 Peter van de Merwe I NL-20-1508150 2020-08-19 17:44:39 A16B6A20
760 Kieda Dariusz PL-013-20-2398 2020-08-19 17:44:46 A1319EBE
761 WALDO-DARO -TEAM PL-0264-20-7108 2020-08-19 17:44:53 A131A3AD
762 Van Win Gregory II BE-20-2079333 2020-08-19 17:44:59 A1D11B7D
763 WOLI PL-016-20-193 2020-08-19 17:45:06 A157F5D6
764 Magacz Sylwester PL-0274-20-1411 2020-08-19 17:45:14 A131E6F4
765 Belgavet Seiffert Christian I BE-20-6217088 2020-08-19 17:45:20 A1BFA2FA
766 Dzwonkowski Henryk PL-0275-20-9232 2020-08-19 17:45:28 A1535B9C
767 GVC Team I PL-0349-20-7815 2020-08-19 17:45:53 A1D1BBFB
768 Kozakowski Andrzej PL-0192-20-168 2020-08-19 17:46:07 A1933D7F
769 J.J.T. - Team PL-0411-20-809 2020-08-19 17:46:14 A1933F89
770 Belgavet I BE-20-6217107 2020-08-19 17:46:34 A13A071E
771 Kubáček Lubomír I CZ-0234-20-5921 2020-08-19 17:46:46 A1C5AC80
772 Van Win Ludwig II BE-20-2079272 2020-08-19 17:46:54 A13B10CD
773 Bury 3 PL-0344-20-13024 2020-08-19 17:47:05 A1582188
774 Lada Slawek I DV-02899-20-336 2020-08-19 17:47:11 A15343EA
775 HERKULES PL-0296-20-2497 2020-08-19 17:47:18 A131B41D
776 Zgud Robert - Koniecko Michał PL-0206-20-2649 2020-08-19 17:47:26 A131DDC7
777 Karol 013 Team PL-013-20-5118 2020-08-19 17:47:38 A1CF2DAD
778 Kryniccy Marek i Michał PL-010-20-8212 2020-08-19 17:47:49 A13B36E6
779 Spasówka Sylwester II PL-0411-20-258 2020-08-19 17:48:03 A1CF20B0
780 Mortal Kombat Team CZ-0259-20-2117 2020-08-19 17:48:10 A131B924
781 Baranowscy P. R. Team PL-03-20-22165 2020-08-19 17:48:16 A1DA35FD
782 MOREL Team & Reschke PL-0493-20-11342 2020-08-19 17:48:26 A131A6DC
783 Oklesiński Marcin PL-0452-20-3593 2020-08-19 17:48:33 A193F1C0
784 Peter van de Merwe I NL-20-1508145 2020-08-19 17:48:41 A157BBCD
785 Łój Krzysztof II PL-0436-20-10919 2020-08-19 17:48:48 A131BE11
786 Czapliński Tomasz II Pl-0344-20-13376 2020-08-19 17:48:56 A13B13B2
787 Kuczyński Marcin i Józef PL-014-20-4548 2020-08-19 17:49:03 A1940330
788 Team Adam Bogusław Gryglik PL-0384-20-507 2020-08-19 17:49:10 A1CF2594
789 Morgaś Dariusz PL-0302-20-10309 2020-08-19 17:49:18 A131E6FD
790 Vercammen Lars BE-20-6166191 2020-08-19 17:49:33 A131E7D8
791 Dyczewski & Cudnowski Team PL-099-20-1 2020-08-19 17:49:41 A193616A
792 Skowronki 405 PL-0405-20-971 2020-08-19 17:49:49 A1CF24A8
793 Spasówka Sylwester I PL-0411-20-255 2020-08-19 17:51:19 A1D1D52A
794 M.B.O. - KOLNO PL-014-20-9099 2020-08-19 17:51:26 A13A046A
795 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-20-14326 2020-08-19 17:51:34 A1937AC9
796 Vervloet Bert I BE-20-6031547 2020-08-19 17:51:41 A1102C62
797 Sucholas Monika II PL-0308-20-161 2020-08-19 17:51:49 A15786ED
798 Van Win Dylan III BE-20-2118035 2020-08-19 17:52:01 A1DA490C
799 MOREL Team PL-0493-20-11002 2020-08-19 17:52:15 A1CEB97B
800 Hallmann - Chrabkowski - Ryc PL-058-20-3272 2020-08-19 17:52:33 A19357D3
801 Pankiewicz Wojciech I BE-20-2118951 2020-08-19 17:52:40 A1D1DABB
802 Spasówka Sylwester II PL-0411-20-259 2020-08-19 17:52:47 A1CF0ED5
803 Van Win Dylan II BE-20-2079395 2020-08-19 17:52:54 A1536DEF
804 Zaborowski Henryk i Krystyna II PL-0501-20-3489 2020-08-19 17:53:03 A16B3B66
805 Gudz Yevheniy I DV-08867-20-877 2020-08-19 17:53:14 A131BF8C
806 Czerwiński Sławomir I PL-03-20-8739 2020-08-19 17:53:23 A157CA62
807 Zając - Szymański PL-0208-20-9904 2020-08-19 17:53:31 A19425C3
808 Vanneste - Rigole Pigeons II BE-20-3028317 2020-08-19 17:53:40 A1DA18A1
809 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-20-1554714 2020-08-19 17:53:48 A110118B
810 Van Win Dylan II BE-20-2118042 2020-08-19 17:53:58 A13B2A63
811 Przybysz Zbigniew PL-0452-20-11865 2020-08-19 17:54:11 A153327D
812 Oleksiak Zbigniew PL-053-20-2737 2020-08-19 17:54:19 A131A34C
813 Team Thomas - Mazur DV-07368-20-208 2020-08-19 17:54:28 A19370D3
814 Chyła Mateusz PL-047-20-9101 2020-08-19 17:54:54 A1537920
815 Filipkowski Mirosław PL-072-20-4148 2020-08-19 17:55:03 A15321D6
816 Kapłon Roman II PL-047-20-7755 2020-08-19 17:55:11 A1CEDD4E
817 Van Win Dylan II BE-20-2118037 2020-08-19 17:55:18 A194F888
818 COLA PL-014-20-6702 2020-08-19 17:55:39 A1933DB4
819 Micek Team PL-0388-20-5061 2020-08-19 17:56:13 A131AE77
820 Boboc Marius BE-20-1095110 2020-08-19 17:56:26 A157EA12
821 MOREL Team & Reschke PL-0493-20-11024 2020-08-19 17:56:35 A13B50E7
822 Jaguś R. - Baran M. Team V PL-0275-20-5715 2020-08-19 17:56:45 A157A54D
823 Jaguś R. - Baran M. Team II PL-0275-20-6677 2020-08-19 17:56:56 A1DA2770
824 Kieda Dariusz PL-013-20-2306 2020-08-19 17:57:06 A1D1D804
825 Dudek Tomasz PL-0318-20-3423 2020-08-19 17:57:13 A1CF29F4
826 Urbaniec Albert PL-0275-20-22553 2020-08-19 17:57:24 A1DA490B
827 Oziemski Karol PL-0461-20-3253 2020-08-19 17:57:33 A19358AD
828 Sucholas Monika II PL-0308-20-150 2020-08-19 17:57:39 A1941C28
829 Zgud Robert - Koniecko Michał PL-0206-20-2734 2020-08-19 17:57:50 A131CE58
830 Faszcza Jerzy II PL-0214-20-15552 2020-08-19 17:57:58 A1DA053C
831 Team Mrowiec - Worciak PL-023-20-6377 2020-08-19 17:58:07 A1D18E53
832 Selwent & Siemianis PL-011-20-7029 2020-08-19 17:58:19 A1933E4A
833 Kuczyński Marcin i Józef PL-014-20-4552 2020-08-19 17:58:26 A1578605
834 Małolepszy Radosław PL-0275-20-5967 2020-08-19 17:58:37 A14602C1
835 WG Roztocze PL-0215-20-11002 2020-08-19 17:58:50 A13B13B0
836 Mocarski Tadeusz i Witold PL-0384-20-245 2020-08-19 17:58:59 A131BE10
837 Krasiński Bogdan-Tadeusz PL-014-20-11918 2020-08-19 17:59:36 A131BF73
838 Wróbel Andrzej PL-013-20-456 2020-08-19 18:00:00 A15819AE
839 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-20-3195 2020-08-19 18:00:24 A1BFB6B7
840 Dzwonkowski Henryk PL-0275-20-9260 2020-08-19 18:00:36 A157ED0D
841 JAK A. KULTERMAN PL-0189-20-10164 2020-08-19 18:00:43 A131E5DE
842 GRANIO I PL-0214-20-3335 2020-08-19 18:00:55 A131D258
843 GVC Team I PL-0349-20-7806 2020-08-19 18:01:02 A1534C9B
844 Böke Jürgen DV-08852-20-224 2020-08-19 18:01:16 A1936C49
845 GRANIO I PL-0214-20-5551 2020-08-19 18:01:27 A131C566
846 Van Win Gregory IV BE-20-2118060 2020-08-19 18:01:41 A1D178CD
847 Gudz Yevheniy II DV-08867-20-768 2020-08-19 18:01:47 A157DC13
848 Czapliński Tomasz III Pl-0344-20-13737 2020-08-19 18:01:58 A15822EC
849 Bieniek Family Loft I S-99-20-1530 2020-08-19 18:02:05 A157924C
850 Vervloet Bert II BE-20-6031513 2020-08-19 18:02:20 A194B8ED
851 Sucholas Paweł PL-0266-20-8145 2020-08-19 18:02:28 A1943505
852 Wojaczek - Witek II DV-09581-20-1126 2020-08-19 18:02:36 A131CD9C
853 Warda Mirosław IV PL-0211-20-8080 2020-08-19 18:02:45 A131E794
854 Team Frątczak I PL-0187-20-8607 2020-08-19 18:02:56 A1578FB5
855 Faszcza Jerzy I PL-0210-20-16749 2020-08-19 18:03:07 A131B534
856 Van Win Gregory II BE-20-2079317 2020-08-19 18:03:18 A1CF2D69
857 Ośko Adaś i Hubert PL-0452-20-9880 2020-08-19 18:03:25 A146239E
858 Kazimierz & Zbigniew PL-0214-20-382 2020-08-19 18:03:48 A193EFD0
859 Gutowski Wojciech i Józef PL-014-20-6753 2020-08-19 18:03:54 A1532009
860 Dawid 1 PL-0492-20-15358 2020-08-19 18:04:05 A131C29F
861 Bocheńczak Jan II PL-0236-20-1829 2020-08-19 18:04:17 A131E5C4
862 Buček Eduard SK-02901-20-669 2020-08-19 18:04:24 A15354D7
863 Kozlenia Bogusława PL-0350-20-7750 2020-08-19 18:04:33 A1D163C8
864 EJB Bereźnicki Jacek BE-20-2110642 2020-08-19 18:04:42 A131E5FE
865 Van Win Dylan III BE-20-2118047 2020-08-19 18:04:57 A110108E
866 Kubáček Lubomír II CZ-0234-20-6006 2020-08-19 18:05:04 A131A888
867 Peter van de Merwe III NL-20-1332280 2020-08-19 18:05:14 A1DA1A43
868 Szczerba Mirosław PL-0397-20-153 2020-08-19 18:05:22 A1CEF6E0
869 Van Win Milan IV BE-20-2079290 2020-08-19 18:05:33 A157B018
870 KRIS 1 PL-0296-20-9297 2020-08-19 18:05:39 A1CF0D72
871 Krzynowek - Czyż PL-044-20-6733 2020-08-19 18:05:50 A157BAB5
872 Zaborowski Henryk i Krystyna III PL-0501-20-3497 2020-08-19 18:05:58 A1319D51
873 Pielesiak Leszek PL-0266-20-8203 2020-08-19 18:06:07 A1579A0C
874 Czerwiński Sławomir II PL-03-20-8823 2020-08-19 18:06:14 A1D166DF
875 Spasówka Sylwester III PL-0411-20-263 2020-08-19 18:06:21 A131B9BA
876 Peter van de Merwe III NL-20-1508144 2020-08-19 18:06:39 A1581756
877 Morgaś Dariusz PL-0302-20-10329 2020-08-19 18:06:48 A1DA25B2
878 Uciński Paweł I PL-0221-20-5493 2020-08-19 18:07:00 A1577F07
879 Kapłon Roman PL-047-20-7800 2020-08-19 18:07:17 A13B0B24
880 FLAMIT PL-0287-20-9733 2020-08-19 18:07:29 A1936706
881 Filipkowski Mariusz PL-013-20-6622 2020-08-19 18:07:42 A1D16878
882 Securom.Pl PL-0478-20-10958 2020-08-19 18:08:00 A1DA131D
883 Van Win Liam III BE-20-2079297 2020-08-19 18:08:18 A157AFDF
884 Warda Mirosław I PL-0211-20-8120 2020-08-19 18:08:33 A1CF2CC5
885 Van Win Dylan IV BE-20-2118051 2020-08-19 18:08:40 A1DA02AB
886 Herbots Jo BE-20-2133552 2020-08-19 18:08:49 A1C58FCF
887 Bury 3 PL-0344-20-13022 2020-08-19 18:14:01 A15822F5
888 Kubáček Lubomír II CZ-0234-20-6005 2020-08-19 18:14:11 A131A505
889 Śmieszkowicz Arkadiusz PL-0496-20-202 2020-08-19 18:14:17 A1579B29
890 Szczechura Marek PL-03-20-13099 2020-08-19 18:14:25 A1BFB5CE
891 ALEX I PL-012-20-14713 2020-08-19 18:14:29 A1D164F9
892 Van Loock - Delaet BE-20-2079590 2020-08-19 18:14:38 A194DF6C
893 Mocarski Tadeusz i Witold PL-0384-20-240 2020-08-19 18:14:45 A131DEBE
894 J.J.T. - Team PL-0411-20-802 2020-08-19 18:14:52 A16B95D6
895 Bury 3 PL-0344-20-13738 2020-08-19 18:14:59 A153730E
896 Czapliński Tomasz PL-0344-20-13755 2020-08-19 18:15:07 A1DA5429
897 DREAM LOFT Veulemans Jos BE-20-2016105 2020-08-19 18:15:30 A1DA4450
898 FLAMIT PL-0287-20-9743 2020-08-19 18:15:41 A1CED8F3
899 Krasińska Aneta PL-0214-20-15443 2020-08-19 18:16:06 A193EE48
900 Gotowiec Rafał - Tarach Maciej i Antoni PL-0368-20-5143 2020-08-19 18:16:13 A1940601
901 Morgaś Dariusz PL-0302-20-10328 2020-08-19 18:16:19 A1BFC2EE
902 Baranowski & Puchała PL-03-20-22130 2020-08-19 18:16:26 A193EF31
903 K. i P. Ramotowscy PL-013-20-3831 2020-08-19 18:16:33 A1DA4EA3
904 Bocheńczak Jan I PL-0236-20-1605 2020-08-19 18:16:39 A1DA3F7D
905 Warda Mirosław I PL-0211-20-8102 2020-08-19 18:16:47 A1D181C6
906 Mamiński Mariusz PL-044-20-19769 2020-08-19 18:16:54 A131E7A9
907 Pankiewicz Wojciech II BE-20-2057648 2020-08-19 18:17:01 A1D1801D
908 Super Gołąb PL-0226-20-4636 2020-08-19 18:17:10 A157CB5C
909 Pisanko Daniel PL-014-20-8283 2020-08-19 18:17:26 A1D15AD2
910 Krzynowek - Czyż PL-044-20-7711 2020-08-19 18:17:54 A1DA5256
911 Van Win Liam I BE-20-2079370 2020-08-19 18:18:03 A16BAAA9
912 Sucholas Monika II PL-0308-20-28 2020-08-19 18:18:11 A19384DF
913 TEAM HOK L&N III BE-20-2079383 2020-08-19 18:18:18 A1DA42B0
914 Morgaś Dariusz PL-0302-20-10331 2020-08-19 18:18:25 A1CEE84F
915 Corii & Dzon Jin II NL-20-1039146 2020-08-19 18:18:32 A15826F6
916 Peter van de Merwe IV NL-20-1332211 2020-08-19 18:18:38 A1100BB8
917 Ojdana Zenon PL-0473-20-2627 2020-08-19 18:18:46 A15791D7
918 Belgavet II BE-20-6217103 2020-08-19 18:19:09 A131DEB1
919 Van Win Dylan IV BE-20-2118062 2020-08-19 18:19:18 A1D1AEED
920 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD PL-0355-20-4082 2020-08-19 18:19:24 A131E6C0
921 PAULINA NYCZ - WALKA O ODDECH PL-0145-20-7021 2020-08-19 18:19:32 A1936A56
922 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD PL-0355-20-4008 2020-08-19 18:19:43 A131D422
923 Ośko Hubert PL-0452-20-9911 2020-08-19 18:20:02 A1941786
924 WG Warmia PL-0350-20-11713 2020-08-19 18:20:15 A1DA140E
925 Faszcza Jerzy IV PL-013-20-7431 2020-08-19 18:20:24 A19339D9
926 Jaguś R. - Baran M. Team II PL-0275-20-6671 2020-08-19 18:20:31 A157F689
927 Baranowski - Gransztof PL-0214-20-5553 2020-08-19 18:20:38 A131C5BA
928 Lewandowski Kazimierz II PL-0302-20-5030 2020-08-19 18:20:54 A131D52B
929 Ruszczyk Krzysztof PL-0246-20-10523 2020-08-19 18:21:04 A1CF2AE9
930 Filipkowski Mirosław PL-072-20-4131 2020-08-19 18:21:13 A1DA4447
931 Warka 13 DV-03319-20-518 2020-08-19 18:21:22 A131C29B
932 GRANIO I PL-0374-20-2291 2020-08-19 18:21:30 A131AD3A
933 Kotek PL-0203-20-1040 2020-08-19 18:21:38 A1CEF336
934 Czapliński Tomasz II PL-0344-20-13007 2020-08-19 18:21:47 A1DA4B35
935 Grzankowski Jarosław II PL-0466-20-1222 2020-08-19 18:21:55 A193497E
936 TEAM BEYERS BE-20-2137638 2020-08-19 18:22:13 A131E084
937 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-20-3037 2020-08-19 18:22:21 A131E405
938 Szczerba Mirosław PL-0397-20-156 2020-08-19 18:22:35 A1935D58
939 Team Palarscy PL-0417-20-1812 2020-08-19 18:22:46 A193EF30
940 Derby Brod Club CRO-20-35945 2020-08-19 18:22:55 A13A2654
941 Kądziela Jan PL-05-20-9756 2020-08-19 18:23:11 A1CEB5E9
942 Chłopecki Mariusz PL-0194-20-16 2020-08-19 18:23:19 A145D9F3
943 Sucholas Paweł PL-0266-20-8211 2020-08-19 18:23:27 A1941E00
944 Czapliński Tomasz II PL-0344-20-13006 2020-08-19 18:23:34 A15773D2
945 Szymczak Henryk PL-0305-20-4123 2020-08-19 18:23:41 A1CEBB2F
946 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny PL-0453-20-9232 2020-08-19 18:23:49 A1BF9F45
947 WARKA PL-0210-20-20005 2020-08-19 18:23:56 A1DA25BB
948 PIKO Piotr Kowalewski PL-016-20-1020 2020-08-19 18:24:05 A1DA18A6
949 BARANOWSKI - POGORZELEC PL-03-20-22021 2020-08-19 18:24:13 A1CEB105
950 DREAM LOFT Veulemans Jos BE-20-2016081 2020-08-19 18:24:44 A1532E7E
951 Rakowski Jarosław PL-016-20-4925 2020-08-19 18:24:52 A1D11C75
952 Sucholas Monika III PL-0308-20-1008 2020-08-19 18:25:00 A1D1D5CB
953 Ośko Adaś i Hubert PL-0452-20-9930 2020-08-19 18:25:24 A1532962
954 Dzwonkowski Arek PL-0275-20-15326 2020-08-19 18:25:45 A16B32AE
955 Kądziela Jan PL-05-20-9764 2020-08-19 18:25:55 A19346AE
956 Sucholas Monika III PL-0308-20-1010 2020-08-19 18:26:04 A1CF1EC6
957 Herbots Raf- Van Oeckel B & N BE-20-6154322 2020-08-19 18:26:22 A131E093
958 Kozlenia Artur DV-09581-20-2115 2020-08-19 18:26:46 A1D17B5D
959 SZKLARZ - A PL-04-20-4062 2020-08-19 18:26:55 A1CEDF32
960 Grzankowski Jarosław I PL-0466-20-1208 2020-08-19 18:27:03 A1DA25AA
961 Faszcza Jerzy III PL-0214-20-15581 2020-08-19 18:27:12 A1577EA8
962 Menten Ronny BE-20-2058818 2020-08-19 18:27:20 A131C331
963 Leonauskas Rimvydas I LTU-02-20-2885 2020-08-19 18:27:30 A19373A4
964 Jamiński Antoni PL-013-20-871 2020-08-19 18:27:38 A131C734
965 TEAM HOK L&N III BE-20-2079314 2020-08-19 18:27:46 A1580A7C
966 Ojdana Zenon PL-0473-20-2636 2020-08-19 18:27:53 A13B485B
967 WALDO-DARO -TEAM PL-0264-20-7194 2020-08-19 18:28:38 A131CA34
968 Maciorowski Wiesław BE-20-2118939 2020-08-19 18:29:05 A1CF1894
969 Jatczak Jarosław S-99-20-1548 2020-08-19 18:29:47 A1580E8E
970 Lewy86 PL-0356-20-2309 2020-08-19 18:30:12 A131E406
971 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-20-1554713 2020-08-19 18:30:21 A1535EA5
972 Uciński Paweł I PL-0221-20-5492 2020-08-19 18:30:32 A1DA0D8B
973 Książek Józef PL-0221-20-8375 2020-08-19 18:30:42 A1CEDFB1
974 Dawid 1 PL-0274-20-19709 2020-08-19 18:31:11 A145E965
975 Maćkowiak Andrzej PL-0153-20-2137 2020-08-19 18:31:23 A1CF2C26
976 Szymczak Henryk PL-0305-20-4124 2020-08-19 18:32:07 A1D181C5
977 Łopatowski Jan Paweł PL-014-20-6958 2020-08-19 18:32:30 A1936B6C
978 FLAMIT II PL-0287-20-9738 2020-08-19 18:33:02 A131E42E
979 Fudała Jacek PL-0278-20-1333 2020-08-19 18:33:28 A1D19983
980 Securom.Pl PL-0478-20-75 2020-08-19 18:33:36 A1D1C342
981 Team Frątczak I PL-0187-20-8627 2020-08-19 18:33:44 A13B5AC6
982 Van Win Gregory II BE-20-2079332 2020-08-19 18:33:51 A19423DC
983 STANISŁAW BE-20-6027952 2020-08-19 18:33:58 A131C15B
984 Team Frątczak I PL-0187-20-8637 2020-08-19 18:34:17 A13B55BA
985 TEAM HOK L&N III BE-20-2079313 2020-08-19 18:34:27 A1DA16D0
986 Mielczarek Mirosław PL-014-20-6314 2020-08-19 18:34:34 A1CEDD0C
987 Herbots Jo BE-20-2133553 2020-08-19 18:34:46 A13B0CD1
988 M.WŁUDZIK & K.KŁOS PL-0299-20-919 2020-08-19 18:35:07 A153465A
989 Jaguś R. - Baran M. Team IV PL-0275-20-5640 2020-08-19 18:35:17 A157875A
990 Grzankowski Jarosław III PL-0466-20-1252 2020-08-19 18:35:29 A1D1865C
991 Szymański Grzegorz II PL-0384-20-10439 2020-08-19 18:35:36 A1577C1B
992 Team Adam Bogusław Gryglik PL-0384-20-504 2020-08-19 18:35:45 A19338C4
993 Super Gołąb PL-0226-20-4662 2020-08-19 18:35:52 A1941794
994 Knystautas Valdas LTU-06-20-5941 2020-08-19 18:36:08 A1938413
995 Kondryszyn Krzysztof PL-0289-20-228 2020-08-19 18:36:34 A157F59B
996 Gaczyński Wiesław PL-0437-20-1626 2020-08-19 18:36:43 A131C32F
997 Kroupa-Novak-Reznicek Team CZ-05-20-6 2020-08-19 18:36:51 A131AC33
998 Van Win Gregory III BE-20-2118046 2020-08-19 18:37:00 A1DA5132
999 Dzwonkowski Henryk PL-0275-20-9940 2020-08-19 18:37:19 A158268C
1000 Dzwonkowski Henryk PL-0275-20-9201 2020-08-19 18:37:28 A157F655
1001 TEAM HOK L&N IV BE-20-2079379 2020-08-19 18:37:37 A157E7E2
1002 Bury 2 NOR-011-20-169 2020-08-19 18:37:45 A19424DA
1003 Rumiński Tomasz II PL-0326-20-10455 2020-08-19 18:37:53 A1532ADE
1004 Bieniek Family Loft I S-99-20-1699 2020-08-19 18:38:02 A1581D54
1005 Bednarek & Wittstock PL-060-20-11409 2020-08-19 18:38:19 A15359ED
1006 Kostorz - Błaszczykowski "Ludzki Gest" PL-0224-20-13797 2020-08-19 18:38:27 A1319C42
1007 Ruszczyk Krzysztof PL-0246-20-10522 2020-08-19 18:38:35 A1937E0C
1008 KMP Ostrołęka II PL-044-20-3582 2020-08-19 18:38:44 A194EF0E
1009 Belgavet Seiffert Christian I BE-20-6217084 2020-08-19 18:39:04 A110118E
1010 Jaguś R. - Baran M. Team V PL-0275-20-19990 2020-08-19 18:39:17 A1C5A519
1011 Kaczyński & Dzięgielewski PL-044-20-2529 2020-08-19 18:39:26 A131D688
1012 BEST- NATURAL BE-20-2118894 2020-08-19 18:39:34 A131D3D0
1013 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-20-2923 2020-08-19 18:39:41 A1933841
1014 Szczerba Mirosław PL-0397-20-145 2020-08-19 18:39:49 A1BFBF5A
1015 ALEX I PL-012-20-14706 2020-08-19 18:39:58 A1DA0CD0
1016 Kryniccy Marek i Michał PL-010-20-8308 2020-08-19 18:40:07 A193698C
1017 Vanneste - Rigole Pigeons I BE-20-3028323 2020-08-19 18:40:19 A19406EF
1018 M.B.O. - KOLNO PL-013-20-12375 2020-08-19 18:40:48 A1D15DF7
1019 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-20-1554809 2020-08-19 18:41:09 A1DA1889
1020 Van Win Milan V BE-20-2079289 2020-08-19 18:41:19 A1DA0277
1021 Baranowski - Gransztof PL-0214-20-5528 2020-08-19 18:41:26 A131E3FA
1022 Vervloet Bert II BE-20-6031568 2020-08-19 18:41:46 A194DAE3
1023 Lada Slawek II DV-02899-20-448 2020-08-19 18:41:54 A131A763
1024 Gonera Bogdan II PL-0103-20-2965 2020-08-19 18:42:01 A1319C52
1025 Fudała Jacek PL-0278-20-1339 2020-08-19 18:42:18 A1BFA2F7
1026 Vercammen Jos BE-20-6166391 2020-08-19 18:42:26 A1935E08
1027 Uciński Paweł II PL-0221-20-5402 2020-08-19 18:42:36 A194CB2F
1028 Poortvliet Jacob I NL-20-1021421 2020-08-19 18:42:43 A193671D
1029 KRIS 2 PL-0296-20-9229 2020-08-19 18:42:58 A194DCB7
1030 Ruszczyk Krzysztof PL-0246-20-10564 2020-08-19 18:43:07 A131D8B5
1031 Bednarek & Wittstock PL-060-20-275 2020-08-19 18:43:15 A1936700
1032 Czapliński Tomasz PL-0344-20-13005 2020-08-19 18:43:29 A1532C82
1033 Wojaczek - Witek PL-0119-20-3031 2020-08-19 18:43:39 A131D508
1034 Maciorowski Wiesław II PL-014-20-7398 2020-08-19 18:49:04 A131BFFD
1035 Piwowarczyk Adrian i Ewelina PL-0196-20-7094 2020-08-19 18:49:13 A13AB890
1036 Kucharski - Bucki DV-03319-20-356 2020-08-19 18:49:24 A131CCDB
1037 M.WŁUDZIK & K.KŁOS PL-0299-20-904 2020-08-19 18:49:31 A158286A
1038 Van Win Liam I BE-20-2079372 2020-08-19 18:49:39 A1DA3DF0
1039 Faszcza Jerzy III PL-0214-20-15573 2020-08-19 18:49:57 A157A4E8
1040 Oleksiak Zbigniew PL-053-20-2731 2020-08-19 18:50:15 A131E5E4
1041 Piwowarczyk Adrian i Ewelina PL-0196-20-7059 2020-08-19 18:50:23 A131CC9F
1042 Jędrzejczyk Bogusław PL-0478-20-1689 2020-08-19 18:50:29 A131BECA
1043 Belgavet II BE-20-6217104 2020-08-19 18:50:39 A131CDC6
1044 Mazur Christoph II DV-09581-20-155 2020-08-19 18:50:46 A131A6D6
1045 Kozakowski Andrzej PL-0192-20-186 2020-08-19 18:50:53 A1CF2F05
1046 Bieniek Family Loft III S-99-20-1536 2020-08-19 18:51:00 A131D5CD
1047 Przybysz Zbigniew PL-0452-20-11878 2020-08-19 18:51:10 A1579CC3
1048 Super Gołąb II PL-0226-20-4645 2020-08-19 18:51:17 A19362AA
1049 Uciński Paweł II PL-0221-20-5404 2020-08-19 18:51:23 A10FF5F3
1050 Kaczyński & Dzięgielewski PL-044-20-2482 2020-08-19 18:51:45 A19333F9
1051 Waliczak - Wrzosek PL-0302-20-7550 2020-08-19 18:52:06 A1536266
1052 WALDO-DARO -TEAM PL-016-20-1464 2020-08-19 18:52:14 A19343F9
1053 Kuczyński Marcin i Józef PL-014-20-4534 2020-08-19 18:52:22 A1BFBA2B
1054 Rakowski Jarosław PL-016-20-4922 2020-08-19 18:52:32 A1934C2E
1055 Van Win Gregory II BE-20-2079334 2020-08-19 18:52:38 A157E06F
1056 Łój Krzysztof II PL-0436-20-10920 2020-08-19 18:52:45 A131E312
1057 Van Win Dylan I BE-20-2079393 2020-08-19 18:52:55 A1DA1016
1058 K. i P. Ramotowscy PL-013-20-3829 2020-08-19 18:56:13 A1D1A0E1
1059 Ruszczyk Krzysztof PL-0246-20-10529 2020-08-19 18:56:29 A157EC8F
1060 GVC Team III PL-0349-20-7895 2020-08-19 18:56:47 A131A397
1061 Derby Brod Club CRO-20-33144 2020-08-19 18:56:56 A131D7E4
1062 ALA PL-0466-20-2830 2020-08-19 18:57:05 A1CF13E8
1063 Pawlak Paweł i Krzysztof PL-0406-20-1180 2020-08-19 18:57:19 A1CF147F
1064 Biernat und Kusch II DV-02522-20-542 2020-08-19 18:57:25 A1461213
1065 PAULINA NYCZ - WALKA O ODDECH PL-0145-20-7019 2020-08-19 18:57:33 A1DA0847
1066 Kozlenia Bogusława II DV-09581-20-2151 2020-08-19 18:57:43 A1D15CE2
1067 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-20-2867 2020-08-19 18:57:50 A13B479C
1068 KACPER-MAGNUS S-18-20-005 2020-08-19 18:58:45 A131C1DC
1069 Team Prezes I PL-0311-20-673 2020-08-19 18:58:55 A1934832
1070 Belgavet III BE-20-6217114 2020-08-19 18:59:04 A131BE88
1071 Sucholas Paweł PL-0266-20-8195 2020-08-19 18:59:38 A1533000
1072 Piszczała Waldemar PL-0275-20-6902 2020-08-19 18:59:46 A1CF0501
1073 Van Win Milan II BE-20-2079276 2020-08-19 18:59:55 A1582632
1074 Van Win Liam II BE-20-2079642 2020-08-19 19:00:01 A13B1A99
1075 Madej Tomasz PL-0419-20-5856 2020-08-19 19:00:08 A131A1D0
1076 Team Thomas - Mazur DV-09581-20-65 2020-08-19 19:00:18 A1581334
1077 JAK A. KULTERMAN PL-0189-20-10021 2020-08-19 19:00:30 A1CEDDC8
1078 Rumiński Tomasz I PL-0326-20-10442 2020-08-19 19:00:41 A19354C3
1079 Pankiewicz Wojciech II BE-20-2118959 2020-08-19 19:01:12 A1580A72
1080 WARKA PL-0210-20-20008 2020-08-19 19:01:20 A194DBD3
1081 WG Warmia PL-0350-20-11706 2020-08-19 19:01:27 A194263D
1082 Maciorowski Wiesław PL-014-20-750 2020-08-19 19:01:37 A131DFA7
1083 Czerwiński Sławomir I PL-03-20-8738 2020-08-19 19:01:45 A110144F
1084 Belgavet Seiffert Christian II BE-20-6217073 2020-08-19 19:02:00 A194106B
1085 Krzynowek - Czyż PL-044-20-6731 2020-08-19 19:02:08 A1DA17CD
1086 Kroupa-Novak-Reznicek Team CZ-0303-20-652 2020-08-19 19:02:16 A131BFBE
1087 Bury 1 NOR-011-20-175 2020-08-19 19:02:23 A16B3235
1088 Verdeyen Francis & Bart BE-20-2128406 2020-08-19 19:02:33 A1D1BCFC
1089 Łopatowski Jan Paweł PL-014-20-6938 2020-08-19 19:02:40 A1D1A8F0
1090 MŚCIWY PL-01-20-7389 2020-08-19 19:02:50 A157F880
1091 ALA PL-0466-20-2825 2020-08-19 19:03:00 A1535603
1092 TEAM HOK L&N III BE-20-2118030 2020-08-19 19:03:11 A1DA1158
1093 Piwowarczyk Adrian i Ewelina PL-0196-20-7089 2020-08-19 19:03:20 A1462000
1094 Szymański Grzegorz III PL-0384-20-10502 2020-08-19 19:03:28 A131E1E7
1095 Team Achterberg NL-20-1328169 2020-08-19 19:03:37 A1936702
1096 MOREL Team & Reschke PL-0493-20-11371 2020-08-19 19:03:46 A1FD6C20
1097 Warda Mirosław II PL-0211-20-8151 2020-08-19 19:03:53 A1CEE7C6
1098 Knap Piotr PL-0236-20-1731 2020-08-19 19:04:59 A1CEE6D9
1099 Kostorz Bogdan - Czaplicki Grzegorz II PL-0124-20-2492 2020-08-19 19:05:06 A131C55E
1100 Super Gołąb II PL-0226-20-4704 2020-08-19 19:05:16 A1CEB532
1101 Książek Józef PL-0221-20-8379 2020-08-19 19:05:23 A1CF11C4
1102 Janiszewski - Mielcarek PL-0393-20-80 2020-08-19 19:05:32 A1DA0558
1103 Micek Team PL-0419-20-1454 2020-08-19 19:05:39 A131B083
1104 Krasińska Aneta PL-0214-20-15445 2020-08-19 19:05:47 A1DA1091
1105 Kaczyński & Dzięgielewski PL-044-20-2145 2020-08-19 19:05:56 A1D1D968
1106 Spasówka Sylwester II PL-0411-20-261 2020-08-19 19:06:05 A19352E2
1107 Vanneste - Rigole Pigeons II BE-20-3028350 2020-08-19 19:06:13 A19405FC
1108 WALDO-DARO -TEAM PL-016-20-1469 2020-08-19 19:06:25 A1CEE08D
1109 SG - Sehnke - Marzeion DV-01648-20-272 2020-08-19 19:06:31 A131CB03
1110 Kozlenia Bogusława PL-0350-20-7724 2020-08-19 19:06:43 A1D1DE12
1111 Team Thomas - Mazur DV-07368-20-204 2020-08-19 19:07:05 A1100ECC
1112 Securom.Pl PL-0478-20-76 2020-08-19 19:07:34 A1CF2D96
1113 Bieniek Family Loft III S-99-20-1527 2020-08-19 19:07:52 A13B3A3C
1114 Team-BCHB-Slovensko SK-0401-20-1144 2020-08-19 19:08:15 A1934A57
1115 BARANOWSKI - POGORZELEC PL-03-20-22188 2020-08-19 19:08:25 A1535293
1116 Dzwonkowski Arek PL-0275-20-15314 2020-08-19 19:08:32 A157D467
1117 Warda Mirosław III PL-0211-20-8116 2020-08-19 19:08:44 A11043DF
1118 Ostapiuk Sylwester PL-0302-20-9845 2020-08-19 19:08:56 A193EFCE
1119 M.WŁUDZIK & K.KŁOS PL-0299-20-929 2020-08-19 19:09:10 A194EC77
1120 Grzankowski Jarosław III PL-0466-20-1225 2020-08-19 19:09:17 A13ABDE4
1121 Pawlak Paweł i Krzysztof PL-0406-20-1202 2020-08-19 19:09:27 A1D18F36
1122 Bednarek & Wittstock PL-063-20-6350 2020-08-19 19:09:38 A1933D72
1123 Warda Mirosław III PL-0211-20-8150 2020-08-19 19:09:59 A1CF14A0
1124 Peter van de Merwe III NL-20-1332202 2020-08-19 19:10:10 A15817EC
1125 Kotek PL-0203-20-1015 2020-08-19 19:10:20 A1D15F2C
1126 TEAM Orłowski & Kozłowski PL-0489-20-4625 2020-08-19 19:10:30 A131C39C
1127 Chlebus Jarosław PL-016-20-1222 2020-08-19 19:10:39 A1C5C0F2
1128 Warda Mirosław III PL-0211-20-8285 2020-08-19 19:10:49 A19333BF
1129 Dłuski Krzysztof i Kamil PL-03-20-24002 2020-08-19 19:11:04 A157EC27
1130 Madej Tomasz PL-0419-20-5819 2020-08-19 19:11:12 A13ABED4
1131 Van Win Liam I BE-20-2079375 2020-08-19 19:11:21 A1DA035F
1132 Kozlenia Bogusława II DV-09581-20-152 2020-08-19 19:11:40 A131B07E
1133 Krasiński Bogdan-Tadeusz PL-014-20-11910 2020-08-19 19:11:53 A131D9FE
1134 KAZURA PL-0383-20-0034 2020-08-19 19:12:01 A131D59E
1135 Krupa Krzysztof DV-03904-20-813 2020-08-19 19:12:10 A1CED686
1136 Dawid Węgrzyniak PL-060-20-3744 2020-08-19 19:12:20 A131C31F
1137 Böke Jürgen DV-08852-20-186 2020-08-19 19:12:27 A194E21D
1138 Dłuski Krzysztof i Kamil PL-03-20-24083 2020-08-19 19:12:45 A158169E
1139 Grala Krzysztof PL-0384-20-12209 2020-08-19 19:12:57 A1D18EB2
1140 Super Gołąb II PL-0226-20-4559 2020-08-19 19:13:58 A1D1DE30
1141 Van Win Liam II BE-20-2079636 2020-08-19 19:14:05 A157A51C
1142 Mazur Christoph DV-09581-20-2110 2020-08-19 19:14:14 A1CF0C0E
1143 Baranowscy P. R. Team PL-03-20-22146 2020-08-19 19:14:24 A1943849
1144 Kozakowski Andrzej PL-0192-20-175 2020-08-19 19:14:32 A194443A
1145 Czapliński Tomasz II PL-0344-20-13020 2020-08-19 19:14:53 A157F3C7
1146 Bury 2 NOR-011-20-170 2020-08-19 19:15:03 A1944438
1147 KAZURA PL-016-20-3326 2020-08-19 19:15:13 A131E3EE
1148 Vercammen Jos BE-20-6166364 2020-08-19 19:15:24 A1CF2A70
1149 Van Win Ludwig IV BE-20-2079293 2020-08-19 19:15:37 A1DA2855
1150 Jaguś R. - Baran M. Team I PL-0275-20-6608 2020-08-19 19:15:52 A13B4CE8
1151 Bury 1 NOR-011-20-166 2020-08-19 19:16:00 A157D891
1152 Corii & Dzon Jin I NL-20-1039172 2020-08-19 19:16:07 A1104BAC
1153 PREZES PL-044-20-2046 2020-08-19 19:16:16 A1DA18A5
1154 Trójczak - Skonieczny PL-0452-20-1518 2020-08-19 19:16:23 A194B1AD
1155 WG Warmia PL-0350-20-11719 2020-08-19 19:16:34 A1103FFA
1156 Sprycha Łukasz PL-0468-20-554 2020-08-19 19:16:57 A1319E36
1157 THONE Jos Pigeons BE-20-5040298 2020-08-19 19:17:04 A131D177
1158 GOLD Team II PL-0187-20-7399 2020-08-19 19:17:16 A131AB0F
1159 Team Jaś i Adaś PL-0202-20-1378 2020-08-19 19:17:51 A1C59C66
1160 B. B. Młynarczyk PL-0224-20-3600 2020-08-19 19:18:05 A1933A62
1161 Morgaś Dariusz PL-0302-20-10334 2020-08-19 19:18:12 A1D180C1
1162 Faszcza Jerzy I PL-0214-20-15535 2020-08-19 19:18:21 A1578DBA
1163 Stola Roman PL-0302-20-4534 2020-08-19 19:18:29 A1CF2046
1164 Filipkowski Mirosław PL072-20-4133 2020-08-19 19:18:37 A157E98A
1165 Krupa Krzysztof DV-03904-20-820 2020-08-19 19:18:44 A1D17C43
1166 WG Roztocze PL-0215-20-11022 2020-08-19 19:18:58 A1CEF4A1
1167 Łopatowski Jan Paweł PL-014-20-6950 2020-08-19 19:19:07 A1534D89
1168 Dzwonkowski Arek PL-0275-20-15342 2020-08-19 19:19:15 A16B583F
1169 Team Prezes I PL-0311-20-674 2020-08-19 19:19:24 A1CF14CD
1170 Pisanko Daniel PL-014-20-8262 2020-08-19 19:19:33 A1D9FFA7
1171 Faszcza Jerzy I PL-0214-20-15550 2020-08-19 19:19:52 A1DA115A
1172 Jaguś R. - Baran M. Team I PL-0275-20-6602 2020-08-19 19:20:05 A193F2E7
1173 Vercammen Jos BE-20-6166384 2020-08-19 19:20:16 A194DADE
1174 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-20-1554705 2020-08-19 19:20:24 A1DA4EA0
1175 D.M.DUNDA PL-0463-20-1798 2020-08-19 19:20:48 A1CEE84C
1176 Piwowarczyk Adrian i Ewelina PL-0196-20-7075 2020-08-19 19:21:04 A131E42D
1177 Vanneste - Rigole Pigeons I BE-20-3028334 2020-08-19 19:21:13 A16B5CD3
1178 Selwent & Siemianis PL-011-20-7054 2020-08-19 19:21:39 A131A59F
1179 TEAM BEYERS BE-20-2137639 2020-08-19 19:21:49 A131D6EC
1180 Centrum Hodowlane Europa Lech & Rycombel PL-0455-20-3128 2020-08-19 19:21:59 A131CD35
1181 Gaczyński Wiesław PL-0437-20-1628 2020-08-19 19:22:20 A131E55E
1182 Czapliński Tomasz II PL-0344-20-13393 2020-08-19 19:22:29 A1DA0844
1183 Przybysz Zbigniew PL-0452-20-11862 2020-08-19 19:22:37 A1533089
1184 Lada Slawek I DV-02899-20-447 2020-08-19 19:22:43 A1FD4891
1185 Mazur Christoph DV-09581-20-2111 2020-08-19 19:22:50 A1535B3A
1186 Szmagliński - Zieliński PL-0192-20-706 2020-08-19 19:23:03 A193779E
1187 Dłuski Krzysztof i Kamil PL-03-20-24032 2020-08-19 19:23:12 A193F72C
1188 Van Win Dylan II BE-20-2118041 2020-08-19 19:23:22 A1941B39
1189 Warda Mirosław III PL-0211-20-8033 2020-08-19 19:23:32 A1CF0E60
1190 Faszcza Jerzy I PL-0214-20-15600 2020-08-19 19:23:40 A157FA64
1191 Rumiński Tomasz II PL-0326-20-10462 2020-08-19 19:23:48 A1CEE510
1192 Vanneste - Rigole Pigeons II BE-20-3028318 2020-08-19 19:24:08 A15347DB
1193 Karol 013 Team PL-013-20-5137 2020-08-19 19:24:31 A1D1E004
1194 Sucholas Monika I PL-0309-20-2089 2020-08-19 19:24:37 A157E64E
1195 Knystautas Valdas II LTU-06-20-5935 2020-08-19 19:24:49 A19342FF
1196 Mazur Christoph DV-09581-20-64 2020-08-19 19:28:21 A1CEEA45
1197 Team Prezes II PL-0211-20-9267 2020-08-19 19:29:13 A13A22B0
1198 Boboc Marius II BE-20-1095144 2020-08-19 20:10:10 A131ABF3
1199 Dyczewski & Cudnowski Team PL-011-20-14080 2020-08-19 20:26:41 A1DA4449
1200 KRIS 1 PL-0296-20-9299 2020-08-19 20:31:00 A1CEB6FD